NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

+13
Iceman
Sepultura
SymphonyX
Red Wing
pap
Palermo
Breznjev
VIX
Cistac
Augment
Grof Bronza
Vladimir Stosic
Marvin
17 posters

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Sharks vk Pet Maj 24, 2013 10:41 am

Svaka čast W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 6685W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 465973.Još domaća pobjeda i to je to.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Augment Pet Maj 24, 2013 12:46 pm

Presretan sam.. bradu sam poceo pustati prije 7. utakmice sa ducksima.. sad se bojim obrijati a zacupavio sam posteno Very Happy

Chicago je u knock-downu trebaju to iskoristiti vec slijedecu utakmicu i ne dopustiti im priliku da se vrate u seriju! POMOZI BOZE! Very Happy


Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Iceman Pet Maj 24, 2013 12:48 pm

Da, da... "Ne otpisivati prerano DRW" rece davno ludi Iceman!W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 690961 I sta cemo sad?!W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 690961 Ali ne otpisivati prerano ni Chicago!W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 690961 Igrace se ovdje jos.W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 2737371111
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od VIX Pet Maj 24, 2013 1:18 pm

Kad sam doziveo da se Kindl zalece i baca igraca u bordove za da zastiti Dzimija, neprocenljivo .. Pijem kafu i chiluje Klanjam se

Ako dobijemo Cikago, pojescu sva go^^a u vezi Hauarda ..
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Red Wing Pet Maj 24, 2013 2:55 pm

Ova utakmica je bila prelomna i stvar definitivno okrenula u ruke i pod kontrolu Red Wingsa, potvrdila ih kao favorite! Smile

Chicago se nece olako predati, pogotovo na domacem ledu, ali ipak, ovakav niz i slabasan ucinak od 3 vezana poraza protiv unapred otpisanog protivnika koji je tako slatko vazda pobedjivan, za koga se podrazumevalo kako od strane vec nadobudnog tima, pogotovo i vecine navijaca, da ce biti sa pola snage odvaljen...

Jos i stvar dominantnog osvajanja regularne sezone ce uciniti da imaju dodatni pritisak, osecaj moranja pa cak i krivice, i svakako da ih ceka ogroman napor, i ako nekim cudom i slucajem sve preokrenu i ubodu 3 pobede i dobiju seriju, onda mi nece ni biti zao... Pa nek se samo nadaju za tako nesto i igraci i navijaci...

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 166063540239982684987975

Iceman ::Da, da... "Ne otpisivati prerano DRW" rece davno ludi Iceman!
Rekao pa porekao - koliko vidim na Marvinovom Playoff Chalange-u, i ti si poput vecine ''prorekao'' komotnu pobedu za Chicago....

Ja sam npr. bio izuzetno pesimistican u regularnom delu sezone, a otkako je dosao PO, tj sustinski deo, nekako sam se okurazio i ovo sve me nimalo ne iznenadjuje... Kao i sto sam vec pominjao, lako je biti nezavisni i objektivni posmatrac i kriticar tokom regularnog dela, pogotovo sve dok u profilu stoji NHL logo sa natpisom ''nemam'' (omiljenu ekipu)...
Red Wing
Red Wing
AHL
AHL

Posts : 169
Godine : 33
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Sharks vk Pet Maj 24, 2013 4:01 pm

Icemane jaaaavi se,jaaavi se...
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Red Wing Pet Maj 24, 2013 4:49 pm

Sharks, ovo tvoje dozivanje Icemana mi lici kao na neko zacikavanje, valjda zbog mog prethodnog posta gde sam ga citirao Mellow

Iceman je svakako jedan od najkorektnijih clanova foruma, vidim i da su mu Red Wingsi ekipa koju simpatise (premda nije vatreni navijac, pa racionalnije moze da procenjuje), sustinski je bio u pravu, nije ih trebalo otpisivati, pa i Datsyuk mu je na avataru, jos pride gotivi Rusiju, sto je sve svakako je za respekt, nemam nikakvih nesuglasica sa njim... Postovanje
Red Wing
Red Wing
AHL
AHL

Posts : 169
Godine : 33
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Marvin Pet Maj 24, 2013 4:56 pm

Daj, nemoj da ubijas tenziju, taman malo da bude zanimljivo sad. W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 260887


(Uzgred, mislim da je vecini jasno da je Iceman skriveni Wings fan W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 260887)


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Red Wing Pet Maj 24, 2013 7:15 pm

Augment ::bradu sam poceo pustati prije 7. utakmice sa ducksima.. sad se bojim obrijati a zacupavio sam posteno Very Happy
Ja manje-vise tokom ''cele sezone'' nosim ''PO'' bradu, ali kratku, svega koji mm, tako da mi ova sada nesto duza nego prosecno, ne smeta i ne stvara neke oprecne reakcije i situacije ... Ko moze da je ima, nek' je samo nosi Very Happy

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 401800_10151616150138839_1014298156_n
Red Wing
Red Wing
AHL
AHL

Posts : 169
Godine : 33
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Iceman Pet Maj 24, 2013 8:04 pm

Red Wing ::
Iceman ::Da, da... "Ne otpisivati prerano DRW" rece davno ludi Iceman!
Rekao pa porekao - koliko vidim na Marvinovom Playoff Chalange-u, i ti si poput vecine ''prorekao'' komotnu pobedu za Chicago....
Ma nisam porekao, jer nisam tvrdio da ce Detroit izbaciti Chicago, vec sam stalno ponavljao da Detroit ne treba otpisivati, da znam da mogu jako dobro odigrati, jer i pored odredjenih nedostataka, to je tim sastavljen od iskusnih igraca, medju kojima su i dvojica svjetske klase, znate svi na koga mislim.W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 690961 Takodje ima i izuzetnog trenera. To je tim koji zna kako se igra PO i zato sam govorio da se oni, jednostavno, ne smiju otpisivati prerano! U Marvinovoj igri sam prosto morao nesto da tipujem, a najradije tu ne bih nista tipovao, ali eto, zaista sam dao prednost Chicagu, tipovao sam da ce Wingsi dobiti 2 meca, ali sam na kladionici 2 puta uzeo pare na Wingse, jer sam u singlu igrao na njih u 2 i 3 utakmici, prvi put na kvotu 2.75, drugi put na kvotu 2.14. To sam igrao jednostavno zato sto je kvotom potcijenjen Detroit, sto se pokazalo kao tacno! Sinoc nisam smio nista da igram.W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 690961

Red Wing ::
Iceman je svakako jedan od najkorektnijih clanova foruma, vidim i da su mu Red Wingsi ekipa koju simpatise (premda nije vatreni navijac, pa racionalnije moze da procenjuje), sustinski je bio u pravu, nije ih trebalo otpisivati, pa i Datsyuk mu je na avataru, jos pride gotivi Rusiju, sto je sve svakako je za respekt, nemam nikakvih nesuglasica sa njim... W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 814112
Brate Red Wing, hvala ti na lijepim rijecima. Naravno da nemamo nikakve nesuglasice.W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 2737371111
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Sharks vk Pet Maj 24, 2013 8:17 pm

Red Wing ::Kao i sto sam vec pominjao, lako je biti nezavisni i objektivni posmatrac i kriticar tokom regularnog dela, pogotovo sve dok u profilu stoji NHL logo sa natpisom ''nemam'' (omiljenu ekipu)...

Zbog ovog dijela tvog posta sam zazivao Icemana,jer mi se učinilo kao mala prozivka...a ja kakav sam ljubopitljiv i sklon provokaciji naravno da sam morao malo podbosti,he-he.W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 831594.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Iceman Pet Maj 24, 2013 8:33 pm

Marvin ::
(Uzgred, mislim da je vecini jasno da je Iceman skriveni Wings fan W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 260887)
W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 260887 Ma nije to u pitanju, nego jednostavno znam da su jako iskusni i da imaju vanserijske pojedince i odlicnog trenera, zato ih cijenim, cijenim ih kao instituciju, a i volim Datsjuka, naravno, pa gotivim i njegov tim.W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 690961 On mi je na avataru, ali u dresu reprezentacije, tako da ostajem klupski neopredijeljen.W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 260887 A eto, kad smo kod toga i Blackhawksi su mi izuzetno simpatican tim. Jer, Chicago mu nekako dodje kao nas grad,W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 260887 a i po mom misljenju imaju najljepsi logo.W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 690961
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Iceman Pet Maj 24, 2013 8:41 pm

Red Wing :: Kao i sto sam vec pominjao, lako je biti nezavisni i objektivni posmatrac i kriticar tokom regularnog dela, pogotovo sve dok u profilu stoji NHL logo sa natpisom ''nemam'' (omiljenu ekipu)...
Nije to bas tako lako, jer iako nemam jednu omiljenu ekipu, svakako da imam timove koje simpatisem, ali ni otvoreno navijanje za jednu ekipu ne bi trebalo da bude prepreka za konstatovanje nekih cinjenica.W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 690961
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Iceman Pet Maj 24, 2013 8:43 pm

Sharks vk ::Icemane jaaaavi se,jaaavi se...
Tu sam brate Shark, nego tebe nema bas cesto u zadnje vrijeme.W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 690961
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Sharks vk Sub Maj 25, 2013 12:27 am

Iceman ::
Sharks vk ::Icemane jaaaavi se,jaaavi se...
Tu sam brate Shark, nego tebe nema bas cesto u zadnje vrijeme.W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 690961

Ma tu sam Ledeni više manje stalno,samo što ne komentiram baš sve.Skupilo se i posla,tako da sam par noći zaspao i neuobičajeno rano,oko 1 pola 2.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Breznjev Sub Maj 25, 2013 1:17 am

A ja prognozirao Detroit in seven... Fejspalm 2 Very Happy

Sad ozbiljno,ovde će Chicago ozbiljno morati da promeni nešto u sistemu igre ako misli da dobije bar sledeću utakmicu.Ove poslednje 3 smo odigrali taktički savršeno,sve funkcioniše,Djimi ne pravi rebounde,dobro se postavlja,PK unit dobro radi posao,PP je konačno nategnuto dao gol,zatvaramo sredinu leda potpuno i sve u svemu igramo mnogo pametnije nego zadnje 3 sezone u plejofu kada smo bili powerhouse po rezultatima u regularnom delu.Dosadnije,ali pametnije. Bravo
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Vladimir Stosic Sub Maj 25, 2013 1:43 am

Voleo bih da bude 4-1 i da ne gledam vise ovu bljuvotinu od serije...Tri utakmice gledam jedan tim na terenu i znam pobednika od pocetka.Sve je to lepo sto radi Detroit ali to nije toliko mocno da se ne moze odgovoriti., e taj deo je mucan...i zato kazem, ovaj autsajderski pristup jednog cikaga tera na povracanje a seriju na zaboravljanje....
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od pap Sub Maj 25, 2013 7:44 am

Svaki puta steknem sve veći respekt prema Babcocku, tip je genijalan trener. Istina nije zlo imati Zetu i Datsa u ekipi al svejedno kapa dole majstoru Klanjam se
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Iceman Sub Maj 25, 2013 9:55 am

pap ::Svaki puta steknem sve veći respekt prema Babcocku, tip je genijalan trener. kapa dole majstoru W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 545849
Slazem se potpuno!
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od VIX Ned Maj 26, 2013 2:34 am

Neko ce otkinuti glavu onom Toewsu, kad tad ..

On ce onakav, ckulavi, da se bije sa Zettom i sa Ericssonom .. Rolling Eyes

Sad je umalo i Sharp pobrao batine zbog njega, spasao ga sudija .. Laughing

Mrzim da gledam hokej utakmice iz United centra, ****** je mracno! Mellow

Blackhawksi igraju agresivno na Nyqvista, Anderssona i na Brunnera, junacine .. Nindza

Hahhaha, Sharp udario Nyqvista i poceo je, kao da pokazuje silu, ali je dosao Ericsson, uhvatio ga je u kragnju i ovaj se usrao ko zadnja sisica .. Laughing Laughing

Primili smo glupi gol, ali nikako ne mogu da zamerim Dzimiju na to ..

Bilo kako bilo, ja ih ostavljam sad na kraju 1/3, nadam se da ce pasti sweepovanje .. Cool
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Vladimir Stosic Ned Maj 26, 2013 3:08 am

Dobro izvrsen pritisak kod vodjstva...Valjalo bi pojacati gas jos malo.Nervozan si nesto VIX, opusti se, 3-1 je za vas..u najmanju ruku moze da vas strefi 3-2.. i onda jos uvek nista nije opasno sem ako ignorisemo svesnost o situaciji da treba da se odigraju jos najmanje 2 ipo sata koja bi mogla da otvore vrata sedmoj utakmici Smile ...Go Hawks!!!!
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Vladimir Stosic Ned Maj 26, 2013 4:04 am

Sve ok, jedino se malo pribojavam Crawforda koji je cini mi se malo i krivac za primljen gol, a i deluje nesigurno....dva odlicno odigrana power play-a a posebno svaka cast Shaw-u za potez i sad mozemo mirnije da udjemo u poslednju trecinu....
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Vladimir Stosic Ned Maj 26, 2013 4:31 am

To bi bilo to i ako je 12 min pre kraja...na zdravlje bricenje sto kazu Vranjanci,,ovo nije toronto.
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Marvin Ned Maj 26, 2013 5:10 am

Pa da


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Augment Ned Maj 26, 2013 11:22 am

Okurazio se momak ponovo Very Happy
Morali su jednu dobiti i toewsu pokloniti go da se upise
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 5 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu