NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

+14
pap
SymphonyX
Iceman
ZigZag
Che
Vladimir Stosic
Galence
Бледолики
Breznjev
Grof Bronza
Augment
VIX
Sharks vk
Marvin
18 posters

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 4 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Marvin Čet Jun 20, 2013 4:50 am

Hjalmarsson typical.
-3 za sad + jedan pp gol kad su primili je igrao.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 4 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Grof Bronza Čet Jun 20, 2013 8:22 am

izgleda da je menadzment opreme zaboravio da da krafordu rukavicu veceras... sve golove je primio "glove side".. ali pobeda je pobeda.. konacno explozija golova pogotovo prve linije.... sada sledi best of three....
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 4 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Vladimir Stosic Čet Jun 20, 2013 12:35 pm

Nisam gledao ovu utakmicu jer sam morao da spavam, imam svirku danas.Sta da kazem, nisam nista hteo da pisem posle trece utakmice jer smo kao pickice odigrali, ovo sad me je obradovalo sto vidim ali ne znam kako je izgledalo na terenu. Stvar se zahuhtava...
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 4 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Vladimir Stosic Čet Jun 20, 2013 12:40 pm

Augment ::pa cekamo vladimira da napise: "vrijeme je da boston osjeti moc.." Very Happy

ni ti kao admin se ne trudis da pratis seriju ^^ a ni dzomba ne uskace sa svojim Balkan Don Cherry komentarima

Very Happy
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 4 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Vladimir Stosic Čet Jun 20, 2013 12:42 pm

Neko mi rece bice i u Bostonu 1-1...i evo stvarno.
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 4 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Augment Čet Jun 20, 2013 2:15 pm

undefined ::
Vladimir Stosic ::Nisam gledao ovu utakmicu jer sam morao da spavam, imam svirku danas.Sta da kazem, nisam nista hteo da pisem posle trece utakmice jer smo kao pickice odigrali, ovo sad me je obradovalo sto vidim ali ne znam kako je izgledalo na terenu. Stvar se zahuhtava...

chicago je bio puno bolji i pravo je cudo kako su se bruinsi vratili poslije 1-4  pa i 4-5.. na kraju je pravda zadovoljena jer da su bruinsi otisli na 1-3 pokvarilo bi dojam citave serije koja se vec sad cini epska. bice ovdje jos svega i svacega sto me raduje

edit: i da ... Krejci me pokopao vec 4. tekmu za redom.. samo ovaj put je bila velika cifra u pitanju i kad su golove poceli davati toews, kane lucic znao sam da od toga nece biti nista -.-
ALI nema predaje idemo brata ispratiti i u game 5 Very Happy
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 4 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od SymphonyX Čet Jun 20, 2013 4:22 pm

Nevjerovatno finale,steta sto toliko ne podnosim finaliste pa ni kap emocije ne moze izac iz mene.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 4 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Grof Bronza Čet Jun 20, 2013 4:26 pm

SymphonyX
"Nevjerovatno finale,steta sto toliko ne podnosim finaliste pa ni kap emocije ne moze izac iz mene."


pa ne bi bio pravi nucky da imas emocija ovde... Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 4 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Iceman Čet Jun 20, 2013 8:20 pm

Nadam se da ce Hawksi smoci snage da dobiju sledeci mec, jer mislim da je sledeci mec kljucni, prelomni... Imam osjecaj da ko dobije sledeci mec, da je to novi sampion! Smile Iskreno se nadam da ce to biti Cikago! Smile
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 4 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Breznjev Čet Jun 20, 2013 11:34 pm

Ja očekujem Emerija i Khudobina u sledećem meču Very Happy Stvarno spektakularna utakmica,nisu mi dali da dremnem midway through the second sa gomilom golova.U prve 3 utakmice dali 12 golova a sada na jednoj 11.Sledeća 1-0 za nekoga garantovano...
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 4 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od VIX Sub Jun 22, 2013 12:00 pm

Ocekuje se nastavak sapunice "Augment i njegov brat Krejci" part 5 .. Laughing
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 4 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Sharks vk Sub Jun 22, 2013 1:27 pm

Iceman ::Nadam se da ce Hawksi smoci snage da dobiju sledeci mec, jer mislim da je sledeci mec kljucni, prelomni... Imam osjecaj da ko dobije sledeci mec, da je to novi sampion! :)Iskreno se nadam da ce to biti Cikago! Smile

Slažem se sa Ledenim i ja mislim da se noćas riješava pitanje prvaka,jer onaj koji izgubi teško da će uhvatiti 2 pobjede zaredom.
Go Bruins!
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 4 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Sharks vk Sub Jun 22, 2013 1:29 pm

Augment ::
undefined ::
Vladimir Stosic ::Nisam gledao ovu utakmicu jer sam morao da spavam, imam svirku danas.Sta da kazem, nisam nista hteo da pisem posle trece utakmice jer smo kao pickice odigrali, ovo sad me je obradovalo sto vidim ali ne znam kako je izgledalo na terenu. Stvar se zahuhtava...

chicago je bio puno bolji i pravo je cudo kako su se bruinsi vratili poslije 1-4  pa i 4-5.. na kraju je pravda zadovoljena jer da su bruinsi otisli na 1-3 pokvarilo bi dojam citave serije koja se vec sad cini epska. bice ovdje jos svega i svacega sto me raduje

edit: i da ... Krejci me pokopao vec 4. tekmu za redom.. samo ovaj put je bila velika cifra u pitanju i kad su golove poceli davati toews, kane lucic znao sam da od toga nece biti nista -.-
ALI nema predaje idemo brata ispratiti i u game 5 Very Happy
Sretno!Ti si ga urekao,čovjek ne može zabiti od kada si ga počeo forsirati.Stavljaj noćas pare na Kanea,Toewsa,Hossu...
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 4 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Vladimir Stosic Sub Jun 22, 2013 2:01 pm

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 4 943207_562843523761638_1161154086_n
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 4 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Iceman Sub Jun 22, 2013 6:12 pm

VIX ::Ocekuje se nastavak sapunice "Augment i njegov brat Krejci" part 5 .. Laughing

Laughing
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 4 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Iceman Sub Jun 22, 2013 6:17 pm

Javlja mi se da ce nocas nas Augment konacno "uloviti" tog Krejcija! Very Happy
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 4 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Augment Sub Jun 22, 2013 7:54 pm

KREJCI FOR THE WIN! Very Happy Very Happy Very Happy

Nema predaje Smile samo imam osjecaj da kad nocas zabije past cu nesto drugo sigurno, jer tako to obicno biva Smile

Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 4 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Grof Bronza Ned Jun 23, 2013 5:22 am

1
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 4 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Marvin Ned Jun 23, 2013 5:31 am

Bilo bi lepo Smile


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 4 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Vladimir Stosic Ned Jun 23, 2013 3:18 pm

Cele sezone sam verovao u ovaj tim i u konacnu pobedu a sada je Cikago na domak nje...Go Hawks!!!
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 4 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Augment Ned Jun 23, 2013 4:01 pm

a nista, morace brat Krejci hattrick zabiti u game 6. nema druge! Very Happy

ko se to povredio sinoc? ispratio sam tekmu ali sam padao u san skoro cijelo vrijeme
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 4 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Marvin Ned Jun 23, 2013 4:25 pm

Toews i Bergeron


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 4 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Sharks vk Ned Jun 23, 2013 4:36 pm

Nevjerovatno je koliko ima sitnih grešaka sudaca protiv Bruins...game 2 ili 3 nisam siguran bilo je 4,5 nesviranih isključenja za Blackhawks.Sada u 5. nesvirano povlačenje Frolika nad Krugom nakon čega je pao empty net goal,nešto prije toga high stick Kanea nad Lučićem,opet ništa nije svirano...suci najlošiji dio ovog finala.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 4 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Vladimir Stosic Ned Jun 23, 2013 7:03 pm

Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 4 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Breznjev Ned Jun 23, 2013 11:25 pm

Sharks vk ::Nevjerovatno je koliko ima sitnih grešaka sudaca protiv Bruins...game 2 ili 3 nisam siguran bilo je 4,5 nesviranih isključenja za Blackhawks.Sada u 5. nesvirano povlačenje Frolika nad Krugom nakon čega je pao empty net goal,nešto prije toga high stick Kanea nad Lučićem,opet ništa nije svirano...suci najlošiji dio ovog finala.

Slažem se sa ova dva nesuđena prekršaja ali opet,mislim da i bi sa tim Hawksi dobili ovu utakmicu.U stvari ovo je prva utakmica koju su zaslužili da dobiju u ovom finalu.Sa izgleda težom povredom Bergerona (ovi su javili da su ga odveli u bolnicu u toku utakmice) mislim da postoji velika verovatnoća da će se ovo završiti u Bostonu u šestoj utakmici.I Towes je možda povređen ali ne deluje tako ozbiljno,više su ga čuvali posle onih hitova koje je preživeo.
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 4 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu