NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

+17
backy
ForG
sweeper19
kb8
collymore10
Liverpool FC
narrogh
Marvin
CATEGORY_5
pap
SymphonyX
Chika Sale Canuck
Augment
Grof Bronza
VIX
HockeyX
Che
21 posters

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 6 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od SymphonyX Sre Maj 16, 2012 12:03 pm

Cory je dokazao da je spreman za mjesto prvog golmana.Ta situacija sa Masonom bas i nije prikladna za poredjenje jer je Cory stariji od njega dvije godine i prebolio je djecije bolesti koje su pogadjale ili jos pogadjaju Masona.100 puta sam napisao da mi je jedan od omiljenih golmana u ligi,ali lik je totalni nutcase,valjda ga zato i volim Very Happy Cory je potpuno drugaciji tip,u tom segmentu nemaju nikakvih slicnosti.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 6 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od Бледолики Pet Maj 18, 2012 12:10 am

SashaMTL ::A sta ako nijedan od 4 ponudjena tima nije zainteresovan za doticnog igraca?

Pojma nemamW/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 6 439696



Al je svakako nezdravo držati bilo kojeg irača ako on to neželi u timu.

edit: Ali pretpostavljam da ni onaj koji hoće da ide nije potpuno lud, tako da verovatno ima neke kontakte i spoznaje gde bi ga neko hteo.


Poslednji izmenio Бледолики dana Pet Maj 18, 2012 12:23 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 6 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od Бледолики Pet Maj 18, 2012 12:17 am

SymphonyX ::Cory je dokazao da je spreman za mjesto prvog golmana.Ta situacija sa Masonom bas i nije prikladna za poredjenje jer je Cory stariji od njega dvije godine i prebolio je djecije bolesti koje su pogadjale ili jos pogadjaju Masona.100 puta sam napisao da mi je jedan od omiljenih golmana u ligi,ali lik je totalni nutcase,valjda ga zato i volim W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 6 260887 Cory je potpuno drugaciji tip,u tom segmentu nemaju nikakvih slicnosti.
Složio bi se sa tobom, iako ne poznajem detaljno situaciju u Vancouveru, po onom što čujem iz medija, ne može biti poredjenja izmedju Masona i Šnajdera, potpuno drugačiji tipovi-karakteri i drugačiji golmani i okruženja (Šnajder u svemu u prednosti).

Opet nema garancije za nikog da će biti onako dobar kako svi očekuju od njega ako bude dobio prvu poziciju.

I mislim, da oboje neće ostati (ako se desi ovo što Saša kaže da niko neće da uzme Luonga sa ovakvim ugovorom), onda će Kori da traži da izadje iz kola, jer ovako u nedogled neće moći. U svakom slučaju zanimljivo će biti. I lično mislim da će rasplet biti letos pre početka nove sezone.

edit: I isto mislim različito od Saše da ima dovoljno timova koji su zainteresovani za Šnajdera kao opciju da im bude golman br.1 (verovatno više nego za Luonga, po ovoj ceni kojom je Lu plaćen, naravno) uključujući i sam Vancouver.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 6 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od SashaMTL Pet Maj 18, 2012 7:53 am

Ako ne uspiju da nekom uvale Luonga sa njegovim devetogodisnjim ugovorom (kao jedinu realnu opciju vidim da ode u Tampu za Lecavaliera koji bi se onda proslijedio nekom trecem timu, mada bi mogao i da zavrsi u Columbusu ali u zamjenu za Wisniewskog) onda ce da zamijene Snajdera, ne znam kolika je njegova trzisna vrijednost ali ce vjerovatno da se nadje neka zainteresovana ekipa, posto je potraznja veca od ponude (na trzistu ce se naci jedan od golmana iz St.Louis a od onih kojima u veoma bliskoj buducnosti treba golman, vidim Edmonton, Minesotu, Floridu, Nju Dzerzi, Tampu, Toronto i Vasington.
Ne tako davno, Mike Smith je bio golman u Tampi...
avatar
SashaMTL
AHL
AHL

Posts : 222
Location : Where hockey is a religion
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings - Page 6 Empty Re: W/4: (1) Canucks vs. (8) Kings

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu