NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

+6
West
kb8
Marvin
VIX
Бледолики
Che
10 posters

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens Empty East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Che Ned Apr 10, 2011 12:32 pm

(3) Boston Bruins Bruins vs. Canadiens Montreal Canadiens (6)
46-25-11, 103 pts -------- 44-30-8, 96 pts .............

Regular Season Series: Montreal wins 4 - 2

Nov 11: Montreal 3, at Boston 1
Dec 16: at Montreal 4, Boston 3
Jan 8: at Montreal 3, Boston 2
Feb 9: at Boston 8, Montreal 6
Mar 8: at Montreal 4, Boston 1
Mar 24: at Boston 7, Montreal 0


Poslednji put izmenio Dzomba dana Pon Apr 11, 2011 8:35 pm, izmenio ukupno 2 puta
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Бледолики Ned Apr 10, 2011 5:22 pm

Ovaj par me malo zbunjuje ali ipak ne mogu da vidim Montreal da prodje Boston. Prognoza Bruinsi prolaze Canadiense (4:3)
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od VIX Ned Apr 10, 2011 5:40 pm

Бледолики ::Ovaj par me malo zbunjuje ali ipak ne mogu da vidim Montreal da prodje Boston. Prognoza Bruinsi prolaze Canadiense (4:3)

Ovde se nisto nezna [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Che Ned Apr 10, 2011 6:59 pm

Zna se samo da ce biti napeto. Da OK
Inace, Bledoliki, ove teme nisu za prognoziranje, vec za diskusiju o PO serijama (citaj: sve sto ima veze sa timovima u naslovu teme za vreme PO). Very Happy Mislim, prognoze i diskusija je pozeljna pre pocetka serija, samo da se ne nadas nekim nagradama ili zvanicnoj pobedi.. Laughing
Marvin ti nesto sprema za diskusije ovih dana, ne znam sta je naumio.. Ceskam bradu Nadam se da ce biti organizovano barem... Rolling Eyes
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Бледолики Ned Apr 10, 2011 9:18 pm

Dzomba ::Zna se samo da ce biti napeto. [You must be registered and logged in to see this image.]
Inace, Bledoliki, ove teme nisu za prognoziranje, vec za diskusiju o PO serijama (citaj: sve sto ima veze sa timovima u naslovu teme za vreme PO). [You must be registered and logged in to see this image.] Mislim, prognoze i diskusija je pozeljna pre pocetka serija, samo da se ne nadas nekim nagradama ili zvanicnoj pobedi.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Marvin ti nesto sprema za diskusije ovih dana, ne znam sta je naumio.. [You must be registered and logged in to see this image.] Nadam se da ce biti organizovano barem... [You must be registered and logged in to see this image.]
Па коначно сам и ја укапирао да нису за прогнозе, али касно ми се упалила лампица [You must be registered and logged in to see this image.]

..
.
E a sto se tice nagrada, mislim da je to veliki propust ovog renomiranog sajta. Trebalo bi nekako da popravimo to. Predlazem kao top nagradu putovanje po biserima mediterana, konkretno, Libija, peskovite plaze Bengazija [You must be registered and logged in to see this image.]
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Marvin Ned Apr 10, 2011 9:27 pm

Nije Libija losa, samo moraju obuceni da se kupaju... [You must be registered and logged in to see this image.]
Dobro, i da paze na bombe... [You must be registered and logged in to see this image.]


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od kb8 Pon Apr 11, 2011 8:34 am

Бледолики ::Ovaj par me malo zbunjuje ali ipak ne mogu da vidim Montreal da prodje Boston. Prognoza Bruinsi prolaze Canadiense (4:3)

Morat ces onda bolje gledat [You must be registered and logged in to see this image.]

Letz Go Haaaaabs [You must be registered and logged in to see this image.]
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Бледолики Pon Apr 11, 2011 10:58 pm

kb8 ::
Бледолики ::Ovaj par me malo zbunjuje ali ipak ne mogu da vidim Boston ce da prodje Montreal. Prognoza Bruinsi prolaze Canadiense (4:2)

Morat ces onda bolje gledat [You must be registered and logged in to see this image.]

Letz Go Haaaaabs [You must be registered and logged in to see this image.]
Eto malo sam prepravio posto sam pogledao bolje [You must be registered and logged in to see this image.]
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od kb8 Uto Apr 12, 2011 8:36 am

Los ti okulista, mnoooooogo los [You must be registered and logged in to see this image.]
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od West Čet Apr 14, 2011 9:52 am

Boston dobija ovo u 7 utakmica
West
West
AHL
AHL

Posts : 109
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od backy Čet Apr 14, 2011 10:42 pm

Ovo je veoma zanimljiv par naravno zbog dosadasnjih makljaza na ledu i ostalih pizdarija izmedu ova dva kluba.Fizicka igra bostona protiv high speed igre habsa i dva vrhunska golmana.Radujem se ovim susretima i zajebancijama tipa call 9-1-1 Very Happy bice zanimljivo
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Che Čet Apr 14, 2011 10:53 pm

Jedva cekam da serija dodje u Montreal.. Seljak
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Marvin Čet Apr 14, 2011 11:02 pm

Ja navijam da Chara opet nabije nekog u turnbuckle.
Verujem da bi poskakali unutra na led. A Chara bi ih tuko sve.
Idioti.
Gutless team.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od SymphonyX Pet Apr 15, 2011 1:22 am

Ne mogu da vjerujem da navijam za Habse.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Marvin Pet Apr 15, 2011 2:15 am

Ja sam za Bruinse, mada ako oni ispadnu Leafsi dobijaju viseg pika.
Tako da, najradije bih voleo da ispadnu i jedni i drugi.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Augment Pet Apr 15, 2011 2:40 am

sta se desava sa domenom nhl-serbia.com?

nikako da se nakanim da gledam, razocaralo me sinoc sto nisu prenosili detorit pederi pa sam malo vancouver upratio prvu trecinu i zaspao.. a cini mi se da je i ova tekma smor pravi. ukljucicu se u 3. trecini nadam se produzecima
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od kb8 Pet Apr 15, 2011 8:30 am

To te ja pitam... Tako se otvara PO...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Price odma u startu potvrdio ulozene pare i povjerenje u njega... Very nice, very nice indeed...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Marvin Pet Apr 15, 2011 5:01 pm

Napad Bruinsa izgleda kao da im treba
[You must be registered and logged in to see this image.]


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Che Pet Apr 15, 2011 5:01 pm

Augment ::sta se desava sa domenom nhl-serbia.com?
Istekao je.. Rolling Eyes A mi valjda nemamo dovoljno aktivnosnih poena da ga produzimo ili tako nesto.. Nogica Ja vam stalno govorim da budete aktivni, ali neeeee... Very Happy
Msm ono, ja bi cak i platio godisnje za domen, nije nesto mnogo (cini mi se), ali ne moze iz nase zamlje ni da se plati.. Nindza

Nego, da se mi vratimo na temu.. Vrtim se u krug Kako ovakva utakmica moze da ti bude dosadna..?? Mellow Krstim se



I Sabres/Flyers i Habs/Bruins su bile utakmice sa malo golova, ali uzbudjenja svakako nije nedostajalo. Klanjam se
Gomez konacno pocinje da se isplacuje za Montreal.. Klanjam se Sjajan pas kod 1. gola, kod drugog je odlicno bukvalno presekao Lucica, i opet sjajno ostavljen pak za Giontu, za njegov 2. gol.. Dakle, GG (Gomez, Gionta) i imamo GG (2 gola).. Very Happy
I opet, kao kod Sabres/Flyers, tim sa znatno manje udaraca na gol dobija utakmicu. I opet je golman tog tima fenomenalan, sa SO. Ljudi koji su omalozavali Prajsa i zvizdali mu na pocetku sezone sada stvarno izgledaju kao apsolutni idioti (citaj: navijaci Habsa su apsolutni idioti Lupam smeh Laughing Seljak).
"Price spectacular", sa onim francuskim naglaskom.. Nogica
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Marvin Pet Apr 15, 2011 5:06 pm

1. Gomez teoretski ne moze da se isplati koliko para dobija. [You must be registered and logged in to see this image.]
2. Onda sam i ja apsolutni idiot, Price sucks. [You must be registered and logged in to see this image.]
3. Gomez uopste nije hteo da doda Gionti kod prvog gola, nego onom liku sto je bio direkt ispred Tomasa, ali ovaj nije prihvatio pak, pa se Tomas opustio. Kad je video da je pas pogodio Giontu, bilo je kasno...


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Che Pet Apr 15, 2011 5:19 pm

Marvin ::1. Gomez teoretski ne moze da se isplati koliko para dobija. [You must be registered and logged in to see this image.]
2. Onda sam i ja apsolutni idiot, Price sucks. [You must be registered and logged in to see this image.]
3. Gomez uopste nije hteo da doda Gionti kod prvog gola, nego onom liku sto je bio direkt ispred Tomasa, ali ovaj nije prihvatio pak, pa se Tomas opustio. Kad je video da je pas pogodio Giontu, bilo je kasno...
1. pa jeste, tako nesto.. Hahahahahaha ali sinoc je uradio fantasticne stvari
2. ne volim ga ni ja nesto posebno, ali on je trenutno complete oposite od sucks Smile
3. ..i sve se lepo zavrsilo, zar ne? Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Che Pet Apr 15, 2011 5:23 pm

Ovom coveku na treba stap.. Laughing

Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od backy Pet Apr 15, 2011 11:53 pm

Odlicno otvorena serija za habse dobro su kanalisali tu mrznju protiv bruinsa.Price na nivou on ce im trebati ako misle ovo dobiti vidjecemo sta ce biti za mene su jos uvijek bruinsi favoriti.
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od SymphonyX Sub Apr 16, 2011 1:41 am

Mec kakav su Habsi mogli samo da pozele.Gol na pocetku i onda defanziva,to su citave godine radili.Mnogo su zajebani kad prvi daju gol,a imaju ekipu koja je opasna u kontrama.Sudjenje je bilo najslabiji dio meca,ne moram ni da kazem za koga su navijali.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Che Sub Apr 16, 2011 1:54 pm

Za koga? Seljak
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu