NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HK Partizan

+40
FiMol
Sharks vk
Grof Bronza
Brain Damage
Forsberg
Hororelf
TUTI FRUTI
DeeDee
Nemanja_93
Breznjev
The Bear
MUĆKE
Iceman
max cavalera
Patrick Kane
Marvin
C of Red
Sima90
Augment
kb8
prlapan
OHK Beograd
rhadamanth
backy
VIX
bogic9
koskabgd
popxl
Liverpool FC
Lazicy
SlobaGrobar
Issa
FILIP31
Bard
SymphonyX
milanche
Pufta
collymore10
Koleman994
Che
44 posters

Strana 10 od 32 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Sledeći

Ići dole

HK Partizan - Page 10 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Pufta Sre Mar 02, 2011 3:15 pm

moram da se upoznam sa mladom damom Pijem kafu i chiluje
a garant ces da me vidis negde a ja tebe ne i onda ces da me iskuliras onako fegasto Pijem kafu i chiluje
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 10 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Che Sre Mar 02, 2011 3:19 pm

Pa sam kazes da te ne bi prepoznao.. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 10 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Pufta Sre Mar 02, 2011 3:24 pm

i posle je laza feg Pijem kafu i chiluje
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 10 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Che Sre Mar 02, 2011 3:29 pm

Pufta ::i posle je laza feg Pijem kafu i chiluje
Jbt, jel vidis ti kakvo je vreme napolju? Laughing
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 10 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Pufta Sre Mar 02, 2011 3:34 pm

pada sneg, nista posebno Pojma nemam bar kod mene ovde..
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 10 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Che Sre Mar 02, 2011 3:36 pm

Kod mene mecava, sa jakim vetrom.. Laughing
Doduse, sad se malo smirilo..

Anyway, pravo vreme za hokej.. Smile Padao je sneg i kada sam isao na onu koju smo dobili 10-2.. Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 10 Empty Re: HK Partizan

Počalji od collymore10 Sre Mar 02, 2011 10:03 pm

4 : 0 Partizan Srbija Stanley Cup OOOOOOOOOOOOOOOO PARTIZANEEEEEEEEEEE................ Srce
collymore10
collymore10
2nd liner
2nd liner

Posts : 2281
Location : Negde dole juzno...
Flyers

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 10 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Che Sre Mar 02, 2011 10:27 pm

collymore10 ::4 : 0 Partizan Srbija Stanley Cup OOOOOOOOOOOOOOOO PARTIZANEEEEEEEEEEE................ Srce
Titula, titula, slavice se TITULAAA.. Jeaaaa Partizan
Pufto, jesi bio na utakmici?
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 10 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Pufta Sre Mar 02, 2011 10:35 pm

nisam, rekao mi ortak da je bilo prepuno pa me mrzelo da se guram tamo.
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 10 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Che Sre Mar 02, 2011 10:55 pm

Pufta ::nisam, rekao mi ortak da je bilo prepuno pa me mrzelo da se guram tamo.
Picko.. Pijem kafu i chiluje
Mada jeste, guzva na ulazu je bila nenormalna.. Jedva izvukoh gospodjicu zivu odande.. I:
Inace je navijanje bilo PREJEBENO, valjda zbog akusticnosti hale ili cega.. Smile



I pored (opet) loseg sudjenja, SO fantasticnog Mareja (omiljeni igrac u svetu hokeja od pre neki dan), i ubedljivih 4:0..
Toliko smo mocni i samouvereni bili u ovoj seriji, da smo sa igracem manje igrali kao da se nista posebno ne desava, a cesto smo imali i vise sanse od njih u tim situacijama..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 10 Empty Re: HK Partizan

Počalji od backy Sre Mar 02, 2011 10:59 pm

Znaci osvojili su titulu cestitamo (ne volim bas te slovence)ne pratim hokej van nhl ali me interesuje par stvari.Jel partizan ima igrace iz svog pogona ili je kao i medvescak legija stranaca i druga stvar koliko je jaka slovenska liga
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 10 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Che Sre Mar 02, 2011 11:10 pm

Slovenacka liga nije nesto posebno jaka, ali za PO se obicno svi pojacaju solidnim igracima..
Partizan ima igrace iz svog pogona, reprezentativce, a ima i strance, par Kanadjana i Slovenaca, Ceh i Ukrajinac..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 10 Empty Re: HK Partizan

Počalji od backy Sre Mar 02, 2011 11:29 pm

Dzomba ::Slovenacka liga nije nesto posebno jaka, ali za PO se obicno svi pojacaju solidnim igracima..
Partizan ima igrace iz svog pogona, reprezentativce, a ima i strance, par Kanadjana i Slovenaca, Ceh i Ukrajinac..
Koliko jos ima klubova u srbiji i dali jacinom partizan bi mogao igrati EBEL tj dali bi bio konkurentan
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 10 Empty Re: HK Partizan

Počalji od rhadamanth Čet Mar 03, 2011 2:57 pm

backy ::
Dzomba ::Slovenacka liga nije nesto posebno jaka, ali za PO se obicno svi pojacaju solidnim igracima..
Partizan ima igrace iz svog pogona, reprezentativce, a ima i strance, par Kanadjana i Slovenaca, Ceh i Ukrajinac..
Koliko jos ima klubova u srbiji i dali jacinom partizan bi mogao igrati EBEL tj dali bi bio konkurentan

U Srbiji "postoje" jos Crvena Zvezda, Beostar, Vojvodina, Novi Sad i Spartak (valjda i Tas). E, sad, gledajuci seniore tih klubova, manje-vise su svi upokojeni sa povremenim trzajima, pa nam je i "liga" takva. Partizanova konkurentnost za EBEL je vrrrrlo diskutabilna, pre svega finansijski. Mislim da je to ipak preveliki zalogaj za sada, kada iza njih ne stoji cvrsta srpska liga. Ja bih se vise radovala ozivljavanju hokeja u Srbiji nego samo Partizanu u EBELu. Videcemo sta sledeca sezona nosi...
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 10 Empty Re: HK Partizan

Počalji od collymore10 Čet Mar 03, 2011 3:27 pm

Austrijanci žele šampione SLOhokej lige

IZVOR:sportal.rs

Osvojena titula, naziv šampiona SLOhokej lige, mogao bi da se vrlo brzo isplati Partizanu. Jedna od najkvalitetnijih liga u Evropi, EBEL, želi da vidi tim iz Humske kao svog člana. Iako je u Austriji vladala bojazan da će njihov hokej oslabiti, ukoliko i peti neaustrijski tim uđe u Ligu, posle meča za titulu SLOhokej lige u kojem su crno-beli hokejaši savladali Olimpiju 4:0 uz punu ledenu dvoranu, čelnici takmičenja spremni su da se ovih dana sastanu za funkcionerima Partizana. Tema razgovora trebalo bi da bude članstvo "parnog valjka" u EBEL ligi.

Interes publike i sponzora, pa još i sportski faktor, mogli bi da otvore vrata Partizanu i time bi liga sa punim pravom bila nazivana regionalna.

- Ekipa se uklopila sa odličnim trenerom. Imali smo sreću da su nam i stranci bili odlični, a igrali su kao da su deca kluba. Posle prvog meča protiv Olimpije, uprkos porazu, znali smo da je titula naša - istakao je Marko Sretović za RTS posle meča.
collymore10
collymore10
2nd liner
2nd liner

Posts : 2281
Location : Negde dole juzno...
Flyers

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 10 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Che Čet Mar 03, 2011 5:22 pm

Ja nemam bojazan da Partizan moze i narocito da ce tek moci da igracki konkurise EBEL timovima (bili bi pri dnu, ili na samom dnu, ali dobro, to je neki pocetak..)

Dva vazna pitanja ostaju dvorana i finansije. Dvoranu vecu nemamo, a nisam siguran ni da je neko spreman da u zemlji Srbiji ulazi velike pare u hokejaski tim.

Btw, i EBEL-u, po meni, treba jedna malo veca restrukturacija.. Ovo sto su sudije uradile Medvescaku u Zagrebu je stvarno ispod nivoa jedne takve lige. Jasno mi je da takve stvari (i jos malo gore) prolaze u SloHokeju, ali EBEL bi trebalo da bude ozbiljnije takmicenje.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 10 Empty Re: HK Partizan

Počalji od OHK Beograd Čet Mar 03, 2011 6:20 pm

Reko bi da su price o EBEL ligi neki san. Nema arena, a samo ako gledamo arene... Ledeni Pionir prima u proseku koliko, 300 ljudi na utakmici? U Ebelu prijamju preko 3000 u proseku.

Mozda je najbolje resenje ova Madjarsko-Rumunska MOL liga?
OHK Beograd
OHK Beograd
AHL
AHL

Posts : 107
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 10 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Che Čet Mar 03, 2011 6:32 pm

OHK Beograd ::Reko bi da su price o EBEL ligi neki san. Nema arena, a samo ako gledamo arene... Ledeni Pionir prima u proseku koliko, 300 ljudi na utakmici? U Ebelu prijamju preko 3000 u proseku.
A zasto ljudima rusis snove? Pusti ih da sanjaju... Pijem kafu i chiluje
Svi su ovde svesni kakvo je EBEL takmicanje. Ja nemam sumnje da bi poseta bila znatno, znatno veca nego u Slohokeju. Pa kad ti dodju Jesenice, pa tek Medvescak, pa Austrijanci.. Ma dolazili bi i ljdui koji ne prate tolko hokej, kao sto je bilo i sada protiv Olimpije (btw, dvorana je bila ispunjena sa nekih 115% kapaciteta.. znam, posto su mi dva lika prakticno sedela na glavi). A i ljudi koji vole hokej (a znam da ih ima) bi dosli jer su svesni da je to jedno kvalitetno takmicenje i jedna jaka evropska liga.

"Samo" hala i finansije/sponzori, i primaju nas, uveren sam. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 10 Empty Re: HK Partizan

Počalji od OHK Beograd Čet Mar 03, 2011 6:54 pm

Pa ja mislim da je jedini razlog za toliko mnogo publike zbog finala. Dodju ovi navijaci FK Partizana i drugi timova Partizana. U sustini, na prosecnim utakmicama nema ni blizu toliko mnogo publike. U prvoj finalnoj utakmici u pioniru je bilo samo oko 700 ljudi na primer. A to je duplo toga sto je prosek. :/


HK Partizan - HK Triglav 3:0 (1:0, 2:0, 0:0) Pionir, Posetilaca - 150
HD mladi Jesenice - HK Partizan 3:4 (1:1, 0:2, 2:1) , Jesenice, Posetilaca - 220
HK Olimpija - HK Partizan 4:3 (1:1, 2:2, 1:0) , Ljubljana, Posetilaca - 150
HK Partizan – Team Zagreb 5:2 (1:1, 2:0, 2:1), Pionir, Posetilaca - 100
HK Slavija – HK Partizan 1:5 (1:3, 0:1, 0:1), Ljubljana (zalog) , Posetilaca -130
HDD Bled – HK Partizan 4:8 (2:2, 2:5, 0:1), Bled, Posetilaca - 50
HK Partizan – HDD Bled 10:1 (2:0, 2:0, 6:1), Pionir, Posetilaca - 450
Graz 99ers II – HK Partizan 4:5 SO (1:0, 1:2, 2:2, 0:0, 0:1), Graz, Posetilaca - 60
HK Partizan – HDK Stavbar Maribor 2:5 (1:1, 1:2, 0:2), Pionir, Posetilaca - 600
HK MK Bled – HK Partizan 3:10 (1:3, 1:2, 1:5), Bled, Posetilaca - 80
HK Partizan - HD mladi Jesenice 8:3 (1:2, 6:0, 1:1), Pionir, Posetilaca - 450
HK Triglav – HK Partizan 0:3 (0:0, 0:1, 0:2), Kranj, Posetilaca - 120
HK Partizan - HK Olimpija 2:3 (1:0, 0:2, 1:1), Pionir, Posetilaca - 400
Team Zagreb – HK Partizan 1:3 (0:2, 0:0, 1:1), Zagreb, Posetilaca - 300
HK Partizan – HK Slavija 5:0 (3:0, 1:0, 1:0), Pionir, Posetilaca - 200
HDK Maribor – HK Partizan 1:3 (1:3, 0:0, 0:0), Maribor, Posetilaca - 150
HK Partizan – Graz 99ers II 3:0 (1:0, 0:0, 2:0), Pionir, Posetilaca - 200
HK Partizan - HK MK Bled 9:0 (2:0, 4:0, 3:0), Pionir, Posetilaca - 100
HK Partizan – HK Slavija 6:5 (2:0, 1:3, 3:2), Pionir, Posetilaca - 100
HDD Bled – HK Partizan 1:8 (0:2, 0:4, 1:2), Bled, Posetilaca - 70
HK Partizan - Graz 99ers II 4:0 (1:0, 1:0, 2:0), Pionir, Posetilaca - 100
HD mladi Jesenice – HK Partizan 1:2 OT (1:1, 0:0, 0:0, 0:1), Jesenice, Posetilaca - 110
HK Partizan – Team Zagreb 7:2 (2:1, 3:1, 2:0), Pionir, Posetilaca - 100




Dovrsicu listu kasnije... pa cu je kasnije prebacit na vikipediju, da bude stranica, HK Partizanova 2010-2011 sezona. Razz
Ali, cinjenica je da ovaj mali broj posetilaca je i suvise malo za EBEL. Mislim, okej, nek se poveca duplo, opet je i suvise malo. MOL liga je najoblje resenje, ja mislim. M blize, m financijski bolje, a takodje, korak napred je.
OHK Beograd
OHK Beograd
AHL
AHL

Posts : 107
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 10 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Che Čet Mar 03, 2011 7:17 pm

Ne bi se povecao duplo, povecao bi se vise nego duplo. Pre svega zato sto bi HK Partizan bio medijski znatno vise ispracen.

MOL za SloHokej nikad ne bi menjao. Pijem kafu i chiluje Draze mi da deremo Slovence nego Rumune i Madjare.
Kad bi se MOL i Slohokej spojili, e to bi onda bila kul ligica. Ovako mislim da je bolje da Partizan ostane u SloHokeju..

Uostalom, ne vredi da vise polemisemo. Vreme ce pokazati kako ce i gde igrati. I pred kojom publikom. Pijem kafu i chiluje

Slazem se sa tobom da je ulazak u EBEL malo verovatan, ali takodje nije ni nemoguc. Samo treba da se poklope neke stvari. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 10 Empty Re: HK Partizan

Počalji od SymphonyX Pet Mar 04, 2011 12:40 am

Kakav crni EBEL Fejspalm joj
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 10 Empty Re: HK Partizan

Počalji od bogic9 Pet Mar 04, 2011 5:16 pm

Samo da cestitam najboljem klubu i navijacima osvajanje lige uz malo zakasnjenje. Bezuslovna dominacija i grobarizacija.
bogic9
bogic9
AHL
AHL

Posts : 146
Location : BG
Capitals

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 10 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Che Pet Mar 04, 2011 5:17 pm

bogic9 ::Samo da cestitam najboljem klubu i navijacima osvajanje lige uz malo zakasnjenje. Bezuslovna dominacija i grobarizacija.
Jesi bio?
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 10 Empty Re: HK Partizan

Počalji od collymore10 Uto Mar 08, 2011 10:16 pm

Partizan Srbija Partizan Srbija Partizan Srbija Milovanović za SPORTAL.RS: Igraćemo EBEL ako... Partizan Srbija Partizan Srbija Partizan

izvor:SPORTAL.RS


Hokejaši Partizana su napravili fantastičan uspeh osvajanjem SLOhokej lige. Posle pobede nad Olimpijom u finalnoj seriji, apetiti kako navijača, tako i igrača i funkcionera crno-belih su porasli. U razgovoru za SPORTAL.RS Marko Milovanović priznaje da oseća veliki ponos zbog naslova šampiona.

HK Partizan - Page 10 00046676

- Fantastičan je osećaj. Prošlo je nedelju dana od meča sa slovenačkom ekipom, ali i dalje osećamo veliki ponos zbog titule. Mogu slobodno da kažem da je trofej kruna karijere cele ekipe - ističe Milovanović.

Mnogi navijači se nadaju da će se tim iz Humske naći sledeće sezone u najjačem takmičenju - EBEL ligi.

- Postoji šansa da se nađemo tamo. Dosta toga će zavisiti od grada i Olimpijskog komiteta Srbije. Bilo bi lepo da naš rezultat isprate na pravi način. Sve što smo učinili u poslednjih, hajde da ne kažem šest godina, ali barem ova 24 meseca koji su iza nas, zaslužuju podršku od glavnih struktura.

HK Partizan - Page 10 Markomilov

Srbija ne pamti 2.000 ljudi na nekom meču hokeja.

- Bilo nam je puno srce kad smo videli Grobare još na zagrevanju kako su ispunili halu. Kada je usledila koreografija bilo je zastrašujuće. Hokejašima Olimpije, a i nama nije bilo svejedno, noge su postale dodatno teže u prvih pet minuta, jer smo znali da imamo odgovornost prema onima koji su tu zbog nas. I prošle godine su naši fanovi ispunili "Pionir" protiv Maribora, ali ovo je bilo još bolje.

Stranci nisu ostali imuni na takvu atmosferu.

- Kada smo imali već prednost od 4:0 pogledao sam ka klupi i video ih kako pevaju zajedno sa navijačima. Ajde Slovenci oni znaju srpski, ali kada sam ugledao Džona Mareja koji isto peva, ma neverovatan osećaj. Baš mi je američki golman posle utakmice rekao da ono što je doživeo u Beogradu, nikada nije video ni u Americi ni u Kanadi.

Marej je svakako jedan od najzaslužnijih za titulu.

- On je vrhunski čuvar mreže i odličan drug. Gde god da je igrao svi su ga voleli. Ne znam još uvek da li će ostati kod nas, zavisi od ljudi iz kluba i njega samog.

Pomenuli ste ljude iz kluba. Vaš otac, koji je sada predsednik kluba, pre 25 godina je podigao poslednju titulu Partizana u bivšoj SFRJ.

- Ponosan sam na njegov rezultat isto kao i na naš. Posle meča zagrlio me je na ledu i to je bilo jače nego bilo koje reči. Teško je i da opišem koliko mi je značio taj zagrljaj - zaključio je Milovanović za sportal.
collymore10
collymore10
2nd liner
2nd liner

Posts : 2281
Location : Negde dole juzno...
Flyers

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 10 Empty Re: HK Partizan

Počalji od collymore10 Pet Jun 17, 2011 10:49 pm

Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan HK Partizan poziva na dijalog Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan

IZVOR: B92


Iako je u sezoni 2010/11 osvojio titulu šampiona Slohokej lige za hokejaški klub Partizan početak predstojeće sezone je vrlo neizvestan.
HK Partizan je zainteresovan da u predstojećoj sezonu učestvuje u jednoj od regionalnih liga - Slohokej ili MOL ligi (mađarska regionalna liga koja predstavlja još viši nivo takmičenja od Slohokeja). Propisi regionalnih liga zahtevaju učešće Partizana od početka septembra, ali je problem korišćenje ledene dvorane Pionir u tom periodu zbog Evropskog prvenstva u odbojci za žene.

Zvanično saopštenje hokejaškog kluba Partizan prenosimo u celosti.

Zbog organizacije odbojkaškog Evropskog prvenstva za žene koje će se igrati u Hali Pionir, ledena dvorana Pionir neće biti u funkciji do 5. oktobra 2011. godine jer se postrojenja za pravljenje leda koriste kao rashladni uređaji za dvoranu Pionir. Na ovaj način HK Partizan kao i srpski hokej uopšte vraća se u period od pre 30 godina kada je klizalište Tašmajdan počinjalo sa radom 20. oktobra i zahtevalo stalno gledanje u nebo. Bez namere da na bilo koji način osporimo važnost Evropskog takmičenja u odbojci, ipak smatramo da je potrebno da postoji i razumevanje za potrebe hokeja. Pošto se radi o dve odvojene dvorane u kojima su se u zimskom periodu održavala takmičenja u košarci i hokeju istovremno, hokejaški klub Partizan je kao rešenje ponudio zakup i instaliranje privremenih dodatnih uređaja koji bi omogućili formiranje ledene ploče početkom septembra, ali do sada nismo naišli na razumevanje nadležnih. Zbog toga je HK Partizan prinuđen da pozove sve zainteresovane strane na otvoreni dijalog i iznalaženje tehničkih mogućnosti za obezbeđivanje uslova za takmičenje u obe dvorane.

Napominjemo da je 2009. godine hokejaški klub Novi Sad primenio identično rešenje za organizaciju Kontinental kupa u SPENS-u, te da su i čelni ljudi dvorane i ljudi zaduženi za sport u Novom Sadu sa rukovodiocima HK Novi Sad pronašli adekvatno rešenje.

HK Partizan je od svog osnivanja 1948. godina osvajao 15 titula državnog prvaka od čega poslednjih šest godina zaredom, a u protekle dve godine, u sezoni 2009/10 i 2010/11 takmičio se u Slohokej ligi i u prvoj sezoni igrao u finalu Slohokeja, da bi u sezoni 2010/11 osvojio titulu šampiona. Ovi nastupi i sportski uspesi HK Partizan umnogome su doprineli reafirmaciji hokeja na ledu u Srbiji, posebno kada je u pitanju seniorska nacionalna selekcija. U protekle dve godine HK Partizan je dao veliki broj igrača za reprezentaciju Srbije, a u našem klubu su mladi perspektivni igrači srpskog hokeja imali mogućnost da treniraju i igraju u istom timu sa vrlo kvalitetnim igračima iz Kanade, Slovačke, Rusije itd.

Na osnovu svega ovoga jasno je da je HK Partizan na ovaj način doveden u vrlo ozbiljnu situaciju, jer je već propušten prvi rok za prijavljivanje ekipe za takmičenje u regionalnim ligama, te da rešavanje ovog problema ne dozvoljava odlaganje i neophodno je u nekoliko narednih dana pronaći način da se HK Partizan obezbede uslovi za takmičenje.
collymore10
collymore10
2nd liner
2nd liner

Posts : 2281
Location : Negde dole juzno...
Flyers

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 10 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 32 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu