NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NHL price i aktuelnosti

+20
Pronger
Augment
rhadamanth
Accipitrinae
TUTI FRUTI
Liverpool FC
Che
Бледолики
SashaMTL
Breznjev
Forsberg
Brain Damage
Hororelf
Grof Bronza
SymphonyX
Marvin
Nemanja_93
pap
DeeDee
Sharks vk
24 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 31 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Sharks vk Ned Jan 17, 2021 4:37 pm

Pozdrav novom matorom članu,povećava se polako broj nas matoraca! Very Happy

Što se tiče knjige zaista nemam pojma.Horo moj uvijek se nađe snage za gledanje,radnim danom ispratim prve tekme do pola 4,a vikendom do jutra naravno.Prosjek 3-5 utakmica,ostalo u highlightsima.

Kako je Red Baron zapostavio hokej tako sam ja zapostavio NBA,realno nisam pratio otkako je otišla ekipa za koju sam navijao-Seattle Supersonics.Tek sam zadnje 2,3 sezone počeo pratiti,a dosta zaslužan je i Fantasy.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

RedBaron likes this post

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 31 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Breznjev Ned Jan 17, 2021 10:54 pm

RedBaron ::Hororelf hvala puno druze na dobrodoslici i na informacijama....A sta cu zagotivio sam davno te Red Wingse ...mada simpatisem i Rendzerse obozavao sam Majk Rihtera ...Ali ipak navijac Wingsa
Pazi koliko sam zaribao kad sinoc gledam WIngse i kaze komentator dobro poznata Little Caesars Arena ...Ja u soku ...Pa gde je moja Jose Luis arena ??? Kao da sam izgubio brata
Dobro došao RedBarone,od kolege sapatnika navijača Redwingsa.Tebe izgleda držali zaleđenog ko Walt Disneya pa si propustio razna dešavanja  Laughing
Vidiš,ja sam uhvatio pravi trenutak da počnem da navijam za Detroit tamo negde 1991 godine kada su došli Fedorov i Lidstrom,propustio sam eru Dead wingsa 36 godina bez kupa,onda smo imali dobar run od 25 godina učestvovanja u plejofu,6 finala u 15 sezona i 4 Stenli kupa tako da je vreme da malo i mi patimo sa jadničkom ekipom Very Happy
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

RedBaron likes this post

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 31 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od RedBaron Ned Jan 17, 2021 11:04 pm

Breznjev ::
RedBaron ::Hororelf hvala puno druze na dobrodoslici i na informacijama....A sta cu zagotivio sam davno te Red Wingse ...mada simpatisem i Rendzerse obozavao sam Majk Rihtera ...Ali ipak navijac Wingsa
Pazi koliko sam zaribao kad sinoc gledam WIngse i kaze komentator dobro poznata Little Caesars Arena ...Ja u soku ...Pa gde je moja Jose Luis arena ??? Kao da sam izgubio brata
Dobro došao RedBarone,od kolege sapatnika navijača Redwingsa.Tebe izgleda držali zaleđenog ko Walt Disneya pa si propustio razna dešavanja  Laughing
Vidiš,ja sam uhvatio pravi trenutak da počnem da navijam za Detroit tamo negde 1991 godine kada su došli Fedorov i Lidstrom,propustio sam eru Dead wingsa 36 godina bez kupa,onda smo imali dobar run od 25 godina učestvovanja u plejofu,6 finala u 15 sezona i 4 Stenli kupa tako da je vreme da malo i mi patimo sa jadničkom ekipom Very Happy
Pa to je otprilike i moj neki period pocetka navijanja za Detroit ,upravo tada sam poceo i preko satelita da pratim ..mislim da se kanal zvao Screensport
Naravno eksplozija je bila sredinom 90ih i ta ekipa ...Na golu sam obozavao Vernona iako je doveden kao iskustvo dok stasa zvezda Ozgud ...Odbrana moj favorit Paul Coffey .....a napad naravno Steve Y ...Ok zna se zvezda i najobolji je bio Fedorov ...Lindstrom legenda drzao odbranu ..Ali pamtim i ostale Slava Kozlov , Cicareli , Draper , Fetisov , Primeau
Znao sam napamet napade i bekovske parove ..Evo kad smo kod toga s obzirom da sam zardjao a da ne cujem ove na SK da to komnetarisu ,da li jos ima prvih ,drugih i trecih napada i isto tako bekovskih parova ?
I naravno hvala na dobrodoslici
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 215
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 31 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Sharks vk Pon Jan 18, 2021 12:30 am

Pisao sam nekad davno u nekom topicu kako smo mi matori pratili NHL i hokej tamo negdje 80-ih i 90-ih,čisto malo da ova mlađa garda koja tad nije bila ni rođena malo dobije uvid.Ajd u kratkim crtama...

80-e.Uh tad je bilo baš teško vrijeme za hokejaške fanove.Ja sam se u hokej zaljubio 1984 za vrijeme ZOI u Sarajevu,eto imao tad nepunih 11 godina.Kao i sve nas klince fascinirali su me Sovjeti i čudo od ekipe pogotovo 1. postava Fetisov-Kasatonov-Krutov-Larionov-Makarov.čuveni KLM napad.Prošetali su se do zlata,tukli recimo Šveđane 10-1,Kanađane 4-0,Čehoslovake 2-0-Istini za volju za Kanađane i Amere nisu nastupali profesionalci.Vrijeme do sljedeće Olimpijade u Calgaryu 1988 se provodilo čitajući rijetke tekstove o hokeju u Tempu,Sprintu,Sportskim Novostima.1988. su opet zlato uzeli Sovjeti,koji su tada bili nedodirljivi.Prenosila se i YU liga,u pravilu su dominirali Olimpija i Jesenice,a tu i tamo bi uletili Medvešćak i Partizan.Ali nije to bilo ni blizu NHL i OI standarda,ne govorim o kvalitetu igrača i igre,već o cjelokupnom dojmu,led uvijek neki sav nikakav,mreže uvijek one ružne smeđe,kamere bezveze postavljene...

90-e.Tad već polako kreću i prijenosi,sjećam se kako Baron pomenu tog Screensporta,pa 3. Kanal beogradski je prenosio NHL,tada već polako kreće uživanje za sve ljubitelje hokeja.Ostali su mi u sjećanju  Red Wings, Devils, Penguins i  Avalanche koji su harali tih 10-15 godina.A ja se zaljubih na prvu u nesretne Sharks Fejspalm joj.

A danas?Zamisli koju utakmicu hoćeš gledati,sjedi pred tv,komp,laptop i gledaj,sve u HD,s milion informacija u trenu ko je imao blok,ko šut,koliki % ima golman,ma sve.Čista perverzija!
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

RedBaron likes this post

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 31 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od RedBaron Pon Jan 18, 2021 8:28 am

Sharks vk ::Pisao sam nekad davno u nekom topicu kako smo mi matori pratili NHL i hokej tamo negdje 80-ih i 90-ih,čisto malo da ova mlađa garda koja tad nije bila ni rođena malo dobije uvid.Ajd u kratkim crtama...

80-e.Uh tad je bilo baš teško vrijeme za hokejaške fanove.Ja sam se u hokej zaljubio 1984 za vrijeme ZOI u Sarajevu,eto imao tad nepunih 11 godina.Kao i sve nas klince fascinirali su me Sovjeti i čudo od ekipe pogotovo 1. postava Fetisov-Kasatonov-Krutov-Larionov-Makarov.čuveni KLM napad.Prošetali su se do zlata,tukli recimo Šveđane 10-1,Kanađane 4-0,Čehoslovake 2-0-Istini za volju za Kanađane i Amere nisu nastupali profesionalci.Vrijeme do sljedeće Olimpijade u Calgaryu 1988 se provodilo čitajući rijetke tekstove o hokeju u Tempu,Sprintu,Sportskim Novostima.1988. su opet zlato uzeli Sovjeti,koji su tada bili nedodirljivi.Prenosila se i YU liga,u pravilu su dominirali Olimpija i Jesenice,a tu i tamo bi uletili Medvešćak i Partizan.Ali nije to bilo ni blizu NHL i OI standarda,ne govorim o kvalitetu igrača i igre,već o cjelokupnom dojmu,led uvijek neki sav nikakav,mreže uvijek one ružne smeđe,kamere bezveze postavljene...

90-e.Tad već polako kreću i prijenosi,sjećam se kako Baron pomenu tog Screensporta,pa 3. Kanal beogradski je prenosio NHL,tada već polako kreće uživanje za sve ljubitelje hokeja.Ostali su mi u sjećanju  Red Wings, Devils, Penguins i  Avalanche koji su harali tih 10-15 godina.A ja se zaljubih na prvu u nesretne Sharks Fejspalm joj.

A danas?Zamisli koju utakmicu hoćeš gledati,sjedi pred tv,komp,laptop i gledaj,sve u HD,s milion informacija u trenu ko je imao blok,ko šut,koliki % ima golman,ma sve.Čista perverzija!

Da bese taj period i za mene ...mozda par godina pre Sarajeva 84, koliko se secam ...Naravno KLM legendarni...Eh da je sreca da sam imao net ...Od igrica imao sam neki hokej na sipke i igrao po ceo dan Smile 
Isecke iz novina sam cuvao a najvise se secam price sa juniorskog prvenstva u Ceskoj ( bese tada gvozdena zavesa ) igrali Kanadjani i Rusi i krene neka sveopsta tuca cela publika u Ceskoj navijala Go Canada Go ...I to je meni bilo vauuu jer od malena bio prozapadno orjentisan Smile
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 215
Red Wings

Sharks vk likes this post

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 31 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Breznjev Pon Jan 18, 2021 8:40 am

Isti slučaj i kod mene,Olimpijada u Sarajevu 84,prvo svetsko prvenstvo kog se sećam na tv da sam gledao je 87 kad su šveđani uzeli titulu,onda što se domaćeg hokeja tiče Zvezda i Partizan koji počinju da kupuju strance i slovence i počinju da pariraju Olimpiji i Jesenicama,Zvezda finale igra 85,Partizan uzima titulu 86 i poslednje tri Sfrj sezone Medveščak uzima tri titule,svakog utorka i petka u Pioniru od 17.30.hokej,bežalo se iz škole kad se išlo popodne da bi se gledalo Very Happy 
Što se tiče nhl,tako je,3K je puštao Screensport i tu su prve sezone bile dve titule Pitsubrga 91 i 92,onda prva NHL igrica 94 na Segi koja se iznajmljivala iz video kluba.
Krajem 80tih imali smo drugara čiji ćale je radio u Jatu i preko njega smo dobijali Yearbooks sa statistikom igrača i playing cards igrača,skoro sam video da kod ćaleta imam kartice iz 88/89 sezone Smile A za rezultate smo išli u Američku čitaonicu gde smo čitali izveštaje sa utakmica u američkim novinama sa ko zna koliko dana zakašnjenja Smile  
Tu negde 88/89 smo počeli da igramo i strit hokej u Beogradu,u patikama,sa pravim štapovima za hokej koje smo ili dobijali posle utakmica od igrača u Pioniru ili ih donosili iz Čehoslovačke,golove smo ukrali sa terena fk Dorćol one male za treninge i posle 90tih smo dosegli i ligu sa 6 klubova igralo se 40 utakmica u sezoni svakog vikenda se igralo po svim vremenskim uslovima,posle su se klubovi pojačavali sa pravim hokejašim sa leda (Vanja Čečen i brat Brana među prvim profesionalcima koji su igrali sa nama posle i gomila drugih) a ja sam karijeru završio 2006 zbog pokidanih ligamenata u kolenu.
Posle su naslednici prešli da igraju florbol Smile
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Sharks vk likes this post

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 31 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od RedBaron Pon Jan 18, 2021 9:07 am

Breznjev ::Isti slučaj i kod mene,Olimpijada u Sarajevu 84,prvo svetsko prvenstvo kog se sećam na tv da sam gledao je 87 kad su šveđani uzeli titulu,onda što se domaćeg hokeja tiče Zvezda i Partizan koji počinju da kupuju strance i slovence i počinju da pariraju Olimpiji i Jesenicama,Zvezda finale igra 85,Partizan uzima titulu 86 i poslednje tri Sfrj sezone Medveščak uzima tri titule,svakog utorka i petka u Pioniru od 17.30.hokej,bežalo se iz škole kad se išlo popodne da bi se gledalo Very Happy 
Što se tiče nhl,tako je,3K je puštao Screensport i tu su prve sezone bile dve titule Pitsubrga 91 i 92,onda prva NHL igrica 94 na Segi koja se iznajmljivala iz video kluba.
Krajem 80tih imali smo drugara čiji ćale je radio u Jatu i preko njega smo dobijali Yearbooks sa statistikom igrača i playing cards igrača,skoro sam video da kod ćaleta imam kartice iz 88/89 sezone Smile A za rezultate smo išli u Američku čitaonicu gde smo čitali izveštaje sa utakmica u američkim novinama sa ko zna koliko dana zakašnjenja Smile  
Tu negde 88/89 smo počeli da igramo i strit hokej u Beogradu,u patikama,sa pravim štapovima za hokej koje smo ili dobijali posle utakmica od igrača u Pioniru ili ih donosili iz Čehoslovačke,golove smo ukrali sa terena fk Dorćol one male za treninge i posle 90tih smo dosegli i ligu sa 6 klubova igralo se 40 utakmica u sezoni svakog vikenda se igralo po svim vremenskim uslovima,posle su se klubovi pojačavali sa pravim hokejašim sa leda (Vanja Čečen i brat Brana među prvim profesionalcima koji su igrali sa nama posle i gomila drugih) a ja sam karijeru završio 2006 zbog pokidanih ligamenata u kolenu.
Posle su naslednici prešli da igraju florbol Smile

Uh da izgleda da sam ipak i ja igrao  tu igricu na Segi NHL 94 ..Znam da je bila ta neka sredina 90-ih i secam se da mi je u ekipi mi Vernon pa sam tako cenio ..doduse secam se  i svih ostalih ali oni su bili duže od njega 
Nazalost hokej nikada nisam probao da igram niti na ledu niti na betonu ,jbg ja nisam velegradska sredina Smile ...Najblize sto je bilo je klizanje Smile ...Visio sam na klizalistu po cele zime ,sjajno je bilo 
Nego vec kad si pomenuo Yearbooks , znas li neku dobru knjigu o NHL sa podacima timova,statistika i slicno...To sam te vec pitao jer me mladjani forumas upustio na tebe
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 215
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 31 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Breznjev Pon Jan 18, 2021 9:46 am

Ne znam šta te zanima,realno sada imaš sve na netu Smile 
Recimo sajt hockey-reference.com imaš svu statistiku ikad za sve timove,igrače šta god te zanima,po sezonama itd.
Preporučujem da odgledaš skoro izašli dokumentarac Russian five ima na torentima da se malo podsetiš naše slavne prošlosti Smile
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 31 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od RedBaron Pon Jan 18, 2021 10:04 am

Breznjev ::Ne znam šta te zanima,realno sada imaš sve na netu Smile 
Recimo sajt hockey-reference.com imaš svu statistiku ikad za sve timove,igrače šta god te zanima,po sezonama itd.
Preporučujem da odgledaš skoro izašli dokumentarac Russian five ima na torentima da se malo podsetiš naše slavne prošlosti Smile
E upravo sam juce slucajno naleteo na taj sajt i vec ga memorisao 
Pa sta znam zanima me onako npr o svakom timu istorijski ,pa onda mozda pregled sezona ,legendarni igraci i slicno.....Bas sam polovinom 90-ih i dobio slicnu knjigu i odlicna je ...Jeste da imas na netu ali mi ovako kroz knjigu deluje bolje ..Gledao malo na Amazonu knjige al ne znam za koju da se odlucim
Sta znam volim tako da udjem u temu ...Slicno radim i sa fudbalom al dobro tu sam vec na svom terenu pa mi je lakse, jos se zaludeo pisem kod kuce o svakom temu istorisjki i slicno Smile 
Skinucu to sa torenta ....Nekoliko puta i gledao film Miracle (2004) ..s obzirom na moje afinitete ekstra je Smile
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 215
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 31 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Breznjev Pon Jan 18, 2021 10:15 am

Skini i ruski Legenda o Harlamovu.Odličan.
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

RedBaron likes this post

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 31 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Sharks vk Pon Jan 18, 2021 10:33 am

Red Baron odakle si,koje godište?
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 31 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od RedBaron Pon Jan 18, 2021 10:34 am

Sharks vk ::Red Baron odakle si,koje godište?
1970...Smederevo
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 215
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 31 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Pronger Pon Jan 18, 2021 2:40 pm

RedBaron ::Hororelf hvala puno druze na dobrodoslici i na informacijama....A sta cu zagotivio sam davno te Red Wingse ...mada simpatisem i Rendzerse obozavao sam Majk Rihtera ...Ali ipak navijac Wingsa
Pazi koliko sam zaribao kad sinoc gledam WIngse i kaze komentator dobro poznata Little Caesars Arena ...Ja u soku ...Pa gde je moja Jose Luis arena ??? Kao da sam izgubio brata

Cak se secam (u vreme kada su Red Wingsi bili pod Yzermanom i ekipom sa pocetka veka) da je jedan bracni par koji je navijao za Wingse dao ime tek rodjenom detetu Joe Louis. Sada bi bas bilo malo trulo da neko da ime detetu Lettle Caesar. Very Happy 

Dvorana uz ime Joe Louis je imala dusu.
Pronger
Pronger
AHL
AHL

Posts : 192
Godine : 38
Location : Zagreb
Canadiens

RedBaron likes this post

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 31 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Marvin Pon Jan 18, 2021 7:47 pm

Sto mi je drago da imamo novog aktivnog korisnika, bukvalno mi nije jasno ono sranje sa odobravanjem korisnika, ovaj put mi se cini da sam isto uradio sto i do sad ali sad nije bilo problema.

Stavio sam onaj sticky baš ako neko nadalje hoće da se registruje a ne može.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 31 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Hororelf Pon Jan 18, 2021 8:21 pm

U trenutku je delovalo da je forum zatajio, ali vraća se ekipa  Cool
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 31 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Brain Damage Pon Jan 18, 2021 8:30 pm

Gledao sam Russian Five dva puta, odličan je, mada obezno štivo je Slap Shot iz 1977. E da i Red Army iz 2014 je odličan.

Brežnjev, mora da je Robija bio najgori u strit hokeju. Very Happy
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 31 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Breznjev Pon Jan 18, 2021 8:56 pm

Brain Damage ::Gledao sam Russian Five dva puta, odličan je, mada obezno štivo je Slap Shot iz 1977. E da i Red Army iz 2014 je odličan.

Brežnjev, mora da je Robija bio najgori u strit hokeju. Very Happy
Hahaha dobar je Robija bio,zajedno smo osvojili titulu 93će,došao u dedlajnu za kilo mandarina,transfer sezone Laughing
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 31 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Breznjev Pon Jan 18, 2021 9:03 pm

Hororelf ::U trenutku je delovalo da je forum zatajio, ali vraća se ekipa  Cool

Dijedovi ponovo jašu!  u moje vreme
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 31 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Pronger Pon Jan 18, 2021 9:18 pm

RedBaron ::
Sharks vk ::Red Baron odakle si,koje godište?
1970...Smederevo
Baj d vej ja sam iz centra, kod Dunav kafane. Very Happy Smederevaca je komada dva.  Smile
Pronger
Pronger
AHL
AHL

Posts : 192
Godine : 38
Location : Zagreb
Canadiens

RedBaron likes this post

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 31 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Brain Damage Pon Jan 18, 2021 9:38 pm

Breznjev ::
Brain Damage ::Gledao sam Russian Five dva puta, odličan je, mada obezno štivo je Slap Shot iz 1977. E da i Red Army iz 2014 je odličan.

Brežnjev, mora da je Robija bio najgori u strit hokeju. Very Happy
Hahaha dobar je Robija bio,zajedno smo osvojili titulu 93će,došao u dedlajnu za kilo mandarina,transfer sezone Laughing
Opa, nisam znao da ste se bili prvaci.  Very Happy
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 31 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Sharks vk Pon Jan 18, 2021 9:52 pm

Breznjev ::
Hororelf ::U trenutku je delovalo da je forum zatajio, ali vraća se ekipa  Cool

Dijedovi ponovo jašu!  u moje vreme
Nije djelovalo nego je bio u komi,održavao se na aparatima...ajde s početkom sezone vraćamo se i mi polako.Mislim da će biti dosta dosadna sezona,jer npr  Wild  vs  Kings ili  Red Wings  vs  Panthers  mi se ne gleda ni jednom,a kamoli 8 puta.Realno i  Maple Leafs  vs  Jets  ili  Predators  vs  Lightning  koje su mi top utakmice će dopizditi nakon 5. puta.Ali ajde bolje išta nego ništa.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 31 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Marvin Pon Jan 18, 2021 10:46 pm

Meni je vrh, jes da ima tih nekih matchupova koji su na papiru dosadni al malo nek se nabriju tokom ovih par meseci, nek prave bedastoće.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 31 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od RedBaron Uto Jan 19, 2021 12:17 am

Pronger ::
RedBaron ::
Sharks vk ::Red Baron odakle si,koje godište?
1970...Smederevo
Baj d vej ja sam iz centra, kod Dunav kafane. Very Happy Smederevaca je komada dva.  Smile
Bravo bravo ...nisi daleko ...Ja kod Gimnazije  Cool
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 215
Red Wings

Pronger likes this post

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 31 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Hororelf Uto Jan 19, 2021 12:32 am

Sharks vk ::
Breznjev ::
Hororelf ::U trenutku je delovalo da je forum zatajio, ali vraća se ekipa  Cool

Dijedovi ponovo jašu!  u moje vreme
Nije djelovalo nego je bio u komi,održavao se na aparatima...ajde s početkom sezone vraćamo se i mi polako.Mislim da će biti dosta dosadna sezona,jer npr  Wild  vs  Kings ili  Red Wings  vs  Panthers  mi se ne gleda ni jednom,a kamoli 8 puta.Realno i  Maple Leafs  vs  Jets  ili  Predators  vs  Lightning  koje su mi top utakmice će dopizditi nakon 5. puta.Ali ajde bolje išta nego ništa.
Laughing Laughing Laughing Fejspalm joj Fejspalm joj Fejspalm joj Thumbs up
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 31 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Marvin Uto Jan 19, 2021 2:02 pm

Hororelf ::Nešto se razmišljam... Koliko je najduži no goal streak u istoriji NHL za jedan tim ili jednog igraca? Mora da postoji negde sezona gde tim nije dao niti jedan gol u nekoliko mečeva.
Ne znam kako sad tek ovo vidim, al kolko ja znam Ken Daneyko nije dao gol u nekih 256 utakmica za redom, to bi trebalo da je najduzi goal drought za jednog igraca u ligi.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 31 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu