NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

+17
backy
ForG
sweeper19
kb8
collymore10
Liverpool FC
narrogh
Marvin
CATEGORY_5
pap
SymphonyX
Chika Sale Canuck
Augment
Grof Bronza
VIX
HockeyX
Che
21 posters

Strana 3 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 3 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od Che Pon Apr 16, 2012 12:40 pm

Dustin Brown se povampirio.. Nindza

...

Iako su Canucksi imali neki prividnu inicijativu sa ovim sutevima i sve, jalovo je to izgledalo. Takodje, sto rekosmo vec, ne pomaze ni sto Quick brani kao manijak.. Laughing

No, ovde su odlucila pre svega iskljucenja (nisu sudije bas bile naklonjene Canucksima, jedno 2 iskljucenja su bila bzvz, ali su i sami Canucksi pravili gluposti). Gosti su ih imali duplo vise, i iako su dobro igrali PK, umor se video posle tih situacija.

Na kraju sam bio upravu kad sam rekao da nas ocekuje utakmica sa znacajno manje golova. Odbitak klasicni, Brown se nebi bolje postavio da je znao unapred kako ce biti (tako je izgledao ceo mec). Igrao je uopste sa mnogo energije, imao je i jedan opasan hit na Sedinu (sa ledja, ali cist).



Zao mi Snajdera, ne verujem da bi Luongo uradio bolji posao. Dobro je branio celu. Ironicno, iako je Vankuver imao tipa duplo vise suteva, ostaje utisak da su Kingsi bolje sanse stvorili.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 3 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od kb8 Pon Apr 16, 2012 12:57 pm

Fino to Kingsi odrađuju, sasvim fino...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 3 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od SymphonyX Pon Apr 16, 2012 1:07 pm

Ovo je vjerovatno zadnji mec Canucksa koji sam gledao ove godine jer narednih dana moram da ucim i stvarno mi se ne nervira vise.Sinoc sam htio monitor da polomim u par navrata.Sto rece debeli,jalovo sve to izgleda.TOP6 nam je smijesan,kad vidim Raymonda,odmah se najezim.Kingsi ne igraju neki spektakularan hokej,ali protiv nas je ovo sasvim dovoljno.Sutter je nadigrao onog naseg panja u svakom segmentu igre.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 3 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od Augment Pon Apr 16, 2012 9:43 pm

mozda se cini, ali 0-3 je manje iznenadjenje nego 0-3 philadephie. steta sto su Bogu iza tregera pa ne mozes normalno ispratiti nijednu njihovu utakmicu
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 3 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od sweeper19 Pon Apr 16, 2012 10:13 pm

Muceni LA vodi 3-0, koliko god ne voleo Vankuver ove bash mrzim! Kad bi i jedni i drugi ispali.. Tuzan
sweeper19
sweeper19
AHL
AHL

Posts : 102
Godine : 40
Location : Dorcol
Avalanche

http://www.starigrad.in.rs/

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 3 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od Che Pon Apr 16, 2012 10:52 pm

Augment ::mozda se cini, ali 0-3 je manje iznenadjenje nego 0-3 philadephie.
Ti znas.. Rolling Eyes
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 3 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od Augment Pon Apr 16, 2012 11:03 pm

i corava koka zrno (philu) ubode W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 3 252768
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 3 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od ForG Pon Apr 16, 2012 11:06 pm

sweeper19 ::Muceni LA vodi 3-0, koliko god ne voleo Vankuver ove bash mrzim! Kad bi i jedni i drugi ispali.. Tuzan
Što pa super je ovako, Kingsi izbace ove pičkice a onda će Bluzeri njih njihovim oružjem Smile
avatar
ForG
Junior
Junior

Posts : 33
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 3 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od Che Pon Apr 16, 2012 11:38 pm

Tu je i Kobi sa cerkicama.. Very Happy

Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 3 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od SymphonyX Uto Apr 17, 2012 1:04 am

Dzomba ::
Augment ::mozda se cini, ali 0-3 je manje iznenadjenje nego 0-3 philadephie.
Ti znas.. Rolling Eyes
Naravno da je manje iznenadjenje,ne znam zasto se cudis.Nama je PP procenat od Bostona i one pobjede 4-3,ogromnih 12%.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 3 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od Augment Sre Apr 18, 2012 3:45 pm

opet divljaci sa arene prenose ovaj duel sabajle. najgori moguci termin za mene.. ne ustajem tako rano da se ukljucim u mec, a ne zaspem tako kasno da bih ga docekao.. stvarno arena pravi kiks i bezveze bacaju pare na prenos
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 3 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od backy Sre Apr 18, 2012 5:57 pm

Ako noces izgube biti ce belaja W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 3 260887

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 3 Vanriot
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 3 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od SymphonyX Sre Apr 18, 2012 6:18 pm

Nece bit nikakvog belaja.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 3 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od Grof Bronza Sre Apr 18, 2012 7:17 pm

ma nece izgubiti..orka je zilava zivotinja....
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 3 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od Grof Bronza Čet Apr 19, 2012 8:33 am

Grof Bronza ::ma nece izgubiti..orka je zilava zivotinja....

rekoh ja
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 3 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od kb8 Čet Apr 19, 2012 8:55 am

I propustena prilika za prvi sweep u povijesti kluba...

Ak sad u Kanadi se serija ne zavrsi, voda u usima iste sekunde...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 3 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od Augment Čet Apr 19, 2012 12:35 pm

pogledao sam citav mec na Areni jutros, jer sam popio ness oko 12 i nisam mogao zaspati do 7.

LA poveo na pocetku, ubrzo Vancouver uspostavio kontrolu i dominirao ostatak meca.. Scheinder je bio odlican, ovo mu je mozda najveca prilika u zivotu da se gurne u prvi plan. LA imao penal kod 1-2 ali je brown promasio tj. cory mu odbranio, odmah nakon toga VAN zabio za 1-3 i bilo je jasno da ce se serija nastaviti.

dobra utakmica, najbolja u seriji. cestitke vancouveru a i pittsburgu jer nisu dozvolili metle, kod nas bi vec digli ruke..


Poslednji izmenio Augment dana Čet Apr 19, 2012 3:36 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 3 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od Marvin Čet Apr 19, 2012 3:13 pm

Vankuver u kampanji: "Dajmo Symphu nadu pa onda ispadnimo kad resi da gleda ponovo". W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 3 260887


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 3 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od Augment Čet Apr 19, 2012 3:56 pm

hehehe.. ako budu odigrali kao sinoc ne treba se bojati da ce vec slijedecu ispasti.

i ova utakmica je dokaz da je statistika jedna obicna laz. kako je rekao moj profesor:
'Statistika je kao bikini, otkriva mnogo, ali sakriva najvažnije detalje'



44 suta LAK 30 VAN .. rekao bi covjek da su ih kraljevi rasuli, a u stvarnosti je bilo potpuno suprotno.. slicno kao detroit vs nashville..
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 3 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od SymphonyX Čet Apr 19, 2012 7:30 pm

Marvin ::Vankuver u kampanji: "Dajmo Symphu nadu pa onda ispadnimo kad resi da gleda ponovo". W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 3 260887
Ucio sam do 4 i 15,ali tad sam poceo da se tresem pa sam morao da se posadim ispred televizora.Malo sam zazalio kad nam ga je Kopitar zavukao,ali ipak sam nekako ostao da gledam.Bolno je gledati u kojoj mjeri nas dominira Slovenac.Kesler nesto pokusava,ali totalno je nadigran.Ukoliko bi prosli,a jako su male sanse,naredni matchupovi bi bili malo bolji,ali ne uliva mi previse povjerenja.Kad sam vidio Daniela u prvom shiftu,postao sam jos vise ljut jer se odmah vidjelo koliki je teret skinut sa Henrika.PP je konacno malo proradio,cycle je bio prilicno bolji,ali i dalje se grijese najjednostavniji moguci pasovi.Brown je jedan prekinuo,imas PS,ali sreca pa je Cory odbranio.Drugi PP gol je konacno licio na nesto sto smo radili prije nove godine.Hammer je bio odlican,ali Bieksa me izludjuje samo tako.Ni sjenka covjeka od prosle godine.Cim sam vidio NTC znao sam da nece bit dobro.Cory je pravi zid na golu,ali mnogo puta se ostavlja na vjetrometini.Ballard kliza kao sam bog,ali muda nema da je to strasno.Tanev mora da poradi na udarcu jer je ono sto radi neozbiljno.Kao da nije jeo 5 dana.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 3 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od Che Čet Apr 19, 2012 8:42 pm

Moje neko razmisljanje da ce Canucksi u sledecoj pojesti Kingse, ali da nazalost kada se serija vrati u LA gube.. Mellow
Lepo je videti Daniela ponovo na ledu.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 3 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od Breznjev Čet Apr 19, 2012 8:48 pm

Ova serija ipak može da se produži jer su za razliku od prošlogodišnjeg finala konačno digli ruke od Luonga i dali šansu Šnajderu,a i Daniel se vratio,ipak je potpuno drugačija igra Nucksa sa dva Sedina nego sa jednim...
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 3 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od pap Sub Apr 21, 2012 8:14 am

Dzomba ::Moje neko razmisljanje da ce Canucksi u sledecoj pojesti Kingse, ali da nazalost kada se serija vrati u LA gube.. Mellow
Lepo je videti Daniela ponovo na ledu.

Može, prodano Very Happy

moja prognoza ionak bila LA u 6


Šalu na stranu serija je nakon 4. utakmice postala previše napeta za moj ukus, vratiti se nakon 0-3 je jako teško, al nikako nemoguće(pogotovo kad ti je protivnik vječiti čoker kako LA Kingsi)

Do sada je svaku utakmicu u seriji odlučila igra s igračem više/manje i golmani. Cory nas je manje više "pokro" u zadnjoj tekmi.

LA je propustio malo jače stisnut Daniela(tek jedan hit na njemu, i to Carter od svih ljudi ak se nevaram), Green, Brown ili Richards morat će napravit malo reda tu i utjrat malo straha u kosti(djelovalo je očito na Burowsa Very Happy )


Još par stvari:
-Henrik Sedin definitivno nije pičkica Shocked OK
-Kesler je vjerojatno najprezreniji američki hokejaš trenutačno
-Edler je definitivno najveći tragičar serije do sad(neovisno što je najbolji strijelac Nucksa u seriji) - praktički je sam kriv za 2 i 1/2 od tri poraza
-kod LA Brown, Mitchell i Quick na ekstra nivou, Kopitar tek malo ispod njih; 4. linija s Richardsonom izgleda sjajno; Doughty tih, al učinkovit(i ne ulazi u glupe probleme i svađe); Richards sporadičan; Williams, Carter i King daleko ispod očekivanog(lako za Kinga koji je očito impresioniran, al Williams i Carter moraju više sudjelovati i doprinositi)



Za 5. utakmicu Vancouver teško da će nešto mjenjat, LA s druge strane bi mogao malo promješat linije(zamjenit Williamsa(RW1) i Cartera(RW2) ili Kinga(LW2) i Pennera(LW3)- Williams je bio porpilično ubojit krajem sezone s Richardsom u liniji, Pennera se zbog nekog meni neobjašnjivog razloga Vancouver(il bar AV) plaši, a i GWG koji je Dustin zabio došao je kad je igrao u s Richardsom i Carterom), al osim miksanja baš i nemaju mogućnosti ubacit svježu krv u igru(ozljeđena praktički 4 krila - Gagne i Parse out za sezonu sigurno, Clifford još ne kliže, Loktionov ak je i zdrav jednostavno je premali i nemože biti učinkovit



5. utakmica je tek u nedelju (ponedeljak rano ujutro - 5am CET), poprilično duga pauza između zadnjih nekoliko utakmica, previše vremena za razmišljanje Very Happy
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 3 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od SymphonyX Sub Apr 21, 2012 10:57 am

Ne bi ja rekao da je Edler tragicar,prije mi dodje dzelat ili tako nesto Very Happy PO za zaborav sa njegove strane,ali jos moze da se izvadi.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 3 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od pap Sub Apr 21, 2012 12:20 pm

SymphonyX ::Ne bi ja rekao da je Edler tragicar,prije mi dodje dzelat ili tako nesto Very Happy PO za zaborav sa njegove strane,ali jos moze da se izvadi.


Nije da tip neigra, jednostavno događaju mu se groteskne greške i baš sve su bile kažnjene:

1. utakmica: poklonjen pak Richardsu u defanzivnoj trećini za pobjedničkih 3-2 Kingsa

2. utakmica: poklonjen pak Kopitaru u defanzivnoj trećini s igračem više za 1-0 Kingsa

3. utakmica: potpuno nepotreban icing bez ikakvog presinga na njemu, nakon kojeg Kingsi zabijaju za konačnih 1-0....plus još i nevjerojatan "delay of game" (također bez nekog pravog pritiska) u zadnje dve minute utakmice

pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 3 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu