NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detroit Red Wings

+28
croshark
RedBaron
samegirl
Accipitrinae
Liverpool FC
Hororelf
Forsberg
rhadamanth
Brain Damage
DeeDee
Palermo
SashaMTL
Che
Galence
pap
Sepultura
SymphonyX
Marvin
backy
VIX
narrogh
Sharks vk
Breznjev
Red Wing
Grof Bronza
Augment
Бледолики
Iceman
32 posters

Strana 34 od 34 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34

Ići dole

Detroit Red Wings - Page 34 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Breznjev Sre Okt 20, 2021 11:42 pm

2-0-1 start na domaćem ledu više nego odlično s obzirom da je tim neverovatan,imamo 2 top 6 napadača...Yzerman se u offseason zahvalio skoro svakome preko 30 godina Nielsen,Filipula,Glendening,Helm,Ryan...
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 34 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Breznjev Pet Okt 22, 2021 7:17 pm

Kakvo bledo izdanje i poraz 0-3 od Kalgarija kada su apetiti porasli i završen homestand 2-1-1..Dobra stvar je što se sad putuje u Montreal i Čikago gde možda nešto i urade dok se ovi ne sastave a možda ih i olupaju videćemo Smile

Inače Bertuzzi je jedan od one četvorice nevakcinisanih igrača o kojima je pričao Betmen i idiot neće putovati u Kanadu ove sezone i naravno odbijaće mu od plate  Palica u glavu
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 34 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Brain Damage Pet Okt 22, 2021 9:33 pm

Dakle ne vredi što ima negativan test, mora da bude vakcinisan? Kakav debilizam, ta Kanada će uskoro biti kao Australija.
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4265
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 34 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Hororelf Sub Okt 23, 2021 6:59 am

Brain Damage ::Dakle ne vredi što ima negativan test, mora da bude vakcinisan? Kakav debilizam, ta Kanada će uskoro biti kao Australija.

U Kanadi nista bez vakicne... Mislio eam da su Ameri ograničeni, ali Kanadjani... Kaze mi kum da su u Kanadi spremni da potrose citavu nedeljnu zaradu na pivo i travu Laughing Laughing.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 34 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Brain Damage Sub Okt 23, 2021 9:58 pm

Čak mi se čini da je bitno i kog je brenda vakcina. Very Happy
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4265
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 34 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od FiMol Sub Okt 23, 2021 10:51 pm

Pazi, ovde sto se vakcina tice je uvedeno mandatory za mnoge sluzbe, i tu nema pogadjanja. Ima ljudi naravno koji ne zele da je uzmu, i  to je njihovo pravo, ali onda ne mogu da rade u slubama koje se doticu rada sa ljudima (npr policija mora da bude vakcinisana, ko god radi u bonicama, transportu, skolama, univerziteti, pa cak i sve lige hokej, kosarka, odbojka itd, itd). 

Ako nisi vakcinisan nema da radis taj posao, ili igras te sportove. Takav je donet zakon, u sustini je uzmi ili ostavi. 

Dakle, ovde ne zelim da protivrecim ili odobravam, jednostavno tu se postuje zakon - parkiras pogresno i platis $30, pa opet parkiras pogresno i opet $30, i tako 100x uvek te ceka $30. 

Nasi ljudi su uvek u fazonu (bio sam i ja), koji su ovde idioti, a u sustini i jesu - ali kontra toga i mi smo za njih idioti jer smo impulsivni i emotivni i urlamo, i jebemo majke itd, itd - hocu da kazem NIKO od nasih ljudi zbog ovoga nije napustio Kanadu, ili US (mozda 1% ali to je 1%). 

Ja licno nisam dobio vakcinu jos od doba kada mi je drug imao zuticu pa su nas u guzicu izboli sa Gamaglobulin (tako nesto), i sad sam morao jer tako je moralo. 

Ovde nema ruske i kineske, samo Pfizer, Moderna, i mislim to je to (bio je Jonson, i ona Oxfordska iz Indije Astra Zeneka ali je ukinuta). 

Jedan je lepo definisao ovu zemlju - zemlja AMATERA (veruj mi da je ovo najbolji opis Kanade)  
Mi smo za njih profesionalci, zato i dobro prolazimo kao nacija, radimo poslove dobro, mnogo bolje od njih, i ostalih nacija Pojma nemam
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Forsberg likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 34 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od FiMol Sub Okt 23, 2021 11:03 pm

Hororelf ::
Brain Damage ::Dakle ne vredi što ima negativan test, mora da bude vakcinisan? Kakav debilizam, ta Kanada će uskoro biti kao Australija.

U Kanadi nista bez vakicne... Mislio eam da su Ameri ograničeni, ali Kanadjani... Kaze mi kum da su u Kanadi spremni da potrose citavu nedeljnu zaradu na pivo i travu Laughing Laughing.
Pije se dosta piva ali nije bas tako. 
Ovde se porodicno vise ide u restorane, i to je onako tradicionalno. 

Trava je bukvalno dostupna svugde kao i pivo - a nedeljna zarada je recimo zavizi od $1000 - $2000, a to i nije neka kinta ako uzmes u obzir da recimo za 4-5 tura piva (4 osobe) i neka klopica za grickanje usput kosta recimo oko $300. Dakle i nije big deal za njih ta cifra, uvek zaradis ako ti treba dodatno. 

Ovde se dobija plata svake 2 nedelje.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 34 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Breznjev Ned Okt 24, 2021 6:37 pm

Znači ko u Usa,garderoba i tehnika jeftinije nego u Evropi al zato pivo 1000 dinara Smile
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 34 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od FiMol Pon Okt 25, 2021 1:51 pm

Pivo je 5 - 10 dolara, ali blize $10 u pabovima. 
Nista nije skypo kada imas svoj stan ili kucu - problem je rentiranje koje kosta od $1500 - $2500, zavisi od broja soba. To je skupo. 

Sve ostalo, ako imas dobar posao, tj da nije gradjevina ili fabrika, super. Jos ako radis u tvom polju, samo guras.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Breznjev and Sharks vk like this post

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 34 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Hororelf Uto Okt 26, 2021 7:56 am

A ja mislio neko pise o maestralnoj odbrani Nedeljkovica, a oni i dalje o pivu Lupam smeh
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Breznjev and FiMol like this post

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 34 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Augment Uto Nov 16, 2021 1:07 am

Ko su ovi decki vidim igra Bertuzzi i kida..pa nije valjda onaj stari bertuzzi? Laughing
Vidim 2. godinu zaredom ne daju Detroitu prvi pick.. kakav je onaj mali lafernier sto su vikali da ce biti zvijer a uzeli ga
drugi (mislim nyr)
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 34 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Breznjev Uto Nov 16, 2021 12:26 pm

Nije Tod Bertuzi neko Tajler Very Happy Ali jesu neki rođaci mislim da mu je Tod stric tako nešto...
Lafrenijer jeste u Rangersima,za sada ništa posebno.
Ovi dvojica naših rukija su više nego zadovoljavajući Seider i Raymond ali treba tu još dosta...
Kakav pacerski poraz u Columbusu,povedu sa 3-2 na 6min pre kraja izgube u regulaciji 3-5  Fejspalm joj
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 34 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od RedBaron Uto Nov 16, 2021 2:05 pm

Znaci sad kad nisam razbio monitor ...***** ti usrani poraz...Tacno sam znao cim smo primili onaj kretenski gol za 4-3
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 208
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 34 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Brain Damage Uto Nov 16, 2021 10:26 pm

Breznjev ::Nije Tod Bertuzi neko Tajler Very Happy Ali jesu neki rođaci mislim da mu je Tod stric tako nešto...
Lafrenijer jeste u Rangersima,za sada ništa posebno.
Ovi dvojica naših rukija su više nego zadovoljavajući Seider i Raymond ali treba tu još dosta...
Kakav pacerski poraz u Columbusu,povedu sa 3-2 na 6min pre kraja izgube u regulaciji 3-5  Fejspalm joj
 Ista priča kao i Patrik i Hischier, doduše ovaj drugi je nešto bolji.
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4265
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 34 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Breznjev Čet Dec 02, 2021 1:50 pm

Dont look now..ali Detroit ima 9 bodova u poslednjih 5 utakmica,jest da su u ot dobili Bufalo i na penale Sijetl ali ističu se pobede u Bostonu i protiv St.Louisa.Raymond i Seider still going strong...
Izgleda je nevakcinisani Bertuzzi fasovao kovid... Tuzan
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 34 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Hororelf Pon Jan 31, 2022 12:56 pm

Koliko gotivim Bertuzzia. Covek bas igra , juce probusio mrezu, pa posle se bacao ispred gola dva puta odbranio empty net Very Happy. Kraljina. Zao mi Nedeljkovica, eto vec neko vrem brani slabije, ali Toronto je brat bratu dao jedno 3 gola na neki sumanuti odbitak..
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

RedBaron likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 34 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od RedBaron Uto Feb 01, 2022 11:34 pm

Ponistili nam cist gol a malo pre toga propustili iskljucenje za Anahajm, covek ladno uklizao fudbalski receno i pokosio igraca Wingsa
Ove godine cenim da su sudije imale dosta gresaka na racun Wingsa....Pre neku utakmicu (sad zaboravio koju za skoro isti potez PP protv Wingsa ) ....Pa Crosbiju na ime nisu svirali iskljucenje itd itd 
Bas steta fino nam je krenulo
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 208
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 34 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Breznjev Sre Feb 02, 2022 9:26 am

Larkin konačno igra kako treba,Bertuzzi odličan.Neće ni ove godine videti plejofa,ali konačno neki napredak posle nekoliko užasnih sezona...
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

RedBaron likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 34 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 34 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu