NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

+5
Marvin
SymphonyX
Бледолики
VIX
Che
9 posters

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 2 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od backy Uto Maj 17, 2011 11:14 pm

Dzomba ::Previse su gresili Bruinsi. Da nisu radili one gluposti u 1/3, mogli su ladno da dobiju Tampu i u 1. utakmici.
Veceras mislim da Bruinsi ne mogu da omanu.. Pijem kafu i chiluje
Zaboravio sam koje polomio stap od ogradu msm da je Marchand kako je bio ljut poslije onog drugog gola Tampe.Zavrsio tip svoju smjenu klize prema klupi i onda lupi stapom od ogradu a rezervni golman bruinsa sklanja glavu Laughing
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 2 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od backy Sre Maj 18, 2011 5:48 am

Seguin 2 gola i 2 asistencije i to u PO utakmici svaka cast za rookia-ja
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 2 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od kb8 Sre Maj 18, 2011 11:47 am

Ma sad ce to [You must be registered and logged in to see this image.] kod kuce rijesit a ne ko mi luzeri u prvom krugu...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 2 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Marvin Sre Maj 18, 2011 1:34 pm

Seguin, Thomas, Ryder, Brewer, Vinnie... [You must be registered and logged in to see this image.]


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 2 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Che Sre Maj 18, 2011 2:10 pm

Ja sam, licno, mislio da Seguin nije PO igrac (jos..). Mnogi su i kritikovali trenera Zuliena zasto ga ne stavlja u tim umesto nekih igraca. Mislio sam da je to OK odluka, jer je on verovatno procenio da mu trebaju momci koji rade neke druge, korisne stvari.. Ali kako se Seguin pokazao u ove dve utakmice, cini se kao da Bruinsi dobijaju scorera.. Klanjam se
Svojom brzinom sa pakom i tehnikom je skroz ubio Tampu. U napadu sa sjajnim Rajderom i Kelijem je ispao kao pun pogodak. Smile

Nego, kako su Bruinsi poceli (i zavrsili) 1/3, mislio sam bice opet.. Mellow Ali nije.. Very Happy
Gi Buse me opet odusevljava, opet je oladio Versuseve komentatore na TV tajmautu.. Klanjam se Klanjam se

Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 2 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Che Sre Maj 18, 2011 2:44 pm

What scarier than a Zdeno Chara? A Zdeno Chara with a beard.



Video je, inace, epic.. Klanjam se
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 2 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od backy Sre Maj 18, 2011 6:15 pm

Uh sila video respect
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 2 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Che Sre Maj 18, 2011 10:00 pm

TT nije bio bas ubedljiv pocetkom utakmice, ali kako se kraj blizio kraju, vidjali smo stvari poput ove..



Opet, Tampa zamalo da se vrati.. Ceskam bradu Jos posle onog gola koji je usao od Thomasove glave u mrezu.. Mellow



Btw, pogledajte 0:22.. Cepam se od smeha
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 2 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od backy Sre Maj 18, 2011 10:38 pm

Al je impresivan bio mali Seguin sta moze u punoj brzini :respekt:Normalno nije jos uvijek prvo rjesenje bruins napada.Ali s vremenom ce najverovatnije postati vazan djelic crno zute masine.E sad dali ce biti superstar u rangu Crosby and Ovi ne znam, znam samo da ima 19 godina i da ce jos napredovati.
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 2 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Che Sre Maj 18, 2011 10:43 pm

Kao sto sam rekao, on je mene decko skroz odusevio i razuverio neka moja razmisljanja.. Smile Svaka cast za njega.. Klanjam se
I zvucace malo bzvz, ali mislim da mu defanzivci Lightninga nekako odgovaraju.. Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 2 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od VIX Sre Maj 18, 2011 10:45 pm

backy ::Al je impresivan bio mali Seguin sta moze u punoj brzini :respekt:Normalno nije jos uvijek prvo rjesenje bruins napada.Ali s vremenom ce najverovatnije postati vazan djelic crno zute masine.E sad dali ce biti superstar u rangu Crosby and Ovi ne znam, znam samo da ima 19 godina i da ce jos napredovati.

Bio je 2 pik na draftu nije dzaba bio visoko [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 2 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od SymphonyX Sre Maj 18, 2011 10:55 pm

Ja sam vec tokom regularne sezone razradjivao strategiju sta bih uradio sa njim da sam GM Bruinsa.Tada mi je bila jako bliska odluka o trejdovanju negdje na zapad,naravno jedino uz odgovarajuci komplet sa druge strane.Ja sam nekako ubijedjen da mali nece napraviti neku pretjerano dobru karijeru u Bruinsima (PPG igrac Very Happy ) i gledao bih da popunim neke druge praznine.Sad,sto niko normalan ne bi ovo uradio je druga stvar Laughing Jedino ja mogu da otpisem nekogs ko ima 19 godina,i ujedno je mladji od mene Cepam se od smeha
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 2 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Che Sre Maj 18, 2011 10:59 pm

Ne, on definitivno ima potencijal da bude scorer Bruinsa, a to je nesto sto B's nisu imali.. Pa ne znam.. Od povrede Savarda.. Ceskam bradu Very Happy Ili mozda jos duze..
Samo mi se nije cinilo da je kvalitetno PO resenje za Bruinse.. A mislim i da je trener Zulien tako rezonovao, vise je forsirao igrace koji masu stapom kao ludi, udaraju, grizu i guze se..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 2 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Marvin Sre Maj 18, 2011 11:44 pm

Nisu imali od Kessela.
Naravno da imam neku zelju da klinac bude bust, ali opet, nije on nista kriv sto ga je Burke prodao...


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 2 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od backy Čet Maj 19, 2011 10:50 pm

Patrice Bergeron se izgleda vraca u 3utakmicu.
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 2 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od VIX Pet Maj 20, 2011 12:42 am

backy ::Patrice Bergeron se izgleda vraca u 3utakmicu.

Berzeron je jako bitan igrac za Bruinse kad je u formi ovako nece biti od neke koristi [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 2 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od SymphonyX Pet Maj 20, 2011 5:00 am

Rijec anemicnost mi pada na pamet kad pomislim na nocasnju igru Tampe.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 2 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od kb8 Pet Maj 20, 2011 8:37 am

Skoro ko da sam gledo Habse...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 2 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Che Pet Maj 20, 2011 1:03 pm

Sad, nisu bili bas toliko losi.. Rolling Eyes
Boston im nije dao da nesto vise urade.. Poveli su rano preko FENOMENALNOG Krejcija (kako je izkontrolisao pak, kako je smiren bio Klanjam se) na odlicnu asistenciju Lucica koji ga je pronasao kada je bio sam kao duh, a verovatno bi bili i ubedljiviji da nije bilo Rolosona..



1. gol - da li je greska Hedmana? Ceskam bradu Pa najverovatnije.. Fejspalm joj Imao je potrebu i zelju da krene za tim pakom, ali to svakako nije smeo da uradi.. Jer, igrati odbranu ne znaci juriti za pakom.. Mellow
MA Berzeron - Krejci hit? Ono nije bilo za 2 minuta.. Nemoj nikako Najobicniji, prilicno cist hit.. Suv Sad, to sto ga nije video, i sto je ruka malo otisla u vazduh posle.. Pojma nemam
2 gol.. Gde je prosao onaj pak.. Krstim se Roloson je kao spojio padove, ali izgleda ne dovoljno.. Mellow Ipak, treba i malo nesrece, pa da ti onako nesto udje, kroz jedino moguce mesto.. A i bio je prilicno markiran.
Thomas na kraju SO.. I on je bio odlican, naravno. S tim sto mi se cini da u poslednjih par sve vise dopusta opasne odbitke kod nekih odbrana kod kojih bi i mogao lepo da smiri pak.. Ali hej, dok god nema nista u mrezi.. Very Happy Rock on

Btw, mislim da je ono sinoc bio prvi Buseov intervju Versusu u pauzi tokom TV tajmauta.. Laughing Cepam se od smeha Rock on Car, i to je rekao jednu prostoprosirenu recenicu.. Seljak Laughing Smile Cool
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 2 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od VIX Pet Maj 20, 2011 8:13 pm

Na utakmici br 2 u Bostonu ovaj versusov ga vuce za rukav a Buse crta li crta na onoj tabli [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 2 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Che Pet Maj 20, 2011 9:38 pm

VIX ::Na utakmici br 2 u Bostonu ovaj versusov ga vuce za rukav a Buse crta li crta na onoj tabli [You must be registered and logged in to see this image.]
Pa to, to.. Very Happy To pricam.. Rock on Postovanje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 2 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od VIX Pet Maj 20, 2011 11:30 pm

Ima jos neki da ih onako odje**va [You must be registered and logged in to see this image.] A tek 1 sezona kao HC [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 2 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Che Pet Maj 20, 2011 11:42 pm

Ne, ali poenta je u tome sto covek zna koji su mu prioriteti.. On nije tu da se slika, nego da trenira tim..
A na svakoj pauzi obajsnjava nesto svojim igracima, ili pak prica i konsultuje se sa asistentima.. Pa to je trener ***** mu mater, a ne Vjaceslav Bikov.. Fuj, grozno
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 2 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od VIX Sub Maj 21, 2011 12:15 am

Dzomba ::Ne, ali poenta je u tome sto covek zna koji su mu prioriteti.. On nije tu da se slika, nego da trenira tim..
A na svakoj pauzi obajsnjava nesto svojim igracima, ili pak prica i konsultuje se sa asistentima.. Pa to je trener ***** mu mater, a ne Vjaceslav Bikov.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Kakve veze ima Bikov sad [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 2 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Che Sub Maj 21, 2011 12:18 am

Pa jesi li ti video njega? Fejspalm joj Ko da je jebena ledena skulptura.. Mellow
I to ne mora nuzno da znaci da je gori trener.. Ali covece, daj malo zivosti, pokreni igrace, lead by example i to..

Meni se jako svidja ovo sto radi Buse, mislim da je odlican trener, a ima i odlican pristup prema igracima, asistentima i igri.. Cini se da se ne libi se da kaze bilo kome sta mu je na pameti, i sta bi trebalo da rade..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 2 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu