NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

+9
pap
Jimmer
backy
HockeyX
VIX
Бледолики
SymphonyX
Marvin
Che
13 posters

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 5 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od VIX Uto Apr 26, 2011 10:33 pm

Vidite Toewsov izraz face [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 5 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Бледолики Sre Apr 27, 2011 12:25 am

VIX ::I da su bili osteceni u 6-oj ali nisu toliko koliko kukaju [You must be registered and logged in to see this image.] u 5 i u 4 nisu pa sad sta ako jednom sudjenje nije na njihovoj strani , u 4 i 5 mecu ih je nadigrao cikago i sad su im sudije krive za celu seriju , jes vala sudije su za sve krive [You must be registered and logged in to see this image.]
Znas sta. Slazem se sa tobom i sa Papom. Mene su sa ovom kuknjavom definitivno okrenuli protiv njih i to do kraja plej ofa (mada za njih kraj moze da bude i veceras), mislim da nase misljenje dele i javno mnjenje u Kanadi (izuzev BC naravno). Samo nas brukaju. To kukanje ne volim uopste, ni kad je moj tim u pitanju. A i ne razumem zasta se zali, Cikago ima duplo vise PP, pa sta? Nisam znao da to mora da bude ujednacenije, ja sam mislio da se to svira kad je prekrsaj. Nekad ima i previda, ali siguran sam ne namerno, nije NHL neka balkanska fudbalska liga, ajde BRE.
-
-
Nego da napisem jedan obrnut primer. Nesvil me je kupio za ceo plej of. Cist gol su im ponistili bez ikakvog razloga, i to nije moglo da se popravi. Pri rezultatu 2:2 u poslednjih 7-8 minuta (cini mi se). Cak su i igraci Anahajma bili iznenadjeni da gol nije priznat (po recima komentatora sa meca). Niko se nije bunio ni trener ni igraci , sta su uradili, dali su posle jos jedan gol (i na kraju jos jedan empti net) i dobili seriju i to isto protiv vrlo ujednacenog protivnika koji je igrao isto dobro i mogao da dobije mec posle tog "detalja". Svaka cast Predatori!
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 5 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Бледолики Sre Apr 27, 2011 12:38 am

Sto se tice vecerasnjeg meca, mislim da su sanse 50/50. Bice uzbudljivo i napeto. Za uspeh Vankuver treba da isprazni glave od nekih nepotrebnih stvari koje ih opterecuju. Prvo, ono sto ih tisti i plasi da su dva put ispali od ovog tima i da moze da im se dogodi i treci put. I drugo da zaborave da je ovo duel 1 protiv 8 sto mislim da ih je jos vise kostalo nego ono prvo (samo slucaj /ne/srecnih okolnosti ih je stavio u poziciju da igraju sa najneugodnijim rivalom kojeg su mogli da dobiju. Steta sto im nisu pali LA /ili Finiks/, zasluzili su lakse ali tako je to u sportu (a i u zivotu), cesto.
Domaci teren moze samo da im pomogne, moze da bude i presudno, konacno ce im to prvo mesto doneti prednost. Luongo ce biti dobar, osecam to. Ocekujem da nesto vise veceras uradi najbolji igrac Vankuvera u ovoj seriji i po meni najbolji igrac Kanuksa uopste Kesler (da, da a ne bliznakinje iz Svecke).
-
-
Cikago vec ima recept za uspeh protiv ovog tima, ne treba da menjaju nista. Zavisi samo kakvo vece ce imati njihovi najbolji igraci, a ima ih dosta. Hosa, Kejn, Teivs...
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 5 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od SymphonyX Sre Apr 27, 2011 4:26 am

Ajde recite iskreno,koliko vas je gledalo 6. mec?Samo me to zanima.
Ovo kukanje oko sudija je stvarno pretjerano iako su nas ostetili,to se jednostavno ne radi u ovakvom trenutku.Da je serija bila izjednacena od prvog meca pa ajde,ali kad dodjes sa 3-0 na 3-3 sudije ne mogu biti prresudan faktor.Evo vodimo 1-0,krenulo je lijepo.Nadam se da ce se veceras smiriti neki duhovi.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 5 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od pap Sre Apr 27, 2011 4:45 am

Kessler im je njihov kruh i voda Klanjam se


Talijan je počel nekak mlitavo, al zadnjih par obrana je bilo impresivnih Ke pasol!? moglo bi bit nekaj od njega
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 5 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od SymphonyX Sre Apr 27, 2011 5:04 am

Navijaci seru kako jos nije postigao gol,kako je playoffs underachiever,a niko ne vidi koliko se lik trosi u PK i generalno u nasoj trecini.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 5 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od pap Sre Apr 27, 2011 6:24 am

Bekovi Chicaga imaju cjelu tekmu problema s forechekom Nucksa, bacaju pakove ljevo i desno samo da ga se riješe;gol su dobili jer su se bekovi presporo mjenjali, a Seebroke je posebno loš, potpuno je izvan utakmice

Stvarno ne izgleda obečavajuće za Hawkse

SymphonyX ::Navijaci seru kako jos nije postigao gol,kako je playoffs underachiever,a niko ne vidi koliko se lik trosi u PK i generalno u nasoj trecini.

S druge strane sličnu ulogu ima Bolland, od kad se vratil Hawksi igraju, nažalost za njih danas baš ga nije baš moguće vidjeti previše
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 5 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od pap Sre Apr 27, 2011 6:39 am

Vrtim se u krug

Toews shotie

Cepam se od smeha

čokeri


S vedrije strane bar nisu popušili...još Zao
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 5 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od SymphonyX Sre Apr 27, 2011 6:47 am

Ovo stvarno postaje bolesno Fejspalm joj Ne vidim nacin na koji mozemo da prodjemo.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 5 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Marvin Sre Apr 27, 2011 6:58 am

Kakav penalty... [You must be registered and logged in to see this image.]


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 5 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Marvin Sre Apr 27, 2011 7:05 am

TOOOOOOOO BREEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!! [You must be registered and logged in to see this image.]


A sad: Napred Nashville... [You must be registered and logged in to see this image.]


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 5 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od SymphonyX Sre Apr 27, 2011 7:08 am

Ma daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Bananamosss Bananamosss Bananamosss Bananamosss Bananamosss Bananamosss Bananamosss Bananamosss Bananamosss Jadni Predatorsi,nece znati sta ih je snaslo Seljak
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 5 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Бледолики Sre Apr 27, 2011 7:30 am

Na kraju krajeva bili su bolji tim u seriji, zasluzeno su prosli. Cikago nije izgubio veceras vec u prve dve utakmice kad ni jedni ni drugi nisu nesto igrali ali je Vankuver stekao veliku prednost.
Da se vratim samo na ono kukanje i da primetim da Alen Vinjo nije ucestvovao u tome, pravi gospodin i odlican trener.
Inace najvece razocaranje u plej ofu doziveo sam od bafala koji nije uspeo da izbaci filu iako su bili na korak. Jos su ostala dva sedma meca sutra. Nadam se prolazu Tampe i Bostona ali Boga mi bice cupavo.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 5 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Che Sre Apr 27, 2011 5:34 pm

Pederi su out.. Bananamosss
Samo, mogli su Canucksi ovo da rese i bez OT-a.. Ali izgleda da oni moraju da se muce.. Mellow



Aleksandre, ruka ti se pozlatila.. Klanjam se Rock on
Kroford je bio sjajan.. Klanjam se Momak ima i kvalitet, ima i mentalnu snagu.. Pijem kafu i chiluje
Btw, provalite kako posle OT GWG Burovsa VERSUS snima Toewsovu facu.. Fejspalm joj Rolling Eyes



Mislim da nema srecnijeg coveka na svetu od Roberta Luonga.. Very Happy
Idemo Canucksi, idemo.. Jeaaaa Vrtim beli peskir Canucks Stanley Cup
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks - Page 5 Empty Re: West 1/4: (1) Canucks vs. (8) Blackhawks

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu