NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

+14
pap
SymphonyX
Iceman
ZigZag
Che
Vladimir Stosic
Galence
Бледолики
Breznjev
Grof Bronza
Augment
VIX
Sharks vk
Marvin
18 posters

Strana 6 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 6 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Iceman Uto Jun 25, 2013 6:36 am

Iceman ::Nadam se da ce Hawksi smoci snage da dobiju sledeci mec, jer mislim da je sledeci mec kljucni, prelomni... Imam osjecaj da ko dobije sledeci mec, da je to novi sampion! :)Iskreno se nadam da ce to biti Cikago! Smile
OK Blackhawks Stanley Cup Bravo
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 6 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Grof Bronza Uto Jun 25, 2013 7:55 am

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 6 1011776_10151652726456912_1437620407_n
Playoff brada.... donela je srecu.... Stanley CupStanley CupStanley CupStanley CupStanley Cup
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 6 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Grof Bronza Uto Jun 25, 2013 9:26 am

Iceman ::SampionVrtim beli peskirVrtim beli peskir Bravo za Hawkse, BRAVO!:tapsem:Fenomenalna sezona!Thumbs up

hvala ledeni Smile
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 6 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od narrogh Uto Jun 25, 2013 9:32 am

Svaka čast!Bravo Uživaj u zasluženoj tituli.Thumbs up
narrogh
narrogh
3rd liner
3rd liner

Posts : 1285
Godine : 44
Location : Prijedor
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 6 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Grof Bronza Uto Jun 25, 2013 11:09 am

narrogh ::Svaka čast!Bravo Uživaj u zasluženoj tituli.Thumbs up

hvala brate narrogh..... Smile
evo nesto za tebe Very Happy
Matt Duchene ‏[ltr]@Matt9Duchene[/ltr]6h
Oh my god! Wow this is hockey at its best, Bickell then Bolland. Just like that, they're shinin up The Cup. Can BOS tie it? #smallenfreuden
Matt Duchene ‏[ltr]@Matt9Duchene[/ltr]6h
Whatta series. Two of the leagues best battled so hard and played great hockey. The game is as good as it's ever been #smallenfreuden
Matt Duchene ‏[ltr]@Matt9Duchene[/ltr]6h
Congrats to The Chicago Blackhawks on their second Cup in 4 years. Hopefully we're there soon! #Avs #smallenfreuden
Matt Duchene ‏[ltr]@Matt9Duchene[/ltr]6h
Congrats to @88PKane on the Conn Smythe, well deserved! #smallenfreuden
Matt Duchene ‏[ltr]@Matt9Duchene[/ltr]6h
Gives me chills to watch the Cup celebration. Amazing to watch, but I'm always insanely jealous. Gonna be us soon Colorado!
Very Happy Very Happy

Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 6 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Sharks vk Uto Jun 25, 2013 1:36 pm

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 6 100272861555759846416215

Nakon odspavanih nekoliko sati još uvijek sam pod utiskom sjajnog finala.Ovaj preokret u zadnjih 80-ak sekundi je svakako jedan od većih obrata u novijoj povijesti,kako već rekoh potpuno zasluženo.
Kada su Blackhawks nakon neiskorištenog PP jurnuli prema golu Bruins i izvadili golmana,ja sam pomislio kako će ga uvaliti kao i toliko puta ove sezone u zadnjim momentima utakmica.Kad ono uvališe 2 komada.Nema to veze sa srećom,to samo govori koliko su mentalno jaki i koliko imaju samopouzdanja.Iako sjetimo se prije tog gola za izjednačenje Seguin je pogodio stativu,da je to upalo eto nama game 7.
Kada već spominjem Seguina on je po meni jedan od najlošijih u PO među Bruinsima,a razočarali su me i prvi bekovski par Chara-Seidenberg jer su golovi mahom padali dok su oni bili na ledu.Jagr se trudio,ali bez značajnijeg učinka,a definitivno najbolji su bili Krejci-Lučić-Horton.Lučić bi po meni bio MVP da je Boston otišao do kraja,bio je bez ikakve sumnje najopasniji Medvjed,te zasigurno postaje jedan od boljih igrača u ligi.

Kod Hawksa gotovo da nije bilo lošeg mjesta,oduševio me Keith koji je po meni MVP među odbrambenim igračima.Crawford sjajan,Bickell takođe,Toews dosta dobar,a meni najdraži Hawk Kane je pokazao zašto važi za jednog od najboljih igrača na svijetu.Kada bi on primio pak odmah bi bila vatra,brz,sa sjajnim snalaženjem u prostoru.Očekujem od Patricka dostojnu proslavu ovih trofeja uz rijeke alkohola...valjda će biti malo mudriji da ne dozvoli da ga uhvate u blamirajućim situacijama kao onomad(Fuj, grozno).
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 6 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Grof Bronza Uto Jun 25, 2013 3:41 pm

Sharks vk ::SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 6 100272861555759846416215

Nakon odspavanih nekoliko sati još uvijek sam pod utiskom sjajnog finala.Ovaj preokret u zadnjih 80-ak sekundi je svakako jedan od većih obrata u novijoj povijesti,kako već rekoh potpuno zasluženo.
Kada su Blackhawks nakon neiskorištenog PP jurnuli prema golu Bruins i izvadili golmana,ja sam pomislio kako će ga uvaliti kao i toliko puta ove sezone u zadnjim momentima utakmica.Kad ono uvališe 2 komada.Nema to veze sa srećom,to samo govori koliko su mentalno jaki i koliko imaju samopouzdanja.Iako sjetimo se prije tog gola za izjednačenje Seguin je pogodio stativu,da je to upalo eto nama game 7.
Kada već spominjem Seguina on je po meni jedan od najlošijih u PO među Bruinsima,a razočarali su me i prvi bekovski par Chara-Seidenberg jer su golovi mahom padali dok su oni bili na ledu.Jagr se trudio,ali bez značajnijeg učinka,a definitivno najbolji su bili Krejci-Lučić-Horton.Lučić bi po meni bio MVP da je Boston otišao do kraja,bio je bez ikakve sumnje najopasniji Medvjed,te zasigurno postaje jedan od boljih igrača u ligi.

Kod Hawksa gotovo da nije bilo lošeg mjesta,oduševio me Keith koji je po meni MVP među odbrambenim igračima.Crawford sjajan,Bickell takođe,Toews dosta dobar,a meni najdraži Hawk Kane je pokazao zašto važi za jednog od najboljih igrača na svijetu.Kada bi on primio pak odmah bi bila vatra,brz,sa sjajnim snalaženjem u prostoru.Očekujem od Patricka dostojnu proslavu ovih trofeja uz rijeke alkohola...valjda će biti malo mudriji da ne dozvoli da ga uhvate u blamirajućim situacijama kao onomad(Fuj, grozno).

ja se samo nadam da ce ovaj put imati samo bolje ribe u limuzini a ne kao prosli put neke debele Very Happy Very Happy
sve si u pravu u ovom recap-u... krejci je losiji bio od lucica u ovoj seriji, bergeron je bio odlican i sto bi rekli fanovi bostona on je pravi kapiten tima.... sada kada su izgubili, drago mi je da je lucic dao gol Very Happy odoh da pusim tompus i pijem piva Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 6 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Бледолики Uto Jun 25, 2013 8:36 pm

Marvin ::Nismo.
Vi ste ga pozdravili.
Boston je sad na nuli.
Mi smo zauvek minus.

Auu, pa ti si ko oni Emo Darkeri Very Happy

Ozbiljno, stvarno nerazumem, pa tako je u sportu i u životu generalno, shithappens, kažu ovde. Onaj ko nemože da savlada ovakve poraze u sportu i u životu (isto) taj nije u redu, ovo važi za igrače Lifsa. Borba neprestana. Ja vidim ovo kao veliki skok u odnosu na prethodne sezone.

Doći će i naše vreme, polako, 2015 ili okolo Wink


Poslednji izmenio Бледолики dana Uto Jun 25, 2013 8:40 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 6 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Бледолики Uto Jun 25, 2013 8:39 pm

Grof Bronza ::SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 6 1011776_10151652726456912_1437620407_n
Playoff brada.... donela je srecu.... Stanley CupStanley CupStanley CupStanley CupStanley Cup
E TO! JVuO Very Happy Ništa bez Brade, evo drug Brežnjev će da potvrdi, ja sam se brijao i tako mi i tim prošo Very Happy

Čestitam svim navijačima Chicaga na forumu.

Najbolji zasluženo, tokom sezone i u PO (gde su imali sve samo ozbiljne protivnike). Kad se poslednji put desilo da presidenti uzmu i Stenlija ?


Poslednji izmenio Бледолики dana Uto Jun 25, 2013 8:41 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 6 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Marvin Uto Jun 25, 2013 8:40 pm

Бледолики ::
Marvin ::Nismo.
Vi ste ga pozdravili.
Boston je sad na nuli.
Mi smo zauvek minus.

Auu, pa ti si ko oni Emo Darkeri Very Happy

Ozbiljno, stvarno nerazumem, pa tako je u sportu i u životu generalno, shithappens, kažu ovde. Onaj ko nemože da savlada ovakve poraze u sportu i u životu (isto) taj nije u redu, ovo važi za igrače Lifsa. Borba neprestana. Ja vidim ovo kao veliki skok u odnosu na prethodne sezone.

Doći će i naše vreme, polako, 2015 ili okolo Wink

2045.Rolling EyesVery Happy
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 6 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Бледолики Uto Jun 25, 2013 8:41 pm

Marvin ::2045.Rolling EyesVery Happy

Pa ogradio sam se .. okolo Very Happy

dva'es' godina tamte-vamte (e se tako kaže kod nas)


Poslednji put izmenio Бледолики dana Uto Jun 25, 2013 8:49 pm, izmenio ukupno 2 puta
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 6 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Marvin Uto Jun 25, 2013 8:42 pm

A za prezident nisam siguran, dal' su Wingsi one godine uzeli President, sad cu da proverim


EDIT: Da Smile


Poslednji put izmenio Marvin dana Uto Jun 25, 2013 8:58 pm, izmenio ukupno 2 puta
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 6 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Бледолики Uto Jun 25, 2013 8:42 pm

Da naručim jednu za šampione  Wink
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 6 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Бледолики Uto Jun 25, 2013 8:49 pm

Marvin ::A za prezident nisam siguran, dal' su Wingsi one godine uzeli President, sad cu da proverim


EDIT: Da:)

Pa eto, nije često a nije ni slučajno.

Čikago tj njihov trener je odigrao mudro, u stvari postavio je taktiku kakvu je razradio trener Toronta samo što je ovaj imao i igrače da do poslednje sekunde sprovedu to bolje nego ovi naši. Crpio je Čaru i stavljao Tejvsa sa trećom, četvrtom linijom, imao je viziju da dobije Boston pa makar žrtvovao poraz ili dva u takvim duelima dok na kraju svežiji i brži Havksi nisu udarili na iscedjene međede.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 6 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od backy Uto Jun 25, 2013 8:57 pm

Svaka cast sve cestitke za najbolju ekipu  ove godine vise nego zasluzeno trofej je otisao u prave ruke.Citavu sezonu hawksi deru guzove najbolji hokej su igrali nek prica ko sta hoce .I grofe respect za bradu pravi si .
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 6 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Breznjev Uto Jun 25, 2013 10:41 pm

Šta reći,koju poruku poslati..Smile
Čestitke na zasluženom Stenli kupu Hawksima i navijačima na forumu. Iako sam navijao za Lučketa i Bruinse i bio u šoku 20 minuta posle kraja ove sulude utakmice,sada hladne glave mogu da kažem da nemam nijednu zamerku za BlackhawksStanley Cup

Malo me je iznenadio Conn Smyth za Kejna,mislio sam da će da ga daju Crawfordu,ali dobro je da nije opet golman osvajač.
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 6 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Grof Bronza Uto Jun 25, 2013 11:34 pm

backy ::Svaka cast sve cestitke za najbolju ekipu  ove godine vise nego zasluzeno trofej je otisao u prave ruke.Citavu sezonu hawksi deru guzove najbolji hokej su igrali nek prica ko sta hoce .I grofe respect za bradu pravi si .

hvala druze backy Smile lets go rangers Smile


Poslednji izmenio Grof Bronza dana Uto Jun 25, 2013 11:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 6 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Grof Bronza Uto Jun 25, 2013 11:37 pm

zahvaljujem se svima na cestitkama.. ovo je bila sezona iz snova, neponovljiva, procenat pobeda (u sezoni i PO) je 75% sto nas cini jednim od najboljih u istoriji NHL-a.... sledece sezone uzimam odmor, nek rade sta hoce, samo cu da gledam i uzivam bez nervoze (zivci su mi vec na debelom izmaku) Smile deo igraca ce da ode ali vecina ce da ostane i to je ono sto me najvise raduje. jos jednom, hvala svima i jedno pitanje za sve vas... 

is it october yet?
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 6 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Augment Sre Jun 26, 2013 12:49 am

pa kako Kane nije zasluzio mvp? dok su njega cuvali bruinsi su ih razbijali i samo cudo je odrzalo chicago u seriji.. kad je brat proradio sve je otislo na stranu chicaga..

ja sam se zeznuo sa svojom PO bradom.. nisam se brijao do 5. utakmice DET-CHI reko procice.. i eto sta se desilo.. kao sto sam rekao prijatelju da zna Bobcock za to streljao bi me Very Happy
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 6 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Sharks vk Sre Jun 26, 2013 1:34 am

Augment ::pa kako Kane nije zasluzio mvp? dok su njega cuvali bruinsi su ih razbijali i samo cudo je odrzalo chicago u seriji.. kad je brat proradio sve je otislo na stranu chicaga..

ja sam se zeznuo sa svojom PO bradom.. nisam se brijao do 5. utakmice DET-CHI reko procice.. i eto sta se desilo.. kao sto sam rekao prijatelju da zna Bobcock za to streljao bi me Very Happy

Nego Augmente da te pitam na ovoj temi jer je još svježa,a sve ostale teme će sada blago da zamru...ideš li ti na Maidene u Zagreb?Moja karta je spremna,pa ako ideš ostavi mi telefon,pa da se vidimo i popijemo koju.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 6 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Augment Sre Jun 26, 2013 3:17 am

pa ne znam do kad cu biti u sarajevu, a trebam ici sa prijateljima..i sad oni nesto zatezu a meni se normalno ne ide samom.. hoces biti na forumu u 7. mjesecu ili ces u "mirovinu"
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 6 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Sharks vk Sre Jun 26, 2013 3:22 am

Biti ću tu skoro pa svakodnevno.Poznavajući sebe u nedostatku hokeja ću sa iščekivanjem gledati bilo kakvu hokejašku vijest.Čujemo se.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 6 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od VIX Sre Jun 26, 2013 5:35 am

Realno, ne simpatisem mnogo Blackhawkse, samo Kanea, ali zasluzili su. Dobili su ogroman confidence boost kad su izbacili Red Wingse, a Bostonu se morao obiti o glavi onaj srecan prolaz protiv Lifsa, obilo im se u najgorem mogucem trenutku .. Mora se reci da je ova titula jednim delom i poklon Detroita, jer se retko koja ekipa moze onako samoubiti nakon vodjstva od 3:1 ..

I ja da ispostujem protokol, sve cestitke navijacima Cikaga, Grofu i Vladimiru, i Ledenom Very Happy Very Happy ..
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 6 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Iceman Sre Jun 26, 2013 7:06 am

VIX ::Realno, ne simpatisem mnogo Blackhawkse, samo Kanea, ali zasluzili su. Dobili su ogroman confidence boost kad su izbacili Red Wingse, a Bostonu se morao obiti o glavi onaj srecan prolaz protiv Lifsa, obilo im se u najgorem mogucem trenutku .. Mora se reci da je ova titula jednim delom i poklon Detroita, jer se retko koja ekipa moze onako samoubiti nakon vodjstva od 3:1 ..

I ja da ispostujem protokol, sve cestitke navijacima Cikaga, Grofu i Vladimiru, i Ledenom Very Happy:D..

Very Happy Hvala brate VIX, u finalu sam od sveg srca navijao za Cikago, ali, s obzirom da ja nisam deklarisan kao navijac, kao Grof i Vladimir, onda bi trebalo i Marvinu da cestitas! Very Happy
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 6 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Grof Bronza Sre Jun 26, 2013 9:15 am

Sharks vk ::
Augment ::pa kako Kane nije zasluzio mvp? dok su njega cuvali bruinsi su ih razbijali i samo cudo je odrzalo chicago u seriji.. kad je brat proradio sve je otislo na stranu chicaga..

ja sam se zeznuo sa svojom PO bradom.. nisam se brijao do 5. utakmice DET-CHI reko procice.. i eto sta se desilo.. kao sto sam rekao prijatelju da zna Bobcock za to streljao bi me Very Happy

Nego Augmente da te pitam na ovoj temi jer je još svježa,a sve ostale teme će sada blago da zamru...ideš li ti na Maidene u Zagreb?Moja karta je spremna,pa ako ideš ostavi mi telefon,pa da se vidimo i popijemo koju.


iron maiden man.. up the irons Rock onRock on
blago vama Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins - Page 6 Empty Re: SCF: (W1) Blackhawks vs (E4 )Bruins

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu