NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

+13
Iceman
Sepultura
SymphonyX
Red Wing
pap
Palermo
Breznjev
VIX
Cistac
Augment
Grof Bronza
Vladimir Stosic
Marvin
17 posters

Strana 3 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Augment Pon Maj 20, 2013 1:52 pm

opet ti pricas da ga bobqrac nije uzeo slucajno.. pa ko govori da jeste pobogu? normalno da je vidio potencijal u decku, ali sira javnost u USA i Canadi sigurno nije pratila jebenu svicarsku ligu.. koja je btw amaterska za NHL pa i AHL
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od VIX Pon Maj 20, 2013 3:00 pm

Augment ::opet ti pricas da ga bobqrac nije uzeo slucajno.. pa ko govori da jeste pobogu? normalno da je vidio potencijal u decku, ali sira javnost u USA i Canadi sigurno nije pratila jebenu svicarsku ligu.. koja je btw amaterska za NHL pa i AHL

Moja prica je da nije anonimus u Evropskim okvirima ..

Sta mene boli tuki sto prate USA i Kanada, pa nismo mi tamo ..

Za NHL je amaterska, za AHL bogme nije ..
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Red Wing Pon Maj 20, 2013 3:14 pm

Malo skrecemo u offtopic sa ovim, ali nema veze, opet je u pozadini svega Brunner, kao i njegov ucinak u ovoj PO seriji...

I ja sam svojevremeno razmenjivao argumente sa Augmentom o istom ovom pitanju, tj. svajcarskom hokeju, vidim da je ovo sad na slican stil, moze se reci i ponavljanje.

Na sve to se moze jos samo dodati u prilog da je Svajcarska ovogodisnji vicesampion sveta, dok su USA i Kanada 3. i 5.

Naravno nije to bilo u punom sastavu i 100% stazi, ali opet ne moze se osporiti njihov ucinak,uspeh i omalovazavati ih.

Nije Brunner samo slucajnost i uspesna individua, nego on je i rezultat uspesnog sistema...

Nego bolje da se orijentisemo i naostrimo za veceras, to je kljucno... Ja cu kao i po obicaju samo pocetak tj . 1/3 pogledati a posle neka im je sa srecom !
Red Wing
Red Wing
AHL
AHL

Posts : 169
Godine : 33
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Vladimir Stosic Pon Maj 20, 2013 7:57 pm

Ja sam jedan od onih koji ne moze da svari ni rusku ligu koja je najbliza NHL-u...jednostavno nije to to,, sto zbog kvaliteta sto zbog soua koji priredjuju amerikanci....
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Iceman Pon Maj 20, 2013 8:23 pm

Vladimir Stosic ::Ja sam jedan od onih koji ne moze da svari ni rusku ligu koja je najbliza NHL-u...jednostavno nije to to,, sto zbog kvaliteta sto zbog soua koji priredjuju amerikanci....
Vladimire ne brini za KHL. Naravno da je to daleko najjaca liga na svijetu, poslije NHL-a. Ogromna su ulaganja u taj projekat i to ce tek da bude "to" i po kvalitetu i svemu ostalom, a sto se soua tice, neko taj americki stil voli, a neko pak prezire, to je relativna stvar. Ali sve ono sto u NHL-u donosi novac, postace i sastavni dio KHL-a, ukoliko vec nije.W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 690961
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Marvin Pon Maj 20, 2013 8:26 pm

Nema istoriju. To je otprilike sve. Ostalo moze manje vise sve da se ispravi, ovo ne moze.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Iceman Pon Maj 20, 2013 8:26 pm

Ovo je sad totalni offtopic, na cemu se izvinjavam, ali ovdje je pocela prica, pa sam se samo nadovezao.W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 690961
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Iceman Pon Maj 20, 2013 8:33 pm

Marvin ::Nema istoriju. To je otprilike sve. Ostalo moze manje vise sve da se ispravi, ovo ne moze.
Potpuno se slazem! Istoriju i tradiciju nema i u tome ne moze da se poredi sa NHL-om. Ali i to je stvar vremena, vremenom ce i KHL da ispise svoju istoriju. Naravno, tradicija ce uvijek biti na strani NHL-a.
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Grof Bronza Pon Maj 20, 2013 9:24 pm

Ljut
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Vladimir Stosic Pon Maj 20, 2013 9:29 pm

[quote="Iceman"]
Marvin ::Nema istoriju. To je otprilike sve. Ostalo moze manje vise sve da se ispravi, ovo ne moze.
Potpuno se slazem! Istoriju i tradiciju nema i u tome ne moze da se poredi sa NHL-om. Ali i to je stvar vremena, vremenom ce i KHL da ispise svoju istoriju. Naravno, tradicija ce uvijek biti na strani NHL-a.[/quote

Istorija, podneblje, nacin zivota, govora, nazivi timova, nadimci timova, dresovi, logoi...Mnogo autenticno da bi se dostiglo a kad se dostigne onda bude smesno jer je kopirano....neko to kaze AMERICKI SAN od davnina
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Marvin Pon Maj 20, 2013 9:32 pm

Na to tacno i mislim.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Red Wing Pon Maj 20, 2013 9:43 pm

Grof Bronza :: Ljut
Grofe, sacuvaj tog mrguda za zavrsetak predstojeceg meca, trebace ti Very Happy
Red Wing
Red Wing
AHL
AHL

Posts : 169
Godine : 33
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Breznjev Pon Maj 20, 2013 11:10 pm

Vladimir Stosic ::Prvenstveno zelim da Cikago nesto uradi ove godine zbog toga sto su stvarno igrali bez oscilacija cele godine a setimo se samo onog rekorda...Znam kakav je hokej ali ja u tome ne vidim smisla da razbihes 82 utakmice i onda nikom nista, i zelim da prvi bude onaj koji je cele godine bio najbolji i verujem da ce to konacno uraditi Cikago...Nisam gledao ovu utakmicu od 19h jer sam bio zauzet ali eto desio se i njima los dan samo se nadam da to ne znaci pad forme i ponor onda tek necu shvatiti smisao NHL-a...

Ja ne znam koliko dugo pratiš NHL,ali evo ti jedan mali primer,Detroit je u sezoni 95/96 imao 62 pobede u 82 utakmice a tada nije bilo penala...Šampion Colorado Oces u zid - u zid Jeste da smo posle uzeli sledeća dva kupa ali imali smo lošije regularne sezone Pijem kafu i chiluje
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Marvin Pon Maj 20, 2013 11:18 pm

Bas sam skoro cito nesto o toj sezoni. To je i rekord u broju pobeda, jel' da?


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Breznjev Pon Maj 20, 2013 11:19 pm

Koliko ja znam jeste.Mada je možda Montreal pre imao bolji procenat pobeda kad je bilo manje od 82 utakmice,to ne znam
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Iceman Pon Maj 20, 2013 11:32 pm

Vladimir Stosic ::

podneblje, nacin zivota, govora, nazivi timova, nadimci timova, dresovi, logoi...Mnogo autenticno da bi se dostiglo a kad se dostigne onda bude smesno jer je kopirano....neko to kaze AMERICKI SAN od davnina
Ne znam kakve veze ima nacin govora, nazivi timova, nadimci timova... sa hokejom kao sportom i sa ligom!W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 252768 Liga moze da bude ekstra jaka kako god se zvali timovi i makar se govorilo aboridzinskim jezikom! To sto si nabrojao, to u KHL-u sigurno nece kopirati, mozda jedino dresove, kad se rijese onih reklama na njimaW/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 690961. Nacin govora i to, to moze da bude samo stvar navike, mozda si navikao da kad gledas hokej da komentator prica na engleskom,W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 690961 ali to nikakve veze nema sa poentom. Iskreno, meni licno, KHL nije nimalo smijesna ni naivna prica, u to su ulozena ogromna sredstva, iza tog projekta stoji ruska vlada i Putin licno, kome je hokej, inace, omiljeni sport i to sve je vrlo ozbiljno, a meni je, naprotiv, smijesna ta prica tzv. "americki san", sto je nista drugo nego mjehur od sapunice i cista propaganda!W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 690961 Otisli smo predaleko i ovu pricu mozemo nastaviti u drugoj temi, a samo cu jos reci da smo i mi npr. imali tradiciju viteskih turnira jedno 5-6 vijekova prije nego sto su USA nastale, pa sta?! Gdje smo mi danas, a gdje oni? Sem hokeja i kosarke oni su upravo ti koji skoro ni u cemu drugom nemaju tradiciju u odnosu na ostatak svijeta! Skoro sve im je prekopirano, pokradeno, oteto i kupljeno od drugih i pri tom nisu nimalo smijesni!W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 690961 Toliko od mene o ovome u ovoj temi, izvinjavam se jos jednom sto je ova prica totalno offtopic!
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Marvin Pon Maj 20, 2013 11:44 pm

Iskuliraj sa tim izvinjenjima, necu da te banujem bre. W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 260887
Pisi slobodno sta hoces.

I da, americki san je malo siroko receno, to stvarno spada u drugu temu, ali ostalo vezano za ekipe: logo, dresovi, komentatori, istorija i slicne stvari ne mogu da se prebace. A i pravila nisu ista. W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 260887


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Iceman Pon Maj 20, 2013 11:54 pm

Marvin ::Iskuliraj sa tim izvinjenjima, necu da te banujem bre. W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 260887
Pisi slobodno sta hoces.

I da, americki san je malo siroko receno, to stvarno spada u drugu temu, ali ostalo vezano za ekipe: logo, dresovi, komentatori, istorija i slicne stvari ne mogu da se prebace. A i pravila nisu ista. W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 260887
W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 260887 Ma nisam mislio da ces me banovati, nisam se zbog toga izvinio, nego kontam da mozda smaramo s ovim, pa je izvinjenje svima upuceno, vidim da Grof slaze neke face...W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 260887W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 260887
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Vladimir Stosic Uto Maj 21, 2013 2:22 am

Ukljucio sam se 6 min pre kraja 1/3 i video dobar pritisak Detroita....nadam se da utakmica nece imati takav tok....
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Red Wing Uto Maj 21, 2013 2:58 am

Vreme je da se razbije serija od 8 ili vec koliko poraza u JLA od strane Chicaga!

2 maestralna i ekspresna gola Vrtim beli peskir su opasno nacela Chicago i stvar je na odlicnom putu da ovo bude i pobeda za 2-1 u seriji. U tom slucaju, ima da se nabije zestok pritisak na pleca CrnihJastrebova i moze svasta da bude Smile

Treba biti ipak oprezan i ne zaletati se, ima jos pola utakmice da se igra...
Red Wing
Red Wing
AHL
AHL

Posts : 169
Godine : 33
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Vladimir Stosic Uto Maj 21, 2013 3:22 am

Za sada ni traga od Cikaga...
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od SymphonyX Uto Maj 21, 2013 3:55 am

Detroit igra veoma organizovano,nesto cime bas i nisu mogli da se pohvale u regularnoj sezoni.3-1 nakon ovog gola Pavela,jako su blizu vodjstva u seriji.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Vladimir Stosic Uto Maj 21, 2013 5:26 am

Jedna moja prijateljica sa FB iz Cikaga i fan Cikaga ovako razmislja:Crawford better have his ass on the bench next game or Blackhawks season is over!!!!
Too many rebounds and too predictable. Plain and simple
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Grof Bronza Uto Maj 21, 2013 11:23 am

Vladimir Stosic ::Jedna moja prijateljica sa FB iz Cikaga i fan Cikaga ovako razmislja:Crawford better have his ass on the bench next game or Blackhawks season is over!!!!
Too many rebounds and too predictable. Plain and simple

bandwagoon fan.... ceo tim treba da se izdigne. crow nije imao ni jedan soft gol...
a to sto su nam ponistili cist izjednacujuci gol to se samo vidi kako sudije direktno uticu na rezultat...
svaka cast babcock-u... sjajan trener...
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Grof Bronza Uto Maj 21, 2013 11:27 am

Iceman ::
Marvin ::Iskuliraj sa tim izvinjenjima, necu da te banujem bre. W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 260887
Pisi slobodno sta hoces.

I da, americki san je malo siroko receno, to stvarno spada u drugu temu, ali ostalo vezano za ekipe: logo, dresovi, komentatori, istorija i slicne stvari ne mogu da se prebace. A i pravila nisu ista. W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 260887
W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 260887 Ma nisam mislio da ces me banovati, nisam se zbog toga izvinio, nego kontam da mozda smaramo s ovim, pa je izvinjenje svima upuceno, vidim da Grof slaze neke face...W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 260887W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 260887

Ljut Ljut U picku materinu Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 3 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu