NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HBO 24/7 Road to the Winter Classic

5 posters

Ići dole

HBO 24/7 Road to the Winter Classic  Empty HBO 24/7 Road to the Winter Classic

Počalji od Marvin Ned Dec 15, 2013 5:01 pm

Došao je i taj dan, treća sezona 24/7 emisije uoči Winter Classica je počela noćas. Za vas koji niste upoznati možda ili su vam promakle prve dve sezone u kojima su učestvovale ekipe Penguinsa i Capitalsa odnosno Flyersa i Rangersa, 24/7 je emisija koju radi HBO u kojoj se prikazuje svakodnevni život igrača i menadžmenta ekipa koje učestvuju u Winter Classicu. Ove sezone, kao što i sami znate, to su Leafs i Wingsi. Evo i prve epizode:



Praćenje počinje od utakmice Wingsa sa Floridom u Detroitu odnosno Leafsa protiv Bostona, tako da smo u prilici da vidimo stvari poput Weissovog povratka na Floridu, Phaneufove suspenzije, čuvenog stakla na Floridi, urnebesne tuce izmedju Lupula i Voynova itd.
Sad, možda vas neće privući to što traje sat vremena, ali emisija je odlična. Jeste da je malo dosadnija od onih koje smo do sada gledali, ali Red Wingsi su krivi za to.  Razz Snimiće se 4 epizode.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

HBO 24/7 Road to the Winter Classic  Empty Re: HBO 24/7 Road to the Winter Classic

Počalji od backy Ned Dec 15, 2013 6:13 pm

Ja trazio jutros ali nije bilo jos postavljeno na you tube moracu naci vremena da pogledam
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

HBO 24/7 Road to the Winter Classic  Empty Re: HBO 24/7 Road to the Winter Classic

Počalji od Grof Bronza Ned Dec 15, 2013 8:24 pm

najgore je sto cemo mi biti u 24/7 sa maestralnim porazom od 7:3  Fejspalm joj
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

HBO 24/7 Road to the Winter Classic  Empty Re: HBO 24/7 Road to the Winter Classic

Počalji od backy Pon Dec 16, 2013 5:43 pm

Pogledao odlicno obozavam 24/7 Babcock veoma cool lik kao i Lupul kod TML najace kad psuje piece of sheet i mother fucker heeehehee.Phaneuf izgleda kao kiborg a Howard ima ne nosinu nego surlu hehhehhe
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

HBO 24/7 Road to the Winter Classic  Empty Re: HBO 24/7 Road to the Winter Classic

Počalji od Grof Bronza Pon Dec 16, 2013 7:45 pm

we want more elisha cutbert... we want more elisha cutbert... Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

HBO 24/7 Road to the Winter Classic  Empty Re: HBO 24/7 Road to the Winter Classic

Počalji od Che Uto Dec 17, 2013 12:59 am

Ovde nedostaje jedan Ilja Briygalov da bi bilo bas yanimljivo, cak i siroj publici. Ovako je OK. Yapravo moyda i bolje sto ne prave show od cele stvari...

Ja nynm, al mene su Leafsi vise smorili od Detroita. Karlajl mi je antipatican, nynm yasto.. Mellow
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

HBO 24/7 Road to the Winter Classic  Empty Re: HBO 24/7 Road to the Winter Classic

Počalji od Marvin Uto Dec 17, 2013 1:21 am

Babs je jedini koji je u stvari radio ista od njihovih.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

HBO 24/7 Road to the Winter Classic  Empty Re: HBO 24/7 Road to the Winter Classic

Počalji od Marvin Ned Dec 22, 2013 2:54 pm

Evo i druge epizode:



Nisam je jos uvek pogledao.
Nego, izgleda da su timovi zabranili kamere u svlacionici za sledecu nedelju, sto je sramota. Ljut
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

HBO 24/7 Road to the Winter Classic  Empty Re: HBO 24/7 Road to the Winter Classic

Počalji od backy Ned Dec 22, 2013 11:56 pm

To marvine valja pogledati
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

HBO 24/7 Road to the Winter Classic  Empty Re: HBO 24/7 Road to the Winter Classic

Počalji od Grof Bronza Pon Dec 23, 2013 1:38 am

babkok faca.... Very Happy kad cita koje sve povredjen i na kraju pokaze na jendo ime i kaze:"Thats my 16 years old daughter, she said she is ready to go in" Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

HBO 24/7 Road to the Winter Classic  Empty Re: HBO 24/7 Road to the Winter Classic

Počalji od backy Pon Dec 23, 2013 5:42 am

Grof Bronza ::babkok faca.... :Dkad cita koje sve povredjen i na kraju pokaze na jendo ime i kaze:"Thats my 16 years old daughter, she said she is ready to go in" Very Happy
Najveca faca za mene u prvoj epizodi Carlyle mi nekako ustogljen bas ono vidi se da mu smetaju kamere i uopste mi nije simpatican izgledao kao neka seljacina
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

HBO 24/7 Road to the Winter Classic  Empty Re: HBO 24/7 Road to the Winter Classic

Počalji od pap Pon Dec 23, 2013 10:04 pm

Marvin ::Evo i druge epizode:



Nisam je jos uvek pogledao.
Nego, izgleda da su timovi zabranili kamere u svlacionici za sledecu nedelju, sto je sramota. Ljut


ne radi na youtubu  Sad 
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

HBO 24/7 Road to the Winter Classic  Empty Re: HBO 24/7 Road to the Winter Classic

Počalji od Marvin Pon Dec 23, 2013 10:06 pm



Ne mogu oni da obaraju kolko mi mozemo da kacimo.
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

HBO 24/7 Road to the Winter Classic  Empty Re: HBO 24/7 Road to the Winter Classic

Počalji od backy Pon Dec 23, 2013 11:50 pm

Najbolje kada babkok ulazi u svlacionicu ljut i istjeruje ekipu sa hbo napolje
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

HBO 24/7 Road to the Winter Classic  Empty Re: HBO 24/7 Road to the Winter Classic

Počalji od Che Uto Dec 24, 2013 2:13 pm

backy ::
Grof Bronza ::Carlyle mi nekako ustogljen bas ono vidi se da mu smetaju kamere i uopste mi nije simpatican izgledao kao neka seljacina
Upravo...
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

HBO 24/7 Road to the Winter Classic  Empty Re: HBO 24/7 Road to the Winter Classic

Počalji od Marvin Pon Dec 30, 2013 6:03 pm

Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

HBO 24/7 Road to the Winter Classic  Empty Re: HBO 24/7 Road to the Winter Classic

Počalji od Grof Bronza Pet Jun 20, 2014 4:36 pm

igramo winter classic, igramo winter classsic, igramo winter classic!!!!! HBO 24/7 here we come  Vrtim beli peskir  Vrtim beli peskir  Kolce  Vrtim se u krug  Vrtim se u krug  Vrtim se u krug
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

HBO 24/7 Road to the Winter Classic  Empty Re: HBO 24/7 Road to the Winter Classic

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu