NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

+7
Marvin
pap
Lazicy
VIX
SymphonyX
Augment
Che
11 posters

Strana 6 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 6 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od SymphonyX Čet Maj 12, 2011 4:21 pm

Ja ne zastupam misljenja svjetskih medija,nego sam prenosim ono sto sam vidio.Shvatam da te pale te rusko-srpske veze koji nemaju veze s' mozgom i da ne gledas sve objektivno.Marvin ti je lijepo rekao.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 6 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od Che Čet Maj 12, 2011 4:36 pm

SymphonyX ::Ja ne zastupam misljenja svjetskih medija,nego sam prenosim ono sto sam vidio.Shvatam da te pale te rusko-srpske veze koji nemaju veze s' mozgom i da ne gledas sve objektivno.Marvin ti je lijepo rekao.
Ja se uopste ne palim za to, ti znas da ja navijam za Slovacku..

SymphonyX ::Ko je,po tebi,najbolji igrac na svijetu?
Евге́ний Евге́ньевич Артю́хин
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 6 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od SymphonyX Čet Maj 12, 2011 4:49 pm

Ali volis Ruse Rolling Eyes
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 6 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od Che Čet Maj 12, 2011 5:25 pm

Volim ih vise od Kanadjana, da... Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 6 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od backy Pet Maj 13, 2011 5:33 am

Jos nije gotovo Sharksi vode 3-2 ima nekih 6 minuta do kraja.Dobra utakmica treci gol sharksa odlicna akcija Boyle strasan pas do se Setoguchi i onda to posprema Marlau.Wingsi odmah uzvracaju preko Datsyuk-a prodor po desnoj strani i onda projektil od Pavela majstorija jednostavno.
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 6 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od SymphonyX Pet Maj 13, 2011 5:33 am

Marleau dao gol Laughing Pavel strasnim golom smanjio na 3-2 Da Strasno ce biti do kraja,jos 5 minuta haosa uz PP Detroita Vrtim beli peskir
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 6 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od SymphonyX Pet Maj 13, 2011 5:49 am

Post u istom minutu,bolestina Pijem kafu i chiluje Bye,bye Wings - postoje razlozi zbog kojih preokreti sa 0-3 na 4-3 bas i nisu precesti.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 6 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od Marvin Pet Maj 13, 2011 5:52 am

Gutless GWG! [You must be registered and logged in to see this image.]


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 6 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od kb8 Pet Maj 13, 2011 8:58 am

SymphonyX ::Post u istom minutu,bolestina [You must be registered and logged in to see this image.] Bye,bye Wings - postoje razlozi zbog kojih preokreti sa 0-3 na 4-3 bas i nisu precesti.

Upravo tako... Meni je drago da su Sharksi prosli al svaka cast Wingsima jer su nam priustili stvarno ludu seriju...

A sad na finala konferencija...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 6 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od Augment Pet Maj 13, 2011 10:49 am

SymphonyX ::Najbolji u NHL?Nisi ti onda gledao momka iz Pensa koji nosi broj 87.

nemoj zezati sidney nije ni upola atraktivan kao pavel.. jos je s godinama izgubio na brzini. to je isto pitanje ko je bolji: pravi ronaldo ili fake ronaldo.

c.ronaldo je bolji sad ali pravi ronaldo je legenda tako i pavel datsyuk naspram onog krmka [You must be registered and logged in to see this image.]

sta reci za poraz.. usrali su u 1. tekmi kod kuce i tu im je bio kraj na kraju su izginuli casno kao chicago. nadam se da sad san jose nece popit metlu kao prosle godine jer bi ih onda stvarno zamrzio.

od preostalih 4 protivnika svedno mi ko ce da osvoji stanley osim bostona naravno[You must be registered and logged in to see this image.]
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 6 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od Che Pet Maj 13, 2011 1:34 pm



"We were in the drivers seat.." Kaze Babkok.. Pa mozda, ako se gleda broj suteva.. Ali tesko da si ti vozac ako se na svakoj utakmici vracas i preokreces rezultat.. Pijem kafu i chiluje



Marlo stvarno sjajan performans, pokazao je kakav je igrac.. Odlican na obe strane leda.. Dobro, jeste zakazao ako gledamo celu seriju, ali ipak, upisao je svoj prvi poen i pruzio najbolju partiju kada je to bilo najvaznije - u 7. utakmici..

Gutless, gutless GWG, sto bi reko Marvin.. Very Happy Seljak

Intervju sa Lidstromom..



Stvarno, Franzen od pocetka nije bio u timu, Bertuci i Kliri su izasli, i nisu se vise vracali.. Nindza To je svakako uticalo, cela linija vam je van.. Ali jbg., that's hockey.. Pojma nemam

I naravno, drug Insomniac..



Sve utakmice su bile na 1 gol, to je stvarno.. Klanjam se Ali Sharksi su uvek nekako stvarali prvi prednost, to je msm odlucilo.. Ne mozete se stalno vracati iz mrtvih..

I na kraju, kraj i stari dobri handshake..

Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 6 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od VIX Pet Maj 13, 2011 1:55 pm

Svaka cast za Wingse borili su se i jucer i tokom cele serije nisu se predavali i zato SVAKA VAM CAST MAJSTORI i pored poraza [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 6 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od Marvin Pet Maj 13, 2011 2:24 pm

Augment ::

nemoj zezati sidney nije ni upola atraktivan kao pavel.. jos je s godinama izgubio na brzini. to je isto pitanje ko je bolji: pravi ronaldo ili fake ronaldo.
E sad Augmente, stvarno, kakve ima veze sto je Pavel izgubio na brzini.
Prvo, covek nema 36-37 pa i da kazes, 32 su ipak i dalje blizu vrhunca.
Drugo, gde je Datsyuk bio u Crosbyjevim godinama?
Razumem ja sta hocete da kazete, da je Datsyuk "flashiest" igrac u ligi, najatraktivniji, ali Crosby je ove godine ipak bio nivo iznad svih dok je bio zdrav. Datsyuk, top 5, mozda cak i top 3.

I za kraj, slazem se sa vama da jeste Datsyuk najatraktivniji igrac u ligi, cak ubedljivo.Datsyukian dekes. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nocas, kad je par minuta do kraja krenuo da raspali slapshot sa levog krila, verujem da su svi kao i ja zadrzali dah, iako smo znali da to nije bila dobra sansa, vec, jednostavno, zato sto je sutirao Datsyuk [You must be registered and logged in to see this image.] , ako me razumes. I jedva je Niemi odbranio.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 6 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od VIX Pet Maj 13, 2011 2:30 pm

Datsyuk kao pik je bio jako visoko i nije bio propracen kroz medije na Crosbieve godine [You must be registered and logged in to see this image.] i videcemo Krozbija na 30 [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 6 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od Marvin Pet Maj 13, 2011 3:14 pm

VIX ::Datsyuk kao pik je bio jako visoko i nije bio propracen kroz medije na Crosbieve godine [You must be registered and logged in to see this image.] i videcemo Krozbija na 30 [You must be registered and logged in to see this image.]
Zato sto mediji nemaju obicaj da prate igrace sa 30 i kusur poena.

Po prvi put cujem da se za igraca koji je uspesan sa 23 ocekuje ce da propadne sa trideset. Mislim, desava se, ali, retko.
Crosby je ove sezone bio na putu da ima 132 poena sa 23 godine.
Jedini likovi koji su to u istoriji lige uspeli su:
Gretzky 205
Lemieux 199
Yzerman 155
Jagr 149
Turgeon 132
Vrlo nepoznati likovi, jel' da? [You must be registered and logged in to see this image.]


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 6 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od Che Pet Maj 13, 2011 3:20 pm

Najcesci komentar koji cujem u vezi Gretzkog je "man, goalies were shit back then.." Hahahahahaha Laughing
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 6 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od VIX Pet Maj 13, 2011 3:34 pm

Nisam rekao da ce Sid propasti na 30 nego da ce izgubiti na brzini kao sto je i Pavel [You must be registered and logged in to see this image.] I rekao sam da Pavel nije bio mediski propracen zato sto je bio visoki pik na draftu a Sid je bio prvi i normalno da ce biti u centru paznje kad se pojavi . Kad je pavel pocinjao da igra isti slucaj kao sa ST.Louisom bili su skeptici da ce ista biti od njega zbog visine , i zbog te visine je bio tamo gde je na draftu . A pod ovim mediji nemaju obicaj da prate igrace sa 30 i kusur poena mislio si Pavelovi poeni na 23 ili ?
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 6 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od Marvin Pet Maj 13, 2011 4:40 pm

Da na to.
Mada, to je bilo vise onako... [You must be registered and logged in to see this image.]


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 6 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od backy Pet Maj 13, 2011 5:02 pm

Cuj ove od Gretzkog
A good hockey player plays where the puck is. A great hockey player plays where the puck is going to be.
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 6 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od backy Pet Maj 13, 2011 5:07 pm

Sto se tice Wingsa Dzomba je u pravu ne mozes u svakoj utakmici se vracati.Pavel nije mogao sam dobro tu su i povrede ali jednostavno sharksi su bolji stroj od ekipe melju protivnika.Wingsima treba svjeza krv valja podmladiti ekipu .
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 6 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od backy Pet Maj 13, 2011 5:11 pm

[quote="SymphonyX"]Post u istom minutu,bolestina Pijem kafu i chiluje Bye,bye Wings - postoje razlozi zbog kojih preokreti sa 0-3 na 4-3 bas i nisu precesti.[/quote
Da bas u istom minutu Laughing ja samo sto sam bio napisao da Sharksi privode kraju ,Datsyuk je zabio kakav gol u p.m..
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 6 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od Che Pet Maj 13, 2011 10:40 pm

backy ::Sto se tice Wingsa Dzomba je u pravu ne mozes u svakoj utakmici se vracati.
Ne mogu da verujem da neko zapravo cita moje postove.. Shocked Krstim se Klanjam se Suv Thanx man.. OK

Btw, svima, otvorene su teme za finala konferencija.. Ajmo malo neke tenzije bre, ajmo malo build up... Smile Ne budite sise..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 6 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od VIX Pet Maj 13, 2011 11:08 pm

Dzomba ::
backy ::Sto se tice Wingsa Dzomba je u pravu ne mozes u svakoj utakmici se vracati.
Ne mogu da verujem da neko zapravo cita moje postove.. Shocked Krstim se Klanjam se Suv Thanx man.. OK

Btw, svima, otvorene su teme za finala konferencija.. Ajmo malo neke tenzije bre, ajmo malo build up... Smile Ne budite sise..

Kako moze da necita tvoje postove kad svaki minut postujes Laughing Ma salim se stvarno si bio u pravu kad si rekao da wingsi samo odlazu pobedu sharksa Bravo
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 6 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od Che Pet Maj 13, 2011 11:15 pm

Nekada stvarno imam osecaj da ljudi ne citaju moje postove, tj. da ih citaju samo kada se pominju reci Ovechkin, Crosby, Gretzky, sudije i sisa..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 6 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od VIX Pet Maj 13, 2011 11:34 pm

Nemoj se vise tako osecati jer koliko smo svako svaki post cita Pijem kafu i chiluje Very Happy
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings - Page 6 Empty Re: West 1/2: (2) Sharks vs. (3) Red Wings

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu