NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

+17
backy
ForG
sweeper19
kb8
collymore10
Liverpool FC
narrogh
Marvin
CATEGORY_5
pap
SymphonyX
Chika Sale Canuck
Augment
Grof Bronza
VIX
HockeyX
Che
21 posters

Strana 5 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od SashaMTL Čet Apr 26, 2012 5:56 am

Breznjev ::Definitivno Islandersi,taman imaju još deceniju da plaćaju Dipietru,Yashina i dalje plaćaju otprilke po 6 miliona po sezoni a on već 5 godina u KHL,što ne i Luongo W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 329102
Da budemo precizni, DiPietru ostaje jos 9 godina ugovora (4.5M$ godisnje) dok za Yashina ostaju jos 3 godine buyouta, 2.204M$ godisnje.
avatar
SashaMTL
AHL
AHL

Posts : 222
Location : Where hockey is a religion
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od SashaMTL Čet Apr 26, 2012 6:03 am

Grof Bronza ::

tampa?
Da, tacno, prije nekoliko mjeseci su se pojavile spekulacije o trejdu Lecavalier - Luongo.
avatar
SashaMTL
AHL
AHL

Posts : 222
Location : Where hockey is a religion
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od Grof Bronza Čet Apr 26, 2012 8:05 am

luongo je dao listu timova za koje bi skinuo no trading clause i leafsi su medju njima Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od SymphonyX Čet Apr 26, 2012 3:58 pm

Lecavalier nece doci u Vancouver hiljadu posto.Njegov ugovor je takodje tezak par tona Laughing
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od SashaMTL Čet Apr 26, 2012 4:39 pm

On se bas i ne pita ako dodje do trejda. Ostaje mu jos 7 godina ugovora.
Boltsima Lecavalier vise ne treba, od dolaska Stamkosa postajo je igrac u drugom planu, sto se i vidi po njegovoj produktivnosti (pedesetak poena po sezoni)
Medjutim, postavlja se pitanje da li Lecavalier treba Canucsima jer za dobre centre vec imaju H. Sedina i Keslera.
Moje licno misljenje je da, ako i dodje do trejda Luonga u Tampu, to ce biti trejd izmedju 3 ekipe, cime bi se Lecavalier poslao u Montreal (jer ovdje treba jedan dobar centar a platna masa ce se osloboditi tako sto ce najvjerovatnije otkupiti ostatak ugovora Gomeza).

U slucaju Toronta, ja licno sumnjam da je Brian Burke zainteresovan da uzme na sebe Luongov ugovor, jedino ako Canucsi ponude jos nesta zanimljivo pride u zamjenu za TML surplus, Komisareka na pr.
avatar
SashaMTL
AHL
AHL

Posts : 222
Location : Where hockey is a religion
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od SymphonyX Čet Apr 26, 2012 5:56 pm

Kesler ce vjerovatno biti operisan u narednih par dana.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od Grof Bronza Čet Apr 26, 2012 6:07 pm

SymphonyX ::Kesler ce vjerovatno biti operisan u narednih par dana.

Sto? sta mu je?
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od SymphonyX Čet Apr 26, 2012 6:19 pm

Rame.Navodno povreda datira jos od februarskog meca sa Detroitom.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od Grof Bronza Čet Apr 26, 2012 7:41 pm

SymphonyX ::Rame.Navodno povreda datira jos od februarskog meca sa Detroitom.

s obzirom da se nije nesto preterano video... vrlo verovatno da mu to zaista i smeta...
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od Breznjev Čet Apr 26, 2012 7:58 pm

SashaMTL ::
Breznjev ::Definitivno Islandersi,taman imaju još deceniju da plaćaju Dipietru,Yashina i dalje plaćaju otprilke po 6 miliona po sezoni a on već 5 godina u KHL,što ne i Luongo W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 329102
Da budemo precizni, DiPietru ostaje jos 9 godina ugovora (4.5M$ godisnje) dok za Yashina ostaju jos 3 godine buyouta, 2.204M$ godisnje.

Hvala na preciznim informacijama,ja to nabacujem onako od oka,pa opet,6,7 miliona po sezoni bacaju,toliko košta Lidstrom W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 313188
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od pap Pet Apr 27, 2012 12:00 am

Breznjev ::
SashaMTL ::
Breznjev ::Definitivno Islandersi,taman imaju još deceniju da plaćaju Dipietru,Yashina i dalje plaćaju otprilke po 6 miliona po sezoni a on već 5 godina u KHL,što ne i Luongo W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 329102
Da budemo precizni, DiPietru ostaje jos 9 godina ugovora (4.5M$ godisnje) dok za Yashina ostaju jos 3 godine buyouta, 2.204M$ godisnje.

Hvala na preciznim informacijama,ja to nabacujem onako od oka,pa opet,6,7 miliona po sezoni bacaju,toliko košta Lidstrom W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 313188


Ma dobro im dođe da si malo nabildaju svotu, pa jedva su se dovukli i do salary floora Very Happy

Očito je Luongo samo koračić od toga da bude bivši u Vancouveru...jedina logika bi onda bila da ode na istok, a to bi suzilo listu na šaku ekipa, 4 točnije:
Rangers
Bruins
Flayers
Penguins
Capitals
Panthers
Devils
Senators
Lightning
Leafs
Habs
Jets
Canes
Islanders
Sabers


Islandersi baš i neizgledaju kao neka jaka mogućnost, al nikad neznaš.

U tom društvu Toronto je zapravo popriličan favorit...
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od sweeper19 Pet Apr 27, 2012 12:17 am

pap ::
Breznjev ::
SashaMTL ::
Breznjev ::Definitivno Islandersi,taman imaju još deceniju da plaćaju Dipietru,Yashina i dalje plaćaju otprilke po 6 miliona po sezoni a on već 5 godina u KHL,što ne i Luongo W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 329102
Da budemo precizni, DiPietru ostaje jos 9 godina ugovora (4.5M$ godisnje) dok za Yashina ostaju jos 3 godine buyouta, 2.204M$ godisnje.

Hvala na preciznim informacijama,ja to nabacujem onako od oka,pa opet,6,7 miliona po sezoni bacaju,toliko košta Lidstrom W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 313188


Ma dobro im dođe da si malo nabildaju svotu, pa jedva su se dovukli i do salary floora W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 260887

Očito je Luongo samo koračić od toga da bude bivši u Vancouveru...jedina logika bi onda bila da ode na istok, a to bi suzilo listu na šaku ekipa, 4 točnije:
Rangers
Bruins
Flayers
Penguins
Capitals
Panthers
Devils
Senators
Lightning
Leafs
Habs
Jets
Canes
Islanders
Sabers


Islandersi baš i neizgledaju kao neka jaka mogućnost, al nikad neznaš.

U tom društvu Toronto je zapravo popriličan favorit...
Zasto ne Devilsi? Marti je na zalasku karijere, ako ne i bas na njenom kraju!
sweeper19
sweeper19
AHL
AHL

Posts : 102
Godine : 40
Location : Dorcol
Avalanche

http://www.starigrad.in.rs/

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od pap Pet Apr 27, 2012 6:27 am

Da, Devilsi su vjerojatno mogučnost, al nekak mi se čini da bi se Brodeur mogo vratiti i sljedeće godine Pojma nemam

Čak i da se ne vrati RL nije UFA, moraš nekaj i dat u zamjenu za njega, al koga? Volchenkov?

Bilo bi ludo da daju Henriquea ili Larssona...
...dakle Parise, Zajac ili Kovalchuk ostaju, a Zajac bi vjerojatano bio totalni višak u BCu

Ili da skratim u Dzombinom stilu:

Neće Luongo Devilsima Pijem kafu i chiluje
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od SashaMTL Pet Apr 27, 2012 8:52 am

pap ::Da, Devilsi su vjerojatno mogučnost, al nekak mi se čini da bi se Brodeur mogo vratiti i sljedeće godine Pojma nemam

Čak i da se ne vrati RL nije UFA, moraš nekaj i dat u zamjenu za njega, al koga? Volchenkov?

Bilo bi ludo da daju Henriquea ili Larssona...
...dakle Parise, Zajac ili Kovalchuk ostaju, a Zajac bi vjerojatano bio totalni višak u BCu

Ili da skratim u Dzombinom stilu:

Neće Luongo Devilsima Pijem kafu i chiluje
Na Istoku Toronto, Tampa i mozda New Jersey.
Na Zapadu jedino vidim Edmonton i Columbus, ali sumnjam da su na listi ekipa u koje bi volio da ode.

Vase misljenje molim:
Koja je vrijednost Luonga ako se baziramo na njegovom devetogodisnjem ugovoru u prosjeku 5.33M$ po sezoni?
(mislim na to koje igrace trebaju TML i Boltsi da daju?

Da se podsjetimo da su ne tako davne 2006 godine Canucsi dali Bertuzzija, Bryan Allena i Alex Aulda u zamjenu za Luonga, Krajiceka i izbor seste runde na draftu.
avatar
SashaMTL
AHL
AHL

Posts : 222
Location : Where hockey is a religion
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od pap Čet Maj 03, 2012 2:21 pm

Tor: Monster+Schenn+visoki pik....možda mogu uvalit McArthura, al Schenn je u svakoj kombinaciji

Tampa: jedino mi Malone miriše, al on sam neće biti dovoljan...

pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od Marvin Čet Maj 03, 2012 9:20 pm

Monster je UFA prvog jula.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od pap Pet Maj 04, 2012 5:49 am

Marvin ::Monster je UFA prvog jula.

Embarassed
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od Бледолики Pet Maj 04, 2012 6:09 am

SashaMTL ::On se bas i ne pita ako dodje do trejda. Ostaje mu jos 7 godina ugovora.
Boltsima Lecavalier vise ne treba, od dolaska Stamkosa postajo je igrac u drugom planu, sto se i vidi po njegovoj produktivnosti (pedesetak poena po sezoni)
Medjutim, postavlja se pitanje da li Lecavalier treba Canucsima jer za dobre centre vec imaju H. Sedina i Keslera.
Moje licno misljenje je da, ako i dodje do trejda Luonga u Tampu, to ce biti trejd izmedju 3 ekipe, cime bi se Lecavalier poslao u Montreal (jer ovdje treba jedan dobar centar a platna masa ce se osloboditi tako sto ce najvjerovatnije otkupiti ostatak ugovora Gomeza).

U slucaju Toronta, ja licno sumnjam da je Brian Burke zainteresovan da uzme na sebe Luongov ugovor, jedino ako Canucsi ponude jos nesta zanimljivo pride u zamjenu za TML surplus, Komisareka na pr.
Ja mislim isto ovo. Neće BB uzeti na sebe ovaj ugovor osim ako Canuksi nešto ne "dodaju" pride.Ali pošto znamo da su Burk i Nonis na krv i nož sa Gilisom tako da i ovo iza zareza otpada. Ja bar tako mislim, a mislim i da nam Luongo netreba sa ovakvim ugovorom (osim ako nam neskinu s vrata Komisareka, ko što je Saša napisao, ili slično tome).

Zato po meni verovatno Tampa za Luonga, sve se uklapa, ali videćemo.

Što se Toronta i golmana tiče, ovde se pominje trampa za Kiprusoffa sa Kalgarijem. Ovo ima više smisla jer mislim da Burk još uvek vidi Reimera kao budućeg golmana ali mu treba par godina da stasa, taman koliko Kiprusoff može još da brani kvalitetno i koliko mu još traje ugovor, čini mi se. Samo ovo će Leafsi morati da plate za razliku od gornje kombinacije.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od sweeper19 Pet Maj 04, 2012 12:36 pm

Бледолики ::
SashaMTL ::On se bas i ne pita ako dodje do trejda. Ostaje mu jos 7 godina ugovora.
Boltsima Lecavalier vise ne treba, od dolaska Stamkosa postajo je igrac u drugom planu, sto se i vidi po njegovoj produktivnosti (pedesetak poena po sezoni)
Medjutim, postavlja se pitanje da li Lecavalier treba Canucsima jer za dobre centre vec imaju H. Sedina i Keslera.
Moje licno misljenje je da, ako i dodje do trejda Luonga u Tampu, to ce biti trejd izmedju 3 ekipe, cime bi se Lecavalier poslao u Montreal (jer ovdje treba jedan dobar centar a platna masa ce se osloboditi tako sto ce najvjerovatnije otkupiti ostatak ugovora Gomeza).

U slucaju Toronta, ja licno sumnjam da je Brian Burke zainteresovan da uzme na sebe Luongov ugovor, jedino ako Canucsi ponude jos nesta zanimljivo pride u zamjenu za TML surplus, Komisareka na pr.
Ja mislim isto ovo. Neće BB uzeti na sebe ovaj ugovor osim ako Canuksi nešto ne "dodaju" pride.Ali pošto znamo da su Burk i Nonis na krv i nož sa Gilisom tako da i ovo iza zareza otpada. Ja bar tako mislim, a mislim i da nam Luongo netreba sa ovakvim ugovorom (osim ako nam neskinu s vrata Komisareka, ko što je Saša napisao, ili slično tome).

Zato po meni verovatno Tampa za Luonga, sve se uklapa, ali videćemo.

Što se Toronta i golmana tiče, ovde se pominje trampa za Kiprusoffa sa Kalgarijem. Ovo ima više smisla jer mislim da Burk još uvek vidi Reimera kao budućeg golmana ali mu treba par godina da stasa, taman koliko Kiprusoff može još da brani kvalitetno i koliko mu još traje ugovor, čini mi se. Samo ovo će Leafsi morati da plate za razliku od gornje kombinacije.
A sto bi oni dali Kiprusova?
Mislim, on im je oslonac ekipe. Bez njega bi mozda cak ispali iz lige!! Ke pasol!?
sweeper19
sweeper19
AHL
AHL

Posts : 102
Godine : 40
Location : Dorcol
Avalanche

http://www.starigrad.in.rs/

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od Бледолики Pet Maj 04, 2012 12:59 pm

sweeper19 ::Mislim, on im je oslonac ekipe. Bez njega bi mozda cak ispali iz lige!! W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 308117

Pa priča se da bi oni možda i voleli da "ispadnu" dogodine jer je vreme za renoviraje ekipe koja je stara i nema puno mladih prospekta jer je puno pikova razmenjeno za igrače poslednjih godina (sve obrnuto od komšija iz Edmontona).

.

Inače koliko klimav ovogodišnji draft, dogodine (2013) draft će biti kvalitetan kakav odavno nije bioW/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 60051 (Leafsi će verovatno dogodine da budu 9i na istokuW/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 329102 )
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od SymphonyX Pet Maj 04, 2012 1:33 pm

Ni ja nesto ne vidim da Luongo mogao u Toronto,al' ajde.Meni je cudno kako svi govore kako ce Lu sigurno biti trejdovan,a ni to nije izvjesno.Ja i dalje mislim da ce Cory biti poslat na drugu stranu.

SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od Бледолики Sub Maj 05, 2012 1:55 am

SymphonyX ::Ni ja nesto ne vidim da Luongo mogao u Toronto,al' ajde.Meni je cudno kako svi govore kako ce Lu sigurno biti trejdovan,a ni to nije izvjesno.Ja i dalje mislim da ce Cory biti poslat na drugu stranu.

Pa sam je tražio da bude trejdovan. Javno i zvanično. Tako sam ja razumeo. Tako da tu nema više nikakve nedoumice.

Preokreti su svakako mogući, (život piše romaneW/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 260887 ) ali ne pisano je pravilo jednom kad igrač zatraži da ide iz tima, javno, ili to procuri u javnost tu povratka više nema.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od Бледолики Sub Maj 05, 2012 2:13 am

Da ne čitam sad unazad, ne znam dal je već bilo. Kad se saznalo da je Luongo zatrašio da bude trejdovan, onda su ga novinarai tek pitali ono pitanje : Da li je Toronto na listi? (da pojasnim, pošto on ima u ugovoru klauzulu da može da bude razmenjen samo sa 4 tima koja on stavi na spisak). Pa otuda sva priča o njemu i Torontu, uopšte se ne zna koja su ostala tri tima sa kojima Vancouver može da pregovara u vezi sa transferom ali se pretpostavlja da su to timovi sa Floride - zbog porodičnih razloga, a u miksu špekulacija dodat je i Čikago. Ali je Luongo potvrdio jedino za Toronto.



Inače vrlo slična situacija sa Rick Nashom, koga bi ja radje video u Torontu, ali i on ima ugovor, dugačak i težak, ne baš kao Roberto, a zna se šta BB o tom misli, i ne samo to, (čak i kad bi hteo da dovede jednog ili obojicu, morao bi da se oterasi više polovine sadašnjeg rostera a kakve igrače ima teško će ih neko uzeti). Pa tako i Neš on ima spisak od 4 tima i javno je rekao da bi bio trejdovan, i Toronto je u igri, ali to je samo zeleno svetlo da GM može da pregovara sa tim timom a ne i da taj tim zaista želi ili ima uslova (kap-hit) za tog igrača

U principu uvek teška situacija za GM čiji igrač najavio da želi da ide. I dok Columbus može da pričeka malo i traži nešto ozbiljnije za uzvrat, Canuksi moraju da reše situaciju pre početka sezone kad je Šnajder RFA mislim, i on hoće da bude načisto da je Lu bivši ili da traži onoliko love koliko mogu da mu daju samo ako neplaćaju istovremeno i Luonga ili bi onda i Šnajder mogao da ode a to Vancouver sad nesme da dozvoli.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od SashaMTL Sre Maj 16, 2012 6:23 am

A sta ako nijedan od 4 ponudjena tima nije zainteresovan za doticnog igraca?
avatar
SashaMTL
AHL
AHL

Posts : 222
Location : Where hockey is a religion
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od SashaMTL Sre Maj 16, 2012 6:33 am

Бледолики ::
SymphonyX ::Ni ja nesto ne vidim da Luongo mogao u Toronto,al' ajde.Meni je cudno kako svi govore kako ce Lu sigurno biti trejdovan,a ni to nije izvjesno.Ja i dalje mislim da ce Cory biti poslat na drugu stranu.

Pa sam je tražio da bude trejdovan. Javno i zvanično. Tako sam ja razumeo. Tako da tu nema više nikakve nedoumice.

Preokreti su svakako mogući, (život piše romaneW/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 260887 ) ali ne pisano je pravilo jednom kad igrač zatraži da ide iz tima, javno, ili to procuri u javnost tu povratka više nema.
Sto se tice Cory Schneidera, ja licno sumnjam da postoji neka ekipa kojoj treba golman bez iskustva. S druge strane, ne vjerujem da ce Canucsi trejdovati Luonga i ostati sa golmanom bez iskustva pa da se provedu kao Columbus sa Masonom.
avatar
SashaMTL
AHL
AHL

Posts : 222
Location : Where hockey is a religion
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 5 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu