NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

+10
Lemieux
Pufta
Marvin
kb8
Augment
backy
SymphonyX
Liverpool FC
VIX
Che
14 posters

Strana 12 od 24 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Sledeći

Ići dole

Stanley Cup osvajaju...

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 12 Vote_lcap180%SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 12 Vote_rcap1 80% 
[ 12 ]
SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 12 Vote_lcap120%SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 12 Vote_rcap1 20% 
[ 3 ]
 
Ukupno Glasova : 15
 
 
Zatvoreno sondiranje

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 12 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od backy Uto Jun 14, 2011 2:34 am

Ma nema sanse opet gol Lucic .
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 12 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Marvin Uto Jun 14, 2011 2:38 am

Koja gomila Steve Webb-ova. Nalozeni kuci, beskorisni sa strane...


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 12 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od backy Uto Jun 14, 2011 2:44 am

Potop Ference 3-0 Luongo izlazi opet ce ga pljuvati u Kanadi
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 12 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Marvin Uto Jun 14, 2011 2:45 am

Interesantno, kad je Bobby Orr bio u pregame ceremoniji, Bruinsi su dali 4 gola, a on je nosio broj 4.
Kad je bio Cam Neely, dali su 8, sto je ujedno i broj njegovog dresa.
Veceras je ceremoniju drzao Milt Schmidt #15????? [You must be registered and logged in to see this image.]


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 12 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od backy Uto Jun 14, 2011 2:47 am

Jos jedan 4-0 Ryder ovo nema smisla ovi dosli po kup Laughing
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 12 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od backy Uto Jun 14, 2011 2:48 am

Marvin ::Interesantno, kad je Bobby Orr bio u pregame ceremoniji, Bruinsi su dali 4 gola, a on je nosio broj 4.
Kad je bio Cam Neely, dali su 8, sto je ujedno i broj njegovog dresa.
Veceras je ceremoniju drzao Milt Schmidt #15????? [You must be registered and logged in to see this image.]
Laughing Laughing
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 12 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Lazicy Uto Jun 14, 2011 2:49 am

Koje sranje, pa ovakav Vankuver nema šta jednostavno da traži u TD Gardenu.. Jedva daju golove i kod kuće.. Ali opet 4-0 u prvih 10 minuta ni u najgorem snu nisu očekivali..

Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 12 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Marvin Uto Jun 14, 2011 2:51 am

Sreca pa nije bio Ray Bourque #77...


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 12 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Lazicy Uto Jun 14, 2011 3:01 am

Evo taman malo krenu u napad, ali ovaj THOMAS JE LUUUUUUD.
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 12 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od kb8 Uto Jun 14, 2011 8:23 am

Pa fuckin' katastrofa! Jesu losi u TD Gardenu da je to prebolesno a kod kuce jedva pobjedjuju... Nece valjda sad Game7 zajebat totalka al s obzirom na svilenu braću koja se s puckom nisu sastali maltene cijeli PO, ne bi me ni to čudilo... A i Luongo... On izgleda u gostima ne bi obranio ni da mu pucaju s košarkaškom loptom... Njega bi tamo natovario i moj sin sa slapshotom s plave linije [You must be registered and logged in to see this image.]
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 12 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od SymphonyX Uto Jun 14, 2011 9:31 am

Ja ne razumijem da ekipa koja je dosla po SC ovako odigra mec.Pa jbt zivot,imate li srca zene proklete.Oni i Rogers Arena Ljut
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 12 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Lazicy Uto Jun 14, 2011 9:38 am

Dobro pa na kraju nije bilo stvarno 15 golova u mreži Nuksa. Rolling Eyes Laughing
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 12 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Augment Uto Jun 14, 2011 1:00 pm

kakva gomila kretena. kakva sramota za hokej u kanadi uopste. kakva je tek sramota sto se mi iscudjavamo slabim igrama jadnika, a boston pokazuje snagu i kako se bori za naslov.

Tim Thomas [You must be registered and logged in to see this image.]

Chara,Lucic, Krejci, Peverley, Marchand, Seidenberg, Peverley, Recchi... totalno neatraktivna imena a ljudi razbijaju! [You must be registered and logged in to see this image.]

"HOKEJ SE VRACA KUCI" [You must be registered and logged in to see this image.]

kakvi jadnici, zao mi jedino Luonga i jedino njega simpatisem u vancouveru, ali sad bih volio da ih boston kod kuce razvali.
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 12 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Marvin Uto Jun 14, 2011 1:40 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


Nisam jos uvek siguran, ali mozda cu cak i da navijam za Boston u finalu.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 12 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Lazicy Uto Jun 14, 2011 1:59 pm

Kakve frljoke je Luongo primao, meni još ne ide u glavu. Ona tri gola na početkuu.. Oces u zid - u zid
A i ono na kraju je veća sramota od celog poraza.. 2 man advantage oni ne mogu usrani gol da daju. Ostaje još jedan nada u sredu, jer je to sasvim drugačija ekipa kod kuće, ali Boston je po meni ipak blagi favorit..
Nego, jel se zna kako će se kretati kvotice? Ceskam bradu
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 12 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od VIX Uto Jun 14, 2011 2:47 pm

Augment ::kakva gomila kretena. kakva sramota za hokej u kanadi uopste. kakva je tek sramota sto se mi iscudjavamo slabim igrama jadnika, a boston pokazuje snagu i kako se bori za naslov.

Tim Thomas [You must be registered and logged in to see this image.]

Chara,Lucic, Krejci, Peverley, Marchand, Seidenberg, Peverley, Recchi... totalno neatraktivna imena a ljudi razbijaju! [You must be registered and logged in to see this image.]

"HOKEJ SE VRACA KUCI" [You must be registered and logged in to see this image.]

kakvi jadnici, zao mi jedino Luonga i jedino njega simpatisem u vancouveru, ali sad bih volio da ih boston kod kuce razvali.

Luongo me je strasno razocarao [You must be registered and logged in to see this image.] Braca Sedin iz utakmice u utakmicu me sve vise razocaravaju , a sad sam se razocarao u kompletu od cele ekipe [You must be registered and logged in to see this image.] . I da voleo bih boston da ih rokne u majstorici . ZASLUZILI SU

btw . Paverly-a si 2 puta spomenuo
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 12 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od kb8 Uto Jun 14, 2011 2:47 pm

Lazicy ::
Nego, jel se zna kako će se kretati kvotice? [You must be registered and logged in to see this image.]

Kod nas je 2.2 na Canuckse a 2.6 na Bruinse...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 12 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od VIX Uto Jun 14, 2011 2:53 pm

BWIN 1 2.10 X 4.00 2 2.80
BET AT HOME 1 2.05 X 3.85 2 2.90
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 12 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Lazicy Uto Jun 14, 2011 3:04 pm

Zanimljivo, nema šta.. Ceskam bradu U paru sa nekim tenisom bi mogla kvota dobra da se proračuna.

Inače evo golova:

Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 12 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od SymphonyX Uto Jun 14, 2011 3:43 pm

Ja sam dobio fine pare sinoc Fejspalm joj Dobijas kes,a zao ti je Suv
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 12 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Augment Uto Jun 14, 2011 4:35 pm

VIX ::

Luongo me je strasno razocarao [You must be registered and logged in to see this image.] Braca Sedin iz utakmice u utakmicu me sve vise razocaravaju , a sad sam se razocarao u kompletu od cele ekipe [You must be registered and logged in to see this image.] . I da voleo bih boston da ih rokne u majstorici . ZASLUZILI SU

btw . Paverly-a si 2 puta spomenuo

greska.

Luonga napadaju jer zele da brani kao TT .. kako je erhof pustio marchanda onako... prosao ga kao da ga nema i kao luongo kriv. ma jadan je taj vancouver i to zesce jadan.

nisam ljubitelj kanadskih ekipa upravo zato sto misle da su oni pretplaceni na uspjehe. rekao bih cak da je vancouver finalu pristupio sa velikom dozom arogancije.. davno je wayne gretzky igrao za edmonton, al bas davno!

nema sta boston je zasluzio naslov definitivno
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 12 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Che Uto Jun 14, 2011 7:29 pm

Marvin ::Nisam jos uvek siguran, ali mozda cu cak i da navijam za Boston u finalu.
Seljak

Stice se utisaok da bi Boston pocistio Vankuver da se 4 meca igraju u Gardenu. Mellow

Krejci je najbolji od svih igraca na ledu u ovom finalu definitivno, ali sta vredi kada ce MVP ici TT-u. Pijem kafu i chiluje Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 12 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Che Uto Jun 14, 2011 9:56 pm

Don veliku krivicu svaljuje na prvu stvar koju cete videti na vidu.. Laughing Very Happy



I jos neke zanimljive analize.. Henrik simulira, Daniel ne.. Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 12 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Augment Uto Jun 14, 2011 10:47 pm

najvise sam iznerviran zbog cinjenice sto se nalozim k'o papak da gledam a ono razbijanje klasicno.. nije ni problem sto povedu sa 2-3 razlike nego pristup igri vancouvera je za plakati..

a i postoji easter egg ovdje:
kad sam god gledao vancouver ove sezone bio je porazen, tako da symphony koliko placas da ne gledam finale? Very Happy
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 12 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Che Uto Jun 14, 2011 10:50 pm

Ocemo svi onlajn za finale, da gledamo i komentarisemo zajedno? Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 12 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 24 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu