NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpijski turnir - Vancouver 2010

+8
kb8
Koleman994
Lemieux
SymphonyX
Liverpool FC
Pufta
Lazicy
Che
12 posters

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Ko ce se okititi olimpijskim zlatom?

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Vote_lcap118%Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Vote_rcap1 18% 
[ 2 ]
Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Vote_lcap136%Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Vote_rcap1 36% 
[ 4 ]
Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Vote_lcap10%Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Vote_rcap1 0% 
[ 0 ]
Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Vote_lcap145%Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Vote_rcap1 45% 
[ 5 ]
Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Vote_lcap10%Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Vote_rcap1 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno Glasova : 11
 
 
Zatvoreno sondiranje

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od Che Pet Feb 19, 2010 10:53 pm

jbt, ja ovde ko neki komesar za sudjenje, u svakom postu ga imam.. Cepam se od smeha
al zaista, neki put imam osecaj kao da gledam sudije, a ne hokej.. Pojma nemam a sta ces, kad su sudije (a narocito ove americke), totalno pobrkale/previdele/izostavile neke stvari..
i kad smo vec kod toga, kakav je to nacin da americke sudije sude kanadi, koja je u grupi sa amerikom.. zar to nije potencijalni sukob interesa.. Pojma nemam
mozga bez, i samo delegiranje i raspored sudija.. Oces u zid - u zid
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od Che Sub Feb 20, 2010 1:42 am

kako mocno deluju ovi cesi.. Shocked
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od milanche Sub Feb 20, 2010 9:59 am

Dzomba ::kako mocno deluju ovi cesi.. Shocked

Cesi su cudo.Potcenjuju se vec neko vreme zbog mozda nesto slabijih rezultata (ne osvajanje zlata ili srebra su za njih nesto slabiji rezultati) ali sve mi se tu nesto cini,kako turnir odmice,da se ono "famozno" finale Kanada-Rusija nece ni desiti. Ceskam bradu Ako Cesi olade Ruse...
milanche
milanche
AHL
AHL

Posts : 105
Godine : 41
Location : kuhinja
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od Che Ned Feb 21, 2010 12:04 pm

sinoc/jutros su mi iz cista mira "zamaglili" hrt, hteo sam da poludim.. Ljut
koji su Panthers

edit: a joj, kakav ce danas dan biti u vankuveru.. :klan:
rusija - ceska, usa - kanada, svedska finska.. Vrtim beli peskir
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od SymphonyX Ned Feb 21, 2010 6:28 pm

Gledao sinoc Slovakia - Latvia.Kako igraju Slovaci Shocked Strano raspolozeni sinoc,nisu ostavili ni trunku sanse Letoncima.U napadu veoma konkretno i kreativno,a u odbrani Chara&co bez problema rjesavali sve probleme.Hossa se ispromasivao sinoc,iako je uspio da potigne gol dok je ocigledno bilo da Gaborik nije skroz fit posle povrede.Ako nastave u ovom ritmu Slovaci su glavni kandidati za jednu od medalja.I nezaobilazna stvar- sudije.Opet su sudili neke gluposti,a velike i pregrube udarce su nekako uspjeli da previde.Neki Letonac ispred sudije udari Zednika stapom u stomak tik ispred sudija,a ovaj se pravi lud.Halaka,nakon sto je udaljio pak,neki lik zvekne krvnicki palicom po nogama.Sudije naravno nijeme.Ali bitno je da oni sude neka pederska drzanja.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od Liverpool FC Ned Feb 21, 2010 7:06 pm

Nisam ocekivao onakav otpor Svice Kanadi!
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od Che Ned Feb 21, 2010 7:37 pm

mislim da niko nije, ali su svajcarci zaista pokazali zasto su respektabilna reprezentacija i zasto imaju odlicnu ligu (tj. obrnuto Laughing).. zasluzeno su uzeli taj bod..

jeste svi spremni za maraton veceras.. :klan: ajde, dajte, jel neko prenosi ovo u 21h?? znam da ovo ostalo sigurno prenose hrt i eurosport..

konacno neka korist od ovog naseg javnog servisa.. :klan:
na 2-ci ide UZIVO Rusija i Ceska.. Vrtim beli peskir ovo stoji u proghramu..

ЗОИ: Русија - Чешка, хокеј
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od Pufta Ned Feb 21, 2010 7:43 pm

u koliko sati?


sad sam gledao neki rikep od sinoc kako su slovaci ubili letoniju... Tapsem sa kapom
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od Che Ned Feb 21, 2010 7:47 pm

gde gledas rikep????
pise u programu u 21:50.. obavezno gledaj, i reci ovim ostalim fegovima.. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od Pufta Ned Feb 21, 2010 7:51 pm

na rts 2 je upravo bio pregled vaznijih takmicenja sa ZOI pa su pustili hajlajtse sa te tekme...
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od milanche Pon Feb 22, 2010 12:24 am

Boze daj mi snage da izdrzim nocas! Imam grip,boli me glava i stomak i non stop mi se spava a treba ostati celu noc budan a meni mucnina najgora,osecam se kao da sam neciji izbljuvak ZASTO zasto bas sad!! Fejspalm joj Oces u zid - u zid :nono: Ruzna rec
milanche
milanche
AHL
AHL

Posts : 105
Godine : 41
Location : kuhinja
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od Che Pon Feb 22, 2010 12:48 am

guarana pomaze kad si bolestan.. Laughing
salu na stranu, jel mislis da gledas kanadu ili i skandinavce.. Ceskam bradu Cepam se od smeha
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od Pufta Pon Feb 22, 2010 2:23 am

jebem im mater rekli su da je od dva prenos na rtsu a nema ga.
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od SymphonyX Pon Feb 22, 2010 2:24 am

Ako imas HRT mozes tamo da gledas
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od kb8 Pon Feb 22, 2010 9:01 am

I eto nas u playoffu... U cetvrtfinalu vec na pomolu tekma za koju su mnogi rekli da ce biti Finale... Kakva ludnica!

https://i.servimg.com/u/f67/14/57/97/07/schedu13.jpg
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od milanche Pon Feb 22, 2010 11:26 am

Dzomba ::guarana pomaze kad si bolestan.. Laughing
salu na stranu, jel mislis da gledas kanadu ili i skandinavce.. Ceskam bradu Cepam se od smeha


Hteo sam da gledam Kanadu ali nisam mogao i reci cu ti jedno :snaga volje je precenjena stvar,snaga virusa je mnogo jaca Ljut
milanche
milanche
AHL
AHL

Posts : 105
Godine : 41
Location : kuhinja
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od Che Pon Feb 22, 2010 4:14 pm

da li uopste da spominjem da je sudjenje na SAD - Kanada bilo kriminalno.. Shocked :klan:
onako malo kazni za onako grubu igru nisam jos video.. Ha..
pa jbt, razumem ja da oni tolerisu igru telom, prevelike doze snage za nepotrebne udarce, ali kad nabijes lika na ogradu sa dve ruke i palicom, bez paka, pa jbt, to mora da se sudi..
o slesingima, povlecenjima i saplitanjima necu ni da govorim, to su drugi do sada barem sudili.. ovi sinoc nista.. Sabres
ono sto je jos kriminalnije je delegiranje sudija.. ej, kanada - sad sude dvojca kanadjana i dvojca amera.. Shocked jebem mu mater (oprostite na izrazu), to moze na prijateljskim utakmicama, ali na olimpijskim igrama.. Nemoj nikako moronska odluka, koja verovatno ima neku pozadinu..

pa i pored svega toga, utakmica je bila odlicna.. ali bila bi jos zanimljivija i pravicnija da je sudjenje bilo kako treba..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od milanche Pon Feb 22, 2010 7:59 pm

Hoce prenositi neko zensko finale? Uzmi pak ako mozes
milanche
milanche
AHL
AHL

Posts : 105
Godine : 41
Location : kuhinja
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od SymphonyX Pon Feb 22, 2010 9:31 pm

Pitkanen suspended for quarterfinals

Finland will be without one of its best defensemen when the quarterfinals get under way Wednesday.

Joni Pitkanen was suspended for one game after receiving a game misconduct penalty for hitting Sweden's Patric Hornqvist in the head late in the second period during Finland's 3-0 loss Sunday night. The Finns earned a bye into the quarterfinals by finishing with the fourth best record in the preliminary round.

"He's a key part on the power play and obviously on the breakouts he's such a good skater and mobile defenseman and sees the ice well," defenseman Sami Salo said. "Obviously it's a big loss but it opens up a spot for Janne Niskala."

Niskala has been acting as a seventh defenseman, but he will see more action when Finland faces the winner of the Czech Republic-Latvia game. The former Tampa Bay Lightning blueliner has been playing for Frolunda Gothenburg in the Swedish Elite League since 2008.

izvor: nhl.com
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od milanche Pon Feb 22, 2010 11:33 pm

SymphonyX ::Pitkanen suspended for quarterfinals

Finland will be without one of its best defensemen when the quarterfinals get under way Wednesday.

Joni Pitkanen was suspended for one game after receiving a game misconduct penalty for hitting Sweden's Patric Hornqvist in the head late in the second period during Finland's 3-0 loss Sunday night. The Finns earned a bye into the quarterfinals by finishing with the fourth best record in the preliminary round.

"He's a key part on the power play and obviously on the breakouts he's such a good skater and mobile defenseman and sees the ice well," defenseman Sami Salo said. "Obviously it's a big loss but it opens up a spot for Janne Niskala."

Niskala has been acting as a seventh defenseman, but he will see more action when Finland faces the winner of the Czech Republic-Latvia game. The former Tampa Bay Lightning blueliner has been playing for Frolunda Gothenburg in the Swedish Elite League since 2008.

izvor: nhl.com


pravicna odluka,onaj start je bio za robiju,ono je bilo sve samo ne sportski Nemoj nikako
milanche
milanche
AHL
AHL

Posts : 105
Godine : 41
Location : kuhinja
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od kb8 Uto Feb 23, 2010 9:52 am

milanche ::Hoce prenositi neko zensko finale? Uzmi pak ako mozes

Pa vidimo sam da Eurosport daje nesto od zenskog hokeja... Mozda oni to ubodu...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od West Uto Feb 23, 2010 10:33 am

Na ovim ZOI navijam za Svedsku,tako da sam dao glas njima. Ne razumem se mnogo u ovaj sport i ne pratim ga bas puno,ali zavrsnica turnira se ne propusta...
West
West
AHL
AHL

Posts : 109
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od kb8 Sre Feb 24, 2010 9:35 am

Mozda smo dosad i imali prilike spavat i preskocit pokoju tekmu (izuzev nedjelje) al ovo danas je totalni must c...

Go Canada Go!
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od Liverpool FC Sre Feb 24, 2010 1:59 pm

danas ce biti zestoko,a Kanada 8:2 tukla Deutchland!
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od kb8 Sre Feb 24, 2010 2:06 pm

Pa nadam se da su si u toj tekmi nastimali nisanske sprave i da ce veceras Nabokov imati razloga krpat mrezu svoju...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 4 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu