NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NHL price i aktuelnosti

+20
Pronger
Augment
rhadamanth
Accipitrinae
TUTI FRUTI
Liverpool FC
Che
Бледолики
SashaMTL
Breznjev
Forsberg
Brain Damage
Hororelf
Grof Bronza
SymphonyX
Marvin
Nemanja_93
pap
DeeDee
Sharks vk
24 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 32 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Hororelf Uto Jan 19, 2021 5:40 pm

Marvin ::
Hororelf ::Nešto se razmišljam... Koliko je najduži no goal streak u istoriji NHL za jedan tim ili jednog igraca? Mora da postoji negde sezona gde tim nije dao niti jedan gol u nekoliko mečeva.
Ne znam kako sad tek ovo vidim, al kolko ja znam Ken Daneyko nije dao gol u nekih 256 utakmica za redom, to bi trebalo da je najduzi goal drought za jednog igraca u ligi.
U jbt, i ja sam zaboravio na ovo  Very Happy
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 32 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Hororelf Uto Jan 19, 2021 5:41 pm

Ovako se ja osećam, čak i ako nisam fan Oilersa  Laughing NHL price i aktuelnosti - Page 32 Screen23


Poslednji izmenio Hororelf dana Uto Jan 19, 2021 5:42 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 32 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Brain Damage Uto Jan 19, 2021 5:42 pm

Adam Pardy, 199 utakmica bez gola, Gomez nije dao gol preko godinu dana sećam se, dok recimo Dallas Eakins nije postigao gol na 120 utakmica.
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4267
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 32 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Brain Damage Uto Jan 19, 2021 5:45 pm

Marvin ::
Hororelf ::Nešto se razmišljam... Koliko je najduži no goal streak u istoriji NHL za jedan tim ili jednog igraca? Mora da postoji negde sezona gde tim nije dao niti jedan gol u nekoliko mečeva.
Ne znam kako sad tek ovo vidim, al kolko ja znam Ken Daneyko nije dao gol u nekih 256 utakmica za redom, to bi trebalo da je najduzi goal drought za jednog igraca u ligi.
U pravu si Marvine, 222 utakmice.
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4267
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 32 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Breznjev Uto Jan 19, 2021 11:06 pm

Otkazana Nešvil Carolina večerašnja utakmica.Ovi će opet da prekinu sezonu na kraju  Fejspalm joj
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 32 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Pronger Sre Jan 20, 2021 1:11 pm

Pocinje li Dalas napokon sa sezonom ili su i dalje na stend baju?

Vidim stoji da igraju sa Predatorsima u petak ali koliko je to tacno evo ne znam, znam da su imali problem sa virusom.
Pronger
Pronger
AHL
AHL

Posts : 192
Godine : 38
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 32 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Breznjev Sre Jan 20, 2021 8:25 pm

Trebalo bi da počnu 22.01.to je poslednje što znam
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 32 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Brain Damage Sre Jan 20, 2021 11:36 pm

Tako je, prva utakmica im je u petak. Smile
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4267
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 32 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Brain Damage Čet Jan 21, 2021 6:34 pm

Timovi kao što su Arizona ne bi trebali da postoje, dakle mislim na Floridu, Duckse...iskreno i Vegas je nepotreban, umesto da vrate recimo Nordiqese ili da premeste jedan od ovih timova tamo u Kanadu.
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4267
Location : Beograd
Nemam

RedBaron likes this post

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 32 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Breznjev Pet Jan 22, 2021 9:59 pm

Toffoli u dve večeri 5 golova Vankuveru.Kad niste hteli da me potpišete Smile
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 32 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Pronger Sub Jan 23, 2021 11:44 am

Posle 0:0 u prvoj trecini Starsa i Predatorsa sam za malo odustao. Smile

Nije da su videli sta sam napisao pa su krknuli 7 komada odmah na pocetku.  Very Happy
Pronger
Pronger
AHL
AHL

Posts : 192
Godine : 38
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 32 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od RedBaron Sub Jan 23, 2021 2:44 pm

Jedno pitanje da postavim kao neko ko je bio "zaledjen" dosta dugo 
Cenim da je ekspanzija NHL bila 90-ih godina gledajuci ko je sve tada igra..pa moze se reci i da su malo zagazili u pocetnih par godine 2000-ih 
S obzirom da nove igrace ne znam ,tek sada se ukljucujem utisak mi je da nema vise toliko zvezda i nekih bas ekstra igraca u vecem broju
Stekao sam utisak da ih ima par i ostalo su samo neki klinci koji obecavaju
Za razliku od 90 ih kada je bilo nekoliko bas zvezda i nekoliko sjajnih pa onda i jedan broj odlicnih iskusnih 

Da li me utisak vara ili sam u pravu?
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 208
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 32 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Marvin Sub Jan 23, 2021 4:13 pm

U pravu si na nekoliko nivoa.

Prvo, ekspanzija jeste dovela do rasipanja talenata, nije isto kad imaš 20 ekipa i 30, teže je da u jednoj ekipi skupiš više velikih zvezda.

Drugo, NHL ima ogroman problem sa marketingom. Nije da dobrih igrača nema, ali oni su apsolutno slabo reklamirani. Najbolje reklamirana osoba u NHL-u je Gritty i to ubedljivo, nakon toga Crosby i Ovechkin, se što su uradili posle njih dvojice je loše odrađeno.

Ljudi koji prate druge sportove vrlo teško mogu da znaju ko su Saša Barkov ili Nejt MeKinon čak, a to su top 10 igrači lige - sa ostalim sportovima to nije slučaj. Čak je i Anze Kopitar ogromna nepoznanica a čovek osvojio dva Stenli kupa kao broj 1 igrač svoje ekipe.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 32 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od RedBaron Sub Jan 23, 2021 5:37 pm

Pa dobro moguce je da je veci broj ekipa ucinio da ne mogu da se skupe
Ali sto se tice marketinga tu bas nesto i ne bih mogao da se slozim ....Danasnji marketing kao jedna moderna stvar je sigurno mnogo bolji nego 90 ih godina, pa cak i da je marketniga NHL zaostao za marketingom NFL i NBA ,realno ko nije cuo sa Vejna Greckog od ljudi koje prate sport generalno ( a npr da ne prate NHL ) pa cak i neki koji ne prate hokej ...A sad da pitas zaljubljenike u sport ko je najbolji igrac NHL trenutno ne bi znali da ti kazu vecina njih
Sta reci ako si tada imao Greckog ,Lemije, Mesije , Jagr , Fedorov da li imas takve zvezde sada i u tom broju?
Evo jedan primer postavis ovako 
Grecki , Lemije. Mesije, Jagr, Fedorov kao zvezde 
pa onda superstarovi Lindros, Kofi. Celios. Selane, Pavel Bure , Nidermajer,Sakic  ( a ima ih jos ,ovako samo napamet
U na kraju postavis golmane  Hasek, Roy, Belfur, Rihter 
Da li bi mogao i danas da nabrojis isto kvalitetne pandam igrace kao gore navedeni ....Znaci 4-5 ekstra zvezde tj legende...Nekoliko superstarova i par golmana koji ulaze u legende ?
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 208
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 32 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Sharks vk Sub Jan 23, 2021 9:11 pm

Ajde probat ću ja.

TOP STARS(zna ih i onaj ko ne prati hokej)...Crosby,Ovechkin,Malkin,McDavid,MacKinnon.

STARS(Uz bok gore spomenutima,ali ih ne znaju šire mase)...Tavares,Draisatl,Panarin,Tarasenko,Marchand,Kucherov,Seguin,Mathews,Pastrnak,Kane...

OLD BUT GOLD(stari lisci koji se još ne daju)...Backstrom,Stamkos,Pavelski,Benn,Bergeron...

YOUNG GUNS(mladići koji obećavaju,mahom već etablirani)...Laine,Marner,Aho,Svechnikov,Point,Nylander,Rantanen,Peterson...

D & G:Hedman,Josi,Pietrangelo,Vasolevsky,Helleybuck,Rask...

A eto usporedivo je,iako sam i ja sam mahom na strani starih majstora.Dan danas za mene su GOAT Jordan,Maradona,Senna,Gretzky...
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 32 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od RedBaron Sub Jan 23, 2021 9:25 pm

Sharks vk ::Ajde probat ću ja.

TOP STARS(zna ih i onaj ko ne prati hokej)...Crosby,Ovechkin,Malkin,McDavid,MacKinnon.

STARS(Uz bok gore spomenutima,ali ih ne znaju šire mase)...Tavares,Draisatl,Panarin,Tarasenko,Marchand,Kucherov,Seguin,Mathews,Pastrnak,Kane...

OLD BUT GOLD(stari lisci koji se još ne daju)...Backstrom,Stamkos,Pavelski,Benn,Bergeron...

YOUNG GUNS(mladići koji obećavaju,mahom već etablirani)...Laine,Marner,Aho,Svechnikov,Point,Nylander,Rantanen,Peterson...

D & G:Hedman,Josi,Pietrangelo,Vasolevsky,Helleybuck,Rask...

A eto usporedivo je,iako sam i ja sam mahom na strani starih majstora.Dan danas za mene su GOAT Jordan,Maradona,Senna,Gretzky...
Hvala na odgovoru ....Da ne mislis da sam neki zadrti ili sta vec , ali realno verujm mi da je bar 50 posto manje njih koji prate neke sportove culo za Krozbija nego za Gretckog a da ne pricamo da od ovih sto su culi za Greckog pa i znaju kako izgleda za Krozbija tesko .....Za poslednju dvojicu zaista nisam cuo ...jeste da sam zardjao ali recimo i pre nego sam tamo 90 ih godina pratio hokej cuo sam za Lemija , Mesiea i Gretckog 
Evo sad jedan gledam sad nesto rostere i evo primer mojih nesrecnih Wingsa ,pa Rendzersa koje sam uvek simpatisao i npr Cikaga ekipa koje sam ovih dana gledao na TV i sad njima se tu negde predvidja druga polovina tabele ili dno ...Kada njihove rostere uporedim sa rosterima npr LA Kingsa koji su bili 94-95 pretposlednji u Pacific i imali Gretckog da ne navodim jos par ozbiljnih igraca ili npr Bafalo koji su imali legendu Haseka kao pretposlednji u svojoj,  diviziji, takodje pretposlednjem Cikagu branio Brodeur , igrao Nidermajer ....A onda posto ne znam bas sadasnje igrace u prenosima Detroita , Rendzersa , Cikaga cujem o nekim mladima koji tek treba da se pokazu ili o nekim iskusnim ali prosek igracima
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 208
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 32 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Marvin Ned Jan 24, 2021 12:35 am

Pa to ti i pricam o marketingu, ja ne vidim uopste sta se tu ne slažemo, šta se tu ne uklapa.

Tu i leži srž problema, malo ti romantizuješ taj neki period, a i nisi jedini. Sad svakako ima igrača koji mogu da pariraju kvalitetom zvezdama iz tog doba ali kako rekoh.

Više ekipa - veći raspon talenta - tad su mogli Kinsi sa Gretzkym da budu pretposlednji u diviziji zato što su druge ekipe bile relativno jače u odnosu na danas. Možeš i ti danas da budeš sa McDavidom pretposlednji ali će to biti ogromna bruka menadžmenta i svih koji stoje iza te franšize.

Postoji i statistički problem, ti ovde porediš Crosbyja i Gretzkog, to je prosto nemoguće. Gretzky je GOAT svih vremena prema mišljenju bar 4/5 hokejaškog sveta, Crosby je predvodnik svoje generacije, ko je gledao hokej iz godine u godinu zna ko je Krozbi, ali su pravila i taktike na tj način evoluirale da Crosby ne može da ni u snu da parira strelcima iz 80-tih.  Pa u ovom veku se jednom ili dvaput desilo da igrač ima preko 130 poena u sezoni, Gretzky je više puta imao preko 200.

Da su današnji igrači igrali tada pitanje je koliko bi tih 200 poena bilo posebno i legendarno, sa onakvim pravilima igre i onakvim golmanskim stilovima Ovechkin bi davao preko 100 golova u sezoni i ovo što je čovek u ovom dobu uspeo da da toliko golova je neverovatno, a opet ni on ne može da se poredi sa Gretzkim.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 32 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Marvin Ned Jan 24, 2021 12:46 am

Sharks vk ::Ajde probat ću ja.

TOP STARS(zna ih i onaj ko ne prati hokej)...Crosby,Ovechkin,Malkin,McDavid,MacKinnon.

STARS(Uz bok gore spomenutima,ali ih ne znaju šire mase)...Tavares,Draisatl,Panarin,Tarasenko,Marchand,Kucherov,Seguin,Mathews,Pastrnak,Kane...

OLD BUT GOLD(stari lisci koji se još ne daju)...Backstrom,Stamkos,Pavelski,Benn,Bergeron...

YOUNG GUNS(mladići koji obećavaju,mahom već etablirani)...Laine,Marner,Aho,Svechnikov,Point,Nylander,Rantanen,Peterson...

D & G:Hedman,Josi,Pietrangelo,Vasolevsky,Helleybuck,Rask...

A eto usporedivo je,iako sam i ja sam mahom na strani starih majstora.Dan danas za mene su GOAT Jordan,Maradona,Senna,Gretzky...
Što se ovog tiče Sharks ja mislim da si malo precenio običnog čoveka koji prati sport i da se tu vidi koliko problem ima NHL sa reklamiranjem.

Znaš koliko imam kviz iskustvo i gde sam sve bio, sa ljudima koji su realno informisaniji od 99 posto stanovništva, pa kad dođe neko pitanje iz hokeja grcaju, ja sumnjam čisto da ti ljudi znaju ko je Nathan MacKinnon pa možda i McDavid čak. Prvu trojicu koju si naveo stvarno su opšte poznati i tu nema zime, jer su tu već 15 godina, ali novije zvezde vrlo diskutabilno.

Iz ove druge ekipe mislim da Rusi imaju mnogo bolju prođu nego ne-ruski igrači, možda jedino Patrick Kane koji je ipak 3 kupa osvojio, malo li je.

Nije Stamkos baš tolko mator sad. Very Happy



A to su igrači koji svi imaju talenta ako ne i više nego neki koji su navedeni kao velike zvezde 90-tih, ali to nije propraćeno. Navesti Mike Richtera kao veliku legendu NHL lige je ko kad bi za 25 godina reko e kakav je golman bio Braden Holtby (koji već ima više plejof pobeda i isto Stenli kupova, više individualnih nagrada takođe), a znaš ko će to da uradi - niko.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Forsberg likes this post

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 32 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Sharks vk Ned Jan 24, 2021 1:11 am

Baš sam neki dan imao kavu sa starim drugarom koji se vratio u Vinkovce,a zaista je poznavaoc nogometa,basketa,NFL-a...kaže zarđo je s hokejom,nije ga pratio 10 godina...pa pita za Stamkosa,Tavaresa,sjeća ih se.Sad se aktivirao s ovim prijenosima na SK.Cimao sam ga da uđe na forum,navijač je  Penguins.Malo je mlađi od mene,ali svejedno mator.Biti će dobar za forum,e sad ću ga cimati i izgrditi što još nije na forumu,malo mu bed,kaže ne kuži se više toliko...

Marvine sve je relativno,mi matori volimo da idealiziramo.Evo uzmi nogomet za primjer.CR7 i Leo su zvijeri,imaju svaki najviše priznanja,rekorda i nagrada ikada...ali šta je impact,šta je utjecaj,šta je ono nešto?Leo s Argentinom tropa,a imao je jako puno prilika.U klubu mu bili Xavi,Iniesta i još podosta opakih igrača...Cristiano uzeo titulu s Portugalom kad nije ni igrao u finalu,uvijek u napucanim ekipama na svakoj poziciji,Man utd,Real,Juventus...Diegu suigrači bili Carnevale u klubu i Valdano i Buruchaga u reprezentaciji.Igrači tipa mene kad hoću da potegnem.Tako da...ali drugačiji je nogomet,druga je igra...isto tako i hokej.Ovi danas bi jeli led 90-ih,kako si rekao Ovi bi imao 100 golova po sezoni.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 32 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Brain Damage Ned Jan 24, 2021 1:33 am

Zato je i Maradona bio najbolji igrač na svetu koji postoji! Sa sasvim prosečnom reprezentacijom je osvojio SP, došao čovek u Napoli koji je bio tada...klub sa sredine tabele. I on je osvojio dve uzastopne titule pored onog Juventusa, Milana, Intera...a osvojio je i UEFA kup. Lako je igrati kada imaš za saigrače, Ćavija, Inijestu, Modrića, Gigsa, Skolsa...da vidim CR ili Mesija da dođu u ekipu kao što je recimo Newcastle i da svoji titulu, aha, važi.
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4267
Location : Beograd
Nemam

Sharks vk likes this post

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 32 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Sharks vk Ned Jan 24, 2021 1:46 am

Sad me tjeraš da pričam o Diegu,a to ne volim,teško mi.Kada je umro plakao sam po treći put u životu za tako nekim nepoznatim.Prije njega Ayrton Senna i Dražen Petrović.Čovjek od 47 zaplakao zbog nekog bivšeg nogometaša.Ali taj Diego je baš imao karizmu,bio je Bog i nama klincima u Jugi,koji nismo ni u Napulju,ni u Buenos Airesu.Baš je bio poseban,lijepa uspomena iz djetinjstva.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 32 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Marvin Ned Jan 24, 2021 2:49 am

Samo ću da kažem što se Mesija tiče, sećam se da sam u Rusiji dao jednu dobru izjavu, ne mogu tačno da se setim od reči do reči ali ta reprezentacija je igrala kao da im je prvi prioritet da ne zaseru Mesijevu reputaciju a tek drugi iza toga da urade nešto, zato su tako i prošli. A nisam ni očekivo bolje od njih, čak sam jednom Argentincu u letu do Moskve reko da će ispasti u grupi.

Ajde da ne sirimo mnogo na fudbal jer je fudbal bas jedna druga situacija u odnosu na ostale sportove(er najviše para vrti) iako svi imaju jednu zajedničku crtu - svi sportovi su sada mnogo efikasniji nego nekada osim hokeja - pogledaj ovo SP u rukometu, Vaterpolo koji je nekad imao rezultate tipa 3:2, koliko su QB u NFLu zaštićeni, a kako hokej jedini ide u suprotnom smeru.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 32 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od RedBaron Ned Jan 24, 2021 8:01 am

Sto se marketinga tice tacno jeste da NHL nije nesto marketinski ispracen kao neki drugi sportovi ali tako je bilo i tamo nekih 90 ih godina pa su ovde ljudi znali za Greckog....Da se ne lazemo sada da sednem sa mojim drugarima koji ne prate hokej a prate fudbal i kosarku kad  bi ih pitao da navedu jednog hokejasa koga znaju 90 posto njih bi reklo Grecki ..
OK ja jesam romanticar povodom sportova ( fudbal, hokej ) ali u ovom slucaj cilj moga pisanja je neko moje ovako zapazanje jer nisam dugo pratio pa pokusavam da se ukljucim i cisto da vidimo koliko sam u pravu ili koliko gresim
Inace ako postavimo paralelu sa fudbalom , fudbal je otisao u fizikaliju i jeste istina da se igra kvalitetniji i fizicki zahtevniji fudbal ali sa manje dobrih igraca..Ok Ronaldo i Mesi imaju sjajne brojke ali zato nema drugih zvezda ...Evo primera samo jednog kako stvari stoje Milan moze uzeti titulu ove godine i pazi sad sa jebenim Kesijem u sredini ...a da ne pricam ko igra u odbrani MIlana i to uporedis kakve je igracine imao Milan ranije kad je osvajao 
Pa eto cisto pitam je li i u hokeju slucaj da je postao fiziicki i takticki zahtevniji pa su se zato izgubile takve zvezde ili je jednostavno takvo vreme?
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 208
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 32 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Breznjev Ned Jan 24, 2021 10:59 am

Ja imam takav slučaj s NBA,pošto sam prestao da ga pratim tamo negde 2003 godine,pre toga 80tih i 90tih znao sam gomilu igrača,a sada samo njih 20tak možda koji se vrte po vestima.Ali mislim da je slučaj sa tobom i NHL isti kao i sa mnom i NBA,kad dugo ne pratiš onda su ti novi nepoznati Smile
Ima i do toga u NHL što kaže Marvin da sada imaš 31 klub,ja kad sam počeo da pratim NHL bilo ih je 21! Demantujem navode nekih da sam pratio i kad je bio Original six  Cool
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Forsberg likes this post

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 32 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od RedBaron Ned Jan 24, 2021 11:13 am

Breznjev ::Ja imam takav slučaj s NBA,pošto sam prestao da ga pratim tamo negde 2003 godine,pre toga 80tih i 90tih znao sam gomilu igrača,a sada samo njih 20tak možda koji se vrte po vestima.Ali mislim da je slučaj sa tobom i NHL isti kao i sa mnom i NBA,kad dugo ne pratiš onda su ti novi nepoznati Smile
Ima i do toga u NHL što kaže Marvin da sada imaš 31 klub,ja kad sam počeo da pratim NHL bilo ih je 21! Demantujem navode nekih da sam pratio i kad je bio Original six  Cool
Sta znam imam utisak da su ranije bile bas masivne zvezde 
Mozda je slucaj kao i sa fudbalom ,danas igraci vrlo cesto kratko traju pa se zato brzo i zaborave ...Ranije su imali dugogodisnje karijere
Ma nekako sam stekao utisak i slusajuci ove komentatore na SK , nikako da izdvoje neke ekstra igrace , OK doduse ja sam gledao utakmice uglavnom slabijih timova , mada kao sto rekoh ranije su u timovima sa dna igrali bas ekstra igraci prave zvezde ,pa bukvalno u svakom si imao bar po jednog takvog
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 208
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 32 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu