NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

+6
backy
VIX
Marvin
Бледолики
SymphonyX
Che
10 posters

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks - Page 2 Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od Marvin Uto Maj 17, 2011 4:54 pm

Heatley je pajser i oduvek je bio PO choker. #senatorforlife

Ottawa fans would no doubt love to see Sharks star Danny Heatley come up
short in a devastating playoff loss, since it would remind them of the
good old days.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks - Page 2 Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od West Uto Maj 17, 2011 5:40 pm

Ko god da prodje iz ovog polufinala za njega navijam u finalu, jer posle rendzera ne znam koji mi je tim od ova dva drazi.
West
West
AHL
AHL

Posts : 109
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks - Page 2 Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od Бледолики Uto Maj 17, 2011 10:35 pm

backy ::@Bledoliki -Nemam nacionalnih kompleksa u opste prijatelju u pravu si ovdje nije mjesto za tu temu
Izvini za nepristojno obraćanje. Razumeš da si me iznervirao, jer ako pročitaš ponovo šta sam napisao u onom postu, s razumevanjem, tvojoj replici nije bilo mesta.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks - Page 2 Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od backy Uto Maj 17, 2011 10:41 pm

Бледолики ::
backy ::@Bledoliki -Nemam nacionalnih kompleksa u opste prijatelju u pravu si ovdje nije mjesto za tu temu
Izvini za nepristojno obraćanje. Razumeš da si me iznervirao, jer ako pročitaš ponovo šta sam napisao u onom postu, s razumevanjem, tvojoj replici nije bilo mesta.
Razumijem prijatelju i ja sam pogrijesio izvini i ti .Sad je sve cool tu smo radi hokeja.
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks - Page 2 Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od Бледолики Uto Maj 17, 2011 10:43 pm

Marvin ::Dosta!
Nadam se da je to to, shvatate i sami, nismo tu da bi se svadjali...
Ne znam sto to nisam lepo rekao jos posle prvog posta a hteo sam...
Pa što nisi? Ne razumem. A kako bi ti to lepo rekao. Morao bi da budeš kažnjen. INTERFERENCE! 5minutes major! Sad bi za kaznu trebao da častiš gajbu piva, ali ne vredi, daleko sam.
DZOMBA ::Nemoj da izigravas moderatora.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Ma ne znam šta se on džilita. Valjda je urodjeno nervozan. Na "tatu".
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks - Page 2 Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od Бледолики Uto Maj 17, 2011 10:47 pm

Marvin ::Heatley je pajser i oduvek je bio PO choker. #senatorforlife

Ottawa fans would no doubt love to see Sharks star Danny Heatley come up
short in a devastating playoff loss, since it would remind them of the
good old days.
Pa šta znam, ne bi se baš složio, nije bio baš ovako loš dok je igrao u Ottawi, naročito sezone kad su dogurali do finala Stenlija. Mislim jeste se udavio tu kao i ceo tim, ali i to tek na kraju. Bio je on mnogo bolji. Ovo sad je neka senka od onakvog igrača
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks - Page 2 Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od Che Uto Maj 17, 2011 11:06 pm

Bledoliki i backy - dva najkorektnija i najtolerantnija momka koja sam dosad video na forumima.. I zakace se.. Fejspalm joj Mellow
Neverovatno.. Very Happy

Inace jos nisam stigao ni da pogledam game 1.. Fejspalm joj Nindza Krstim se Samo se zajebavam oko ovog "popravljenog" kompijutera, trenutno nemam ni zvucnike..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks - Page 2 Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od Marvin Uto Maj 17, 2011 11:20 pm

Бледолики ::
Marvin ::Heatley je pajser i oduvek je bio PO choker. #senatorforlife

Ottawa fans would no doubt love to see Sharks star Danny Heatley come up
short in a devastating playoff loss, since it would remind them of the
good old days.
Pa šta znam, ne bi se baš složio, nije bio baš ovako loš dok je igrao u Ottawi, naročito sezone kad su dogurali do finala Stenlija. Mislim jeste se udavio tu kao i ceo tim, ali i to tek na kraju. Bio je on mnogo bolji. Ovo sad je neka senka od onakvog igrača
A citam mnogo Down Goes Browna... [You must be registered and logged in to see this image.]
Ali slab je PO igrac za igraca koji vazi za strelca, uglavnom asistencije skuplja...


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks - Page 2 Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od VIX Uto Maj 17, 2011 11:35 pm

Zakacise se i pomirise u 3 posta [You must be registered and logged in to see this image.] Bravo [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks - Page 2 Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od backy Sre Maj 18, 2011 6:24 am

Ma i mi smo samo ljudi malo smo pretjerali i to je sve Smile
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks - Page 2 Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od Che Sre Maj 18, 2011 2:39 pm

Da li se meni to cini, ili ovi vidovi postaju sve jaci i jaci.. Klanjam se



Game 2 nocas u 03:00, prenos na SK.. Rock on
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks - Page 2 Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od Che Sre Maj 18, 2011 3:44 pm

Ahahahahahahahahahaha.. Cepam se od smeha Lupam smeh

Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks - Page 2 Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od backy Sre Maj 18, 2011 6:19 pm

Laughing dobra maca Laughing
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks - Page 2 Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od backy Sre Maj 18, 2011 6:40 pm

Al ce biti noces dobra tekma zao mi sto nema Malhotre u PO .Nekako mi se cini da Sharksi imaju problema sa odrzavanjem prednosti u toku utakmice.Ono cesto povedu ali na kraju opet izgube utakmicu.A s druge strane nuksi kada vode u prva dva perioda obicno i pobijede na kraju.Medutim ipak vise sansi u ovoj seriji dajem Sharksima nekako su mi nuksi iscjedeni poslije predatorsa.
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks - Page 2 Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od SymphonyX Sre Maj 18, 2011 6:46 pm

U prvom mecu smo ih razbili,ja nisam vidio da smo "iscijedjeni" Pijem kafu i chiluje
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks - Page 2 Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od Che Sre Maj 18, 2011 9:48 pm

SymphonyX ::U prvom mecu smo ih razbili,ja nisam vidio da smo "iscijedjeni" Pijem kafu i chiluje
Al da nije bilo Denija.. Very Happy Tesko bi to islo.. Pijem kafu i chiluje
Ovo su utakmice u kojima odlucuju detalji, tu nema vise sta.. Niti je neko mnogo kvalitetniji, motivisaniji, niti ima mesta za umor.. Samo male stvari.. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks - Page 2 Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od SymphonyX Čet Maj 19, 2011 4:00 am

Mnogo nam fali Samuelsson.PK bas i ne radi u ovoj seriji,trenutno smo na 0-3 Fejspalm joj
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks - Page 2 Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od SymphonyX Čet Maj 19, 2011 4:55 am

Boom Boom Bieksa Vrtim se u krug Vrtim se u krug Tako se igra za ugovor bre Da Laughing


Goleada u 3/3 za sjajnih 2-0 u seriji Vrtim beli peskir Cak je i RomeR dao gol Klanjam se Sa pozitivnim nabojem idemo u San Jose,dje ce nam jedna pobjeda biti dovoljna za miran zavrsetak serije.Ovaj Eager je totalna budala,apsolutni pajac Kesu na glavu
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks - Page 2 Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od Marvin Čet Maj 19, 2011 7:24 am

Tako je ljudi, nemoj sad mnogo da userete...


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks - Page 2 Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od Che Čet Maj 19, 2011 6:35 pm

Sjajan pas i fenomenalna kretnja Biekse kod onog gola.. Pijem kafu i chiluje I PP je radio, SJ je pravio previse gluposti, i tu onda nema previse problema..
Niemi je bio odlican, ali nije mogao.. Odbrana Sharksa je izgledala smesno na trenutke, posebno u PP-u..

Btw, Versus i Roenick opet o Marlou.. Hahahahahaha



Stvarno, i ja sam bio zapanjen kad sam video da (pokusava) da se bije sa Bieksom..
A kod gola je stvarno zaspao..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks - Page 2 Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od Marvin Čet Maj 19, 2011 8:09 pm

A ono sto je Eager uradio je bilo za major.
Sve pohvale Sedinu doduse sto nije izdajvovao ...


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks - Page 2 Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od SymphonyX Čet Maj 19, 2011 10:24 pm

Mikael Samuelsson underwent successful surgery to repair his adductor tendon and sports hernia. Samuelsson will be out of the line-up indefinitely.

Ode jos jedan Fejspalm joj
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks - Page 2 Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od backy Čet Maj 19, 2011 11:00 pm

Sta je ovo znam da nije sve zavrseno ali ispade da su predsi vise namucili nukse.Mislim ne navijam ni za jednu ekipu ali ono bilo bi zanimljivije .Ma probudice se sharksi
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks - Page 2 Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od SymphonyX Čet Maj 19, 2011 11:47 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks - Page 2 Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od Che Pet Maj 20, 2011 1:04 pm

"Bieska", sto bi rekao Don.. Laughing Lupam smeh
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks - Page 2 Empty Re: West final: (1) Canucks vs. (2) Sharks

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu