NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

+5
Marvin
SymphonyX
Бледолики
VIX
Che
9 posters

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning Empty East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Che Pet Maj 13, 2011 10:33 pm

...
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od VIX Pet Maj 13, 2011 10:57 pm

1 post Go Bananas! Voleo bi da TB dobije ali Boston je nezgodna ekipa
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Бледолики Sub Maj 14, 2011 12:10 am

VIX ::1 post [You must be registered and logged in to see this image.] Voleo bi da TB dobije ali Boston je nezgodna ekipa
Sve obrnuto [You must be registered and logged in to see this image.]
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Бледолики Sub Maj 14, 2011 12:17 am

Od početka sam navijao za Detroit na zapadu i Boston na istoku. Ostali mi samo Bostonci. Voleo bi da vidim Milana Lučića da podigne pehar, najviše zbog toga [You must be registered and logged in to see this image.]

I ovde su slični odmer timova. Oba imaju fenomenalne golmane. Oba tima 4 pune linije sa odličnim hokejašima, svaka prejaka i u nekim lošijim NHL timovima skoro svaka bi mogla da bude prva linija. Ovo važi i za odbrambene linije. Obe ekipe su se dugooooo odmarale. Zanimljivo da obično ekipa koja počisti tim u prethodnom kolu ispadne zatim, jerbo se potpuno o'lade, što se kaže. E sad ovo nisam video davno + ovoliko dugi razmak izmedju utakmica u plej ofu još redje valjda [You must be registered and logged in to see this image.]
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Che Sub Maj 14, 2011 12:21 am

Meni je ovde Boston favorit, a mislim i da ce uzeti seriju.. Generalno, mislim da su bolji tim, a i ove godine izgledaju odlucnije i kompektnije nego ikada..
I naravno.. Tu je TT.. Klanjam se Klanjam se Klanjam se
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Бледолики Sub Maj 14, 2011 12:47 am

Dzomba ::Meni je ovde Boston favorit, a mislim i da ce uzeti seriju.. Generalno, mislim da su bolji tim, a i ove godine izgledaju odlucnije i kompektnije nego ikada..
I naravno.. Tu je TT.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Ma i ja sam mislio ali mi šapuću na uvo ovde da će Tampa da ih dobije, što se slaže obzirom da ja navijam za njih (Boston). Biće uzbudljivo u svakom slučaju. Jedva čekam da počne Subota istok, nedelj zapad!
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od SymphonyX Sub Maj 14, 2011 4:04 am

Ja navijam za Tampu,ali mislim da ce Boston da prodje.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od VIX Sub Maj 14, 2011 3:26 pm

Ja necu nista da kazem . Ako idete po logici favorita Tampa bi trebala ispasti u 1 rundi od Pitsburga ili onda ako se ne slazete u 2 rundi sigurno .
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Marvin Sub Maj 14, 2011 3:29 pm

SymphonyX ::Ja navijam za Tampu,ali mislim da ce Boston da prodje.
Takodje.
In Rolli The Goalie we trust... [You must be registered and logged in to see this image.]


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Che Sub Maj 14, 2011 6:00 pm

Idemoooooooo... Vrtim beli peskir

Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Marvin Ned Maj 15, 2011 2:48 am

Fino je pocelo. Kaberle. [You must be registered and logged in to see this image.]


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od SymphonyX Ned Maj 15, 2011 3:17 am

Tampa is for real Da
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od SymphonyX Ned Maj 15, 2011 4:54 am

Cim je Bergenheim poceo onako je je i zavrsio proslu seriju,znao sam sta nam se sprema veceras Vrtim beli peskir Udri Bruinse bree Klanjam se
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Che Ned Maj 15, 2011 2:14 pm

Joj, boze, kakve greske Bruinsa.. Fejspalm joj
Nesrecni Sajdenberg, "neoprezni" Kaberle i Timmy se pridruzio drustvu.. Mellow
A Bergenhajm je posebna prica.. Covek se svaki put nadje na pravom mestu, jos ne mogu da zaboravim kada su Mur i on prodali 3x istu foru Pensima u 2 utakmice.. Klanjam se Laughing

Stvarno su nezgodna ekipa ovi Lightningsi, u PM.. Very Happy Ne dominiraju tolko, nisu uvek ni flashy, ali tako pametno i lako nekako dobijaju utakmice, da je to neverovatno..
Opet kazem, mislim da je i velika zasluga trenera Busea.. Cak je juce bila zanimljiva situacija, dosla je ona TV pauza, u kojoj onaj celavac sa Versusa intervjuise trenere.. I tako, sprema se on da dodje do Busea, a on covek ga ne konstatuje, vec crta po tabli i govori nesto svojim igracima. I aktivno ucestvuje u utakmici. E to je pravi trener.. OK
Pjer MekGvajer je iskuliran.. Laughing
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od SymphonyX Ned Maj 15, 2011 5:29 pm

Kaberle i Seidenberg failuju citav PO Pijem kafu i chiluje
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od backy Ned Maj 15, 2011 6:18 pm

Ma nekako su mi bruinsi bili nepovezani i nervozni .Tek je pocelo vidjecemo sta ce biti ja jos uvijek smatram da je boston jaca ekipa.
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Бледолики Pon Maj 16, 2011 12:59 am

VIX ::Ja necu nista da kazem . Ako idete po logici favorita Tampa bi trebala ispasti u 1 rundi od Pitsburga ili onda ako se ne slazete u 2 rundi sigurno .
pa ne slažemo se [You must be registered and logged in to see this image.] zavisi ko ti je bio favorit, za mene je to tampa jos pre pocetka plej ofa.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od VIX Pon Maj 16, 2011 11:14 am

Moji favorit je bila Tampa ali po komentatorima ili medijima favoriti su bili Pensi i Capsi [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Marvin Pon Maj 16, 2011 1:41 pm

Mozda nasim komentatorima.
Vecina je prognozirala Canucks-Bruins od ovih koje ja znam stranih.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od VIX Pon Maj 16, 2011 8:54 pm

Marvin ::Mozda nasim komentatorima.
Vecina je prognozirala Canucks-Bruins od ovih koje ja znam stranih.

Marku sa SK-a bi Pensi bili favoriti i kad bi im glavna zvezda bila Chris Conner [You must be registered and logged in to see this image.]
A za strane neznam zato sto nemam ESPN [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Бледолики Pon Maj 16, 2011 11:44 pm

Dzomba ::...Opet kazem, mislim da je i velika zasluga trenera Busea..
Slažem se, ja bi samo dodao da sve polazi s još većeg vrha ---YZERMAN, Gospodar Prstenova [You must be registered and logged in to see this image.]
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od backy Uto Maj 17, 2011 4:42 pm

Patrice Bergeron je klizao na treningu ali valjda nece se vratiti do iduce sedmice.Sto se prije vrati to bolje po Boston
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Бледолики Uto Maj 17, 2011 10:51 pm

backy ::Patrice Bergeron je klizao na treningu ali valjda nece se vratiti do iduce sedmice.Sto se prije vrati to bolje po Boston
Kolega sa posla mi kaže danas da misli da je Bergeron spasioc za Boston, ali ja baš nešto ne verujem. Moraće mnogo da promene u odnosu na prvu utakmicu a ne samo prisustvo jednog igrača, ma koliko on dobar bio. Jer AKO nastave slično ko u prvoj utakmici, počistiće ih Tampa.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od backy Uto Maj 17, 2011 10:58 pm

Бледолики ::
backy ::Patrice Bergeron je klizao na treningu ali valjda nece se vratiti do iduce sedmice.Sto se prije vrati to bolje po Boston
Kolega sa posla mi kaže danas da misli da je Bergeron spasioc za Boston, ali ja baš nešto ne verujem. Moraće mnogo da promene u odnosu na prvu utakmicu a ne samo prisustvo jednog igrača, ma koliko on dobar bio. Jer AKO nastave slično ko u prvoj utakmici, počistiće ih Tampa.
Ma znas stoji to nekako su bili izgubljeni prvu utakmicu a fascinantno mi je kod Tampe sto uvijek neki underdog igrac iskoci.Odnosno ne moraju se oslanjati na svoje zvijezde kad oni zakazu tu su oni igraci iz drugog reda.
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Che Uto Maj 17, 2011 11:03 pm

Previse su gresili Bruinsi. Da nisu radili one gluposti u 1/3, mogli su ladno da dobiju Tampu i u 1. utakmici.
Veceras mislim da Bruinsi ne mogu da omanu.. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu