NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

+14
pap
SymphonyX
Iceman
ZigZag
Che
Vladimir Stosic
Galence
Бледолики
Breznjev
Grof Bronza
Augment
VIX
Sharks vk
Marvin
18 posters

Strana 1 od 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins Empty SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Marvin Ned Jun 09, 2013 1:22 pm

Napred Indijanci! Protiv lockout gamadi!
Spojler:
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Sharks vk Ned Jun 09, 2013 4:25 pm

Marvin ::Napred Indijanci! Protiv lockout gamadi!
Spojler:

Gazi crvenokošce!

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins 841259 SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins 4339.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Marvin Ned Jun 09, 2013 5:58 pm

Ti si jedini za koga mogu da razumem da navija za Boston. SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins 2737371111


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od VIX Ned Jun 09, 2013 6:46 pm

Ajde nek neko pobedi sa 4-0, da me ne smaraju vise .. Pijem kafu i chiluje
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Sharks vk Ned Jun 09, 2013 9:34 pm

Marvin ::Ti si jedini za koga mogu da razumem da navija za Boston. SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins 2737371111

Zašto?
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Augment Ned Jun 09, 2013 10:00 pm

nikad jaci PO nije bio a VIX mora uletati sa ovakvim komentarima hhh

Nadam se da ce ih Bruinsi poderati!
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Marvin Pon Jun 10, 2013 4:12 am

Sharks vk ::
Marvin ::Ti si jedini za koga mogu da razumem da navija za Boston. SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins 2737371111

Zašto?
Ipak su vam Bruinsi dali najboljeg igraca za badava i godine uspeha.
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od VIX Pon Jun 10, 2013 4:34 am

Augment ::nikad jaci PO nije bio a VIX mora uletati sa ovakvim komentarima hhh

Nadam se da ce ih Bruinsi poderati!

Pa PO jeste dobar, ali realno gledano, glupe ekipe igraju finale .. Suv

Pederasticni Toews sa jedne strane i drvosece iz Bostona sa druge strane, msm stvarno .. Zevam..
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Grof Bronza Pon Jun 10, 2013 12:20 pm

VIX ::
Augment ::nikad jaci PO nije bio a VIX mora uletati sa ovakvim komentarima hhh

Nadam se da ce ih Bruinsi poderati!

Pa PO jeste dobar, ali realno gledano, glupe ekipe igraju finale .. Suv

Pederasticni Toews sa jedne strane i drvosece iz Bostona sa druge strane, msm stvarno .. Zevam..

a ti vix nemoj da pratis... Very Happy taj toews ima sanse da ponovo digne kup dok su tvoji na pecanju Very Happy elem
GO HAWKS!!!! Rock on
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Breznjev Pon Jun 10, 2013 8:17 pm

Vrlo zajebana situacija za prognozu,nisu igrali jedni protiv drugih,kao i 1995 kada smo mi (RedWingsi) ušli superiorno u finale i onda od Devilsa bili pometlani 0-4 tako i ovde može da se dogodi za nekog, mada mi više miriše da će biti kao serija sa Vankuverom 2011 natezanje u 6,7 utakmica...
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od VIX Uto Jun 11, 2013 1:22 am

Ma nek dize, ako kojim slucajem dobijete, ja dodelu SCa necu gledati! finale moram Pijem kafu i chiluje

Moji su na pecanju, ali kad bebica stigne Datsyuka, nek me cimnu, ostavicu im broj .. Very Happy
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Бледолики Uto Jun 11, 2013 2:35 am

Breznjev ::Vrlo zajebana situacija za prognozu,nisu igrali jedni protiv drugih,kao i 1995 kada smo mi (RedWingsi) ušli superiorno u finale i onda od Devilsa bili pometlani 0-4 tako i ovde može da se dogodi za nekog, mada mi više miriše da će biti kao serija sa Vankuverom 2011 natezanje u 6,7 utakmica...
Da, zanimljivo da je ovo sudar dva tima iz 'original 6' ali nikad nisu igrali jedni protiv drugih u finalu za Stenlija, SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins 313188

Licno cenim oba kluba, nemam neku posebnu zelju za pobednika.
Ostaje mi zal samo sto Toronto nije dogurao dovde a imam osecaj da bi jer nam je put iza Bostona bio otvoren, kao I sto je njima bio. Ali Boston je bio zasluzeno bolji i sad su oni tu gde su. Jaki, sa cetiri linije napada i tri odbrane veoma ujednacene, sa Charom i sa Lucicem (pazi kad naidje duel Bickel / Mico mislim nema poredjenja). Sve to Chicago nema, (mislim da je i prevaga golmana na istoku) i bice im tesko. Ali, imaju Toewsa, veteran Hosu i fenomenalnog trenera koji je po meni u top 3 u svetu (tj. NHL ligi) imaju I prednost domaceg leda sto moze da znaci, posebno ako iskoriste te prve dve utakmice da povedu. I to sto u ovom PO nije bilo puno iznenadjenja favorite su pobedjivali uglavnom a ko je najveci nego onaj koji je osvojio Presidenta.

Super Superfinale dakleM SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins 690961
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Galence Uto Jun 11, 2013 10:55 am

Kad je pocinjala sezona svi ste bili mirni, nigde emocija, samo analiza i objektivno sagledavanje... Jedino sam ja divljao kada su bili u pitanju mecevi Senatorsa.
Kad je doslo finale, totalno drugacija slika... Ovde vise niko nije objektivan, svi sanjaju o nekom SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins 2722045255 i nazivaju suparnicki tim raznim pogrbnim imenima, pa je i mec zaniljiviji kad se citaju komentari Smile

Ja sam ovde uz Bruins
Galence
Galence
AHL
AHL

Posts : 484
Location : Nis
Senators

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Marvin Uto Jun 11, 2013 12:47 pm

Nisam ni sumnjo.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Vladimir Stosic Uto Jun 11, 2013 2:41 pm

Nije to nista u poredjenju sa onim sto gledam na fejsu sa zvanicnih profila NHL timova...ali kapiram da je to kod njih vec i tradicija, a i brate zabavno je i smesno...stvarno imaju smisla da ismeju svog protivnika, obicno neki natpis u kombinaciji sa slikom Very Happy ja bih postavljao te slike ovde ali imam problem da uploadujem ovde sliku??
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Marvin Uto Jun 11, 2013 3:05 pm

Ne znam zasto bi imao problem, stavljanje slika ih ne pravi toliko, kazi u cemu je stvar pa cemo da ti pomognemo?


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Vladimir Stosic Uto Jun 11, 2013 3:51 pm

Marvin ::Ne znam zasto bi imao problem, stavljanje slika ih ne pravi toliko, kazi u cemu je stvar pa cemo da ti pomognemo?

Pa evo, dole gde pise ugostiti sliku i slika..tu uradim sve sto treba i onda kad idem na upload otvori mi se novi prozor i trazi mi da se negde registerujem i tu prekinem sve...isto i sa video klipovima imam prob tj ne znam kako treba Smile
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Marvin Uto Jun 11, 2013 3:57 pm

Nemoj da ides na ugostiti sliku, to je da uploadujes sliku sa svog kompjutera, nego pored imas ovo slika, kopiraj adresu slike koju hoces da stavis i to je to.
Za video zapis moras da udjes u pregled poruke, i tu ces sa leve strane da imas ikonicu za to. SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins 2737371111


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Augment Uto Jun 11, 2013 4:25 pm

Uvijek sam gotivio ekipe sa istoka u svakom americkom sportu. navijao sam za carolinu 2006, za ottawu 2007. za philu 2010. boston 2011. new jersey 2012 pa cu nastaviti tradiciju. Boston mi se cini kao povampirena razularena gomila Smile

Nece mi tesko pasti ako CHI bude sampion, ali ako vec hoce neka to bude u 7 utakmica!
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Grof Bronza Uto Jun 11, 2013 5:06 pm

Augment ::Uvijek sam gotivio ekipe sa istoka u svakom americkom sportu. navijao sam za carolinu 2006, za ottawu 2007. za philu 2010. boston 2011. new jersey 2012 pa cu nastaviti tradiciju. Boston mi se cini kao povampirena razularena gomila Smile

Nece mi tesko pasti ako CHI bude sampion, ali ako vec hoce neka to bude u 7 utakmica!

Postovanje
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Galence Sre Jun 12, 2013 12:35 am

Augment, salazem se u potpunosti sa tobom... Ali opet Boston ce da dobije ovu seriju i pre sedomg meca (Izvini grofe)

Marvine, na tren sam se uplasio da mozda ti sumnjas u mene, ali ipak me nisi izneverio
Galence
Galence
AHL
AHL

Posts : 484
Location : Nis
Senators

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Grof Bronza Sre Jun 12, 2013 10:39 am

Galence ::Augment, salazem se u potpunosti sa tobom... Ali opet Boston ce da dobije ovu seriju i pre sedomg meca (Izvini grofe)

Marvine, na tren sam se uplasio da mozda ti sumnjas u mene, ali ipak me nisi izneverio

nista bre... Very Happy ja to isto mislim i za hawkse da ce da dobiju i pre sedmog meca Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Galence Sre Jun 12, 2013 7:07 pm

Veceras pocinje! 02:00
Po stoti put kazem zivela SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins Logo_tvarenasport1_s
Galence
Galence
AHL
AHL

Posts : 484
Location : Nis
Senators

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Vladimir Stosic Sre Jun 12, 2013 9:27 pm

ShockedShockedShockedHa.. Svi traze pak osim Kena
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Sharks vk Čet Jun 13, 2013 3:02 am

Linija smrti nastavlja da terorizira suparnike!
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu