NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series

+18
Iceman
Sharks vk
Red Wing
Breznjev
rhadamanth
backy
Pufta
Бледолики
Issa
Liverpool FC
Lazicy
VIX
pap
SymphonyX
Augment
kb8
Marvin
Che
22 posters

Strana 9 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series - Page 9 Empty Re: Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series

Počalji od Marvin Uto Dec 31, 2013 5:05 pm

Ne znam do kada cu biti kuci veceras(mozda i ne odem nigde Very Happy), ali svakako planiram da gledam makar snimak.
Ljudi iz dana kad je rivalstvo bilo na vrhuncu, steta sto je Bob Probert umro, imali bi priliku da vidimo poslednju Clark vs Probert bitku. Klanjam se 
Kompletan Russian 5 sa sve Konstantinovim. Klanjam se Yzerman, Delvecchio, Lidstrom, Vernon, Osgood, Shanahan, Dino. Lupam smeh 
Sa druge strane izgleda da mi imamo dve ekipe, jednu manje ozbiljnu a drugu "jacu". Very Happy 
ROSTERI

Bil Derlago (Poznat po tome sto ga je DGB ko klinac zvao "Builder Lego" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing )
Zatim Shayne Corson, koji je bukvalno napustio ekipu tokom 2002. playoffa zbog psihickih problema.
Nikolai Borschevsky, strelac najbitnijeg gola u novije doba ovog rivalstva.
Ko odgleda, ima priliku i da vidi neverovatan  Very Happy intervju.
Zatim sve same legende, Sittler, Salming, Clark, Gilmour, Andreychuk, Vaive, Gary Roberts, Lanny McDonald, Nieuwendyk, Domi, Sundin, Dave Ellet, Potvin, CuJo, Al Iafrate, Bryan Berard... Klanjam se 
A tek klupe...

Ne znam sad ko mi fali iz Leafsa najvise, ali na prvi pogled - Todd Gill. On je kralj.
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series - Page 9 Empty Re: Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series

Počalji od Marvin Uto Dec 31, 2013 7:08 pm

First Row streamuje utakmice. Smile


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series - Page 9 Empty Re: Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series

Počalji od Sharks vk Sre Jan 01, 2014 1:29 am

Tekst koji sam napisao za jedan internetski portal...



NHL WINTER CLASSIC 2014.
Prvi NHL Winter Classic ili jednostavnim rječnikom rečeno utakmica na otvorenom,odigran je 2008. godine.Na Ralph Wilson stadionu u New Yorku snage su odmjerili pred rekordnih 71 217 gledalaca Pittsburgh Penguinsi i Buffalo Sabresi.U iznimno teškim uvjetima za igranje uz jak vjetar i snijeg utakmica je završila 1-1 i tek nakon kaznenih udaraca pobjedu je odnijela ekipa iz Pittsburgha golom sjajnog Sidneya Crosbya.Utakmica je izazvala strahovit interes kako navijača i medija,tako i sponzora,pa je vodstvo lige odlučilo da ovakvi susreti postanu stalna praksa.Do sada je odigrano 5 Winter Classica,a sljedeći 6. u nizu će se odigrati 01.01.2014. u Ann Arboru,država Michigan na stadionu Univerziteta Michigan u kojem će se sastati Detroit Red Wingsi i Toronto Maple Leafsi.

Inače zanimljivo je da stadion u Ann Arboru prima 109 901 gledaoca,a sam grad broji tek nešto malo više stanovnika-113 934.Grad je udaljen tek nekih 50-ak kilometara od Detroita,tako da će i nominalni domaćini Red Wingsi zasigurno imati veliku podršku sa tribina.Međutim možete biti sigurni kako će i iz 400 kilometara udaljenog Toronta doći velika armija navijača,jer su baš fanovi Maple Leafsa poznati po velikoj odanosti svojim ljubimcima i po nekim procjenama poznavalaca dešavanja u hokeju na Sjevernoameričkom kontinentu,upravo oni uz simpatizere Montreal Canadiensa slove za najvjernije navijače.
Rivalstvo Red Wigsa i Maple Leafsa datira odavno,jer su i jedni i drugi članovi "Original Six",tj. prvobitne postave hokejaške lige koju su uz njih još činile i ekipe Boston Bruinsa,Chicago Black Hawksa,New York Rangersa i već spomenutih Montreal Canadiensa.

Istini za volju Toronto već odavno živi na staroj slavi,jer su zadnju od ukupno 13  šampionskih titula  osvojili još davne 1967. godine.Detroit je osvojio 11 Stanley kupova,a čak 4 u novije doba,u periodu od 1996.-2008.
Okosnicu Crvenih Krila iz Detroita već dugi niz godina čine švedski internacionalci Zetterberg,Franzen,Kronwall,a od ove sezone im se pridružio i legendarni Daniel Alfredsson koji je stigao iz Ottawa Senatorsa.Ipak po mnogima najjača karika u Detroitu je ipak ruski čarobnjak Pavel Datsyuk o čijem raspoloženju u mnogome ovise izvedbe Red Wingsa.Detroit je na početku sezone sa novim razmještajem ekipa preselio iz Zapadne konferencije u Istočnu ,te se sada natječe sa Torontom u istoj diviziji-Atlantic.U dosadašnjem dijelu sezone nisu pružili neku posebnu igru o čemu svjedoči i dosadašnji skor.U 40 utakmica zabilježili su tek 18 pobjeda uz 13 poraza i 9 poraza nakon produžetaka.Trenutno se nalaze na 6. mjestu Istoka,a ako gledamo čitavu ligu tada su na 15. mjestu.Ruku na srce imali su i dosta problema sa povredama,pa trenutno ne mogu računati na Franzena,Helma,Weissa,Ericssona,prvog golmana Howarda,a dobar dio sezone su igrali i bez već pomenutog Datsyuka.
Toronto je odlično ušao u sezonu i nakon 15-ak utakmica su bili među najboljim ekipama lige.Tada slijedi pad i igra Maple Leafsa je po sistemu "toplo-hladno".Pobijede prvake Chicago Black Hawkse sa 7-3,pa izgube od najlošije ekipe lige Buffalo Sabresa.Najistaknutiji igrači su Phil Kessel,James Van Riemsdyk i Dion Phaneuf.Toronto Maple Leafsi su na tablici tik do Detroita,čak imaju i isti broj bodova,uz jednu odigranu utakmicu više na strani Toronta.

U ovoj sezoni su se jednom sastali i to 21.12.2013. kada je u Torontu bolji bio Detroit,te je u sjajnoj utakmici punoj preokreta pobijedio sa 5-4 nakon kaznenih udaraca.
Bez ikakve sumnje nas i u predstojećem okršaju čeka spektakl,tim više kada znamo kakvi su Amerikanci majstori u pripremi ovakvih događaja.Dovoljno je spomenuti da su neki od sponzora ovog događaja Bridgestone,Pepsi,Molson,Honda,Reebok i McDonalds kako bi se dobio uvid u veličinu događaja.
Utakmica je na rasporedu u 13.00 sati po lokalnom vremenu,tj. u 19.00 po Srednjoevropskom vremenu.Ukoliko ste u mogućnosti obavezno pogledajte ovaj spektakl.Sigurno nećete pogriješiti!



U tekstu sam ubacivao i slike,ali ovdje ih nema nemam pojma zašto,prevelika rezolucija ili šta Pojma nemam

...ma znam zašto nema slika,morao bih svaku pojedinačno provući preko Pohrani.hr,a to mi se baš i ne da.

 
 
 
 
 
 
                                                                                                     


Poslednji izmenio Sharks vk dana Sre Jan 01, 2014 2:04 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series - Page 9 Empty Re: Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series

Počalji od Marvin Sre Jan 01, 2014 1:32 am

Koji portal? Very Happy


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series - Page 9 Empty Re: Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series

Počalji od Sharks vk Sre Jan 01, 2014 1:37 am

Za BiH portal Brze vijesti...Još nije objavljen,valjda čekaju sutra,tj. danas.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series - Page 9 Empty Re: Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series

Počalji od Marvin Sre Jan 01, 2014 1:47 am

Mozes slobodno i za nas koju rec da napises. Very Happy


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series - Page 9 Empty Re: Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series

Počalji od Sharks vk Sre Jan 01, 2014 2:01 am

Marvin ::Mozes slobodno i za nas koju rec da napises. Very Happy
Naravno...

Čak sam mislio kroz tekst provući kako Leafsi imaju značajnu navijačku podršku u Srbiji,ali mi se nije uklopilo.

Ma to je tekst na nagovor prijatelja i osnivača portala,s tim da on želi da mu ja budem veza za Cibaliu,Vinkovce i regiju,ali sam ja opalio tekst o NHL-u Very Happy .

Vidjet ću ako objave ovaj tekst da im pripremim najavu za Sochi,a možda i bacim koji osvrt na NHL.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series - Page 9 Empty Re: Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series

Počalji od Marvin Sre Jan 01, 2014 2:03 am

Mislim da bas i nemaju da budem iskren. Detroit ima dosta veliku fan bazu, uspesi u prethodnim godinama su doneli dosta navijaca, narocito u onim generacijama koje su odrasle gledajuci The Russian Five i Yzermana.
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series - Page 9 Empty Re: Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series

Počalji od Sharks vk Sre Jan 01, 2014 2:06 am

Marvin ::Mislim da bas i nemaju da budem iskren. Detroit ima dosta veliku fan bazu, uspesi u prethodnim godinama su doneli dosta navijaca, narocito u onim generacijama koje su odrasle gledajuci The Russian Five i Yzermana.
 A čuj...baza nije velika tako da je i vas par sa foruma jezičac na vagi Very Happy .
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series - Page 9 Empty Re: Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series

Počalji od Sharks vk Sre Jan 01, 2014 1:54 pm

Objavljeno...

http://www.brzevijesti.ba/clanak/2088/nhl-winter-classic-2014
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series - Page 9 Empty Re: Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series

Počalji od Marvin Sre Jan 01, 2014 2:16 pm

Za vas koji ste propustili (sto bi reko onaj zemunac: SVEEEEEEEEEEEE Very Happy), Wingsi su dobili obe Alumni utakmice, prvu sa 5:4 a drugu sa 6-5 nakon penala. Golove za nas su dali Lanny McDonald, Corson, Tie Domi iz kontre Very Happy, Steve Thomas i McCabe 2 sekunde do kraja. Laughing 
Vodili su Wingsi 5-1 pa smo izjednacili kao. Very Happy 
Za njih su dali golove Lidstrom, Chelios (uz fenomenlnu proslavu  Laughing ), Red Berenson, Shanahan i Fedorov, a jedini SO gol Holmstrom.
Nisam gledao al bi bacio pogled s vremena na vreme, prenos je ukljucivao Osgooda(koji se napsovao  Very Happy ), Legacyja i jednog od starijih Wingsa, zaboravio sam kog. Bilo zabavno.
Vraticemo im veceras. Very Happy 
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series - Page 9 Empty Re: Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series

Počalji od Red Wing Sre Jan 01, 2014 4:33 pm

Evo snimci za sve one koji su propustili a zainteresovani su da vide ovako jedan retki spektakl. Povratak u buducnost ili kako vec da nazovem ovako nesto, na samom pragu i pocetku '14, imali smo priliku da opet gledamo na okupu igrace koji su dominirali krajem '90... 

Pocnimo od najatraktivnije druge utakmice - nakon izlaska poznatih faca propracenih glasnim ovacijama i pozdravima razdragane publike, pred pocetak se okupila  famozna ruska 5orka, legenda Howe je bacio pak, videli smo opet grind liniju a bilo je i tu skoro 10ak igraca koji su osvojili zadnji kup- 2008 i svi oni predvodjenih starim liderima i na celu sa vecitim kapitenom Yzermanom.

Seriju je otvorio Doug Brown, osvajac dva kupa, za koga znam jos od 2000 ali eto po prvi put sam imao priliku da ga vidim kako postize gol, usledio je Chris Chelios, koga sam premda dosta gledao, retko je postizao golove,  a zatim, meni omiljeni, kruna svega veliki Sergei Fedorov koga je naprosto nestvarno opet videti kako u crvenom dresu Detroita, trese mrezu Very Happy spisak je produzio mocni Shanahan, a sve to na kraju overio Nick Lidstrom, koji sudeci po svom izdanju, komotno prevazilazi  aktuelnu bekovsku postavu.

Zahvaljujuci dobrom starom Chris Osgoodu na golu, kome necemo nikako zameriti sto je potvrdio jedan od svojih nadimaka, Wasgood, bili su i penali - pobedilo se pomalo trapavim ali i na kraju vesto odradjenim golom Tomasa ''Homera'' Holmstroma! Igrac meca je bio DRW golman, Manny Leagace, koji je zaustavio 19 od 20 udaraca, odbranivsi sva 3 iz SO!

Izlazak:


Utakmica 2:


I za kraj, nesto manje spektakularna prva utakmica i tu su mahom igrali igraci iz ere kada DRW nisu bili tako dominantni tj. pre svega iz obe strane oni iz pre-90'. Mada ajd' zalutali su tu i nama, tj. vecini poznati Dallas Drake, Martin Lapoint, Jiri Fischer, Mathieu Dandenault, koji pre vuku ka postavi iz 2. utakmice, al' valjda nije bilo mesta...


(mozda bi i alumni pregled mogao da se okaci na portalu, original 6 je to, ali svakako ovaj moj prikaz/zvrljancija je sa pristrasnog, DRW aspekta i jos pride nedovoljno obradjena)
Red Wing
Red Wing
AHL
AHL

Posts : 169
Godine : 33
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series - Page 9 Empty Re: Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series

Počalji od Marvin Sre Jan 01, 2014 4:55 pm

Da, Red Berenson je bio u prvoj tekmi, pogresio sam.

Znas kako, inace nemamo sta da stavimo na portal, a sad kad sam poceo da obradjujem jednu temu u medjuvremenu se pojavilo jos materijala drugih ljudi. Very Happy Na neki nacin mi je glupo da prekidam sad, a opet aktuelno je, mogu da stavim ovaj tekst sto je Sharks Vk napisao za onaj portal npr. ali kazem ti, koleba me to stvarno.

Sto se ovoga tice, da smo slabiji sa vestima trenutno verovatno bi ga stavili, ali ovako je u pitanju ipak u sustini samo jedna velika utakmica.
Isti slucaj je i sa Icemanovim Power Rankigsom, koji jeste dobar tekst i cestitam mu sto se potrudio da ga odradi, ali sam koncept Power Rankingsa je meni pomalo bezveze. Smile 

Zato i trazim da diskutujete na one moje teme, sad ovako ja ispadam zloca sto imam sta da dodam na tudji trud, ali nadam se da mi ne zamerate jer zaista nije nista licno i to sve, vec mislim da po prvi put ikada uz malo doterivanja mozda imamo i suvise materijala.
I ovaj serijal top 10 koji sam krenuo da radim planirao sam da se zavrsi do Bozica, ali ce trajati duze ne zbog moje lenjosti (mozda se tesim Very Happy ), jer neke od preostalih tema su stvarno lake, vec iz proste cinjenice sto ako ih izbacujem na svaka dva dana nece ih dovoljno ljudi videti na vreme. Da se primetiti da najveci broj clanova na forumu i nije toliko cesto ali svrate svakih par dana. Sta tek onda reci za one(ako postoje  Very Happy ) koji nam nisu clanovi. Smile 
Zatim slede ZOI, koje bi trebalo verovatno ispratiti, pocevsi vec od objavljivanja rostera pa do samog kraja...
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series - Page 9 Empty Re: Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series

Počalji od Red Wing Sre Jan 01, 2014 6:13 pm

Ma ne bitno skroz da ide na portal, to sam onako usput pomenuo, palo mi na pamet, ali nista neophodno... Npr. za nekog ko prati hokej od skoro (par godina) a i pritom nije navijac Toronta ili Detroita, Alumni utakmica ne bi bila bas od nekog prevelikog uzbudjenja i interesovanja... No, sada je vec vreme da se okrenemo Winter Classicu, jos manje od sat do pocetka...! Napokon i utakmica u jednom pristojnom terminu, ono od 01-02h  nocu najcesce bude i negledljivo...
Red Wing
Red Wing
AHL
AHL

Posts : 169
Godine : 33
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series - Page 9 Empty Re: Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series

Počalji od Iceman Sre Jan 01, 2014 6:32 pm

Marvin ::Da, Red Berenson je bio u prvoj tekmi, pogresio sam.

Znas kako, inace nemamo sta da stavimo na portal, a sad kad sam poceo da obradjujem jednu temu u medjuvremenu se pojavilo jos materijala drugih ljudi. Very Happy Na neki nacin mi je glupo da prekidam sad, a opet aktuelno je, mogu da stavim ovaj tekst sto je Sharks Vk napisao za onaj portal npr. ali kazem ti, koleba me to stvarno.

Sto se ovoga tice, da smo slabiji sa vestima trenutno verovatno bi ga stavili, ali ovako je u pitanju ipak u sustini samo jedna velika utakmica.
Isti slucaj je i sa Icemanovim Power Rankigsom, koji jeste dobar tekst i cestitam mu sto se potrudio da ga odradi, ali sam koncept Power Rankingsa je meni pomalo bezveze. Smile 

Zato i trazim da diskutujete na one moje teme, sad ovako ja ispadam zloca sto imam sta da dodam na tudji trud, ali nadam se da mi ne zamerate jer zaista nije nista licno i to sve, vec mislim da po prvi put ikada uz malo doterivanja mozda imamo i suvise materijala.
I ovaj serijal top 10 koji sam krenuo da radim planirao sam da se zavrsi do Bozica, ali ce trajati duze ne zbog moje lenjosti (mozda se tesim Very Happy ), jer neke od preostalih tema su stvarno lake, vec iz proste cinjenice sto ako ih izbacujem na svaka dva dana nece ih dovoljno ljudi videti na vreme. Da se primetiti da najveci broj clanova na forumu i nije toliko cesto ali svrate svakih par dana. Sta tek onda reci za one(ako postoje  Very Happy ) koji nam nisu clanovi. Smile 
Zatim slede ZOI, koje bi trebalo verovatno ispratiti, pocevsi vec od objavljivanja rostera pa do samog kraja...
Ma opusteno, taj POWER RANKING ni po meni ne treba da ide na portal, to sam onako napisao kao neku aktuelnost, jer mi je pala u oci dobra odnosno jako losa forma pojedinih timova, pa sam zato to malo analizirao. A Sharks je napisao lijep tekst i to je, po meni, moglo da se okaci!  Smile 
A sto se olimpijade tice i hokejaskog olimpijskog turnira, to sam ti rekao da mozes racunati na mene, time cu se ozbiljno pozabaviti, a ako budemo imali viska materijala izboricemo se i sa tim, bolje visak nego manjak!  Very Happy
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series - Page 9 Empty Re: Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series

Počalji od Iceman Sre Jan 01, 2014 7:23 pm

E ovo je pravi Winter Classic, krcat stadion u Michigan-u, pravi ambijent, pravo vrijeme prilagodjeno kalendaru, prava idila i uzivancija a ne ko ovdje, kod nas, kao da zivim u Kamerunu!  Ljut  Ljut  Ljut
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series - Page 9 Empty Re: Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series

Počalji od Marvin Sre Jan 01, 2014 7:24 pm

Ljudima na stadionu mislim da i nije tako drago. Very Happy


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series - Page 9 Empty Re: Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series

Počalji od Iceman Sre Jan 01, 2014 7:27 pm

Rekordan broj gledalaca svih vremena u istoriji hokeja!
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series - Page 9 Empty Re: Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series

Počalji od Iceman Sre Jan 01, 2014 8:11 pm

Marvin ::Ljudima na stadionu mislim da i nije tako drago. Very Happy
Ma nista strasno, svi su dobro obuceni koliko vidim!  Very Happy Jedino me brinu Babcock i Carlyle i njihovi saradnici!  Very Happy Jer sa ovim sesiricima odnosno kacketicima na glavama rizikuju da ostanu bez usiju!  Very Happy  Very Happy
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series - Page 9 Empty Re: Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series

Počalji od Augment Sre Jan 01, 2014 8:16 pm

sta brani smrad bernier, ali i cleary je ocito premahmuran danas
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series - Page 9 Empty Re: Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series

Počalji od SymphonyX Sre Jan 01, 2014 9:30 pm

Golmani veoma dobri.Ljepota je gledat WC svake godine.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series - Page 9 Empty Re: Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series

Počalji od VIX Sre Jan 01, 2014 10:02 pm

Glendening i njegov sut .. Fejspalm joj
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series - Page 9 Empty Re: Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series

Počalji od Marvin Sre Jan 01, 2014 10:52 pm

BOZAK BATA! Very Happy
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series - Page 9 Empty Re: Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series

Počalji od Augment Sre Jan 01, 2014 10:58 pm

dzimi hauardu kako si samo lijepo anulirao majstorski SO gol pavela datsyuka
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series - Page 9 Empty Re: Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series

Počalji od Sharks vk Sub Feb 21, 2015 5:04 pm

[img]Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series - Page 9 1rqmqe[/img]
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series - Page 9 Empty Re: Winter Classic, Heritage Classic, Stadium Series

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu