NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

+13
Iceman
Sepultura
SymphonyX
Red Wing
pap
Palermo
Breznjev
VIX
Cistac
Augment
Grof Bronza
Vladimir Stosic
Marvin
17 posters

Strana 2 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Grof Bronza Sub Maj 18, 2013 10:48 pm

Zeteberg objasnio kako treba da se igra u playoff-u....
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Sepultura Sub Maj 18, 2013 11:20 pm

Kako su se Red Wings fantastično spremili za ovaj PO.
Poslednji put kada sam gledao međusobni duel ova dva tima, oni su sami sebi zabijali golove Very Happy
Sepultura
Sepultura
AHL
AHL

Posts : 103
Godine : 32
Location : Banja Luka
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Breznjev Ned Maj 19, 2013 12:02 am

Vladimir Stosic ::
Breznjev ::Imaćemo priliku od 19h u subotu pogledati game 2 na Espn Americi pa da vidimo koliko je to stvarno Chicago jak. Dizem tegove bajo

Ja sam puno puta video koliko je Cikago jak i znam sta mogu da vidim a videcu najverovatnije 2:0 u seriji jer znam snagu ovog tima a znam i snagu Detroita.Smatram da cemo i Detroit proci laganije, 4:1 da ne kazem i 4:0 u seriji.

Šef struke. OK

Pa i niste nešto. Pijem kafu i chiluje
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Iceman Ned Maj 19, 2013 12:17 am

Ako Wingsi i dalje nastave ovako da se "predaju", nece nimalo valjati po Blackhawkse!W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 2 260887
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Augment Ned Maj 19, 2013 12:55 am

Neki zaboravljaju da je detroit kao bilan.. kad ih otpises onda su jako zeznuti.. inace ja se nisam bojao ove tekme nego ove sto slijede u jla.. slabo igraju kod kuce a pogotovo protiv chicaga.. ne znam kad su ih zadnji put kod kuce dobili..ja i dalje ne vjerujem u prolaz ali ako nisya barem da dobiju jos jednu pa nas ne obrukaju. I dalje sanjam reprizu protiv mrskih rivala iz americke zenice. Grada smoga i celika :
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od SymphonyX Ned Maj 19, 2013 1:03 am

Hahaha a Detroit najruzniji grad u SAD Laughing
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Grof Bronza Ned Maj 19, 2013 6:41 am

Augment ::Neki zaboravljaju da je detroit kao bilan.. kad ih otpises onda su jako zeznuti.. inace ja se nisam bojao ove tekme nego ove sto slijede u jla.. slabo igraju kod kuce a pogotovo protiv chicaga.. ne znam kad su ih zadnji put kod kuce dobili..ja i dalje ne vjerujem u prolaz ali ako nisya barem da dobiju jos jednu pa nas ne obrukaju. I dalje sanjam reprizu protiv mrskih rivala iz americke zenice. Grada smoga i celika :

2 godine nismo izgubili u joe lewis areni.... moramo da podignemo nivo igre maximalno inace ce ovo biti kratka serija.
detroit u prvoj utakmici=chicago u drugoj. sad ova treca je bitna i bice pokazatelj koliko je Q dobar trener...
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Pedja_87 Ned Maj 19, 2013 8:54 am

Mora se prekinuti post i u Joe Lewis Areni...
Pedja_87
Pedja_87
Junior
Junior

Posts : 36
Godine : 37
Location : Jagodina, Srbija
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Grof Bronza Ned Maj 19, 2013 10:06 am

Pedja_87 ::Mora se prekinuti post i u Joe Lewis Areni...

nadam se ne ove godine Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Marvin Ned Maj 19, 2013 11:14 am

Grof Bronza ::
moramo da podignemo nivo igre maximalno inace ce ovo biti kratka serija.
Postovanje protivnika je jedno, ti ga preterujes. W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 2 2737371111


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Augment Ned Maj 19, 2013 8:27 pm

Prepao se zbog jedne utakmice.. mraju i protivnici dobitikoji mec nije tolika razlika u kvaliteti kao npr u nba.
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Grof Bronza Ned Maj 19, 2013 8:48 pm

Augment ::Prepao se zbog jedne utakmice.. mraju i protivnici dobitikoji mec nije tolika razlika u kvaliteti kao npr u nba.

nisam se prepao nego sam oprezan.... Smile a drugo, sinoc sam bio previse razocaran... Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Vladimir Stosic Pon Maj 20, 2013 1:17 am

Prvenstveno zelim da Cikago nesto uradi ove godine zbog toga sto su stvarno igrali bez oscilacija cele godine a setimo se samo onog rekorda...Znam kakav je hokej ali ja u tome ne vidim smisla da razbihes 82 utakmice i onda nikom nista, i zelim da prvi bude onaj koji je cele godine bio najbolji i verujem da ce to konacno uraditi Cikago...Nisam gledao ovu utakmicu od 19h jer sam bio zauzet ali eto desio se i njima los dan samo se nadam da to ne znaci pad forme i ponor onda tek necu shvatiti smisao NHL-a...
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Augment Pon Maj 20, 2013 2:04 am

Zelim samo game 7 u velikom finalu ko bude igrao nebitno (osim la naravno)

Chicago je imao dobar start i to je to.. daje bila sezona od 82 utakmice nikakav rekord ne bi oborili nego bi uzeli president kao i ostali oko 115 bodova.
Jaki jesu ali su prenapuhani.najveca slabost im je kad s jedan od boljih igraca nadje van stroja.. onda im se razbije koncept. Takodjer golman im je neiskusan za po i jedna od vecih minusa.. cidny je super golman ali u play offu je na razini howarda od prije 2 godine.. moglo bi ih to kostati ako se nadje la u finalu zapada.

Bruner me fascinira kao i bobcock gdje iscupa iz naftalina relativne anonimuse za amere..
ali i dalje je to uz ottawu najslabija ekipa koje su ostale
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Vladimir Stosic Pon Maj 20, 2013 2:17 am

Augment ::Zelim samo game 7 u velikom finalu ko bude igrao nebitno (osim la naravno)

Chicago je imao dobar start i to je to.. daje bila sezona od 82 utakmice nikakav rekord ne bi oborili nego bi uzeli president kao i ostali oko 115 bodova.
Jaki jesu ali su prenapuhani.najveca slabost im je kad s jedan od boljih igraca nadje van stroja.. onda im se razbije koncept. Takodjer golman im je neiskusan za po i jedna od vecih minusa.. cidny je super golman ali u play offu je na razini howarda od prije 2 godine.. moglo bi ih to kostati ako se nadje la u finalu zapada.

Bruner me fascinira kao i bobcock gdje iscupa iz naftalina relativne anonimuse za amere..

ali i dalje je to uz ottawu najslabija ekipa koje su ostale

A Vankuver prosle godine?? nije li bio najjaci do PO i onda nema ga u vise i to sa 4-1 u seriji sa kingsima koji su cini mi se muku mucili za PO...Koji je smisao tih tolikih utakmica pre PO???
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Vladimir Stosic Pon Maj 20, 2013 2:29 am

Vladimir Stosic ::
Augment ::Zelim samo game 7 u velikom finalu ko bude igrao nebitno (osim la naravno)

Chicago je imao dobar start i to je to.. daje bila sezona od 82 utakmice nikakav rekord ne bi oborili nego bi uzeli president kao i ostali oko 115 bodova.
Jaki jesu ali su prenapuhani.najveca slabost im je kad s jedan od boljih igraca nadje van stroja.. onda im se razbije koncept. Takodjer golman im je neiskusan za po i jedna od vecih minusa.. cidny je super golman ali u play offu je na razini howarda od prije 2 godine.. moglo bi ih to kostati ako se nadje la u finalu zapada.

Bruner me fascinira kao i bobcock gdje iscupa iz naftalina relativne anonimuse za amere..

ali i dalje je to uz ottawu najslabija ekipa koje su ostale

A Vankuver prosle godine?? nije li bio najjaci do PO i onda nema ga u vise i to sa 4-1 u seriji sa kingsima koji su cini mi se muku mucili za PO...Koji je smisao tih tolikih utakmica pre PO???

I jos nesto a nepristrasno kazem..Cikago je dominirao svo vreme a to su 48 utakmice i nije to bas start samo,,Ja sam ih igrajuci kladionicu pratio kao i druge timove i na njihovim utakmicama gledao nesto sto je bilo drugacije nego kod ostalih...individualno su mnogo jaki ali funkcionisu kao tim kako u napadu tako i u odbrani ..to sam gledao ove godine...Zbog Detroita sam cupao kosu, odneo mi je puno para i to protiv autcajdera...
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Augment Pon Maj 20, 2013 2:40 am

Pare. Tvornica novca i zabave. Itu najvise postujem amere. Dobijate milione izvolite zaraditi ih.
I zar ti stvarno mislis da la prosle godine nije dorastao vancouveru? Koji je imao strasnu diviziju dok se vancouver poigravao sa minesotom calgarijem edmontonom i coloradom.
nl je najjaca liga na svijetu i svaki tim koji udje moze da osvoji. Samo neko ima vece a neko manje sanse.. a ko garantuje da phila nije kandidat za naslov ili new jersi a nisu ni usli u play off.. pa i tampa kad biim se poklopile neke stvari
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Augment Pon Maj 20, 2013 2:48 am

Ako te rangersi nisu ugusili na kladionici ove godine ne znam ko je. Detroit je bio generalno los. A ni povrede ih nisu mazile.. plus dosta utakmica su vodili po par golova razlike pa na kraju gubili.. a i takvi tri put su mi donijeli paru.. dok sugavi rangersi niti jednom a i tampu sam cekao par puta
Ma zabranio bih im takmicenje u ligi
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Vladimir Stosic Pon Maj 20, 2013 3:16 am

Augment ::Ako te rangersi nisu ugusili na kladionici ove godine ne znam ko je. Detroit je bio generalno los. A ni povrede ih nisu mazile.. plus dosta utakmica su vodili po par golova razlike pa na kraju gubili.. a i takvi tri put su mi donijeli paru.. dok sugavi rangersi niti jednom a i tampu sam cekao par puta
Ma zabranio bih im takmicenje u ligi

A znas li koliko sam ja platio ceh neiskustvu kad su mi oni sa sport kluba glupaci voditeljii pustili buvu u prenosu da je vasington ne znam kakav tim i da se od njih ocekuje stenli te godine....hahaha napadao sam se sa tiketima umalo me nervni slom nije strefio dok nisam shvatio da su luzeri
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od SymphonyX Pon Maj 20, 2013 4:19 am

Hahahahaha sta Pensi napravise sebi Laughing Laughing
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Vladimir Stosic Pon Maj 20, 2013 5:41 am

SymphonyX ::Hahahahaha sta Pensi napravise sebi Laughing Laughing

Evo odgledao sam produzetke...pobedi otava ali je sve nekako izgledalo da ce pingvini do zlatnog gola...
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Grof Bronza Pon Maj 20, 2013 8:04 am

Augment ::Zelim samo game 7 u velikom finalu ko bude igrao nebitno (osim la naravno)

Chicago je imao dobar start i to je to.. daje bila sezona od 82 utakmice nikakav rekord ne bi oborili nego bi uzeli president kao i ostali oko 115 bodova.


i dalje bi oborili rekord za najbolji start sezone.... bio je 16 utakmica, mi smo 24....

ma mozemo mi da igramo i kada nam je najbolji van stroja ali treba upravo to da se igra.. ne da se klize do plave samo...
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od VIX Pon Maj 20, 2013 12:35 pm

Dzaba je nabijanje statistike u regularnom delu, ako u PO ne dostignes zenit forme, na tome je Mike Babcock doktorirao, a to prikazuje i ove godine ..

Sto se tice Brunera, pa on je bio dominantan u Svicarskoj ligi, jedno od najboljih krila u evropi svojevremeno, a Babcock je pokusao nesto sa njim, i ovaj mu vratio visestruko ..
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Augment Pon Maj 20, 2013 12:54 pm

opet ti o svicarskoj ligi.. Rolling Eyes
stvarno me vec nervira objasnjavati sta mislim pod "anonimus".. sto je najgore negdje si na yahoo sports i sl. procitao tekst da je bio dobar u svici i brujis o tome pola godine. pitaj prosjecnog navijaca detroita da li je pratio njegov razvoj otkad je ispao iz pizde pa do trenutka kad je zaigrao za detroit.. -.-
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od VIX Pon Maj 20, 2013 1:46 pm

Augment ::opet ti o svicarskoj ligi.. Rolling Eyes
stvarno me vec nervira objasnjavati sta mislim pod "anonimus".. sto je najgore negdje si na yahoo sports i sl. procitao tekst da je bio dobar u svici i brujis o tome pola godine. pitaj prosjecnog navijaca detroita da li je pratio njegov razvoj otkad je ispao iz pizde pa do trenutka kad je zaigrao za detroit.. -.-

Da razjasnimo sad ..

Svicarska liga, koja i sada nije toliko losa,ali tad je bila puna igracima iz NHLa dok je jos bio lockout (Nash, Thornton, Bernier, Kane i tako dalje i tako blize) , a taj crni anonimus Bruner je imao oko 60ak poena na 30ak utakmica, sto je skoro 2 ppg, a to nije lako uraditi u Slohokeju, a kamo li u Svicarskoj ligi. Nisu igraci mogli lasom da ga uhvate, a gledao sam neke utakmice NLA lige bas zbog NHLovaca, takodje sam gledao i Zug na turniru u ZGu, kao i na Sprenglerovom kupu, radio im je malu decicu ..

I na Svetskom je prosle sezone bio isto tako dobar

Yahoo sports i ne citam tako cesto .. Pijem kafu i chiluje

Mozda neko nije ispratio njegov razvoj, kao uostalom i ja, ali pogledao sam neke njegove utakmice prosle sezone, takodje sam pomno pratio statistiku i njegove nastuper u toku lokauta, potom i pocetak sezone u DRW i postalo mi je jasno da se on nije slucajno nasao na roster, a potom dospeo i do prve linije ..

Nadam se da smo sada malo jasniji .. Wink
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/2 (1) Blackhawks vs (7) Red Wings

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu