NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

+10
Lemieux
Pufta
Marvin
kb8
Augment
backy
SymphonyX
Liverpool FC
VIX
Che
14 posters

Strana 4 od 24 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Sledeći

Ići dole

Stanley Cup osvajaju...

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 4 Vote_lcap180%SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 4 Vote_rcap1 80% 
[ 12 ]
SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 4 Vote_lcap120%SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 4 Vote_rcap1 20% 
[ 3 ]
 
Ukupno Glasova : 15
 
 
Zatvoreno sondiranje

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 4 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Liverpool FC Čet Jun 02, 2011 12:12 am

Taj tvoj humor samo ti razumes Razz
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 4 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Che Čet Jun 02, 2011 12:27 am

Pa to nije humor... Fejspalm joj
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 4 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od SymphonyX Čet Jun 02, 2011 1:42 am

Spremio pivo,hranu i dres pa sta bude.Za vodjstvo!
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 4 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Marvin Čet Jun 02, 2011 2:20 am

Lazni Cherry dominira:
YKNOW PJ STOCK IS RIGHT ALL OF CANADA IS CHEERING FOR VANCOUVER EXCEPT
EVERYONE IN ALBERTA AND EVERYWHERE EAST OF ALBERTA (THUMBS UP)!

YKNOW GLENN HEALY IS RIGHT, THE SUNDIN TWINS ARE GREAT PASSERS WHEN THE CANUCKS ARE UP 5-ON-3


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 4 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od SymphonyX Čet Jun 02, 2011 3:10 am

Mnogo nervozno je pocelo,vec 10 minuta kazne.Kako se ova 1/3 odvijala meni se cini da bi mogli imati prilicno problema sa donjim linijama Bostona.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 4 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Pufta Čet Jun 02, 2011 3:45 am

sa kim igraju seltiksi? Hitna pomoc
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 4 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od SymphonyX Čet Jun 02, 2011 5:00 am

Raffi manijace Vrtim se u krug Vrtim se u krug Vrtim se u krug Bananamosss Kakav potez Keslera,lik je jebeni genije Klanjam se Klanjam se
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 4 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od kb8 Čet Jun 02, 2011 9:44 am

Jesu ga zavukli na kraju, svaka cast...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 4 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Che Čet Jun 02, 2011 12:39 pm

Kakav nacin da se zavrsi utakmica.. Mellow
A imao sam osecaj da idemo najmanje u 2OT-a.. Very Happy

Alek Burouz - novi Majk Tajson.. Laughing



Cepam se od smeha
"You can't bite the other player's finger no matter how hungry you are for championship.." Lupam smeh

Mislim da je Tim Thomas imao ako ne najbolju utakmicu sezone, onda najbolju utakmicu u ovom PO.. Presigurno je delovao (sem u jednoj situaciji kada nije poklopio pak, ali dobro).. Klanjam se No, savladan je 19 sekundi pre kraja..



Kakva minijatura Keslera Klanjam se (pola gola je napravio)( koji salje pak do Hansena, koji aistira Toresu za nesto sto se iz ove perspektive cini kao lagan pogodak.. Klanjam se
I kakva reakcija oublike, koja galama u publici.. Vrtim beli peskir A sa razglasa ide "American Idiot" od Green Day-a, ako se ne varam.. Very Happy
Sad, sa stanovista Boston Bruinsa.. Mellow Sta reci.. Nadigrala ih je 3. linija.. Kako je moguce da (bukvalno) samo 3 igraca koja ulaze u vasu zonu nadigraju 3 coveka koja su vec duboko u vasoj trecini, i jos 2 koja prate ove sto ulaze.. Canucksi su im prakticno prodali 3 na 5 gol sa 2 pasa 19 sekundi pre kraja, sa 3. linijom.. Mellow Nemas veci nono od toga.. Ali ssta ces sada, celu utakmicu su odigrali krajnje koncentrisano, imali i vise suteva, odlican PK kao sto sam i predpostavljao, ocajan PP (ali i to se znalo), bili su bolji u fejsofovima.. I onda na kraju useres.. Boli. Pijem kafu i chiluje
Btw, moram malo da pomenem i sudije.. Generalno, bile su dosta dobre.. Ceskam bradu Ali sta napravise sa onim Peverli - Barouz iskljucenjima, majko.. Krstim se Fejspalm joj I dok je neki mini hooking Peverlija i mogao da se svira (mada i nije morao bas, msm da su ga svirali samo zato sto bi onda bio jedan na jedan sa Luongom i zato sto je napravljen na Henrikom Sedinom (ili sad Salom, ne secam se.. nmvz.. D) Rolling Eyes), iskljucenje Burouza par sekundi posle toga, koje je bilo toliko nepostojece da je to prosto neverovatno.. Krstim se Msm, razumem da su hteli bilo sta sada da sviraju Canucksima da bi nznm sta uradili, ali brate, ono veze sa zdravim mozgom nema.. Najgori call koji sam video u ovo PO, i to ubedljivo.. Inace, iskljucenje Peverlija je svirao jedan sudija (msm Walkom), a ovo "Burouzovo" drugi (msm Dan O'Rourke)..
Ne mogu sada da nadjem video, ali nadam se (ustvari,l prakticno sam siguran da ce izaci), pa da cete svi videti koliko je to uzasan call bio za SC finale..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 4 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od SymphonyX Čet Jun 02, 2011 1:03 pm

Sto je najgore iskljucenje Burrowsa je bilo u situaciji kad smo imali 5na3,a bio je najmanje metar od golmanskog prostora.Gol smo dali iz situacije koje za Boston i predstavljaju najveci problem,tako da to nije i preveliko iznenadjenje.80% posla je obavio Kes,ostalo je bilo rutina.Thomas je stvarno bio bolesno dobar,skinuo je par mrtvih zicera.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 4 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Che Čet Jun 02, 2011 1:19 pm

Ma ajde sto je bio 2 metra od golmanskog prostora, nego sto su ga 2 puta gurnuli.. I onda je pipnuo Thomasa.. Mellow
Ne znam bas dal se slazem sa ovom tvojom konstatacijom da je to Bruinsim bio i najveci problem, ja ih jos nisam video da primaju gol sa toliko ljudi u svojoj trecini..
Jeste, primali su neke naizgled slicne golove protiv Tampe, ali tu je uglavnom bila jurnjava za covekom-dva.. Ovako trojca na mestima u svojoj trecini (jer je kraj utakmice, naravno), sa 2 igraca koja se vracaju nazad - tako ih nikad nisam video da su primili gol. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 4 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Liverpool FC Čet Jun 02, 2011 2:08 pm

Sad pogledah mec. Oba golmana behu sjajni!Tim je bio bolji od Roberta,ali ipak nista nije mogao na kraju. Zasluzena pobeda Nucks-a.
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 4 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Che Čet Jun 02, 2011 2:21 pm

Liverpool FC ::Oba golmana behu sjajni!
Serija je vec dobila epski prizvuk.. Klanjam se Laughing
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 4 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Che Čet Jun 02, 2011 3:42 pm

Urnebesno.. Laughing



Ovo je odlican check.. Rock on



Poslusao sam i presice oba trenera, nista posebno intrigantno u pitanjima i odgovorima.. Doduse, Vinjo je imao neki kez kao ludak, i nije zeleo da odgovori kako se Hamhuis povredio.. Very Happy

Evo i konferencije igraca Nuksa..



Sad kad su pomenuli Charu.. Ceskam bradu Mislim da se slazem sa Donom i onim sto je rekao u Coach's Corner-u.. Chara ne igra svoju ulogu ispred mreze bas kako bi trebalo.. Ne markira Luonga, vise se pomera i pokusava da ubaci eventualni odbitak sa strane.. Imate i video, tada je poredio Holmstroma i Charu, i jasno se vidi razlika, jasno se vidi kako znalac to radi..
Znam da je Chara cesto trom kada igra na plavoj u PP-u, i da nije toliko brz da pojuri igraca ako se nesto desi i krene PK kontra, ali mozda mu je ipak mesto na plavoj liniji.. Ili to, ili da nauci da igra bolje ispred mrze. Ovako sve to deluje dobro i zastrasujuce kada stane onoliki ispred Luonga, ali kod samih suteva svojih igraca ne radi pravu stvar.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 4 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od SymphonyX Čet Jun 02, 2011 3:53 pm

Mislim da je njegovo mjesto definitivno na plavoj,iako strasno izgleda ispred gola.Ako ga vrate ispred Luonga,ne vjerujem da ce ponovo praviti iste greske.Skrenuce mu paznju na to.

Sto se povreda tice,svi su naceti.Kesler posebno.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 4 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Liverpool FC Čet Jun 02, 2011 5:32 pm

Dzomba ::
Liverpool FC ::Oba golmana behu sjajni!
Serija je vec dobila epski prizvuk.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Ja sam ti istoricar moram da dramatizujem Razz [You must be registered and logged in to see this image.]
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 4 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od VIX Čet Jun 02, 2011 7:34 pm

Chari mesto na klupi kod PP-a [You must be registered and logged in to see this image.] Nema neke koristi od njega . Stane ispred golmana i samo se pomera da skrene neki sut i njegove pokusaje bi i tele provalilo . Rekli ste da nema brzinu da pojuri nazad na PK kontru i tu ste 100 % u pravu . Isto samo sutira s plave i tek poneki pogodi da je blizu gola ili u golu a sve ostalo ide daleko daleko od gola
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 4 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Che Čet Jun 02, 2011 7:37 pm

VIX ::Isto samo sutira s plave i tek poneki pogodi da je blizu gola ili u golu a sve ostalo ide daleko daleko od gola..
Ovo nije tacno msm.. Sa ostalim se slazem.. Pijem kafu i chiluje
Covek koji ima udarac od 106 mph ne moze "samo" da sutira sa plave.. Rolling Eyes
A precizan je koliko i svi ostali, verovatno i nesto precizniji. Barem po onome sto sam ja video.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 4 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od VIX Čet Jun 02, 2011 8:45 pm

Kad god sam ga gledao oni sutira li sutira . I nije uopste precizan , a ne cak precizniji od drugih
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 4 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Che Čet Jun 02, 2011 10:05 pm

Kesler nece biti suspendovan zbog one situacije sa prstom.. Very Happy

"NHL disciplinarian Mike Murphy said Thursday he found no evidence Burrows intentionally bit Bergeron."

Seljak Laughing
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 4 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Che Pet Jun 03, 2011 12:34 pm

Pogledajte kolko dislajka.. Laughing

Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 4 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Augment Pet Jun 03, 2011 1:19 pm

konacno sam dobio net [You must be registered and logged in to see this image.]

volio bih da ih vancouver pojede ali tradicionalno navijam za ekipe sa istoka.. najgore sto sad bez compa i neta sam doveo san u red i ne mogu docekati nijednu utakmicu do 2/3.. jedino sam se probudio na produzetke vancouver - san jose i vidio fantomski go biekse.
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 4 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od backy Pet Jun 03, 2011 6:42 pm

Sta mislite ko ce uskociti umjesto Hamhuis-a?Alberts ili Ballard
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 4 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od VIX Pet Jun 03, 2011 7:39 pm

backy ::Sta mislite ko ce uskociti umjesto Hamhuis-a?Alberts ili Ballard

Ja se nadam Alberts [You must be registered and logged in to see this image.] Ali sve si mislim da ce ipak blentavi Ballard
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 4 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od backy Sub Jun 04, 2011 12:11 am

Izgleda da ce Malhotra igrati 2 tekmu
Give him a shift or two...then let him heal!!!
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 4 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 24 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu