NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HK Partizan

+40
FiMol
Sharks vk
Grof Bronza
Brain Damage
Forsberg
Hororelf
TUTI FRUTI
DeeDee
Nemanja_93
Breznjev
The Bear
MUĆKE
Iceman
max cavalera
Patrick Kane
Marvin
C of Red
Sima90
Augment
kb8
prlapan
OHK Beograd
rhadamanth
backy
VIX
bogic9
koskabgd
popxl
Liverpool FC
Lazicy
SlobaGrobar
Issa
FILIP31
Bard
SymphonyX
milanche
Pufta
collymore10
Koleman994
Che
44 posters

Strana 19 od 32 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25 ... 32  Sledeći

Ići dole

HK Partizan - Page 19 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Sima90 Ned Jan 29, 2012 11:49 pm

Dzomba ::To je druga stvar sto mi nemamo golmana koji je upola dobar kao Marej... A i sam znas da je bio uzasan pritisak da se osvoji titula, svi su ocekivali to. A to je Partizan, uostalom.
Znamo i da je Marej bio dobrano placen (spekulisu se tu sad cifre...). Ali zasluzio je svaki cent, sjajno je branio. Toliko sjajno, da sam se vecinu sezone cudio sta on radi uopste kod nas.
...
Ove godine sa Klingijem je malo drugacija stvar. Mozda je bilo pametnije da su forsirali domaceg golmana. Ne znam, to je vec za diskusiju.
Ali je i Klingi sigurno bolji od domaceg golmana. Koliko? I to je za diskusiju.
Mada, generalno se slazem da je veliki problem (narocito za reprezentaciju) sto nemamo golmana koji redovno brani u iole ozbiljnom seniorskom takmicenju. (SloHokej nije bas to, ali je najblize sto imamo).

...

Zasto nisu potpisali Popravka posle dobre igre i onog PO? Ne znam. Ali to nije moja stvar. Niko realno ne zna ni kolko ga sada placaju. Niko realno ne zna ni kolko su placali proslogodisnja PO pojacanja. (jer, tako nam je svuda, i u zivotu, i u sportu..)
A istina, nisu se sva pojacanja prosle godine pokazala kao sjajna. Bilo je i promasaja. Ali nisu sigurno namerno pravili promasaje, davali su pare valjda iz svog dzepa. Sto bi onda radili to? Rolling Eyes

...

Ne znam sta imas ti protiv Partizana. Znam, nisu ni ti ljudi sigurno sad bajni, nisu ni andjelcici, ali rade svoju stvar sa svojim parama, a meni pruzaju mogucnost da jednom godisnje pogledam solidne PO meceve u svom gradu. (btw, meni je osecaj prejeben kad odem na hokej, moramo i ove sezone da se skupimo ljudi.. od 15. ili tako februara idem obavezno na sve PO meceve)
A to sto ne rade u intersu srpskog hokeja, ako sam razumeo, posto msm da na to ciljas, pa jbg. Sta da se radi? Ko moze njih na to da natera? Oni su jaci od (prakticno nepostojeceg) saveza.
Opet, kazem, ja se generalno slazem sa tobom. Narocito sto se tice situacije oko leda i dvorana.
Ali sta mozes da ocekujes u ovakvoj drzavi? A i nije bas da nam je hokej nacionalan sport...

Postovanje
Sima90
Sima90
AHL
AHL

Posts : 348
Godine : 33
Location : Batocina
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 19 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Che Ned Jan 29, 2012 11:51 pm

Opusti se, ja stalno ovako kenjam. Pijem kafu i chiluje
A i OHK je, ubedjen sam, dobar momak. Samo je malo neshvacen.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 19 Empty Re: HK Partizan

Počalji od OHK Beograd Pon Jan 30, 2012 1:01 am

Hm, pa, mogli su da barem ubace domaceg golmana po neku utakmicu. Jednu u tri utakmice nek mu daju da igra jednu trecinu. Ma nek je jedna u cetri, ali da barem igra nesto malo. Ali skoro nista nije dobio. :/ A mislim da bi svakako imali sjajan rezultat da je i igrao malo , na primer u utakmicama gde se pobedjivalo sa velikom razlikom.

Neki igrac koji igra za partizan mi je rekao da su mogli da uzmu popravka proslu sezonu za manje pare od drugih, ali nisu hteli. :/

Ne znam sta imas ti protiv Partizana.

Mogu da predjem preko toga sto su juniorsku ekipu zanemarili, ali nemogu da predjem preko toga sto su Vitezu zabranili da igra prosle sezone. To nije fer.


Ali sta mozes da ocekujes u ovakvoj drzavi?

Pa reci mi kako je onda Beostar od niceg napravio novu dvoranu na novom beogradu? To je zaista velika stvar za nas hokej, barem mislim da je.
Isto tako mislim da i drugi mogu da nesto urade da oce. Ovi koji vode zvezdu i partizan imaju stotine miliona dolara na raspolaganju. Sto nebi mogli da sa graodom sednu i lepo naprave neki dogovor o renoviranju starog Tasmajdana, da stave neki krov il nesto i da open se igra hokej tamo gde je bio centar hokeja u Srbiji decenimaja?
Koliko su placali za slohokej ove godine plus prosle dve? Mozda 500,000 dolara najmanje. To je dovoljno da se napravi nova arena. Sad, dobra arena na tasmajdanu bi valjda kostala vise, ali nema volja za tako nesto... ko zna, da ima volja mozda bi neki strani sponsor utrcao pare, mozda bi nesto moglo da se desi...


...u medjuvremenu nekome pricaju bajke o ucestvovanja u EBEL ligi... nek barem budu iskreni...
OHK Beograd
OHK Beograd
AHL
AHL

Posts : 107
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 19 Empty Re: HK Partizan

Počalji od rhadamanth Pon Jan 30, 2012 9:53 am

koja budala ce da pravi jos jednu ledenu arenu pored pionira, kad se ni pionir ne popuni ni 2% kad su tekme?! Fejspalm joj

hala na nbgd je ocaj - sve je super dok ne grane sunce i onda balon ne moze da stiti led kao pravi cvrsti krov, pa klizas po baricama i mekanom ledu. sve funkcionise jer je cela konstrukcija jeftinija varijanta nego prava hala, a izdrzavaju se od sile klinaca koji treniraju hokej i klizanje i fitnes centra koji se nalazi u sklopu "kompleksa".

cak i da neko ima te stotine milione dolara, nije lud da ulaze u nesto sto je neprofitabilno. logicno, zar ne?

zato prvo treba dici hokej na noge, pa posle razvijati, a to se nece desiti dokle god je ovakva situacija u "savezu" i medju klubovima tj. njihovim celnim ljudima.
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 19 Empty Re: HK Partizan

Počalji od OHK Beograd Pon Jan 30, 2012 2:43 pm

starbuck ::cak i da neko ima te stotine milione dolara, nije lud da ulaze u nesto sto je neprofitabilno. logicno, zar ne?

zato prvo treba dici hokej na noge, pa posle razvijati, a to se nece desiti dokle god je ovakva situacija u "savezu" i medju klubovima tj. njihovim celnim ljudima.

Pa mislim da nebi trebali da se hvale kako su dobri i kako doprinose razvoju... ili hej, mozda necemu doprinose ali netrebaju da se uvelicavaju i cak da daju nekima neku vecu nadu nego sto bi trebali neki imati. :/

Inace, kazi mi, recimo da ima vise arena, i to dobrih arena... zar to nebi napravilo da hokej i klizanje bude popularnije? Ipak, ima vrlo mali broj otvoreni termina za hokej, za one koji zele da treniraju. Takodje, zimi ima oko 10tak ledeni povrsina u beogradu... popularno je samo klizanje, mislim.
OHK Beograd
OHK Beograd
AHL
AHL

Posts : 107
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 19 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Che Pon Jan 30, 2012 2:58 pm

starbuck ::koja budala ce da pravi jos jednu ledenu arenu pored pionira, kad se ni pionir ne popuni ni 2% kad su tekme?! Fejspalm joj
Sad si malo preterala.. Laughing

...

Ali starbuck je u pravu..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 19 Empty Re: HK Partizan

Počalji od OHK Beograd Pon Jan 30, 2012 3:07 pm

Pa hej, mozda bi bilo dobro za partizana, za sam hokej tim da imaju svoju dvoranu. Recimo da ih kosta slohokej jedno 500,000 dolara godisnje. Uzmemo to puta tri, eto, milion dolara je vise nego dovoljno za arenu. Mislim da pingvin hala je kostala oko 500,000... a mogu napraviti nesto i bolje od toga, pa da imaju led kad god hoce...

...mislim, ako vec bacaju pare na slohokej, nek barem bace na nesto sto ce pomoci hokeskom razvoju dugotrajno... slohokej sezona bude i prodje, ali nova arena, to traje mnogo duze, i potrebno je da bi bilo vise mogucnosti za razvoj hokeja...
OHK Beograd
OHK Beograd
AHL
AHL

Posts : 107
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 19 Empty Re: HK Partizan

Počalji od rhadamanth Pon Jan 30, 2012 8:04 pm

ja stvarno razumem da imas pozitivan stav u smislu, ako obezbedis uslove za razvoj sporta, razvijace se - ali niko, jos jednom: NIKO!, nece da ulozi bez garancije da mu se pare vrate, a to prosto nema sanse. problem je cela ekonomska situacija i stanje i privatnika i drzave - jednostavno nema para i tu nema ni diskusije. zaboga, glupavu gimnastiku nemas gde da vezbas i taj bazicni sport, za koji ne treba puno para za opremu, je u losoj situaciji, a ne hokej...
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 19 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Che Pon Jan 30, 2012 8:06 pm

Gimnastiku? Laughing
Da ne treniras mozda? Ceskam bradu Laughing
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 19 Empty Re: HK Partizan

Počalji od OHK Beograd Pon Jan 30, 2012 8:22 pm

U gimnastici bi mogli doci daleko!
Ipak, hej, dosli smo daleko u Karateu, sto je slicno. Bili smo prvi na svetskom prvenstvu u karateu pre neku godinu. http://www.wkf-registration.net/kmAddons/assets/pdf/46_medals.pdf


ali niko, jos jednom: NIKO!, nece da ulozi bez garancije da mu se pare vrate

Dal se Partizanskom sponsoru isplacuje to sto ulaze pare svake sezone?
OHK Beograd
OHK Beograd
AHL
AHL

Posts : 107
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 19 Empty Re: HK Partizan

Počalji od rhadamanth Pon Jan 30, 2012 8:40 pm

e, vidis, ne isplacuje se - tu delom igra ljubav prema sportu, pa zato ulazu, bez da im se vrati, a delom zakonska obaveza da ekstraprofiteri moraju ili da plate neki dodatni porez ili da deo profita uloze u neke dobrotvorne svrhe od kojih je jedna sport.

ne, u gimnastici ne bi nikad mogli daleko, sa ovakvim pristupom.
a karate, kao i tekvodno i slicno, nisu nikakvi profesionalni sportovi i svi ti koji treniraju placaju da bi trenirali, a retko ko je placen da trenira.

a hokej ne moze da se igra tako sto placas da bi trenirao - moze to dok si klinac, pa krenes na neki sport. ono o cemu zapravo pricamo su seniori i oni treba da budu placeni posto spadaju u profesionalce, a to retko ko moze da izgura.
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 19 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Sima90 Pon Jan 30, 2012 9:17 pm

Da se vratimo Partizanu. Da Prvog februara igramo u pioniru protiv Bleda, a cetvrtog je revans. Eventualna treca utakmica je sestog. Cool
Sima90
Sima90
AHL
AHL

Posts : 348
Godine : 33
Location : Batocina
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 19 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Che Pon Jan 30, 2012 9:28 pm

Nazalost, necu moci da idem na prvi, ali cu se otici na majstoricu (3.) ako se bude igrao, ne daj boze..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 19 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Sima90 Pon Jan 30, 2012 9:42 pm

Majstorice nece biti. Tapsem sa kapom
Sima90
Sima90
AHL
AHL

Posts : 348
Godine : 33
Location : Batocina
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 19 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Sima90 Uto Jan 31, 2012 7:53 pm

Partizan će u četvrtfinalu plej ofa Slohokej lige dva puta ugostiti ekipu HDD Bled.

Prvi duel će se odigrati 1. februara u 18 sati, uz direktan TV prenos na programu RTS2. Uprave dva kluba su se dogovorile da i drugi meč, koji je bio zakazan za subotu u Bledu, bude održan u Beogradu. Ta utakmica će se odigrati u četvrtak, 2. februara, u standardnom terminu (18 sati).

Crno-beli su pred početak doigravanja kompletirali ekipu punim fondom stranaca, pošto je član Partizana postao i dvadesetčetvorogodišnji slovački napadač Martin Havliček.

Izvor. Sajt hokejaskog kluba Partizan
Sima90
Sima90
AHL
AHL

Posts : 348
Godine : 33
Location : Batocina
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 19 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Che Uto Jan 31, 2012 9:11 pm

Rekli sebi: Da zavrsimo mi ovo u dva dana, pa na raspust.. Laughing
...
Glupo je malo, ali neka..

...

O ovom Havliceku nemam neki info, ali ja gotivim slovacke hokejase, tako da mi je, ono, supet..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 19 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Liverpool FC Sre Feb 01, 2012 12:04 pm

Da li ce biti prenosa negde, ili barem strim?


HK Partizan - Page 19 Transparentvm
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 19 Empty Re: HK Partizan

Počalji od VIX Sre Feb 01, 2012 12:07 pm

Liverpool FC ::Da li ce biti prenosa negde, ili barem strim?

RTS 2 ! HK Partizan - Page 19 260887
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 19 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Liverpool FC Sre Feb 01, 2012 12:10 pm

Fuck yeah!
Fala!


HK Partizan - Page 19 Transparentvm
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 19 Empty Re: HK Partizan

Počalji od VIX Sre Feb 01, 2012 12:27 pm

Liverpool FC ::Fuck yeah!
Fala!

Nema problema ... HK Partizan - Page 19 465973
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 19 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Sima90 Sre Feb 01, 2012 8:28 pm

Partizan poveo sa 1-0 u seriji protiv Bleda, jer je veceras trijumfovao sa 4:0 (1:0,2:0,1:0). Strelci Popravko, Milovanovic, Vucurevic i Babic. Sledeci mec se igra vec sutra opet u Pioniru. Pijem kafu i chiluje
Sima90
Sima90
AHL
AHL

Posts : 348
Godine : 33
Location : Batocina
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 19 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Liverpool FC Sre Feb 01, 2012 8:31 pm

Ma bre,normalne ekipe bi ovim amaterima dale 10 golova! Jbt delovali su ko da ih neko pokupio sa ulice i naucio da klizaju,i onda im dao stapove. Pravo cudo sto nije baren jos 4.


HK Partizan - Page 19 Transparentvm
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 19 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Sima90 Sre Feb 01, 2012 8:32 pm

Partizan nije igrao ni sa 30 posto snage. Ovaj Bled haos ekipa, dosli sa 13 igraca i dva golmana. Sutra igraju opet. Cool
Sima90
Sima90
AHL
AHL

Posts : 348
Godine : 33
Location : Batocina
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 19 Empty Re: HK Partizan

Počalji od C of Red Sre Feb 01, 2012 8:45 pm

cekajte se placa ulaz za svaki slucaj pitam da se ne ispalim HK Partizan - Page 19 260887
I malo mi je cudno to da se igra sutra kad se u isto vreme igra odbojkaski derbi u pioniru pa da se ne ponovi ono da nemaju gde da igraju kao letos kad je bilo odbojkasko prvenstvo.
C of Red
C of Red
AHL
AHL

Posts : 235
Godine : 28
Location : Foxborough
Flames

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 19 Empty Re: HK Partizan

Počalji od rhadamanth Sre Feb 01, 2012 8:56 pm

ne brini, niko nije lud da skida led zbog par dana odbojke, pa da ga opet vraca.

ranije je bilo 150 dindzi, pa 200 ulaz. pojma nemam kako je sad, mozda je i 300 Wink
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

HK Partizan - Page 19 Empty Re: HK Partizan

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 32 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25 ... 32  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu