NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

+14
pap
SymphonyX
Iceman
ZigZag
Che
Vladimir Stosic
Galence
Бледолики
Breznjev
Grof Bronza
Augment
VIX
Sharks vk
Marvin
18 posters

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 2 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Marvin Čet Jun 13, 2013 3:17 am

LOOCH!


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 2 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Augment Čet Jun 13, 2013 3:23 am

Ali imaju brate ove akcije ubitacne.
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 2 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Vladimir Stosic Čet Jun 13, 2013 3:58 am

Ocajno odigrane dve PP situacije a pogotovo ona 5 na 3, moralo je tu nesto vise da se uradi...Dobro pa je Cikago trenutno preuzeo inicijativu...
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 2 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Vladimir Stosic Čet Jun 13, 2013 6:33 am

Fejspalm joj
Valjda ce u trecem produzetku konacno da se zavrsi ova utakmica Ceskam bradu
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 2 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Vladimir Stosic Čet Jun 13, 2013 7:12 am

Uhhh!! maratonska utakmica, mislio sam da ce tako u nedogled...Imao je Boston svoje sanse da zavrsi i to ona poslednja kad je cini mi se Daugavins umesto iz prve da smesti pak u mrezu krenuo u dribling i spetljao se... i onda konacno pak iz daljine koji se prvo odbija od Bolanda pa preko Shawa zavrsava u mrezu. Odoh ja konacno da spavam..Go Hawks!!!!
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 2 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Sharks vk Čet Jun 13, 2013 9:21 am

Fantastična utakmica!Gledao sam do kraja 2. OT i onda sam vozio ženu na posao,kada sam se vratio bilo je gotovo.Svaka čast Hawksima na povratku nakon 1-3 iako im je dosta pomoglo i Krugovo neiskustvo kod 2. gola,kao i dosta sreće kod 3. gola.Imao sam dojam da su Bruinsi konstantno opasniji bez obzira na manje SOG,imali su sjajne šanse,ali nije ih ni sreća htjela,a i Crawford je bio sjajan.Sve u svemu sa nestrpljenjem čekam iduću utakmicu.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 2 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Marvin Čet Jun 13, 2013 1:01 pm

Odlicna utakmica je bila, gledo sam do kraja prvog produzetka.
Hawksi su brzi mnogo, imali su neke situacije gde su uspevali da drze pak u trecini Bostona koje su delovale mnogo impresivno. 
Ubili su i dva penaltyja u OT...
Sa druge strane, onaj sut Bergerona je bio perverzija.
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 2 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Che Čet Jun 13, 2013 5:38 pm

Mnogo dobra tekma bila. Boston je istrcao na led sa takvom energijom, mislio sam da ce da dobiju. I trebali su, ali onaj gol Oduje je bila nesreca ziva. Sad

Mnogo mi se vise svidela igra Bruinsa, iako su bivali pritisnuti u trecinu povremeno. Lepa transformacija iz odbrane u napad, lepo klizanje, fizicki standardno.. Lucke odigrao lepo i jednostavno sve. Nije on najbolji tehnicar u NHLu (msm, nije ni medju prvih xy Very Happy), ali ta kombinacija velicine, snage, umeca i hockey IQ-a je ono sto ga cini posebnim, i zato prima onolku platu u Bruinsima koji nisu bas fransiza koja preplacuje igrace. Very Happy Steta sto onu kontru sa Krejcijem msm nije mogao da zavrsi, ofrlje sutno na kraju iz prve. To je mogao H3 da bude, koja bi to bila fora.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 2 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Marvin Čet Jun 13, 2013 5:46 pm

Pa normalno da ne placaju mnogo igrace kad nemaju para.Ljut
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 2 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Vladimir Stosic Čet Jun 13, 2013 6:13 pm

Slazem se, odlicna utamica. Boston je stvarno usao nadahnut i veci u ovaj mec i to se je odmah osetilo. Sa druge strane svidja mi se to sto ni Cikagu nije zafalilo pouzdanje onda kada je trebalo i tada se po obicaju i nesto dobro desi bez obzira da li je sreca u pitanju...Dva jako dobra protivnika a ja sada ocekujem da Bostonu bude teze jer smo mi iscupali veoma vaznu utakmicu koja je mogla biti izgubljena i ocekujem da ih u drugoj nadigramo i povedemo sa 2-0...
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 2 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Vladimir Stosic Čet Jun 13, 2013 10:18 pm

da li se neko seca gola kada je pak lebdeo iznad glave golmana zatim ga udario u glavu i upao u gol a golman i dalje nije znao sta se desava,, pokusavam da se setim ko je igrao a znam da je bila sezona 2010/2011....morao sam da napisem ovde Smile
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 2 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Breznjev Čet Jun 13, 2013 10:26 pm

Od "au kakva utamica" do " j...li vam majku dajte više gol" mi je išlo raspoloženje...Wink

Lučketu svaka čast,ali glupi Boston,mogli su 8 golova da daju u OT.Znao sam da će na kraju da bude neki glup gol za Chicago,od kolena.Fejspalm joj
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 2 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Augment Pet Jun 14, 2013 12:39 am

Vec ronim suze za chicago kako ce da bude pometen do kraja Very Happy

salu na stranu finale je bilo do jaja, samo mi je zao sto se igra u kasnom terminu i nije bilo sanse da ispratim do kraja..

Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 2 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Vladimir Stosic Ned Jun 16, 2013 2:56 am

Pritisli smo ih brate kao crna zemlja...ovo mi sad lici na Cikago iz regularne sezone kad smo stvarno gazili ...e ovo sam cekao!!! Pijem kafu i chiluje
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 2 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Augment Ned Jun 16, 2013 3:16 am

ne boj se nista brate ja cekam boston i krejci daje go Very Happy
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 2 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Marvin Ned Jun 16, 2013 3:43 am

Malo nas nesto ima. Sad


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 2 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od ZigZag Ned Jun 16, 2013 3:50 am

1-1 Very Happy sace Boston da stisne Smile
ZigZag
ZigZag
Junior
Junior

Posts : 32
Godine : 32
Bruins

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 2 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Sharks vk Ned Jun 16, 2013 4:56 am

Ode opet u OT.Bruins must win!
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 2 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Grof Bronza Ned Jun 16, 2013 10:02 am

bolji boston od kako su dali gol... u OT-u su nas pregazili. moramo a igramo svih 60+ minuta ne samo 20...
i dalje mi nije jasno zasto su nam ponistili gol...
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 2 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Vladimir Stosic Ned Jun 16, 2013 4:13 pm

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 2 10583_203066656484162_1389187744_n
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 2 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od VIX Ned Jun 16, 2013 5:56 pm

Dje ste picke, stigo Cola .. Laughing

#BostonStrong!
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 2 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Vladimir Stosic Ned Jun 16, 2013 6:50 pm

Cikago je bolji tim nego sto vecina misli, a vecina misli da je najbolji.
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 2 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Breznjev Ned Jun 16, 2013 8:50 pm

Chicago je oduvao prvu trećinu mogao je da vodi sa 3-0 i reši utakmicu ali nije...i onda polako Boston se vraća od kada Julien stavlja liniju Seguin-Paille-Kelly,a i Jagr koji je bio meta kritika u prvoj trećini kreće da igra mnogo bolje. U OT kao i u prvoj utakmici Boston mnogo bolji.
Tako da je pravda zadovoljena sa 1-1 u seriji.Pijem kafu i chiluje
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 2 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Vladimir Stosic Ned Jun 16, 2013 11:41 pm

Slicno razmisljam stim sto je Cikago bio odlican vise od pola utakmice sve do prvog gola Bostona koji je dosao iz nicega. Mislio sam da cemo razvaliti medvedje guzice do kraja ali cudno i veoma brzo se je promenilo stanje na terenu, mada mozda je to i normalno posle nerealizovane ubitacne igre.
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 2 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Augment Pon Jun 17, 2013 2:01 am

Vladimir Stosic ::Cikago je bolji tim nego sto vecina misli, a vecina misli da je najbolji.


---------------

hhh pa ti bi mogao pisati domoljubne pjesme tipa jaci od jacine - veci i od velicine Very Happy:D

vidjecemo u TD Gardenu kako stvari stoje, vrijeme je da Krejci poludi.. a Toews je dokazao kako je los igrac i da ima cast da igra uz Patricka Kane-a.

Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 2 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu