NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

+6
backy
VIX
Marvin
Бледолики
SymphonyX
Che
10 posters

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks Empty West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od Che Pet Maj 13, 2011 10:34 pm

1. protiv 2. nosioca na Zapadu u finalu konferencije.. Smile
Za razliku od Istoka, koji je izgleda sve ludji kako godine prolaze.. Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od SymphonyX Pet Maj 13, 2011 10:40 pm

Serija za bracu Sedin Pijem kafu i chiluje
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od Che Pet Maj 13, 2011 10:42 pm

SymphonyX ::Serija za bracu Sedin Pijem kafu i chiluje
I ja imam taj filing..
Sharksi su ekipa protiv koje mogu da pokazu sta znaju.. Pijem kafu i chiluje Daleko od toga da im je odbrana losa, ali imam stvarno osecaj da cemo videti barem nesto znatno bolje od brace.. A mozda cak i sth special.. Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od SymphonyX Pet Maj 13, 2011 10:48 pm

Nadam se da ce Sharksi napraviti gresku i skontrentrisati se na Keslera.U prethodne dvije serije su imali posla sa cetiri nevjerovatna defanzivca,a Sharksi to nemaju.Seabrook,Keith,Weber,Sutter su ipak drugi nivo.Sto se mene tice,ne moraju ni poen da postignu,samo da mi prodjemo.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od Бледолики Sub Maj 14, 2011 12:09 am

Dzomba ::1. protiv 2. nosioca na Zapadu u finalu konferencije.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Za razliku od Istoka, koji je izgleda sve ludji kako godine prolaze.. [You must be registered and logged in to see this image.]
E a nešto se šuška da na istok prelaze Red Wingsi. Ma samo bi nam to trebalo [You must be registered and logged in to see this image.] (kao varijanta ako Atlanta ode u Winipeg).

Ovo će biti čupavo. Mislim da su dva tima sa otprilike podjednakom jačinom timova. Voleo bi više da pobedi Vancouver ali mislim da je ovo sezona San Jose-a. Da prognoziram toliko daleko da -- ako ne uzmu Stanelija ove godine nešto mi govori da (ova generacija) neće nikad.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od Che Sub Maj 14, 2011 12:19 am

Ma oba tima ocajnicki zele SC.. Godinama cekaju na ovo, SJ narocito, rekao boh.. Very Happy
Rece i Sasa iz Montreala to za Red Wingse.. Da ih posalju na NE diviziju, to bi bila ludnica.. Very Happy Samo, nesto ne verujem da ce se tu nesto desiti..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od Бледолики Sub Maj 14, 2011 12:38 am

Dzomba ::Ma oba tima ocajnicki zele SC.. Godinama cekaju na ovo, SJ narocito, rekao boh.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Rece i Sasa iz Montreala to za Red Wingse.. Da ih posalju na NE diviziju, to bi bila ludnica.. [You must be registered and logged in to see this image.] Samo, nesto ne verujem da ce se tu nesto desiti..
Ma Sale dobija informacije iz sličnih izvora. Pa mislim da bi svi zakukali u toj diviziji, jedino možda ne bi tim koji bi iz te grupe prešao u neku drugu. Mada po nekima ni to se ne bi desilo nego bi neke grupe imale 4 neka 5 odnosno 6 [You must be registered and logged in to see this image.] ko u bejzbolu, jOpet [You must be registered and logged in to see this image.]
Ja se ipak nadam da do tog neće doći. TJ neka ih tamo na zapadu da prave društvo Čikagu kao jedinom timu uz njih iz ORIGINAL 6.

P.S. Na posletku sam "glasao" za Vancouver u ovoj seriji, tj naveli me na to, al čini mi se pokajaću se. San Jose mi izgleda spremniji.
P.S.2
Možda ipak promenim večeras kasnije, nek mi se slegne još malo imam nešto da završavam za posao kod kuće, pa se vratim posle.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od Marvin Sub Maj 14, 2011 3:11 am

Ja sam uvek za to da se Wingsi ubace kod nas. Buck Fuffalo.
Ali Nashville ce na istok ako bude...


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od VIX Sub Maj 14, 2011 3:23 pm

Idemo Nuksi . I da se razbude ona dva baletana iz Svedske pod hitno Pijem kafu i chiluje
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od Che Sub Maj 14, 2011 5:43 pm

Vau, ovo je odlicno.. Klanjam se Tapsem sa kapom



Dobra poenta.. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od SymphonyX Sub Maj 14, 2011 6:40 pm

Kad realno pogledas Vancouver je mnogo vise kanadski grad nego Montreal ili Toronto.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od Marvin Sub Maj 14, 2011 7:00 pm

U kom smislu?
Zato sto u odredjenim pogledima mogu da se slozim sa tobom, a ako je nesto drugo onda cu da shvatim da si postao jos samo jedan od onih Canucks fanova...


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od SymphonyX Sub Maj 14, 2011 7:17 pm

Mislim cisto na etnicke razlicitosti.Kakvi su to "oni" Canucks fanovi? Ceskam bradu Otprilike znam sta ces da kazem,ali eto opet pitam.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od Marvin Sub Maj 14, 2011 7:21 pm

Tu se slazem. [You must be registered and logged in to see this image.]

I sam znas da se nasi(mi smo jedini O6 Kanadjani) i vasi(it's a conspiracy) fanovi ne podnose. [You must be registered and logged in to see this image.]


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od SymphonyX Sub Maj 14, 2011 7:29 pm

Sve te price oko Kanadjana i Amera su mi prokleto smijesne.I jedni i drugi ne shvataju da izmijesani sa svim zivim nacijama.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od Che Sub Maj 14, 2011 9:57 pm

Marvin ::I sam znas da se nasi(mi smo jedini O6 Kanadjani) i vasi(it's a conspiracy) fanovi ne podnose. [You must be registered and logged in to see this image.]
Ja sam conspiracy fan.. Mellow Da li treba da navijam za Canuckse? Ceskam bradu Mellow

SymphonyX ::Sve te price oko Kanadjana i Amera su mi prokleto smijesne.I jedni i drugi ne shvataju da izmijesani sa svim zivim nacijama.
Upravo.. Laughing
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od Бледолики Pon Maj 16, 2011 1:16 am

SymphonyX ::Kad realno pogledas Vancouver je mnogo vise kanadski grad nego Montreal ili Toronto.
Nisam baš siguran šta si mislio kod ovoga. da li je Novi Sad srpskiji grad od Kragujevca ili je to Banja Luka ili možda Beograd. Ako je do etničke slike, ako sam te dobro razumeo, opet nisam siguran na šta si mislio. Da li zato što je Vancouver grad sa procentualno najvećom populacijom poreklom iz Azije od svih Severno Amerićkih gradova (mislim da su u samom gradu većinsko stanovništvo) ili što je belačka ("manjina") populacija više poreklom s britanskog ostrva, ili je Montreal manje kanadski pošto u njemu pričaju većinom Francuski (ili varijantu ovog jezika) a ne Engleski, opet to je zvanični kanadski jezik.
.
Mislim ne kažem ja da Vancouver manje kanadski ili više od dva navedena nego samo mislim da je to nešto što je teško odrediti na bilo koji način, a ako bi bio neki opet zavisi da li je najbolji onaj po kome su stanovnici (i politički predstavnici) tog grada privrženiji kanadi kao državi u tom slučaju Toronto bi bio naj,ako je po broju ili procentu "starosedeoca" ili "izgledu grada?!"mislim da bi to bio Montreal.. u svakom slučaju razumeš moju poentu.
.
A za ovo usa / kanada relaciju, pa rivalitet ili privrženost zavisi koga pitate i kako on gleda na stvar. Ja lično doživljavam ovu južnu državu poznatiju još kao imperija zla, baš kako joj nadimak kaže. Neko drugi bi ti rek'o da su ovi jedni i drugi prijatelji, braća drugovi i sve slično. Teško je proceniti ali po meni mislim da je otprilike 50-50, malo je ravnodušnih po tom pitanju. (kako kod običnog sveta tako i kod političara).
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od Бледолики Pon Maj 16, 2011 2:10 am

Počinje i ova serija. Biće napeto.
Moje mišljenje što se Kanuksa da će morati da se oslone na fenomenalnog Keslera (po meni MVP ovog plej ofa) koji ih je i doveo tu gde jesu. Ne bi se mnogo nadao u braću Sedin da nešto značajno promene od ovog što smo ih gledali do sad. Drugi ključni igrač koji mislim da može da doprinese prevagu je Luongo. Ako on bude na onom njegovom najvišem nivou (što je moguće) to bi bila prednost nad SJ.
Sto se tice Ajkula, Clowe se vratio, Marlou je pao kamen sa srca, ne znam kako će se izboriti sa Keslerom obzirom da im je odbrana malo slabija na papiru, ali mi generalno tim San Hozea izgleda ostrije.
Da, da dodam da mislim da Vankuver ima BOLJEG trenera. I to ide na njihov tas.

Uživajte, počinje [You must be registered and logged in to see this image.]
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od backy Pon Maj 16, 2011 8:40 pm

@Bledoliki sa tim Banja luka srpski grad ides na klizav teren ona je grad svih njenih stanovnika kao sto je i Novi Pazar ili bilo koji drugi grad u svijetu i tacka.
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od backy Pon Maj 16, 2011 9:02 pm

A sto se tice utakmice Sedin brothers proradili konacno
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od VIX Pon Maj 16, 2011 10:51 pm

backy ::A sto se tice utakmice Sedin brothers proradili konacno

Daniel Sedin [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od Бледолики Pon Maj 16, 2011 11:51 pm

Svakako da je mnogo rano (ipak je tek po jedna utakmica u obe konferencije odigrana) al tako su loš utisak u tim prvim utakmicama na mene ostavili Boston i San Hoze da mi se već čini da se više neće vratiti u seriju. Mislim, nije logično, rano je, al' meni tako izgleda. Vancouver sinoć mnogo bolji. Najsmešniji mi je bio Deni Hitli, potpuno čovek izgubljen u svemiru.
.
.
@backy -> Ajd NE SERI, niko tebe ništa nije pitao u tom postu (leči svoje nacionalne komplekse na drugom mestu).
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od backy Uto Maj 17, 2011 5:30 am

@Bledoliki -Nemam nacionalnih kompleksa u opste prijatelju u pravu si ovdje nije mjesto za tu temu
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od Marvin Uto Maj 17, 2011 2:17 pm

Dosta!
Nadam se da je to to, shvatate i sami, nismo tu da bi se svadjali...
Ne znam sto to nisam lepo rekao jos posle prvog posta a hteo sam...


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od Che Uto Maj 17, 2011 4:34 pm

Бледолики ::Najsmešniji mi je bio Deni Hitli, potpuno čovek izgubljen u svemiru.
Tuzno ga je gledati ovakvog.. Sad Stvarno preslab.. Mellow

Marvin ::Dosta!
Nadam se da je to to, shvatate i sami, nismo tu da bi se svadjali...
Ne znam sto to nisam lepo rekao jos posle prvog posta a hteo sam...
Nemoj da izigravas moderatora.. Pijem kafu i chiluje Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu