NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

+13
Iceman
Sepultura
SymphonyX
Red Wing
pap
Palermo
Breznjev
VIX
Cistac
Augment
Grof Bronza
Vladimir Stosic
Marvin
17 posters

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od VIX Ned Maj 26, 2013 12:58 pm

Pa nervozan sam, koje pickice u Blackhawksima, zao mi Kanea u kakvom timu trune momak .. Suv
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Grof Bronza Ned Maj 26, 2013 3:25 pm

VIX ::Pa nervozan sam, koje pickice u Blackhawksima, zao mi Kanea u kakvom timu trune momak .. Suv

kolicina gluposti koju si ovde izrekao je neverovatna
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od VIX Ned Maj 26, 2013 4:06 pm

Grof Bronza ::
VIX ::Pa nervozan sam, koje pickice u Blackhawksima, zao mi Kanea u kakvom timu trune momak .. Suv

kolicina gluposti koju si ovde izrekao je neverovatna

Ne pricam u globali, nekoliko igraca vam upropastava celi tim ..

Ako si gleao game 4 i 5 znaces o cemu pricam ..

Nasrtaj Sharpa na Nyqvista jucer i pishanje u gace kad ga je Ericsson uhvaito?

Svi ti udarci palicom Toewsa, konstanton .. I kad dojde vreme za tucu uskacu Bolland, Seabrook, Keith i sta ti ja znam, da ga brane .. ***** ti takvog igraca .. Jucer je umalo Seabrook zbog njega pobrao pesnicu u faci .. Nindza Nindza

Kane mozda nema muda da se bije, mozda je malo meksi, ali ne ulazi u konflikte i ne provocira kao vas kvazi kapiten ..
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Grof Bronza Ned Maj 26, 2013 7:35 pm

VIX ::
Grof Bronza ::
VIX ::Pa nervozan sam, koje pickice u Blackhawksima, zao mi Kanea u kakvom timu trune momak .. Suv

kolicina gluposti koju si ovde izrekao je neverovatna

Ne pricam u globali, nekoliko igraca vam upropastava celi tim ..

Ako si gleao game 4 i 5 znaces o cemu pricam ..

Nasrtaj Sharpa na Nyqvista jucer i pishanje u gace kad ga je Ericsson uhvaito?

Svi ti udarci palicom Toewsa, konstanton .. I kad dojde vreme za tucu uskacu Bolland, Seabrook, Keith i sta ti ja znam, da ga brane .. ***** ti takvog igraca .. Jucer je umalo Seabrook zbog njega pobrao pesnicu u faci .. Nindza Nindza

Kane mozda nema muda da se bije, mozda je malo meksi, ali ne ulazi u konflikte i ne provocira kao vas kvazi kapiten ..

to su sve vasa oruzja... a jedini kvazi kapiten je zetterberg.... kilometrima daleko od lidstoma a da i ne pominjem yzermana
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od VIX Ned Maj 26, 2013 8:26 pm

Nije da je neko jucer udario, recimo, Brandona Shawa, i poslje se stisao kao sisica kad dodje neko veci ..

Zetta je kapitencina za vaseg Toewsa, to se videlo kad je trebalo povuci ekipu, a vidi se i djelima na ledu .. Pijem kafu i chiluje
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Marvin Ned Maj 26, 2013 9:19 pm

Aj nemoj bre da ste smesni, Chicago-Detroit serija, niko povredjen a vi se svadjate oko nekih koskanja. To je plejof to je sasvim normalno, da su nam sad oni dani kad su igrali Bob Probert i Joey Kocur i slicni pa da se ubijate bre!

Ako ce neko da mi prigovori nesto za moje price, mi smo sa Bruinsima igrali ne bas prljavu seriju do game 7, tu mi smetaju ona dva poteza, al sta ces, bio je labav kriterijum, morali smo da odgovorimo. Plejof je, moze se.



Mada, svadjajte se slobodno i dalje sto se mene tice, dobro je za forum. W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 260887


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Augment Ned Maj 26, 2013 9:20 pm

O norise cace o soce terapace o henrice zeterberce! Smile
Kakve grube rijeci za covjeka koji je prvu sezonu kapiten
Zetterberg je kralj a toewsa ne mogu smisliti otkad sam ga prvi put vidio.. ima facu kao pacov..
A ne znam sto ste se raskokodakali zbog smanjenja serije na 2:3.. vrlo rijetko se okrecu sa 1-3 na 4-3..
W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 2206842348
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Vladimir Stosic Ned Maj 26, 2013 10:01 pm

Augment ::O norise cace o soce terapace o henrice zeterberce! Smile
Kakve grube rijeci za covjeka koji je prvu sezonu kapiten
Zetterberg je kralj a toewsa ne mogu smisliti otkad sam ga prvi put vidio.. ima facu kao pacov..
A ne znam sto ste se raskokodakali zbog smanjenja serije na 2:3.. vrlo rijetko se okrecu sa 1-3 na 4-3..
W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 2206842348

Ah te tradicije..ko se jos na to oslanja.Bas bih voleo da cujem tvoje misljenje o tome ako bude 3-3 sto je vrlo moguce, a sedma se igra u united centru...
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Breznjev Ned Maj 26, 2013 10:18 pm

Iako imamo 2 utakmice za jednu pobedu,mislim da imamo samo jednu šansu a to je sledaća utakmica.Mislim da u game 7 nemamo šta da tražimo.
But...there will be no game seven,right? Go Red Wings Go
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Augment Pon Maj 27, 2013 1:19 am

Ma razvalicemo ih u eventualnoj game 7, a ako ne onda ce se papci toliko dignuti da ce i osvojiti
Ne znam otkud toliki optimizam odjednom deteoit je taj koji je dijelio lekcije a ne da su se provlacili kao montreal 2010.
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Pedja_87 Pon Maj 27, 2013 8:45 pm

Samo lagano. Treba nam nocas pobeda i da Blackhawksi pakuju kofere. Samo polako. W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 6685
Pedja_87
Pedja_87
Junior
Junior

Posts : 36
Godine : 37
Location : Jagodina, Srbija
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Iceman Pon Maj 27, 2013 9:28 pm

Mislim da Detroit dobija nocas.W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 998582
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Augment Uto Maj 28, 2013 2:52 am

Gol iz nicega.. chicago je bio bolji i opasniji. Svaki put kad su krenuli na go mislio sam da ce ga zabiti...
xhicago se jece predati bez borbe to je sigurno.. jaki su i opasni i koliko su imali srece u regularnom dijelu sad im se sve to vraca...
ako prodjemo eceras vile ce nas pronosati
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od SymphonyX Uto Maj 28, 2013 3:44 am

2-1 nakon druge,jos 20 minuta Very Happy
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Vladimir Stosic Uto Maj 28, 2013 3:48 am

Ubi nas Crawford...covek rusi pouzdanje timu, katastrofa!!
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Vladimir Stosic Uto Maj 28, 2013 3:54 am

Augment ::Gol iz nicega.. chicago je bio bolji i opasniji. Svaki put kad su krenuli na go mislio sam da ce ga zabiti...
xhicago se jece predati bez borbe to je sigurno.. jaki su i opasni i koliko su imali srece u regularnom dijelu sad im se sve to vraca...
ako prodjemo eceras vile ce nas pronosati

Sem sto je iz nicega dosao je i u pravo vreme...a vidi pa tek drugi i budalu Crawforda Fejspalm joj
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od SymphonyX Uto Maj 28, 2013 4:02 am

Koliko glup gol Fejspalm joj

Ovaj Smith je totalni kreten.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Vladimir Stosic Uto Maj 28, 2013 4:46 am

Na kraju jedna pobeda cista kao suza. Daj boze da se i golman sredi...
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od SymphonyX Uto Maj 28, 2013 4:47 am

Detroit je u 3/3 napravio pravise gluposti.Smith dva puta kliza okolo kao da se njega nista ne tice,Colaiacovo ceka Frolika da mu izblokira sut i da kasnije postigne gol iz PS.Nadao sam se nekoj Bruins preokretu na kraju,ali *****.Mogu zamislit sto bi se Hossi proslo kroz glavu da su izjednacili Laughing
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Augment Uto Maj 28, 2013 10:21 am

Nista morace ih pavel rijesiti u srijedu
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Marvin Uto Maj 28, 2013 1:37 pm

Vratio se sa rodjendana, ukljucio malo da vidim i odma penal za Hawkse.
Frolik ga dao, ja lego da spavam, znao sam da ne moze to da se ispusti.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od VIX Uto Maj 28, 2013 2:41 pm

Gotovo je ovo, nazalost ..
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Iceman Uto Maj 28, 2013 8:21 pm

VIX ::Gotovo je ovo, nazalost ..
Vix brate, nista nije gotovo dok se sedma ne odigra!W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 2737371111
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od VIX Uto Maj 28, 2013 10:50 pm

Iceman ::
VIX ::Gotovo je ovo, nazalost ..
Vix brate, nista nije gotovo dok se sedma ne odigra!W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 2737371111

Mislis da mozemo u sedmoj kod njih dobiti nakon sto su vratili od 3-1 na 3-3 ?

Ja bas i ne .. Sad
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Augment Uto Maj 28, 2013 11:54 pm

Pa sta ako su se vratili treba okrenuti. Wingsi su retproale sezone stigli 0-3 pa na kraju ispali.. a ako i ispadnu barem se nisu obrukali. Chicago je najjaca ekipa na zapadu da ti je neko ponudio 3-3 pred pocetak serije prihvatio bi. Naravno ostaje zal za propustebin ali lackkite nisu mogle pasti bez drame i ispaljenog metka
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 6 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu