NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

+10
Lemieux
Pufta
Marvin
kb8
Augment
backy
SymphonyX
Liverpool FC
VIX
Che
14 posters

Strana 1 od 24 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Sledeći

Ići dole

Stanley Cup osvajaju...

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins Vote_lcap180%SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins Vote_rcap1 80% 
[ 12 ]
SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins Vote_lcap120%SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins Vote_rcap1 20% 
[ 3 ]
 
Ukupno Glasova : 15
 
 
Zatvoreno sondiranje

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins Empty SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Che Ned Maj 29, 2011 12:25 am

...


Poslednji izmenio Dzomba dana Uto Maj 31, 2011 5:19 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od VIX Ned Maj 29, 2011 1:22 am

Ajde izribajte onaj prljavi Boston [You must be registered and logged in to see this image.] . Nuksi molim vas [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Liverpool FC Ned Maj 29, 2011 11:33 am

Go Canucks!

E aj da svi stavimo za koji tim navijamo u SC finalu ispod avatara.
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od VIX Ned Maj 29, 2011 1:05 pm

Liverpool FC ::Go Canucks!

E aj da svi stavimo za koji tim navijamo u SC finalu ispod avatara.

Super ideja [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od SymphonyX Ned Maj 29, 2011 3:18 pm

Gledacemo jos jednu scoreless seriju kad su u pitanju braca Sedin.Mislim da ce Kesler opet morati da vadi kestenje iz vatre.Linija Lucic - Krejci - Horton plus Chara = problemi za nasu top liniju.Samo da se Timi ne povampiri,jer vjerujem da ce nasa brzina doci do punog izrazaja protiv Bruinsa.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od backy Ned Maj 29, 2011 4:30 pm

A ne ljudi zao mi je kod mene samo moze pisati NYR a sto se tice finala ne navijam ni za koga posebno
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od VIX Ned Maj 29, 2011 4:50 pm

backy :: A ne ljudi zao mi je kod mene samo moze pisati NYR a sto se tice finala ne navijam ni za koga posebno

Nisam znao da si toliki Ranger [You must be registered and logged in to see this image.] Ali tvoj izbor [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Augment Ned Maj 29, 2011 6:09 pm

VIX ::
backy :: A ne ljudi zao mi je kod mene samo moze pisati NYR a sto se tice finala ne navijam ni za koga posebno

Nisam znao da si toliki Ranger [You must be registered and logged in to see this image.] Ali tvoj izbor [You must be registered and logged in to see this image.]
izdao si decke iz motowna zbog tih bezlicnih kanadskih wannabe sampiona
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od SymphonyX Ned Maj 29, 2011 10:26 pm

I meni to sasvim glupo Pijem kafu i chiluje Kod mene moze samo Canucks ili Rangers da stoji Pijem kafu i chiluje
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od backy Ned Maj 29, 2011 10:40 pm

SymphonyX ::I meni to sasvim glupo Pijem kafu i chiluje Kod mene moze samo Canucks ili Rangers da stoji Pijem kafu i chiluje
E vala dugo ti stoji taj znak od nuksa nekako ljepsi ovaj crveno plavi Very Happy
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od backy Ned Maj 29, 2011 10:48 pm

VIX ::
backy :: A ne ljudi zao mi je kod mene samo moze pisati NYR a sto se tice finala ne navijam ni za koga posebno

Nisam znao da si toliki Ranger [You must be registered and logged in to see this image.] Ali tvoj izbor [You must be registered and logged in to see this image.]
Ma znas kako je volim NHL ali NYR je nesto posebno original six, Leetch,Gretzky i Medison SG.
lGR Rangers
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od VIX Ned Maj 29, 2011 11:32 pm

Meni Red Wingsi toliko i neznace ali ih svakako najvise gotivim . Meni jedini klub koji mi nesto znaci je Partizan.Ali stvarno vrati cu wingsov znakic [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od backy Ned Maj 29, 2011 11:50 pm

VIX ::Meni Red Wingsi toliko i neznace ali ih svakako najvise gotivim . Meni jedini klub koji mi nesto znaci je Partizan.Ali stvarno vrati cu wingsov znakic [You must be registered and logged in to see this image.]
Partizan je cool Cool
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od VIX Ned Maj 29, 2011 11:53 pm

backy ::
VIX ::Meni Red Wingsi toliko i neznace ali ih svakako najvise gotivim . Meni jedini klub koji mi nesto znaci je Partizan.Ali stvarno vrati cu wingsov znakic [You must be registered and logged in to see this image.]
Partizan je cool [You must be registered and logged in to see this image.]

Znam [You must be registered and logged in to see this image.] Ti si za Zeljo ili ? [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Augment Ned Maj 29, 2011 11:54 pm

VIX ::Meni Red Wingsi toliko i neznace ali ih svakako najvise gotivim . Meni jedini klub koji mi nesto znaci je Partizan.Ali stvarno vrati cu wingsov znakic [You must be registered and logged in to see this image.]
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od backy Pon Maj 30, 2011 5:10 am

VIX ::
backy ::
VIX ::Meni Red Wingsi toliko i neznace ali ih svakako najvise gotivim . Meni jedini klub koji mi nesto znaci je Partizan.Ali stvarno vrati cu wingsov znakic [You must be registered and logged in to see this image.]
Partizan je cool [You must be registered and logged in to see this image.]

Znam [You must be registered and logged in to see this image.] Ti si za Zeljo ili ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Zeljo u srcu sarajevo na kur.. Very Happy
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od kb8 Pon Maj 30, 2011 8:25 am

Ma [You must be registered and logged in to see this image.] all da way u ovom slucaju... Ove iz Graškograda ne mogu smislit...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Liverpool FC Pon Maj 30, 2011 1:47 pm

Sta mislite,da li je dovoljno da Boston zaustavi bracu Sedin kako bi pobedio u game 1?
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od VIX Pon Maj 30, 2011 3:02 pm

Liverpool FC ::Sta mislite,da li je dovoljno da Boston zaustavi bracu Sedin kako bi pobedio u game 1?

Nije . Ima jos tu mnogo igraca , Kesler , Burrows , Raymond , Bieksa , Salo , Higgins , ako igra i Malhotra . Ja mislim da Vancouver ima kvaliteta da osvoji stenli ove godine
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Che Pon Maj 30, 2011 4:34 pm

Bruinsi su, za mene, ovde favoriti.. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Liverpool FC Pon Maj 30, 2011 5:59 pm

Nisam siguran u to Dzombasti.
Nece biti satautova sigurno. Ako i kojim cudom bude,imace ga Luongo.
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Che Pon Maj 30, 2011 6:20 pm

Liverpool FC ::Nisam siguran u to Dzombasti.
Nece biti satautova sigurno. Ako i kojim cudom bude,imace ga Luongo.
Za satautove ne znam, ali ako ih bude, ne znam ni zasto bi ih Luongo imao vise.. Bruinsi igraju bolju odbranu.. Kad hoce..
Uglavnom, Boston je dobio jednu jaku (neki bi rekli klasicnu) napadacku ekipu.. Mnogi ljudi uporedjuju sada Lightning i Canuckse, tipa obe su napadacke, obe imaju sjajne prve dve linije, slicna oruzija u napadu.. I mogu donekle da se slozim sa time.. Ako su dobili Tampu, mogu mozda i Canuckse. Jos ako ne budu pravili budalastine, ako Sajdenberg odigra celu seriju kao sto je game 7 pre neki dan recimo.. Bice tu bogami onda prednost za Bruinse.
Sad.. Rekao bih da Canucksi mogu da odigraju i bolju odbranu od Tampe, i da 3. i 4. linije mogu da im eksplodiraju. Tampa tu 3. i 4. nije imala u poslednje 3-4 utakmice u seriji sa Bruinsima, zato su mozda i izgubili. I ne govorim samo o napadu. Ocekivao sam nesto vise od likova kao sto je Thompson u Tampi, npr.. Msm da ce se tu odlucivati i sampion, jer sa ostalim se sve manje vise zna..
I jos nesto.. Mislim da PP Canucksa nece biti uopste nesto efektivan protiv PK-a Bruinsa.. Bruinsi su igrali 7 utakmica sa Tampom, i igrali su PK protiv najboljih (ili sa Canucksima jednim od najboljih).. I bili su bolji kako je serija odmicala, a PP Lightninga je uvek bio na svom nivou, barem koliko sam ja video. Zato mislim da ce spremni docekati bracu Sedin i drugove.
Evo predvidjanja.. PP Canucksa je bio dosad 28,3% u PO.. Mislim da ce sada u seriji pasti za recimo barem 10 procentnih poena, tako da ce biti <18,3%.. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Liverpool FC Pon Maj 30, 2011 8:07 pm

Da vidimo,sve je moguce. Finale je to Smile
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od SymphonyX Pon Maj 30, 2011 10:08 pm

Nas PP mora biti na nivou jer,kako sam vec rekao,ne bi bilo cudo da braca Sedin imaju problema sa Bruinsima.Chara i Seidenberg su svakako bolji matchup od onog kojeg smo imali u prve dvje serije.Inace,Henrik je rekao da im je ubjedljivo najteze igrati protiv Keitha.Protiv sporijih i dosta inertnijih Bruinsa brzina i odlicna kontrola paka nasih defanzivaca bi mogla biti presudna.Raymond mi je top pick za nekoga ko bi iz drugog plana mogao da rijesi seriju.Ako odgiramo pozadi kako treba,mislim da nam Bruinsi ne mogu mnogo naskoditi sa svojim napadom.Thomas mi je najveca briga.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Che Pon Maj 30, 2011 10:19 pm

Ne znam bas.. Ako Krejci - Horton - Lucic budu igrali kao u poslednjih par, bice to bogami najtezi matchup za Nukse jos od 1. linije Hawksa.. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 24 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu