NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

+10
Lemieux
Pufta
Marvin
kb8
Augment
backy
SymphonyX
Liverpool FC
VIX
Che
14 posters

Strana 13 od 24 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Sledeći

Ići dole

Stanley Cup osvajaju...

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 13 Vote_lcap180%SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 13 Vote_rcap1 80% 
[ 12 ]
SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 13 Vote_lcap120%SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 13 Vote_rcap1 20% 
[ 3 ]
 
Ukupno Glasova : 15
 
 
Zatvoreno sondiranje

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 13 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Augment Uto Jun 14, 2011 11:01 pm

znam da finale finala ne moze da bude kao 2009. godine izmedju Detroita i Pittsburga po uzbudjenju, ali nadam se barem 10% ako nista i naravno da Boston uzme titulu,a Vancouver da presele u Las Vegas! [You must be registered and logged in to see this image.]
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 13 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Lazicy Uto Jun 14, 2011 11:19 pm

Aj napravimo neki live chat u četvrtak. Very Happy
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 13 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Che Uto Jun 14, 2011 11:31 pm

Augment ::znam da finale finala ne moze da bude kao 2009. godine izmedju Detroita i Pittsburga po uzbudjenju, ali nadam se barem 10% ako nista i naravno da Boston uzme titulu,a Vancouver da presele u Las Vegas! [You must be registered and logged in to see this image.]
Zasto to mislis..?? Mellow Ja mislim da ce bas biti podjednako epsko, mozda i epskije.. Da
Navijam naravno za Boston, ali mi je ponovo zao sto ce se pobednik radovati na protivnickom terenu.. Onda nemas skroz taj filing ludnice.. Very Happy
Boston 2011 - na gostujucem
Cikago 2010 - na gostujucem
Picburg 2009 - na gostujucem
Detroit 2008 - na gostujucem
....

Lazicy ::Aj napravimo neki live chat u četvrtak. Very Happy
Ja sam za.. Smile
Ili jos bolje, ne chat.. Nego spamujemo temu.. :dada Spojimo lepo i korisno..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 13 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Augment Uto Jun 14, 2011 11:37 pm

da ali utakmica 2009. je bila epska bio sam budan do 6 ujutro i ostao tako do 10 jer nisam mogao zaspati od adrenalina!

jos se sjetim marjana i pedje kako vriste u 3/3: "OVO JE HOKEJASKI KATANADJO!!!"
a zadnja minuta je nesto najbolje sto sam gledao na televiziji, iako su detroit izgubio bilo je za pamcenje stvarno.

a npr. kad je detroit uzeo 2008. bilo mi je nekako ocekivano. ono super decki. moj tim je dobio i zaspao.

doduse 7. utakmica je ipak 7. vidjecemo zao mi samo sto nemam nekog izrazitog favorita pa da navijam
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 13 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Che Uto Jun 14, 2011 11:42 pm

Augment ::jos se sjetim marjana i pedje kako vriste u 3/3: "OVO JE HOKEJASKI KATANADJO!!!"
O boze, zasto ovo nema na YT.. Laughing Cepam se od smeha
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 13 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Augment Uto Jun 14, 2011 11:56 pm

trazio sam cijelu utakmicu da skinem ali je nisam mogao naci. ali da je prenos sa sport kluba.
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 13 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od VIX Sre Jun 15, 2011 12:08 am

@ Dzomba

Bicemo online svakako [You must be registered and logged in to see this image.] I cekamo pobedu BOSTONA [You must be registered and logged in to see this image.]

@ Augmente

I ja sam dan posle finala isao gradom kao zombi . Podocnjaci do poda ali nisam zalio
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 13 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od VIX Sre Jun 15, 2011 12:17 am

Boston : Dzomba , VIX . Augment [You must be registered and logged in to see this image.]
Canucks : LFC , Simf , kb8
Laza , Marvin , backy , Pufta , Colly neznam neka nam sami kazu [You must be registered and logged in to see this image.]
ako sam nekog zaboravio izvinjavam se [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 13 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Marvin Sre Jun 15, 2011 12:46 am

Augment ::da ali utakmica 2009. je bila epska bio sam budan do 6 ujutro i ostao tako do 10 jer nisam mogao zaspati od adrenalina!

jos se sjetim marjana i pedje kako vriste u 3/3: "OVO JE HOKEJASKI KATANADJO!!!"
Jedi govna, izbalavio sam se od smeha covece... [You must be registered and logged in to see this image.]


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 13 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Che Sre Jun 15, 2011 12:10 pm

Mislim da niko ne spava U Picburgu sada!!! Laughing Ahahahahaha



Jos par stvari..
0:10 - car.. Laughing Cepam se od smeha
0:15 - Rejmond je povredjen, i nece igrati game 7 Sad
0:40 - Marchand.. Klanjam se Lik je odigrao prejebeno celu seriju, posebno poslednje 3 utakmice..
1:10 - Horton je presmesan sa ovim peskiricem.. Cepam se od smeha Lupam smeh Laughing
2:30 - prejak hit (tj. 2 Very Happy).. Klanjam se E to volim da vidim.. Da
3:10 - Krejci.. Da Rock on Najbolji IGRAC finala definitivno.. Pijem kafu i chiluje I na fenomenalnu asistenciju Rekija.. Klanjam se
3:40 - Shocked Mellow Krstim se Zasto je dozvolio ono? Brate, razumem da neces da se bijes, ali ono je stvarno.. Ha.. Wtf?
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 13 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Lazicy Sre Jun 15, 2011 1:55 pm

VIX ::Boston : Dzomba , VIX . Augment [You must be registered and logged in to see this image.]
Canucks : LFC , Simf , kb8
Laza , Marvin , backy , Pufta , Colly neznam neka nam sami kazu [You must be registered and logged in to see this image.]
ako sam nekog zaboravio izvinjavam se [You must be registered and logged in to see this image.]

Ja sam za Kanađane naravno. Very Happy
A na ESPN-A tj to prenosi CBS samo ovi otkupili prava, imaju predobri prenosi. Svaki detalj, sve. Izveštaji, intervjuji tokom meča. Totalno drugačiji prenos nego na SportKlubu.. naravno posle meča ima onaj Coach corner ili kako već (onaj sa zlatim odelom Laughing )
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 13 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Che Sre Jun 15, 2011 2:04 pm

Don ima mnogo odela.. Pijem kafu i chiluje

Poslusajte.. Klanjam se



Jedan od najjacih govora IKADA.. Klanjam se Klanjam se Klanjam se
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 13 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Augment Sre Jun 15, 2011 2:14 pm

Dzomba ::Mislim da niko ne spava U Picburgu sada!!! [You must be registered and logged in to see this image.]


pa dobro bila je ponoc kod njih u to vrijeme mozda je na to mislio hehe [You must be registered and logged in to see this image.]

sedini kao da su drogirani. pa kako onaj ppk plesce a on nista. sramota. a kesslera ionako ne volim otkako mi je na fantasy-u zagorcao zivot i izbacio me iz play offa [You must be registered and logged in to see this image.]
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 13 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Che Sre Jun 15, 2011 2:27 pm

Da pogledamo malo kvote za ovu 7. utakmicu..

1 @ 2.15
X @ 4.00
2 @ 2.75

g<5.5 @ 1.55
g>5.5 @ 2.35
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 13 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Lazicy Sre Jun 15, 2011 3:54 pm

Mrzim kada pada kiša a ja treba do kladionice da odem.
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 13 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Marvin Sre Jun 15, 2011 6:00 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 13 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Che Sre Jun 15, 2011 8:05 pm

Mrzi me da citam.. Ne
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 13 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od backy Sre Jun 15, 2011 10:12 pm

Game 7

Bruins

Milan Lucic | David Krejci | Rich Peverley
Brad Marchand | Patrice Bergeron | Mark Recchi
Michael Ryder | Chris Kelly | Tyler Seguin
Daniel Paille | Gregory Campbell | Shawn Thornton

Zdeno Chara | Dennis Seidenberg
Andrew Ference | Johnny Boychuk
Tomas Kaberle | Adam McQuaid

Tim Thomas
Tuukka Rask


Boston

Goals: David Krejci (12)
Assists: Patrice Bergeron (14)
Points: David Krejci (23)
+/-: Zdeno Chara (+14)
PIM: Milan Lucic (61)
Blocked Shots: Dennis Seidenberg (72)



Canucks

Daniel Sedin | Henrik Sedin | Alex Burrows
Christopher Higgins | Ryan Kesler | Jeff Tambellini
Raffi Torres | Maxim Lapierre | Jannik Hansen
Victor Oreskovich | Manny Malhotra | Tanner Glass/Cody Hodgson

Kevin Bieksa | Alexander Edler*
Christian Ehrhoff | Sami Salo
Keith Ballard | Chris Tanev


Roberto Luongo
Corey Schneider


Goals: Daniel Sedin, Alex Burrows (9)
Assists: Henrik Sedin (19)
Points: Henrik Sedin (22)
+/-: Kevin Bieksa (+8)
PIM: Max Lapierre (66)
Blocked Shots: Alex Edler (57)
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 13 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od backy Sre Jun 15, 2011 10:25 pm

Hajmoo game 7 Vrtim se u krug


backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 13 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od backy Sre Jun 15, 2011 10:32 pm

Stanley Cup Playoffs Tribute

2006


2007


2008


2009


2010
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 13 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Lazicy Sre Jun 15, 2011 11:12 pm

Jedva čekam.. Idem da legnem sad da budem odmoran za utakmicu. Vrtim se u krug
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 13 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od VIX Sre Jun 15, 2011 11:18 pm

Lazicy ::Jedva čekam.. Idem da legnem sad da budem odmoran za utakmicu. [You must be registered and logged in to see this image.]

Sto si se nalozio ovoliko na hokej [You must be registered and logged in to see this image.] Ja mislio da si ti NBA tip i ne zanima te hokej vec si ovaj forum otvorio za Dzombu [You must be registered and logged in to see this image.]

btw Ja sam spavao 6 sata [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 13 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Lazicy Sre Jun 15, 2011 11:46 pm

Pa jes bilo tako u početku, ali malo po malo sam krenuo da gledam otkad je počeo ovaj Stenli Kup i to ti je to. Very Happy Mada još ulazim u malo ozbiljnije gledanje..

btw, zar nije 6 satI, a ne 6 satA ?Ceskam bradu
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 13 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Augment Čet Jun 16, 2011 12:16 am

pa jbm ga ja zar je nocas utakmica.. govorite u cetvrtak kuzim s cetvrtak na petak.. a rodjendan bio mladom bratu, a pijem cijeli dan tako da evo imam jos pola litre pive. kad nestane jedino me linija brzine moze pocupati [You must be registered and logged in to see this image.]

idemo boston (sad sam siguran da ce vancouver da dobije IksDe)
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 13 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Che Čet Jun 16, 2011 12:27 am

Dobro momci, jesmo tu...?? Jesu pica i grickalice spremni??? Very Happy
Ja imam mozda par piva, ali hrane nigde.. Fejspalm joj

@ backu
Te CBC montaze na kraju sezone su preepske, jedva cekam da vidim sta ce napraviti ove sezone..
Ali za game 7 konkretno, ovo je must see, nalozi te skroz.. "Pump up video", sto bi rekli ameri..
Dzomba ::Poslusajte.. Klanjam se



Jedan od najjacih govora IKADA.. Klanjam se Klanjam se Klanjam se

VIX ::
Lazicy ::Jedva čekam.. Idem da legnem sad da budem odmoran za utakmicu. [You must be registered and logged in to see this image.]

Sto si se nalozio ovoliko na hokej [You must be registered and logged in to see this image.] Ja mislio da si ti NBA tip i ne zanima te hokej vec si ovaj forum otvorio za Dzombu [You must be registered and logged in to see this image.]

btw Ja sam spavao 6 sata [You must be registered and logged in to see this image.]
On je tako nalozio ljude i da prati NBA.. Seljak Laughing
Ali volim kada nas ovako lozi, to tera ljude da spamuju i budu aktivni.. Pijem kafu i chiluje Smile
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SC final:  Vancouver Canucks vs. Boston Bruins - Page 13 Empty Re: SC final: Vancouver Canucks vs. Boston Bruins

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 24 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu