NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HK Partizan

+40
FiMol
Sharks vk
Grof Bronza
Brain Damage
Forsberg
Hororelf
TUTI FRUTI
DeeDee
Nemanja_93
Breznjev
The Bear
MUĆKE
Iceman
max cavalera
Patrick Kane
Marvin
C of Red
Sima90
Augment
kb8
prlapan
OHK Beograd
rhadamanth
backy
VIX
bogic9
koskabgd
popxl
Liverpool FC
Lazicy
SlobaGrobar
Issa
FILIP31
Bard
SymphonyX
milanche
Pufta
collymore10
Koleman994
Che
44 posters

Strana 18 od 32 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 32  Sledeći

Ići dole

HK Partizan - Page 18 Empty Re: HK Partizan

Počalji od VIX Ned Jan 15, 2012 3:26 pm

SymphonyX ::Koliko si ti retardiran HK Partizan - Page 18 344871

Stvarno ... HK Partizan - Page 18 252768
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 18 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Augment Ned Jan 15, 2012 6:10 pm

SymphonyX ::Koji kuraac sad ti izigravas?ZVEZDA SRBIJA,NIKAD JUGOSLAVIJA.

mislis taj rad:




HK Partizan - Page 18 52287
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 18 Empty Re: HK Partizan

Počalji od SymphonyX Ned Jan 15, 2012 6:34 pm

Idioti ja navijam za Partizan,ali vidim da se VIX pali na ove budalastine pa ga zajebavam Laughing
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 18 Empty Re: HK Partizan

Počalji od VIX Ned Jan 15, 2012 8:16 pm

SymphonyX ::Idioti ja navijam za Partizan,ali vidim da se VIX pali na ove budalastine pa ga zajebavam HK Partizan - Page 18 344871

Znamo da navijas za Partizan , citamo i mi NBAS , a to si i ovde msm rekao ali nesecam se tacno gde ... HK Partizan - Page 18 52287

I ne palim se ja nego se zezam ... HK Partizan - Page 18 344871
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 18 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Che Ned Jan 15, 2012 8:49 pm

SymphonyX ::Idioti ja navijam za Partizan,ali vidim da se VIX pali na ove budalastine pa ga zajebavam Laughing
Endoplazmaticni retikulum.. Ne razume on to..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 18 Empty Re: HK Partizan

Počalji od VIX Ned Jan 15, 2012 9:05 pm

Citoplazmo ... HK Partizan - Page 18 52287
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 18 Empty Re: HK Partizan

Počalji od collymore10 Sre Jan 18, 2012 10:16 pm

Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan opet savladao lidera Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan

Hokejaši Partizana pobedili su večeras u Beogradu Maribor sa 4:2 (1:1, 0:1, 3:0), u zaostaloj utakmici 24. kola Slohokej lige.

Golove za crno-bele postigli su Dimitrije Filipović, Marko Kovačević, Marko Milovanović i Pavel Popravka, dok su strelci za Maribor bili Davor Rakanovič i Dejan žemva.

Izabranici trenera Pavela Kavčiča su do pobede u duelu dve najkvalitetnije ekipe ove sezone stigli su posle sjajne igre u poslednjoj trećini, kada su sa golovima Kovačevića, kapitena Milovanovića i prvog strelca lige Popravke, preokrenuli vodjstvo gostiju od 2:1 i tako došli do veoma bitnih bodova.

Partizan posle ovog meča ima 46 bodova, dok je Maribor i dalje ubedljivo prvi sa 60.

Posle drugog ovosezonskog trijumfa nad liderom šampionata Partizanu je neophodno da osvoji još samo dva boda u poslednja tri meča da bi obezbedio drugo mesto pred plej-of i prednost domaćeg terena u eventualnom polufinalu razigravanja.

Prvu šansu da ispune taj cilj hokejaši Partizana će imati u subotu, 21. januara kada u meču 26. kola u Pionir dolazi ekipa Mladi Jesenice.
collymore10
collymore10
2nd liner
2nd liner

Posts : 2281
Location : Negde dole juzno...
Flyers

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 18 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Che Sre Jan 18, 2012 10:19 pm

Konacno promena u pristupu malo... Dobro odigran zavrsetak utakmice, i pobeda protiv najveceg rivala za titulu..

...

Ne mogu da ih stignu, ali verovatno zadrzavamo 2. mesto.. Nije to lose, mada jbg., u finalu necemo imati domaci teren.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 18 Empty Re: HK Partizan

Počalji od collymore10 Sre Jan 18, 2012 10:24 pm

U prethodnoj utakmici #10 je nosio Lukovic, a to je bio broj Prokica - da li je Proka napustio Partizan Evo u ovoj utakmici strelac je bio D.Filipovic, on i Lukovic su klinci koji su igrali na svetskom prvenstvu, polako ulaze u tim Postovanje
collymore10
collymore10
2nd liner
2nd liner

Posts : 2281
Location : Negde dole juzno...
Flyers

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 18 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Che Sre Jan 18, 2012 10:31 pm

Lukovic je nas najtalentovaniji igrac by far... Ne dospeva se bas preko veze u kamp NYR (mada, iskreno, pomalo je on zalutao tamo)...
...
Gledao sam trening meceve sa tog kampa, kad ih je backy kacio... Izgledao je prenaivno i gresio je, mada je bilo i obecavajucih trenutaka..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 18 Empty Re: HK Partizan

Počalji od collymore10 Čet Jan 26, 2012 1:32 pm

Partizan ubedljiv na Bledu

Hokejaši Partizana ubedljivo su na gostujućem ledu savladali ekipu HDD Bled rezultatom 7:1 (2:0, 2:0, 3:1), u pretposlednjem kolu Slohokej lige.

Crno-beli’ su pobedom u Bledu i teoretski obezbedili drugo mesto u regularnom delu sezone i prednost domaćeg terena u mečevima četvrtfinala i eventualnog polufinala plej-ofa.

Po dva gola za ekipu Partizana postigli su Marko Kovačević i Miloš Babić, dok su po jedan gol postigli Marko Sretović, Nemanja Vučurević i kapiten Marko Milovanović.

Jedini gol za Bled postigao je Anže Terlikar. U subotu, 28. januara je na programu poslednje kolo ligaškog dela regionalnog takmičenja, kada će Partizan pred svojim navijačima ugostiti HK Slaviju iz Ljubljane. Utakmica se igra od 18 časova u ledenoj dvorani "Pionir“.

IZVOR. B92,
collymore10
collymore10
2nd liner
2nd liner

Posts : 2281
Location : Negde dole juzno...
Flyers

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 18 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Sima90 Sub Jan 28, 2012 5:03 pm

Hokejaši Partizana dobili su još jedno pojačanje.

Novi član našeg kluba je američki bek Joshua Mizerek (34), koji je, posle završenog koledža, igrao za više timova u ECHL, CHL i UHL ligi. Poslednjih nekoliko godina Mizerek je vrlo uspešno nastupao u Holandiji za ekipu Haga. Ugovor sa Partizanom ovaj iskusni bek je potpisao do kraja sezone. Tapsem sa kapom

Izvor:Sajt Hokejaskog kluba Partizan.

PS. Mladi Jesenice se povukli iz takmicenja. Sad
Sima90
Sima90
AHL
AHL

Posts : 348
Godine : 33
Location : Batocina
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 18 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Che Sub Jan 28, 2012 5:07 pm

Pogledacu malo kasnije sta sve ima novo u klubu, nisam nekoliko dana gledao..
Ocekivano, dovodimo nekoliko igraca za PO, kao sto su i najavljivali.. A kvalitete istih - videcemo...

edit: Simo, molim te ne citaj gorenje postove.. Mellow Laughing Fejspalm joj Hahahahahaha
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 18 Empty Re: HK Partizan

Počalji od collymore10 Ned Jan 29, 2012 12:01 am

Nindza Poraz Partizana, kreće plej-of

Hokejaši Partizana poraženi su od Slavije iz Ljubljane rezultatom 4:3 (0:1, 1:0, 2:2, 0:0, 1:0), posle izvođenja penala, u meču poslednjeg kola Slohokej lige.

Strelci za ekipu Partizana bili su Miloš Babić, Pavel Popravka i Nemanja Vučurević. Za ekipu Slavije golove su postigli Snoj, Enes Gorše, Igor Angelovski i Klemen Baumkiršer, koji je bio jedini strelac u penal seriji.

’Crno-beli’ nisu imali motiva za igru jer su ranije obezbedili drugo mesto na tabeli pred plej-of, pa se tokom većeg dela meča igralo veoma izjednačeno. Ipak, sve je krenulo dobro za Partizan jer je Babić postigao gol već u petom minutu. Do kraja prve trećine nije bilo golova, ali su gosti iskoristili neopreznost ’crno-belih’ na početku drugog dela i posle samo deset sekundi igre izjednačili rezultat preko Snoja.

U narednih gotovo pola časa igre nije bilo pogodaka, da bi sredinom poslednje trećine golovima Popravke i Vučurevića, Partizan za četiri minuta stigao do vođstva od 3:1. Tada se činilo da će meč sigurno privesti kraju, ali gosti kreću na sve ili ništa i sa dva brza gola Goršea i Angelovskog stižu do izjednačenja od 3:3, pet minuta pre kraja regularnog dela. Do kraja nije bilo golova, pa je meč otišao u produžetak.

Ni igra ’četiri na četiri’ u dodatnih pet minuta nije odlučila pobednika, pa je usledila penal serija, u kojoj su gosti bili precizniji i tako došli do vredna dva boda kojom su sačuvali peto mesto na tabeli na kraju regularnog dela sezone.

Odloženi meč 26. kola Partizan - Mladi Jesenice ipak neće biti odigran, jer se slovenačka ekipa povukla iz daljeg toka takmičenja, čime je došlo do pomeranja u donjem delu tabele. Partizan će tako u četvrtfinalu plej-ofa odmeriti snage sa sada sedmoplasiranom ekipom Bleda, dok će prvoplasirana ekipa Maribora biti slobodna u prvoj rundi.

Prvi meč između Partizana i Bleda na programu je u sredu, 1. februara u hali „Pionir“ od 18 časova. Četvrfinale plej-ofa igra se do dve pobede.

IZVOR. B92
collymore10
collymore10
2nd liner
2nd liner

Posts : 2281
Location : Negde dole juzno...
Flyers

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 18 Empty Re: HK Partizan

Počalji od VIX Ned Jan 29, 2012 1:03 am

Realno Bled je zajebana ekipica , ali moramo je pregaziti kao plitak potok ...

Cini mi se da Partizanu najvise fali pouzdan golman kao sto je bio Murray prosle sezone ...
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 18 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Sima90 Ned Jan 29, 2012 10:39 am

Realno prtoiv Bleda ne bi trebalo da imamo problema. Very Happy Slazem se da je golman slabiji nego prosle godine. Mozda smo ove godine trebali da forsiramo Lukovica. Ali sta je tu je.
Sima90
Sima90
AHL
AHL

Posts : 348
Godine : 33
Location : Batocina
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 18 Empty Re: HK Partizan

Počalji od VIX Ned Jan 29, 2012 1:33 pm

Sima90 ::Realno prtoiv Bleda ne bi trebalo da imamo problema. HK Partizan - Page 18 260887 Slazem se da je golman slabiji nego prosle godine. Mozda smo ove godine trebali da forsiramo Lukovica. Ali sta je tu je.

Realno je tako ... HK Partizan - Page 18 260887

Murray je bio najbolji golman u Slo Hokej ligi u predhodnih xy godina , a Klingi ipak nije ta klasa . HK Partizan - Page 18 690961

Lukovic treba da dobija vise sanse ( citaj startuje vise utakmica ) , ali nekako nije za prvog golmana .
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 18 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Sima90 Ned Jan 29, 2012 7:32 pm

Ma znam da Lukovic nije za prvog golmana. Rekoh malo da igra zbog reprezentacije. Cool Mogao je da brani regularni deo, a vec za plej-of smo mogli da dovedemo nekog golmana. Vrtim beli peskir
Sima90
Sima90
AHL
AHL

Posts : 348
Godine : 33
Location : Batocina
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 18 Empty Re: HK Partizan

Počalji od VIX Ned Jan 29, 2012 7:42 pm

Sima90 ::Ma znam da Lukovic nije za prvog golmana. Rekoh malo da igra zbog reprezentacije. HK Partizan - Page 18 318616 Mogao je da brani regularni deo, a vec za plej-of smo mogli da dovedemo nekog golmana. HK Partizan - Page 18 273860

Rizik ti je ta stvar ...

Sta ces ako omanes sa izborom golmana koji nema vreme da se uigra pre PO . Tek tada bi otisla mast u propast ... HK Partizan - Page 18 260887
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 18 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Sima90 Ned Jan 29, 2012 7:46 pm

VIX ::

Rizik ti je ta stvar ...

Sta ces ako omanes sa izborom golmana koji nema vreme da se uigra pre PO . Tek tada bi otisla mast u propast ... HK Partizan - Page 18 260887

Bez rizika nema ni profita. Smile
Sima90
Sima90
AHL
AHL

Posts : 348
Godine : 33
Location : Batocina
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 18 Empty Re: HK Partizan

Počalji od VIX Ned Jan 29, 2012 8:29 pm

Sima90 ::
VIX ::

Rizik ti je ta stvar ...

Sta ces ako omanes sa izborom golmana koji nema vreme da se uigra pre PO . Tek tada bi otisla mast u propast ... HK Partizan - Page 18 260887

Bez rizika nema ni profita. HK Partizan - Page 18 690961

To si upravu ali pitanje je koliko u HKPu zele da riskiraju ... HK Partizan - Page 18 690961
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 18 Empty Re: HK Partizan

Počalji od OHK Beograd Ned Jan 29, 2012 8:43 pm

Partizan je mogao prosle godine da da domacem golmanu da igra. Ali nisu hteli. Ovaj Murray je igrao skoro sve kako se secam. Njih nezanima razvoj domacih igraca. Mogli su na primer prosle godine da imaju Popravka za jeftinije pare od neki drugih stranaca ali nisu hteli.
OHK Beograd
OHK Beograd
AHL
AHL

Posts : 107
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 18 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Che Ned Jan 29, 2012 10:42 pm

Sada vec pricas gluposti..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 18 Empty Re: HK Partizan

Počalji od OHK Beograd Ned Jan 29, 2012 11:26 pm

Dzomba ::Sada vec pricas gluposti..

Pa reko sam vise stvari... sa kojima se neslazes?

Popravko je mogao igrati i bio bi jeftiniji od stranaca. Mislim da to nije neka tajna?
Nasem golmanu skoro da nisu dali da igraju - Murray je igrao 99%... mozda je ovaj nas igrao jednom, samo jednom.
Dal su oni i zvezda blokirali vitez da ucestvuje u ligi? Zbog toga smatram da nezele razvoj hokeja u srbiji.
OHK Beograd
OHK Beograd
AHL
AHL

Posts : 107
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 18 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Che Ned Jan 29, 2012 11:46 pm

To je druga stvar sto mi nemamo golmana koji je upola dobar kao Marej... A i sam znas da je bio uzasan pritisak da se osvoji titula, svi su ocekivali to. A to je Partizan, uostalom.
Znamo i da je Marej bio dobrano placen (spekulisu se tu sad cifre...). Ali zasluzio je svaki cent, sjajno je branio. Toliko sjajno, da sam se vecinu sezone cudio sta on radi uopste kod nas.
...
Ove godine sa Klingijem je malo drugacija stvar. Mozda je bilo pametnije da su forsirali domaceg golmana. Ne znam, to je vec za diskusiju.
Ali je i Klingi sigurno bolji od domaceg golmana. Koliko? I to je za diskusiju.
Mada, generalno se slazem da je veliki problem (narocito za reprezentaciju) sto nemamo golmana koji redovno brani u iole ozbiljnom seniorskom takmicenju. (SloHokej nije bas to, ali je najblize sto imamo).

...

Zasto nisu potpisali Popravka posle dobre igre i onog PO? Ne znam. Ali to nije moja stvar. Niko realno ne zna ni kolko ga sada placaju. Niko realno ne zna ni kolko su placali proslogodisnja PO pojacanja. (jer, tako nam je svuda, i u zivotu, i u sportu..)
A istina, nisu se sva pojacanja prosle godine pokazala kao sjajna. Bilo je i promasaja. Ali nisu sigurno namerno pravili promasaje, davali su pare valjda iz svog dzepa. Sto bi onda radili to? Rolling Eyes

...

Ne znam sta imas ti protiv Partizana. Znam, nisu ni ti ljudi sigurno sad bajni, nisu ni andjelcici, ali rade svoju stvar sa svojim parama, a meni pruzaju mogucnost da jednom godisnje pogledam solidne PO meceve u svom gradu. (btw, meni je osecaj prejeben kad odem na hokej, moramo i ove sezone da se skupimo ljudi.. od 15. ili tako februara idem obavezno na sve PO meceve)
A to sto ne rade u intersu srpskog hokeja, ako sam razumeo, posto msm da na to ciljas, pa jbg. Sta da se radi? Ko moze njih na to da natera? Oni su jaci od (prakticno nepostojeceg) saveza.
Opet, kazem, ja se generalno slazem sa tobom. Narocito sto se tice situacije oko leda i dvorana.
Ali sta mozes da ocekujes u ovakvoj drzavi? A i nije bas da nam je hokej nacionalan sport...
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 18 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 32 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 32  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu