NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

+7
Marvin
pap
Lazicy
VIX
SymphonyX
Augment
Che
11 posters

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 7 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od SymphonyX Čet Maj 19, 2011 11:49 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Retroaktivost teme Laughing
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 7 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od VIX Pet Maj 20, 2011 12:44 am

SymphonyX ::[You must be registered and logged in to see this image.]

Retroaktivost teme [You must be registered and logged in to see this image.]
\

Xaxaxaxaxaxa gde ovo nalazis majke ti [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 7 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od kb8 Pet Maj 20, 2011 8:32 am

Genijalno...

[You must be registered and logged in to see this image.]
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 7 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od Che Pet Maj 20, 2011 12:35 pm

Very Happy Laughing

Fatality... Seljak
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 7 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od Augment Ned Maj 22, 2011 10:54 am

Marvin ::
Augment ::

nemoj zezati sidney nije ni upola atraktivan kao pavel.. jos je s godinama izgubio na brzini. to je isto pitanje ko je bolji: pravi ronaldo ili fake ronaldo.
E sad Augmente, stvarno, kakve ima veze sto je Pavel izgubio na brzini.
Prvo, covek nema 36-37 pa i da kazes, 32 su ipak i dalje blizu vrhunca.
Drugo, gde je Datsyuk bio u Crosbyjevim godinama?
Razumem ja sta hocete da kazete, da je Datsyuk "flashiest" igrac u ligi, najatraktivniji, ali Crosby je ove godine ipak bio nivo iznad svih dok je bio zdrav. Datsyuk, top 5, mozda cak i top 3.

I za kraj, slazem se sa vama da jeste Datsyuk najatraktivniji igrac u ligi, cak ubedljivo.Datsyukian dekes. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nocas, kad je par minuta do kraja krenuo da raspali slapshot sa levog krila, verujem da su svi kao i ja zadrzali dah, iako smo znali da to nije bila dobra sansa, vec, jednostavno, zato sto je sutirao Datsyuk [You must be registered and logged in to see this image.] , ako me razumes. I jedva je Niemi odbranio.


pa nisam ja izmislio da je izgubio na brzini nego je on rekao prosle godine prije olimpijade
kako god pavel je za njih sviju tata [You must be registered and logged in to see this image.]

steta sto su ispali jer me san jose raspizdi svaki put u play offu jer kao da se zadovolje s tim sto prodju detroit
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 7 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu