NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

XXII ZOI Soči 2014.

+8
VIX
SymphonyX
Che
Sharks vk
Breznjev
Marvin
rhadamanth
Iceman
12 posters

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

XXII ZOI Soči 2014. - Page 2 Empty Re: XXII ZOI Soči 2014.

Počalji od Marvin Pet Feb 07, 2014 11:28 pm

A dobro, ne mozes da kazes tu nema bar malo istine. Razz Very Happy 
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11050
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

XXII ZOI Soči 2014. - Page 2 Empty Re: XXII ZOI Soči 2014.

Počalji od rhadamanth Pet Feb 07, 2014 11:55 pm

Iceman ::
Doticna dama je Svetlana Danilovic, supruga naseg bivseg kosarkasa Predraga Danilovica!  Smile 
Toliko je lupala gluposti da mi nije bilo dobro! Pokazala je i da je ekspert za hokej rekavsi da bi Svedska mogla da bude iznenadjenje, kao da je Svedska Letonija, a ne zvanicni prvak svijeta i jedan od favorita!  Rolling Eyes

 Fejspalm joj 


msm, ne znam da l' ste gledali taj prenos, ali ovo danas je bilo za svecanu akademiju nauka u odnosu na taj prvi prenos klizanja. jos su bile dve, pa onda jedna odvali neku glupost, pa se zajedno cerekaju. glup i gluplji pa na n-ti stepen, n->∞
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

XXII ZOI Soči 2014. - Page 2 Empty Re: XXII ZOI Soči 2014.

Počalji od Sharks vk Sub Feb 08, 2014 12:48 am

Breznjev ::
Sharks vk ::Mene zanima samo muški hokej,eventualno skokovi i curling ako budem pijan.Skijanje me živcira i ni pod razno ga neću gledati.
 Lupam smeh 
U svakom slučaju biće veselo vidim da smo poslali poludelog Duška Koraća u Soči!  Klanjam se
Pa zar ludi Dule još komentira? Shocked  Very Happy  Shocked

Ako se dobro sjećam on je imao nekih zdravstvenih problema 90-ih,ne sjećam se točno o čemu se radi.

A da je dijabola...ma lud je ko šiba.Kad se samo sjetim njegovih prijenosa 80-ih i 90-ih...

Urnebes.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

XXII ZOI Soči 2014. - Page 2 Empty Re: XXII ZOI Soči 2014.

Počalji od Sharks vk Sub Feb 08, 2014 12:53 am

Marvin ::Moracu da ukradem TV. Very Happy
Šta se tebi moralo desiti da nemaš tv? Shocked

Pa njega imaju čak i siromašniji stanovnici Gvineje Bisao... Laughing
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

XXII ZOI Soči 2014. - Page 2 Empty Re: XXII ZOI Soči 2014.

Počalji od Marvin Sub Feb 08, 2014 12:54 am

Nemam ga ovde u gradu, studentski zivot i to. Very Happy
Kuci ima.
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11050
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

XXII ZOI Soči 2014. - Page 2 Empty Re: XXII ZOI Soči 2014.

Počalji od Sharks vk Sub Feb 08, 2014 12:58 am

Marvin ::Nemam ga ovde u gradu, studentski zivot i to. Very Happy
Kuci ima.
Ajde nemoj mi se sad pravdati...Ne imati tv u 2014. je raritet i ne znam da li ti uopće shvaćaš koliko je meni to smiješno. Razz
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

XXII ZOI Soči 2014. - Page 2 Empty Re: XXII ZOI Soči 2014.

Počalji od Sharks vk Sub Feb 08, 2014 1:04 am

Podsjećanje na Duleta...

http://mondo.rs/a217860/Zabava/TV/Dusko-Korac-nas-je-jos-jednom-zabavio.html

Ovo sa "Dancima" mi je jedan od vrhova.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

XXII ZOI Soči 2014. - Page 2 Empty Re: XXII ZOI Soči 2014.

Počalji od Iceman Sub Feb 08, 2014 2:05 pm

Samo da kazem da je tu cast da zapale olimpijski plamen u Sociju dobilo dvoje istinskih legendi ruskog i svjetskog sporta, Irina Rodnjina, trostruka olimpijska sampionka u umjetnickom klizanju i jedna od najboljih klizacica svijeta svih vremana i Vladislav Tretjak o kome je suvisno bilo sta reci, dovoljno je izgovoriti njegovo ime! Legendarni golman, jedan od najboljih u istoriji hokeja na ledu, golman cuvene "zbornaje", generacije koja je tokom citavih 70-ih i prve polovine 80-ih godina bila apsolutno dominantna na svim takmicenjima! Covjek koji ima 3 zlatne i 1 srebrenu olimpijsku medalju i 10 zlatnih, 2 srebrene i 1 bronzanu medalju sa svjetskih sampionata!  Klanjam se  Klanjam se  Klanjam se 

XXII ZOI Soči 2014. - Page 2 AE7ECFEB8752D5BFF28A2972FF96D8_h498_w598_m2
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 35
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

XXII ZOI Soči 2014. - Page 2 Empty Re: XXII ZOI Soči 2014.

Počalji od Che Sub Feb 08, 2014 2:10 pm

Ta nebitna likusa je najveca koza... Imao sam neplanirani izliv besa juce na tviteru.

Aj barem da je mlada i zgodna, al likusa nikakva, iskvarcana, izvestacena... Gadi mi se.
A tek sto blage veze nema o zivotu...
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

XXII ZOI Soči 2014. - Page 2 Empty Re: XXII ZOI Soči 2014.

Počalji od Iceman Sub Feb 08, 2014 2:13 pm

Che ::Ta nebitna likusa je najveca koza... Imao sam neplanirani izliv besa juce na tviteru.

Aj barem da je mlada i zgodna, al likusa nikakva, iskvarcana, izvestacena... Gadi mi se.
A tek sto blage veze nema o zivotu...
 Very Happy  Mislis na gospodju Danilovic?  Very Happy  Very Happy
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 35
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

XXII ZOI Soči 2014. - Page 2 Empty Re: XXII ZOI Soči 2014.

Počalji od Marvin Sub Feb 08, 2014 3:11 pm

Sharks vk ::
Marvin ::Nemam ga ovde u gradu, studentski zivot i to. Very Happy
Kuci ima.
Ajde nemoj mi se sad pravdati...Ne imati tv u 2014. je raritet i ne znam da li ti uopće shvaćaš koliko je meni to smiješno. Razz
Tacnije imam tv, ali nije u mojoj sobi i hvata 2-3 kanala. Tako da ko i da nemam.
Ali ovako imam mogucnost gledanja hokeja iz kade. Very Happy 

Nego, uzmi i stavi jedan od tvojih tekstova na portal, po izboru, da ti ne kradem zasluge. Very Happy 


USA tukla Finsku 3-1, Kanada vodi protiv Svajcarske 3-0. Rezultati mozda nisu toliko ubedljivi, ali zato odnos u sutevima na gol pokazuje dominaciju ove dve ekipe u zenskom hokeju.


Sa koju drzavu inace navijate na ZOI? (Mislim, sem svoje Very Happy ) Ja za Norvesku standardno.
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11050
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

XXII ZOI Soči 2014. - Page 2 Empty Re: XXII ZOI Soči 2014.

Počalji od Che Sub Feb 08, 2014 3:41 pm

Kako vreme prolazi, sve vise mislim da ce se Rusi (hokejasi) ukenjati pred svojom publikom...
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

XXII ZOI Soči 2014. - Page 2 Empty Re: XXII ZOI Soči 2014.

Počalji od Marvin Sub Feb 08, 2014 4:36 pm

Bjoerndalen Go Bananas! Go Bananas! Klanjam se Klanjam se 
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11050
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

XXII ZOI Soči 2014. - Page 2 Empty Re: XXII ZOI Soči 2014.

Počalji od Sharks vk Sub Feb 08, 2014 4:37 pm

Marvin ::
Sharks vk ::
Marvin ::Nemam ga ovde u gradu, studentski zivot i to. Very Happy
Kuci ima.
Ajde nemoj mi se sad pravdati...Ne imati tv u 2014. je raritet i ne znam da li ti uopće shvaćaš koliko je meni to smiješno. Razz
Tacnije imam tv, ali nije u mojoj sobi i hvata 2-3 kanala. Tako da ko i da nemam.
Ali ovako imam mogucnost gledanja hokeja iz kade. Very Happy 

Nego, uzmi i stavi jedan od tvojih tekstova na portal, po izboru, da ti ne kradem zasluge. Very Happy 


USA tukla Finsku 3-1, Kanada vodi protiv Svajcarske 3-0. Rezultati mozda nisu toliko ubedljivi, ali zato odnos u sutevima na gol pokazuje dominaciju ove dve ekipe u zenskom hokeju.


Sa koju drzavu inace navijate na ZOI? (Mislim, sem svoje Very Happy ) Ja za Norvesku standardno.
Ajde ti stavi ja nisam nikad ništa kačio na portal... Pomozi
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

XXII ZOI Soči 2014. - Page 2 Empty Re: XXII ZOI Soči 2014.

Počalji od Marvin Sub Feb 08, 2014 4:39 pm

Samo napravi novu temu i kopiraj tekst.
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11050
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

XXII ZOI Soči 2014. - Page 2 Empty Re: XXII ZOI Soči 2014.

Počalji od Marvin Uto Feb 11, 2014 5:23 pm

Ja ne verujem sta sam sad gledo.
Britanke napravile 7 ender protiv USA. Lupam smeh Lupam smeh Lupam smeh Lupam smeh Lupam smeh Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Okacio bi sliku al me mrzi da uploadujem, a i ostalo mi press esc to exit full screen mode. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11050
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

XXII ZOI Soči 2014. - Page 2 Empty Re: XXII ZOI Soči 2014.

Počalji od VIX Uto Feb 11, 2014 7:55 pm

Svaki sport prenosen uzivo!

Vidim da kukate na olimpisku programu na srpskim kanalima, a javni servis makedonije ima platformu na internetu (3 kanala specijalizovana samo za OI sportove) uz pomocu koje mozete pratiti svaki sport svakog takmicarskog dana ..

Ajde mi javite dali vam otvara stream ..
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

XXII ZOI Soči 2014. - Page 2 Empty Re: XXII ZOI Soči 2014.

Počalji od Marvin Uto Feb 11, 2014 8:17 pm

Немате права за преглед на ова содржина. Доколку сметате дека ова е грешка ве молиме да не контактирате.

EDIT: Hola ga otkljucava. http://hola.org/
Vrlo koristan program, mozete uz njega da pratite vecinu sajtova koji su vam nedostupni zbog lokacije.
Nisam ga jos isprobo ko covek, skinuo sam ga prekjuce valjda, nadjoh na netu, kazu da moze da se udje na CBC, mada meni nesto nije htelo da loaduje. Ali evo ovde radi. Smile
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11050
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

XXII ZOI Soči 2014. - Page 2 Empty Re: XXII ZOI Soči 2014.

Počalji od Che Sre Feb 12, 2014 4:12 pm

Nisam neki yaludjenik ya Putinom, mada, iskreno, mislim da ima vise dobrih poteya nego losih.
Ali ovo njegovo predstavljanje od strane yapadnih medija... Rolling Eyes Msm, evo, tu sad spadaju i hrvatski.
Nista sto uradi covek ne valja...
http://www.index.hr/sport/clanak/putinova-propagandna-ofenziva-u-sociju-grli-pobjednicu-lezbijku-spreha-njemacki-pije-pivo/727159.aspx
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

XXII ZOI Soči 2014. - Page 2 Empty Re: XXII ZOI Soči 2014.

Počalji od VIX Sre Feb 12, 2014 5:55 pm

Zbog lokacije nije moglo, ali eto ta HOLA pomaze, to me raduje, a sada idem da gledam Cehe i Svedjane .. Smile
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

XXII ZOI Soči 2014. - Page 2 Empty Re: XXII ZOI Soči 2014.

Počalji od Iceman Sre Feb 12, 2014 6:09 pm

Putinu svaka cast za sve sto je uradio za svoju zemlju! Moze neko da ga voli ili ne, ali cinjenice su da je, s njim na celu, Rusija vratila sve spoljne dugove i SSSR-a i one iz doba Jeljcina, Rusija danas nijednoj drzavi ne duguje ni evro, Rusija je sad u poziciji da pozajmljuje, BDP se povecao 20 puta od kad je on predsjednik, ruske devizne i zlatne rezerve su danas trece u svijetu i iznose 500 milijardi evra, zahvaljujuci zakonima koje je on "progurao" prvi put u zadnjih nekoliko decenija ostvaren je pozitivni natalitet, njegovim posredovanjem ponovo su se ujedinile Moskovska Patrijarsija i Ruska Zagranicna crkva, vratio je vecinu znamenja iz doba carske Rusije, reorganizovao armiju, pohapsio lopove i oligarhe, a neke natjerao da drzavi placaju enormni porez, vratio zemlju na pozicije koje joj pripadaju, a koje je bila izgubila raspadom SSSR i tokom vladavine pijanog Jeljcina... 
A ovi sto ga kritikuju mogu da ga poljube u dupe! Muka mi je vise od propagande zapadnih medija, servirane za imbecilne mozgove!  Fuj, grozno
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 35
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

XXII ZOI Soči 2014. - Page 2 Empty Re: XXII ZOI Soči 2014.

Počalji od Che Sre Feb 12, 2014 6:57 pm

To sve stoji, ali trenutno, Rusija ima i ocekuje miyeran rast/stagnaciju ekonomije, iako nije na tom nivou rayvoja, pa da nema prostora ya rast. Ona bi, kao BRIC yemlja, trebala da ima bar tu nekih 3-4%, ali ne, ona stagnira.
Msm, nije to Putinova krivica, samo kayem, nije uopste tako ruyicasto.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

XXII ZOI Soči 2014. - Page 2 Empty Re: XXII ZOI Soči 2014.

Počalji od rhadamanth Čet Feb 13, 2014 1:00 am

maze i gisin dele zlato u spustu!

bravo tina!  Vrtim beli peskir 
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

XXII ZOI Soči 2014. - Page 2 Empty Re: XXII ZOI Soči 2014.

Počalji od Sharks vk Čet Feb 13, 2014 1:09 am

Iceman ::Putinu svaka cast za sve sto je uradio za svoju zemlju! Moze neko da ga voli ili ne, ali cinjenice su da je, s njim na celu, Rusija vratila sve spoljne dugove i SSSR-a i one iz doba Jeljcina, Rusija danas nijednoj drzavi ne duguje ni evro, Rusija je sad u poziciji da pozajmljuje, BDP se povecao 20 puta od kad je on predsjednik, ruske devizne i zlatne rezerve su danas trece u svijetu i iznose 500 milijardi evra, zahvaljujuci zakonima koje je on "progurao" prvi put u zadnjih nekoliko decenija ostvaren je pozitivni natalitet, njegovim posredovanjem ponovo su se ujedinile Moskovska Patrijarsija i Ruska Zagranicna crkva, vratio je vecinu znamenja iz doba carske Rusije, reorganizovao armiju, pohapsio lopove i oligarhe, a neke natjerao da drzavi placaju enormni porez, vratio zemlju na pozicije koje joj pripadaju, a koje je bila izgubila raspadom SSSR i tokom vladavine pijanog Jeljcina... 
A ovi sto ga kritikuju mogu da ga poljube u dupe! Muka mi je vise od propagande zapadnih medija, servirane za imbecilne mozgove!  Fuj, grozno
Ice me neodoljivo podsjeća na braću Čvorović Laughing  Laughing  Laughing ...volim i ja Ruse,svakako više nego EU i robovlasnike preko bare,ali ovo me ipak malo nasmijalo.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

XXII ZOI Soči 2014. - Page 2 Empty Re: XXII ZOI Soči 2014.

Počalji od rhadamanth Čet Feb 13, 2014 1:15 am

Sharks vk ::
Iceman ::Putinu svaka cast za sve sto je uradio za svoju zemlju! Moze neko da ga voli ili ne, ali cinjenice su da je, s njim na celu, Rusija vratila sve spoljne dugove i SSSR-a i one iz doba Jeljcina, Rusija danas nijednoj drzavi ne duguje ni evro, Rusija je sad u poziciji da pozajmljuje, BDP se povecao 20 puta od kad je on predsjednik, ruske devizne i zlatne rezerve su danas trece u svijetu i iznose 500 milijardi evra, zahvaljujuci zakonima koje je on "progurao" prvi put u zadnjih nekoliko decenija ostvaren je pozitivni natalitet, njegovim posredovanjem ponovo su se ujedinile Moskovska Patrijarsija i Ruska Zagranicna crkva, vratio je vecinu znamenja iz doba carske Rusije, reorganizovao armiju, pohapsio lopove i oligarhe, a neke natjerao da drzavi placaju enormni porez, vratio zemlju na pozicije koje joj pripadaju, a koje je bila izgubila raspadom SSSR i tokom vladavine pijanog Jeljcina... 
A ovi sto ga kritikuju mogu da ga poljube u dupe! Muka mi je vise od propagande zapadnih medija, servirane za imbecilne mozgove!  Fuj, grozno
Ice me neodoljivo podsjeća na braću Čvorović Laughing  Laughing  Laughing ...volim i ja Ruse,svakako više nego EU i robovlasnike preko bare,ali ovo me ipak malo nasmijalo.


uz svo duzno postovanje prema pojedincima, ali eu i "robovlasnici" su med i mleko u odnosu na ruske preduzetnike. ko je radio u nis-u zna to vrlo vrlo dobro.

da me ne razumete pogresno, kultura i narodi rusije su mi predivni, ali isto tako i to isto na zapadu, ili pak bilo gde na svetu. ipak, gadova ima i na jednoj i na drugoj strani. trenutno je samo takva situacija da zapadna medijska masinerija prilicno dominira, pa nam se cini da su oni vece babaroge nego takvi isti njima suprotstavljeni.
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

XXII ZOI Soči 2014. - Page 2 Empty Re: XXII ZOI Soči 2014.

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu