NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpijski turnir - Vancouver 2010

+8
kb8
Koleman994
Lemieux
SymphonyX
Liverpool FC
Pufta
Lazicy
Che
12 posters

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Ići dole

Ko ce se okititi olimpijskim zlatom?

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 7 Vote_lcap118%Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 7 Vote_rcap1 18% 
[ 2 ]
Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 7 Vote_lcap136%Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 7 Vote_rcap1 36% 
[ 4 ]
Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 7 Vote_lcap10%Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 7 Vote_rcap1 0% 
[ 0 ]
Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 7 Vote_lcap145%Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 7 Vote_rcap1 45% 
[ 5 ]
Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 7 Vote_lcap10%Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 7 Vote_rcap1 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno Glasova : 11
 
 
Zatvoreno sondiranje

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 7 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od Che Ned Feb 28, 2010 11:42 pm

evo i ja navijam za ameriku.. Fejspalm joj
skocio sa fotelje (lazem, kreveta) kada su dali gol.. stego pesnicu uzviknuo "tooo".. Fejspalm joj


edit: zabi ga feg.. Fejspalm joj
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 7 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od milanche Pon Mar 01, 2010 12:40 am

I ja sam se obradovao 2. golu Amera ,ne zato sto sam navijao za njih (a nisam) nego sto sam hteo da se udje u over time,da se produzi hokejaska idila.
Srce mi je puno!
Turnir je bio strava, sa fenomenalnim zavrsetkom!
Jedino mi zao mojih Rusa. Pojma nemam
milanche
milanche
AHL
AHL

Posts : 105
Godine : 41
Location : kuhinja
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 7 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od kb8 Pon Mar 01, 2010 10:36 am

Jiiiiihhaaaaaa! Ma jel ima ljepseg zavrsetka turnira od gola Golden Boya u OT Vrtim beli peskir
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 7 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od Lazicy Pon Mar 01, 2010 1:02 pm

Kakva utakmica! I ja sam gledao... I ja na kraju navijao za Amere Fejspalm joj Ali lepo su na kraju dali za produzetak.. Ali CROSBY!!! Najaci igrac.. Svaka cast Kanadjani iako sam se nadao penalima.. Smile
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 7 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od SymphonyX Pon Mar 01, 2010 3:02 pm

Roberto Luongo Sampion
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 7 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od Che Pon Mar 01, 2010 3:17 pm

milanche ::Turnir je bio strava, sa fenomenalnim zavrsetkom!
sad bas nesto razmisljam.. Ceskam bradu
onima koji ne prate toliko hokej mogao je da bude i nezanimljiv.. Pojma nemam nekako, nznm zasto, imam takav osecaj.. mozda zbog ovih pranja u polufinalu..
uglavnom, NHL po zna da bude mnogo neizvesniji i zanimljiviji.. valjda zato sto su timovi ujednaceniji i znaju na cemu su.. a i uigrani su posle 82 utakmice u regularnoj, jbt.. Fejspalm joj
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 7 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od milanche Pon Mar 01, 2010 3:45 pm

Dzomba ::
milanche ::Turnir je bio strava, sa fenomenalnim zavrsetkom!
sad bas nesto razmisljam.. Ceskam bradu
onima koji ne prate toliko hokej mogao je da bude i nezanimljiv.. Pojma nemam nekako, nznm zasto, imam takav osecaj.. mozda zbog ovih pranja u polufinalu..
uglavnom, NHL po zna da bude mnogo neizvesniji i zanimljiviji.. valjda zato sto su timovi ujednaceniji i znaju na cemu su.. a i uigrani su posle 82 utakmice u regularnoj, jbt.. Fejspalm joj

Volim ja NHL naravno i jedva cekam PO (prosle godine su skoro sve tekme usle u 7.jbt!) ali ne mogu da poredim igranje za cistu lovu i igranje za svoju zemlju,narod (u bilo kom sportu)...Klubovi se menjaju cesto ali repke nikada.Olimpijade sa najboljim igracima danasnjice su za mene ipak vrhunac ovog sporta pa onda ide NHL.Ne znam,tako bar ja mislim... Pojma nemam
milanche
milanche
AHL
AHL

Posts : 105
Godine : 41
Location : kuhinja
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 7 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od Che Pon Mar 01, 2010 4:59 pm

pa jeste, slazem se..
samo kazem da utakmice su utakmice u NHL-u cesto zanimljivije.. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 7 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od milanche Pon Mar 01, 2010 5:18 pm

Dzomba ::pa jeste, slazem se..
samo kazem da utakmice su utakmice u NHL-u cesto zanimljivije.. Pijem kafu i chiluje

Kankurencija je mnogo veca u NHL-u,tu si sigurno u pravu.Ja npr eto u fudbalu najvise volim da gledam SP i ako po kvalitetu zaostaje za ligom sampiona ,istu (i ako obavezno gledam) ne volim ni priblizno koliko mondijale. Smile
milanche
milanche
AHL
AHL

Posts : 105
Godine : 41
Location : kuhinja
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 7 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od kb8 Uto Mar 02, 2010 9:25 am

milanche ::Ja npr eto u fudbalu najvise volim da gledam SP i ako po kvalitetu zaostaje za ligom sampiona ,istu (i ako obavezno gledam) ne volim ni priblizno koliko mondijale. Smile

Bome... Ja sam nogomet maltene skroz izbacio iz repertoara al svako SP i EP gledam maltene cijelo... To je ipak ono nesto...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijski turnir - Vancouver 2010 - Page 7 Empty Re: Olimpijski turnir - Vancouver 2010

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu