NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

+9
pap
Jimmer
backy
HockeyX
VIX
Бледолики
SymphonyX
Marvin
Che
13 posters

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 3 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od SymphonyX Pon Apr 18, 2011 4:53 am

Tesko izvojevana pobjeda,ali potpuno zasluzena.Citav tok meca je bio potpuno cudnovat i cim smo pregurali 1/3 nekako sam bio ubijedjen da cemo slaviti.Raffi je opet upao u centar paznje jer je zestoko odvalio Seabrooka,sad ce biti zestokih pritisaka da opet bude kaznjen.Kakva je klima trenutno u NHL,ocekujem neku suspenziju.Sto se mene tice,ne bi smio da bude kaznjen.Borderline interference ,2 minuta i to je to.Glava je bila dolje,pak blizu,skoro da je igrao njim - nadam se da ce biti dovoljno da ne bude suspendovan.Kes,Burrows i Lu su dobili vecerasnji mec iako prva dvojica nisu postigli poene,ali njihov doprinos u PK je stvarno nemjerljiv.Sto se tice budalastine da Raymond igra centra,na to stvarno nemam komentar.Pitam se koji genije je to smislio.Treca linija je uglavnom djelovala pogubljeno.Hansen i Raymond su djelovali sjajno da CoHom i to nije trebalo mijenjati,vec ubaciti Torresa u cetvrtu sa Maxom i Victorom.Ovako samo komplikujemo stvari.


SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 3 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od kb8 Pon Apr 18, 2011 8:51 am

Jel konacno doslo vrijeme da prodjete Hawkse [You must be registered and logged in to see this image.]
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 3 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Che Pon Apr 18, 2011 8:12 pm

Ja isto ne bi voleo da vidim suspenziju za ovo.. No, mislim da ce kazne u utakmicama ipak biti.. Pojma nemam



Sudije kaze Luongu na foru "Nemoj matori.." Laughing



14-4 PIM, uvek mi je cudno kada je ovako velika razlika u PO.. Ceskam bradu Rolling Eyes No, kao sto Lutovac rece, PK momci i Luongo.. Klanjam se Luongo je u PO ritmu, i to se vidi.. Canucksi mogu da budu mnogo srecni zbog toga.. Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 3 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od SymphonyX Pon Apr 18, 2011 8:23 pm

Razlika je bila vise-manje realna,pravili smo samo takve budalastine.Od tih 14 minuta,mozda 4 mogu da razumijem,ovo ostalo totalne gluposti bez ikakvog smisla.Sta je bilo bilo je,ali ovakve izlete ne treba ponavljati.Da je na mjestu Hawksa bio npr. Detroit ili San Jose,ne bi se lijepo proveli.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 3 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Che Pon Apr 18, 2011 8:33 pm

Kako god, ja mislim da ciscenja ipak nece biti.. Ceskam bradu Nekako mi deluje neverovatno, nznm zasto.. Pojma nemam

Nego, Quote To Note:

"It almost looks like he doesn't want the puck at some points."

—LW Raffi Torres, back for Game 3 after missing the first two with a suspension, on Chicago forward Patrick Kane shying away from contact after a big hit. Torres may be facing another suspension after another big hit of his own to the head of defenseman Keith Seabrook on Sunday.

Provalio ga je.. Seljak Jos je govorio Raffi pre povratka na led: "I've been thinking about it, talking to people over the last week, and they just say at the end of the day go out and play your game, do what you do and let everything fall into place."

Odrzao je rec.. Very Happy

Torws je bio bez komentara posle utakmice, ali ga je njegov trener branio:

"I look at that hit and I compare that hit to (Ryan) Getzlaf on (Dan Hamhuis)," Vigneault told reporters after the game. "I compare that hit to (Alexei) Ponikarovsky on Hamhuis -- same type of hit -- and Getzlaf didn't even get a penalty on his. I mean, hockey's a collision sport. There's a lot of intensity. You're always walking that fine line."
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 3 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Che Pon Apr 18, 2011 11:35 pm

Poslusajte ove debilne komentatore, molim vas.. Fejspalm joj



Mada, slazem se sa ovim da bi odluka bila drugacija da je Seabrook ostao da lezi.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 3 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Che Uto Apr 19, 2011 8:00 pm

Dobra vest za Kanukse - Rafi Tores nece biti suspendovan zbog onog hita.. Smile

Colin Campbell, the NHL's senior executive vice-president of hockey operations, said it wasn't a late hit, and Torres didn't charge Seabrook, leave his feet to deliver the check, or deliver an elbow or extended forearm.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 3 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Liverpool FC Uto Apr 19, 2011 8:51 pm

Ma ovo je gotovo,samo je pitanje utamice kada ce sampion skinuti prsten i baciti ga na pod,ko ce ga podici?
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 3 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Marvin Sre Apr 20, 2011 8:33 am

A taman lepo da ih dovrsite... [You must be registered and logged in to see this image.]


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 3 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od backy Sre Apr 20, 2011 8:49 am

Chicago se izvukao jos ovaj puta puno golova su dali nuksima sinoc.Bolland ih je bio najbolji zapravo citava njegova linija je bila najbolja na ledu.Nuksi su probali nesto mijenjati Luonga ali kad ne ide ne ide.Vidjecemo sta ce biti dalje volio bih da se malo zakuha.Jos uvijek ocekujem da se Towes i Kane probude u ovom PO [You must be registered and logged in to see this image.]
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 3 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od kb8 Sre Apr 20, 2011 9:02 am

Pa dobro, nismo mogli ocekivat da ce prvaci biti pometeni iz PO...

Al nek sad ispuse u sljedecoj pa im dodje skoro na isto [You must be registered and logged in to see this image.]
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 3 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Che Sre Apr 20, 2011 2:02 pm

Tesko da ce se nesto zakuvati ovde, mislim da ce Vankuver tesko da ispusti 5. utakmicu kuci.. A i sweep je od pocetka izgledao nestvarno, nekako se znalo da ce Cikago uzeti ovde barem jednu.. Rolling Eyes Morali su..



Rasturili su ih Blackhawksi u 2/3. Ne nesto igrom, imao je Vankuver neke svoje sanse (i to dobre), koliko kvalitetnom zavrsnicom. To je ono, kada vas krene.. A i konacno se Frolik probudio, vec sam mislio da se izgubio negde.. Klanjam se

A ovo vam je lista iskljucenja samo u 3/3.. Krstim se

2:14 Vancouver boarding - 2 min M. Lapierre drawn by C. Campoli
4:05 Vancouver boarding - 2 min J. Hansen drawn by C. Campoli
4:05 Chicago roughing - 2 min C. Campoli drawn by J. Hansen
4:05 Vancouver misconduct - 10 min M. Lapierre drawn by J. Scott
4:05 Chicago misconduct - 10 min J. Scott drawn by T. Glass
4:05 Vancouver roughing - 2 min T. Glass drawn by J. Scott
4:05 Vancouver misconduct - 10 min T. Glass drawn by J. Scott
7:58 Vancouver misconduct - 10 min V. Oreskovich drawn by M. Kruger
12:09 Vancouver roughing - 2 min A. Burrows drawn by J. Toews
12:09 Chicago roughing - 2 min J. Toews drawn by A. Burrows
13:09 Vancouver charging - 2 min A. Edler drawn by M. Frolik
15:25 Vancouver misconduct - 10 min R. Torres drawn by J. Scott
15:25 Chicago misconduct - 10 min J. Scott drawn by R. Torres
16:20 Chicago roughing - 2 min N. Hjalmarsson drawn by M. Lapierre
16:20 Vancouver fighting - 5 min K. Bieksa drawn by V. Stalberg
16:20 Chicago fighting - 5 min V. Stalberg drawn by K. Bieksa
17:56 Chicago roughing - 2 min R. Johnson drawn by K. Ballard
19:23 Vancouver unsportsmanlike conduct - 2 min M. Lapierre drawn by B. Smith served by D. Sedin
88 PIM ukupno u toj trecini, od toga 55 PIM Canucksa.. Dali su sebi oduska.. Very Happy Seljak Oces se bijes
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 3 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od kb8 Sre Apr 20, 2011 2:54 pm

A malo su ispucali negativnu energiju...

Sad kuci to rijesit u Game5 pa lagano dalje...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 3 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od SymphonyX Sre Apr 20, 2011 7:56 pm

Generalno gledano,sudijski kriterijum u citavom PO je suvise smijesan.Pa nije ovo umjetnicko klizanje Fejspalm joj Pustite prokletu igru Ljut Sto se meca tice,ocekivao sam poraz,ali svakako ne ovakav.Iznenadio sam se kad sam vidio razultat jer sam nesto bolestan pa sam otisao da legnem nakon 1/3.Kuci to zavrsavamo lagano.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 3 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Lazicy Sre Apr 20, 2011 8:26 pm

SymphonyX ::Generalno gledano,sudijski kriterijum u citavom PO je suvise smijesan.Pa nije ovo umjetnicko klizanje Fejspalm joj Pustite prokletu igru Ljut
x

A proslih godina nije bilo bas ovako, cini mi se.. Ceskam bradu
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 3 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od SymphonyX Sre Apr 20, 2011 9:03 pm

Lazo,je li ti ovo Dzomba hakovao profil ili ti kao pratis? Laughing
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 3 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Che Sre Apr 20, 2011 9:08 pm

Ma ja sam to, udjem stalno na njegov profil da pogledam kako idu ovi krediti.. Fejspalm joj Very Happy Pa se nekad zanesem, i pocnem da pisem..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 3 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Che Pet Apr 22, 2011 11:31 pm

Provokacija? Ke pasol!? Krstim se



[You must be registered and logged in to see this image.]


UNISTILI su ih, na njihovom ledu.. Hossa i Keith.. Klanjam se Klanjam se
Luongo nije totalni krivac, ali ona sigurnost iz prve dve utakmice kao da je potpuno nestala. Henrik Sedin nemaju poen u poslednje dve. Ja se ne secam da se to skoro desilo? Nindza A i Daniel nije nesto uspesniji.
Sa druge strane, Kroford SO.. Kako god igrali, to je NEVIDJENI uspeh (koji, naravno, ne pripada samo njemu, delom pripada i odbrani), ma kako Canucksi igrali.. Klanjam se Svaka cast momku, neverovatno izdanje i sinoc. Cini mi se da ima kao neku moc da zabelezi SO, da ide do kraja, cak i kada rezultat nije toliko bitan. Skoro nikada nece primiti taj gol u 3/3 koji ce mu unistiti tu statisticku kategoriju (za razliku od Luonga, recimo..). Sinoc je skinuo 36 komada (zanimljivo, Kanuksi su imali 10 suteva vise, i izgubili 5:0 Nindza).
Nesto tu ne stima.. Ceskam bradu "Man vs. boys", kao sto rece komentator.. Ali zbog malih stvari.. "Malih"..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 3 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od SymphonyX Pet Apr 22, 2011 11:34 pm

Drugu noc u nizu idem popisan na spavanje.Zarekao sam se jednu stvar,ako izgubimo ovu seriju necu vise gledati hokej.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 3 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Che Pet Apr 22, 2011 11:45 pm

SymphonyX ::Drugu noc u nizu idem popisan na spavanje.Zarekao sam se jednu stvar,ako izgubimo ovu seriju necu vise gledati hokej.
Ne brini se, necete izgubiti.. Rolling Eyes
Msm, jeste da ce biti game 7, ali dobicete to nekako.. Nogica
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 3 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od backy Pet Apr 22, 2011 11:56 pm

Chicago is back sad su hawksi u psiholoskoj prednosti mislim da je sada sve moguce cak i prolaz chicaga [You must be registered and logged in to see this image.]
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 3 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od SymphonyX Sub Apr 23, 2011 12:45 am

Ako se to desi,moracu da se posvetim baseballu jer nemam vise snage za sranja.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 3 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Marvin Sub Apr 23, 2011 5:17 am

Dzomba ::
Henrik Sedin nemaju poen u poslednje dve.A i Daniel nije nesto uspesniji.
Svidja mi se kako konstruises. [You must be registered and logged in to see this image.]


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 3 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Che Sub Apr 23, 2011 2:02 pm

Very Happy
Nesto sam se zeznuo, cak mi se cinilo da Kroford ima 2 SO za redom.. Krstim se
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 3 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Бледолики Pon Apr 25, 2011 1:12 am

SymphonyX ::Drugu noc u nizu idem popisan na spavanje.Zarekao sam se jednu stvar,ako izgubimo ovu seriju necu vise gledati hokej.
Pa razumem te za ovu prvu recenicu ali nema potrebe za drugom. Pa ovaj sport je tako dinamican i zanimljiv i neizvestan, nemoj da bataljujes. Uz sve pomisli samo kako je navijacima nekih drugih timova..khm.. Maple Leafs, anyone?
Ja opet kazem za mene je vece iznenadjenje bilo pre pocetka serije da Vankuver izbaci Chicago nego obratno, mada sad i nisam bas tako siguran. A ono sto me je navelo na sve (osim naravno skore istorije u PO ova dva tima) je ovo: usporedba blizanaca iz Svecke kao dva najbolja igraca VC i Tevsa i Kejna kao zvezda CB. Mislim bez ljutnje ali usporedbe nema, sve je, po meni, na strani dvojca iz Chikaga. Znam da to nije ceo tim, ali ipak. Zato ako Kanuksi izbace Chicago budi zadovoljan, obrnuto, opusti se i uzivaj u PO hokeju (i navijaj protiv Chicaga jer mislim da nece proci vise od ovog kola i ako izbace Vankuver).
[You must be registered and logged in to see this image.]
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 3 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu