NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

+9
pap
Jimmer
backy
HockeyX
VIX
Бледолики
SymphonyX
Marvin
Che
13 posters

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks Empty West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Che Ned Apr 10, 2011 12:45 pm

(1) Vancouver Canucks Canucks vs. Blackhawks Chicago Blackhawks (8)
54-19-9, 117 pts -------- 44-29-9, 97 pts

Regular Season Series: Tied 2 - 2

Oct 20: at Chicago 2, Vancouver 1
Nov 20: Chicago 7, at Vancouver 1
Dec 3: Vancouver 3, at Chicago 0
Feb 4: at Vancouver 4, Chicago 3


Poslednji put izmenio Dzomba dana Pon Apr 11, 2011 8:24 pm, izmenio ukupno 2 puta
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Marvin Ned Apr 10, 2011 1:20 pm

Kingsi jos uvek nisu osmi, sta si ti pusio?


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Che Ned Apr 10, 2011 1:22 pm

Znam, ali je toliko ocigledno da ce biti, pa sam stavio odmah, da se posle ne mucim.. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Marvin Ned Apr 10, 2011 2:26 pm

Onda si mogao sve parove da stavis... [You must be registered and logged in to see this image.]


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Che Ned Apr 10, 2011 2:49 pm

Marvin ::Onda si mogao sve parove da stavis... [You must be registered and logged in to see this image.]
Pa ne znam da li ce uzeti 1 bod, ili sva 3.. Onda, da li ce pobediti u ROW, ili posle penala.. Itd. Pijem kafu i chiluje
Samo znam da od Detroita danas nece izgubiti, ruku u vatru stavljam.. Suv
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Marvin Ned Apr 10, 2011 3:01 pm

Dzomba ::
Marvin ::Onda si mogao sve parove da stavis... [You must be registered and logged in to see this image.]
Pa ne znam da li ce uzeti 1 bod, ili sva 3.. Onda, da li ce pobediti u ROW, ili posle penala.. Itd. [You must be registered and logged in to see this image.]
Samo znam da od Detroita danas nece izgubiti, ruku u vatru stavljam.. [You must be registered and logged in to see this image.]


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Che Ned Apr 10, 2011 3:08 pm

Dobro, 2.. Rolling Eyes
Kvota 1.8 na Cikago.. Poklon.. Pijem kafu i chiluje
Detroitu ne igraju Zeterberg, Kronval.. Ostale glavne baje ce dobiti znatno manje vremena verovatno, na golu ko god da bude branio (a mislim da ce ici sa MacDonaldom), nece verovatno bas blistati.. I tako..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od SymphonyX Ned Apr 10, 2011 4:58 pm

Chicago ce majku da proda da nas izbjegne,jesu nas karali zadnje dvije godine,ali Sharksi ljepse izgledaju iz njihove perspektive.Mi bi u seriju sa njima usli bolesno motivisani.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Che Ned Apr 10, 2011 5:02 pm

Nije da oni hoce vas da izbegnu, nego moraju da pobede ili uzmu barem bod da bi usli u PO.. Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od SymphonyX Ned Apr 10, 2011 5:05 pm

Nece oni ispasti iz PO,jos od Detroita Rolling Eyes Ne bih se cudio da uzmu samo bod.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Бледолики Ned Apr 10, 2011 5:25 pm

Pa zapad valjda jos nema sve parove sigurne, nekako mi se cini da ce Vancouver da igra sa Chicagom. Ali ni ja ne znam. Ako ovaj par bude Canuksi prolaze ali ako igraju sa Chicagom nema im prolaza!
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Бледолики Ned Apr 10, 2011 5:32 pm

m sad sam pogledao tabelu na zapadu, tamo je sve haoticno, ako dobije Chicago ce imati 99 koliko imaju i 5. i 6. tim, ne znam kako racunaju, ko je bolji (a ako izgubi moze valjda i Dalas da ih prestigne). U svakom slucaju Vancouver da moli Boga da ne nalete na njih jOpet jer mislim da ce ponovo da im budu kobni (sto kazu kod nas imaju njihov broj). Mislim da su im Kingsi (bez Kopitara) laksa prepreka.

edit: U pa zapad nema NIJEDAN par konacan. Ajd da sacekamo jos.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Marvin Ned Apr 10, 2011 5:36 pm

Bledoliki, navrati i sutra makar par minta, imacemo thread sa prognozama kakve si vec stavljao u nekim temama, kako za istok, tako i za zapad... [You must be registered and logged in to see this image.]

Ja mislim da ce Vankuver da opere Chicago ove godine ukoliko se budu sreli. Blackhawksi jednostavno vise nemaju tu "dubinu" u timu koja je mucila Nuckse prethodnih godina. Treca linija i cetvrta nisu sto su bile...


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od VIX Ned Apr 10, 2011 5:39 pm

Marvin ::Bledoliki, navrati i sutra makar par minta, imacemo thread sa prognozama kakve si vec stavljao u nekim temama, kako za istok, tako i za zapad... [You must be registered and logged in to see this image.]

Ja mislim da ce Vankuver da opere Chicago ove godine ukoliko se budu sreli. Blackhawksi jednostavno vise nemaju tu "dubinu" u timu koja je mucila Nuckse prethodnih godina. Treca linija i cetvrta nisu sto su bile...

Slozili smo se [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od SymphonyX Ned Apr 10, 2011 5:54 pm

Buff i Bolland - prokletnici.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Бледолики Ned Apr 10, 2011 5:55 pm

Marvin ::Bledoliki, navrati i sutra makar par minta, imacemo thread sa prognozama kakve si vec stavljao u nekim temama, kako za istok, tako i za zapad... [You must be registered and logged in to see this image.]

Ja mislim da ce Vankuver da opere Chicago ove godine ukoliko se budu sreli. Blackhawksi jednostavno vise nemaju tu "dubinu" u timu koja je mucila Nuckse prethodnih godina. Treca linija i cetvrta nisu sto su bile...
Vazi, nadam se da cu se setiti i stici od posla.

A jbga ja sam mislio da je ovo za prognoze [You must be registered and logged in to see this image.]

Sto se Chicaga tice da vidimo da li ce se plasirati uopste. Tacno je da nemaju dubinu ali ko sto sam napisao neki timovi protiv odredjenih protivnika imaju igru koja dobija.

I inace, ne bi da plasim Canucks fanovi mojom prognozom ali da bi se ispunilo ono sto oni zele mnoge stvari (i matchups)ce morati da im se dobro uklope, jer mi nesto izgleda da mogu ponovo da ljosnu nezgodno o led.
Najbolje im je po meni da igraju sa LAK (kojima je povredjen najbolji igrac, i inace igraju sa promenljivim samopouzdanjem cele sezone) mislim cak da i Dallas ako udje u plej of moze da ih namuci vise nego Kraljevi.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Marvin Ned Apr 10, 2011 6:00 pm

Бледолики ::
Vazi, nadam se da cu se setiti i stici od posla.

A jbga ja sam mislio da je ovo za prognoze [You must be registered and logged in to see this image.]

Sto se Chicaga tice da vidimo da li ce se plasirati uopste. Tacno je da nemaju dubinu ali ko sto sam napisao neki timovi protiv odredjenih protivnika imaju igru koja dobija.

I inace, ne bi da plasim Canucks fanovi mojom prognozom ali da bi se ispunilo ono sto oni zele mnoge stvari (i matchups)ce morati da im se dobro uklope, jer mi nesto izgleda da mogu ponovo da ljosnu nezgodno o led.
Najbolje im je po meni da igraju sa LAK (kojima je povredjen najbolji igrac, i inace igraju sa promenljivim samopouzdanjem cele sezone) mislim cak da i Dallas ako udje u plej of moze da ih namuci vise nego Kraljevi.
Ovo je Dzomba pravio za razgovor o PO serijama, ja sam licno hteo da imamo jedan topic samo za prognoze ali ga jos uvek nisam otvorio zato sto nisu odredjeni svi parovi. Tacnije, Dzomba je pozurio jedan dan. [You must be registered and logged in to see this image.]

Kraljevi ce bez Kopitara i Williamsa verovatno ispasti veoma brzo, ako im Quick izvuce neku utakmicu i to je to...


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Che Ned Apr 10, 2011 6:56 pm

Ljudi, kako ne shvatate..
Cikago ne moze NI U JEDNOM SLUCAJU da se sastane sa Vankuverom u prvoj rundi (dobro, mogu u jednom malo, malo, malo verovatnom).
Jer..
1) ako izgube danas u regularnom, NE ULAZE U PLEJ OF, jer ce Dalas sigurno dobiti Minesotu
2) ako osvoje makar 1 bod danas, bice najmanje 7., jer imaju bolji ROTW od LA Kingsa..

A posto Cikago sigurno nece izgubiti danas u regularnom -> Kingsi ce igrati sa Kanuksima.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Marvin Ned Apr 10, 2011 9:03 pm

Dzomba ::Ljudi, kako ne shvatate..
Cikago sigurno nece izgubiti danas u regularnom
Menjaj naziv teme nube... [You must be registered and logged in to see this image.]


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Che Ned Apr 10, 2011 9:04 pm

OMG... BRZOOOO u kladionicu... Shocked Uzmi pak ako mozes
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Бледолики Ned Apr 10, 2011 9:14 pm

SymphonyX ::Chicago ce majku da proda da nas izbjegne,jesu nas karali zadnje dvije godine,ali Sharksi ljepse izgledaju iz njihove perspektive.Mi bi u seriju sa njima usli bolesno motivisani.

ау, шта би? Ови дефинитивно не покушавају да избегну Ванкувер[You must be registered and logged in to see this image.]
Ал, мож' да им се деси да избегну цео плеј-оф [You must be registered and logged in to see this image.]
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Che Ned Apr 10, 2011 9:33 pm

Uspeo sam da uplatim 8250 na kvotu 1.9 u BalkanBet-u, nisam hteo vise, da ne budem sumnjiv.. Very Happy
Ovi ostali nisu ni davali kvote za Dalas u danasnjem dodatku.. Vidim da su neke internet kladionice skinule utakmicu.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Che Ned Apr 10, 2011 9:54 pm

Inace, ime teme ne menjam jos.. Zbog uroka. Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Marvin Ned Apr 10, 2011 10:36 pm

Dobro, razumem te za ime teme. A za pare...


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Che Ned Apr 10, 2011 10:37 pm

Sta? Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu