NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings

+15
sweeper19
kb8
Lee
Breznjev
VIX
narrogh
Sima90
CATEGORY_5
Augment
SashaMTL
Grof Bronza
HockeyX
Marvin
SymphonyX
Che
19 posters

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings Empty W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings

Počalji od Che Sub Apr 07, 2012 10:57 pm

Predators vs. Red Wings

Regular Season Series: Tied 3 - 3
Nov 26: at Detroit 4, Nashville 1
Dec 15: at Nashville 4, Detroit 3
Dec 26: Detroit 4, at Nashville 1
Feb 17: at Detroit 2, Nashville 1
Mar 10: at Nashville 3, Detroit 2
Mar 30: Nashville 4, at Detroit 1

Upravo smo definitivno dobili prvi par Zapada.. Bice VEOMA gusto, cenim..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings Empty Re: W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings

Počalji od SymphonyX Ned Apr 08, 2012 5:26 pm

Ja nekako tripujem da ce Predatorsi ovo 100% dobijaju,ali cesce grijesim nego pogadjam pa ce vjerovatno bit obrnuto.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings Empty Re: W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings

Počalji od Marvin Ned Apr 08, 2012 5:41 pm

Ja sam unapred verovao da cemo samo ja i ti da tipujemo na njih.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings Empty Re: W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings

Počalji od HockeyX Pon Apr 09, 2012 4:40 pm

Svi bruje i pričaju o ovoj seriji ali ja kontam da će to NSH rutinski riješiti u 6 utakmica, za kraj da skinu DET u joe Louis areni i dokažu svima da su pravi Stanley Cup pretendori (moji favoriti sa zapada)
HockeyX
HockeyX
AHL
AHL

Posts : 232
Godine : 36
Flyers

http://hockeyx.bloger.hr/default.aspx

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings Empty Re: W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings

Počalji od Grof Bronza Pon Apr 09, 2012 9:59 pm

teska serija... niakda ne otpisivati detroit u playoffu... oni se tokom sezone i ne trude preterano... hockytown je pun samo za playoff... nesvil ce verovatno dobiti ali ni izbliza lako kao sto mnogi ocekuju. u opste me ne bi iznenadilo da wingsi izadju kao pobednici... ali evo, nesvil u 7...
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings Empty Re: W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings

Počalji od SashaMTL Pon Apr 09, 2012 11:02 pm

Ja mislim da ce Predsi da naprave iznenadjenje u 6 ili 7 meceva
avatar
SashaMTL
AHL
AHL

Posts : 222
Location : Where hockey is a religion
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings Empty Re: W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings

Počalji od Augment Sre Apr 11, 2012 2:15 am

HockeyX ::Svi bruje i pričaju o ovoj seriji ali ja kontam da će to NSH rutinski riješiti u 6 utakmica, za kraj da skinu DET u joe Louis areni i dokažu svima da su pravi Stanley Cup pretendori (moji favoriti sa zapada)

sad mi je pao kamen sa srca i uvjeren sam u prolaz detroita Very Happy
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings Empty Re: W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings

Počalji od CATEGORY_5 Sre Apr 11, 2012 5:14 am

Preds u 6. Odlucuje to sto imaju boljeg (i zdravog) golmana.
CATEGORY_5
CATEGORY_5
Junior
Junior

Posts : 21
Location : Raleigh, North Carolina, USA
Huricanes

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings Empty Re: W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings

Počalji od Marvin Čet Apr 12, 2012 1:45 am

Pazi, ja sam zagovronik Predsa i progonzirao sam da ce da udju u polufinale ove godine. E sad, sta mogu da kazem. Ovo je njima izgleda sad ili nikad sezona. Zrtvovali su pikove za ovakvu ekipu. Moguce da su Weber i Suter poslednji put zajedno. Dosao je Radulov. Ko zna sta ce biti do godine. Predsi moraju da budu agresivni, moraju da poremete Detorit svojom igrom, ne smeju da puste da se glavni igraci istih razmasu.
Sto se tice Wingsa, ja em nisam fan, em pored toga nemam neko visoko mislkjenje o ovoj ekipi. Jesu dobri, ali skor u gostima im je uzasan, a pustili su to da Predsi imaju prednost domaceg terena. Medjutim, pored svega toga, ukoliko se njihovi stari lisci razrade za jos jedan run, mogu lagano da prodju Nashville.

Holmstrom daje bar 2 PPG, jedan dupetom.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings Empty Re: W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings

Počalji od SymphonyX Čet Apr 12, 2012 1:57 am

Zetta&co moraju da odrade posao jer cheateri idu na Pavela.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings Empty Re: W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings

Počalji od Augment Čet Apr 12, 2012 2:01 am

http://veetle.com/index.php/channel/view#4eacd5f3d4ff9

brat iz free red wings tv-a se javlja iz ilegale Very Happy
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings Empty Re: W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings

Počalji od SymphonyX Čet Apr 12, 2012 2:23 am

To daj bre.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings Empty Re: W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings

Počalji od Sima90 Čet Apr 12, 2012 2:25 am

Augment ::http://veetle.com/index.php/channel/view#4eacd5f3d4ff9

brat iz free red wings tv-a se javlja iz ilegale Very Happy

Ukljucih na kratko dok traje pauza izmedju pensa i flajersa i pade gol. Smile Kako bi rekla Severina ovo ce biti dobra noc predosecam. Pensi razbijaju, Detroit gubi. Laughing Da li moze lepse?? Bravo
Sima90
Sima90
AHL
AHL

Posts : 348
Godine : 33
Location : Batocina
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings Empty Re: W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings

Počalji od Augment Čet Apr 12, 2012 2:26 am

kakav je panj ovaj stuart to je necuveno W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings 329102
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings Empty Re: W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings

Počalji od narrogh Čet Apr 12, 2012 4:11 pm



I sad će da popije kaznu... Fejspalm joj
narrogh
narrogh
3rd liner
3rd liner

Posts : 1285
Godine : 44
Location : Prijedor
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings Empty Re: W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings

Počalji od VIX Čet Apr 12, 2012 6:28 pm

Kad je dzukela neka popije kaznu .. W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings 147869
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings Empty Re: W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings

Počalji od Breznjev Čet Apr 12, 2012 9:42 pm

Sima90 ::
Augment ::http://veetle.com/index.php/channel/view#4eacd5f3d4ff9

brat iz free red wings tv-a se javlja iz ilegale W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings 260887

Ukljucih na kratko dok traje pauza izmedju pensa i flajersa i pade gol. W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings 690961 Kako bi rekla Severina ovo ce biti dobra noc predosecam. Pensi razbijaju, Detroit gubi. W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings 344871 Da li moze lepse?? W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings 517501

Uvek može lepše...recimo monumentalni kolaps pingvina dok slušam onog njihovog smrada od komentatora kako je zanemeo posle hvalisanja u prvoj trećini W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings 260887

Što se tiče Wingsa,tja,na kraju su igrali i bolje nego što sam očekivao,ali dva glupa nesretna gola primljena i na kraju očekivan poraz.Mislim da je sudija osakatio utakmicu,8 isključenja predatora 6 wingsa,malo previše za dve ekipe koje su u regularnom delu imale najmanje isključenja.
Helm se sjebao odmah i gotov je za plejof,treća i četvrta linija Nešvila je zbog toga i donela prevagu u ovoj utakmici.
Bilo bi dobro da Shanahan kazni Webera za ono filmsko zakucavanje Zetebergove glave o tarabu.Ajde Shanny zna se čiji si,kazni Šiju W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings 318616
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings Empty Re: W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings

Počalji od Grof Bronza Čet Apr 12, 2012 11:06 pm

nista od neke velike kazne.. samo novcano... Smile
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings Empty Re: W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings

Počalji od Che Pet Apr 13, 2012 12:17 am





Ako je samo novcano, ovo je sramota...
Po meni, bolje i da se zaleteo i da ga je nabio laktom.. Barem bi bilo kao u toku igre..
Ovo je sramota, i ovo se ne radi, ma kolko si ljut.. Plus, Predsi imaju gotovu utakmicu skoro, a on radi ovo.. Ja ovo od njega nisam ocekivao.. To sto je kapiten je otezavajuca okolnost isto...
DEBELA KAZNA ovde bi trebala.. DEBELA.. Jedno 4-5 utakmica.. NEMA NIKAKVOG OPRAVDANJA ZA POTEZ LIGE.. NIKAKVOG..
Ocajna odluka je samo fine.. Ocajno ocajna.. Jednostavno ne moze da prodje sa samo tim.. Ljudi su suspendovani za mnogo manje i obicnije stvari tokom sezone...

"We felt this was a reckless and reactionary play on which Weber threw a glancing punch and then shoved Zetterberg's head into the glass," said NHL Senior Vice President of Player Safety and Hockey Operations Brendan Shanahan. "We reached out to Detroit following the game and were informed that Zetterberg did not suffer an apparent injury and should be in the lineup for Game 2."

"This play and the fine that addressed it will be significant factors in assessing any incidents involving Shea Weber throughout the remainder of the playoffs."

SRAMOTA.... Ljut I ima jos..

About that... This is now Weber's second fine of the 2011-12 NHL season, having already been dinged back in October for a boarding call on Jannik Hansen of the Vancouver Canucks. That one felt like a clear suspension at the time, but Weber successfully argued his case and got off with a fine.

Weber ima ocigledno neku debelu zastitu... I sta sad, Zetta je trebao da zadobije konkasn da bi oni reagovali? Mellow Wtf..??
Da ne pominjemo to da se Henrik Zetteberg kao jedna od dugogodisnjih faca lige i jedan od najpopularnijih igraca UOPSTE ne postuje ovde...
Pitam se kakva bi reakcija bila da je ovo uradjeno Krozbiju... Rolling Eyes
...
Ai uopste, ja sam to da se ne gledaju imena.. Iskljucite to ko je ko, i samo dajte jebenu suspenziju kad je neko zasluzi..
Meni se povraca...



Hahahahaha... Laughing Definitivno je "not happy"... Suv Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings Empty Re: W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings

Počalji od Augment Pet Apr 13, 2012 1:21 am

sudije su svirale sve i svasta a uopste se nije igralo tako grubo na pocetku.. vise je hitova itd bilo na pens - flyers pa se prvo iskljucenje desilo u 2. trecini..

vidim na kraju da je i nashville zaradio cak i vise iskljucenja.. 10 - 7 ukupno na kraju W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings 445680

golovi su pali bezveze.. a dastyuk nije dobro usao u utakmicu.. poslije sam zaspao pa ne znam kako su igrali, ali tekma je bila predosadna.. mozda zbog pozorisne atmosfere ...


Poslednji izmenio Augment dana Pet Apr 13, 2012 1:23 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings Empty Re: W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings

Počalji od Marvin Pet Apr 13, 2012 1:22 am

Trebala je suspenzija da bude. I to par tekmi.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings Empty Re: W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings

Počalji od SymphonyX Pet Apr 13, 2012 3:20 am

Cudna odluka,ne znam bas sta je Shanny mislio.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings Empty Re: W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings

Počalji od VIX Pet Apr 13, 2012 12:28 pm

Znao sam da je ovaj Sanahan ***** ..

Pu bree , pa jel ovaj Weber treba da ubije nekoga da bi dobio suspenziju makar i na 1 utakmicu ?! W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings 329102

Nesto slicno je uradio i Jansenu iz Nucksa i opet nista ..

Idemo do preokreta u inat svima! W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings 266681
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings Empty Re: W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings

Počalji od Augment Pet Apr 13, 2012 5:52 pm

veceras ako ne dobiju mogli bi ispasti i to vrlo lako...
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings Empty Re: W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings

Počalji od Marvin Sub Apr 14, 2012 1:50 am

Opa, Bertuzzi-Weber


Ovako kad samo ja pisem, nekako mi je jasnije da sam ja jedini nolifer ovde.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings Empty Re: W/4: (4) Predators vs. (5) Red Wings

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu