NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

+13
Iceman
Sepultura
SymphonyX
Red Wing
pap
Palermo
Breznjev
VIX
Cistac
Augment
Grof Bronza
Vladimir Stosic
Marvin
17 posters

Strana 1 od 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings Empty W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Marvin Uto Maj 14, 2013 12:27 pm

...


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Vladimir Stosic Uto Maj 14, 2013 9:37 pm

Ljudi ja znam da je ovo lud sport ali aj da bacimo neku prognozu...Chicago Blackhawks i NY Rangers je moje finale Smile
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Grof Bronza Uto Maj 14, 2013 10:17 pm

Vladimir Stosic ::Ljudi ja znam da je ovo lud sport ali aj da bacimo neku prognozu...Chicago Blackhawks i NY Rangers je moje finale Smile

polako.... detroit serija je sada
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Augment Čet Maj 16, 2013 1:23 am

Koji smradovi rade na arena sport.. pa mi nijednu postebu tekmu necemo pogledati.. bitno da ce se ispratiti islandersi i otawa sa pindvinima.. fuj
Ma ni new york necemo gledati.. nego san jose la u pet ujutro..
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Vladimir Stosic Čet Maj 16, 2013 5:05 am

Grofe vidim da dosta respektujes protivnike ali verujem da duboko u sebi znas koliko smo ispred svih u NHL...Ovo je ****** nasa godina a Detroit nema sta da trazi u ovoj seriji...realno,,,Ko ce da nas pobedi 4 puta u kratkom vremenskom periodu i da li je svestan sta sve mora da uradi na ledu da bi se to desilo???

Blackhawks baby!! Cool
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Grof Bronza Čet Maj 16, 2013 7:55 am

Augment ::Koji smradovi rade na arena sport.. pa mi nijednu postebu tekmu necemo pogledati.. bitno da ce se ispratiti islandersi i otawa sa pindvinima.. fuj
Ma ni new york necemo gledati.. nego san jose la u pet ujutro..

srecom ja sam se na vreme odrekao tv-a pa gledam sve preko nhl network-a. jedino kad je blockout (sto zbog arene, sto zbog ESPN america-e) onda gledam free stream-ove. Arenu ne gledam u opste ( ne mogu da podnesem komentatore pogotovu onog sto maple leafs-e zove "SUVO LISCE") a espn gledam kad ima. a Arena samo daje titane kao da su se pretplatili na pens tv majku im....


Poslednji izmenio Grof Bronza dana Čet Maj 16, 2013 7:57 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Grof Bronza Čet Maj 16, 2013 7:55 am

Vladimir Stosic ::Grofe vidim da dosta respektujes protivnike ali verujem da duboko u sebi znas koliko smo ispred svih u NHL...Ovo je ****** nasa godina a Detroit nema sta da trazi u ovoj seriji...realno,,,Ko ce da nas pobedi 4 puta u kratkom vremenskom periodu i da li je svestan sta sve mora da uradi na ledu da bi se to desilo???

Blackhawks baby!! Cool

u playoff-u je sve moguce.. ne treba se zaletati. treba postovati protivnike pogotovo red wings-e...
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Grof Bronza Čet Maj 16, 2013 7:57 am

prvu smo dobili.. dobro je ispalo posle prve trecine moglo je da ode na bilo koju stranu... Ne mogu da se otmem utisku da su blackhawksi gotovo potpuno preuzeli detroitov sistem igre iz zlatnih godina. mnogo suteva na gol i veliki puck possesion. sada polako priprema za drugu utakmicu. tu ce detroit biti sveziji, spremniji i opasniji.
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Cistac Čet Maj 16, 2013 4:52 pm

Zna li neko od vas, moze li se naci free download NHL guide@record book za tekucu sezonu. Nasao sam samo za 2009-10. i za Stenli kup istoriju iz 2012. godine. Ima li to na zvanicnoj sajtu NHL-a?
Cistac
Cistac
Junior
Junior

Posts : 1
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od VIX Čet Maj 16, 2013 5:14 pm

Cestitke Grofu i Vladimiru.. Izgubili smo u gostima PO utakmicu, pa sta? Idemo dalje, borba do samog kraja pa sta bude, bude .. Smile



VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Grof Bronza Čet Maj 16, 2013 5:40 pm

VIX ::Cestitke Grofu i Vladimiru.. Izgubili smo u gostima PO utakmicu, pa sta? Idemo dalje, borba do samog kraja pa sta bude, bude .. Smile




apsolutno...
i hvala Smile
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Breznjev Pet Maj 17, 2013 9:56 pm

Imaćemo priliku od 19h u subotu pogledati game 2 na Espn Americi pa da vidimo koliko je to stvarno Chicago jak. Dizem tegove bajo
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Vladimir Stosic Pet Maj 17, 2013 10:26 pm

Breznjev ::Imaćemo priliku od 19h u subotu pogledati game 2 na Espn Americi pa da vidimo koliko je to stvarno Chicago jak. Dizem tegove bajo

Ja sam puno puta video koliko je Cikago jak i znam sta mogu da vidim a videcu najverovatnije 2:0 u seriji jer znam snagu ovog tima a znam i snagu Detroita.Smatram da cemo i Detroit proci laganije, 4:1 da ne kazem i 4:0 u seriji.
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Augment Sub Maj 18, 2013 12:10 am

Nisam znao da si sklon vicevima. Ima da vas poderemo ko peder playboy Very Happy

Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od VIX Sub Maj 18, 2013 2:12 am

Sta se oboijca toliko zalecete, ajde Augment se zeza, al Vladimir puca od samopouzdanja .. Rolling Eyes

Zbog ovakvih napucanih Hawks fanova zelim da ih poderemo, al nazalost to mozda nece biti moguce .. Sad
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Vladimir Stosic Sub Maj 18, 2013 2:51 am

VIX ::Sta se oboijca toliko zalecete, ajde Augment se zeza, al Vladimir puca od samopouzdanja .. Rolling Eyes

Zbog ovakvih napucanih Hawks fanova zelim da ih poderemo, al nazalost to mozda nece biti moguce .. Sad

Svestan sam da zvucim malo grubo i napucano ali to je zaista moje iskreno misljenje a evo zivi bili pa videli... Ispostavice se da Detroit ne moze puno toga jer jednostavno Cikago u ovom trenutku ima kompletniji tim.Zadnji put Detroit je pobedio pre 8 utakmica Cikago.I jos da kazem da ja ne mrzim Detroit naprotiv mi jedna od simpaticnijih ekipa u NHL, ali ovako sada stoje stvari.
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Grof Bronza Sub Maj 18, 2013 8:13 am

VIX ::Sta se oboijca toliko zalecete, ajde Augment se zeza, al Vladimir puca od samopouzdanja .. Rolling Eyes

Zbog ovakvih napucanih Hawks fanova zelim da ih poderemo, al nazalost to mozda nece biti moguce .. Sad

ma Augment je faca ja sam to provalio jos onomad Very Happy

videcemo sta ce biti, ne treba se zaletati, pogotovo ne u playoffu... ako dobijemo danas onda imamo mesta za disanje. samo polako... kao sto drug breznjev kaze... u 7h na espn america pa da vidimo sta ce da bude... Smile
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od VIX Sub Maj 18, 2013 1:09 pm

@Grof

100% u pravu ..

@Vladimir

Shvatam ja tebe, ali zaista zvuci grubo, hokej je nepredvidljiva stvar i nezahvalno je tako razbacivati se prognozama .. Smile
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Palermo Sub Maj 18, 2013 1:59 pm

Jedino u šta verujem da će se dogoditi večeras su golovi. Mislim da se Detroit neće tako lako predati, pa i ta statistika je samo brojka koja ne pokazuje kakve su utakmice bile i kakvi su rezultati bili u svakoj od njih.
Palermo
Palermo
Junior
Junior

Posts : 57
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od pap Sub Maj 18, 2013 8:44 pm

Pa jedno je zasad sigurno, Wingsi se neče predat bez borbe
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Red Wing Sub Maj 18, 2013 8:49 pm

Tek prva Red Wings PO utakmica ove sezone koju imam priliku da odgledam do kraja!

Konacno u idealnom terminu, jos pride preko digitalne kablovske/ ESPN gde je i zagarantovan uzitak u slici... Ipak ono najbitnije, na kraju 2/3 se vodi, 2-1, Chicago se pogotovo u zadnjim minutima nije uopste ni video, mogao im je komotno biti zavaren i treci gol...

Kraj je ipak daleko, bolje da se ne zalecem previse.. Nadam se da bi potencijalna pobeda mogla ukazati da predstoji veoma tezak obracun i daleko veca borba nego sto je vecina ljubitelja i navijaca mogla ocekivati, koji su naravno predodredili CrneJastrebove kao apsolutne favorite....
Red Wing
Red Wing
AHL
AHL

Posts : 169
Godine : 33
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Grof Bronza Sub Maj 18, 2013 8:52 pm

ocajni smo.... ovo detroit treba da dobije
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od SymphonyX Sub Maj 18, 2013 8:58 pm

Ajmo Wingsi,ocu jos bolju poziciju na draftu Very Happy
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Red Wing Sub Maj 18, 2013 10:18 pm

Vladimir Stosic ::Smatram da cemo i Detroit proci laganije, 4:1 da ne kazem i 4:0 u seriji.
Posle ovog laganog poraza neobicno ocajnog Chicaga na domacem ledu od 4:1, sada nema vise sansi za metlu, ostaje bar neka nada i sansa da to moze biti 4:1 u seriji... Mada ako obe ekipe nastave sa formom i izdanjima kao sa ovog meca, to pre moze biti slucaj u korist Red Wingsa Very Happy

Zezam se, ali svakako da je ovaj mec bio pokazatelj da nece biti bas tako olako kao sto su mnogi ocekivali...
Red Wing
Red Wing
AHL
AHL

Posts : 169
Godine : 33
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od VIX Sub Maj 18, 2013 10:39 pm

Rolling Eyes
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu