NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

+6
West
kb8
Marvin
VIX
Бледолики
Che
10 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens - Page 3 Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Che Ned Apr 24, 2011 1:26 pm

Saamo nam je ovo nedostajalo u ovoj seriji.. Met Barnabi.. Seljak
Dej hev a betr Pipi.. Cepam se od smeha Lupam smeh



Kakva odbrana Rajdera rukavicom.. Majko.. Klanjam se Klanjam se Klanjam se



I Chara je odbranio jedan.. A ostalo - Timmy Thomas.. Rock on TT in double OT.. Rimuje se.. Very Happy



Bruinsi vode po prvi pu u seriji.. Bruins
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens - Page 3 Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Augment Ned Apr 24, 2011 6:28 pm

vrijeme je i bilo
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens - Page 3 Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od SymphonyX Ned Apr 24, 2011 6:32 pm

SymphonyX ::Ko veceras dobije mec,dobija i seriju.
Ovo je bilo toliko ocigledno Rolling Eyes Govorimo o cetvrtom mecu.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens - Page 3 Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Che Ned Apr 24, 2011 11:21 pm

Ova serija do sada ama bas nimalo nije razocarala.. Klanjam se Cak stavise, ja se nisam nadao ovoliko zanimljivim utakmicama, ovako dobroj, uzbudljivoj i prelepoj igri.. Klanjam se



Boze, sto neko ne prenosi od nasih ovo.. Sad Srecom, tu su oni 20 min hajlajtsi (btw, kasnice malo za game 5, covek ima problema Very Happy)

Ali TT.. Klanjam se Klanjam se Klanjam se Klanjam se Klanjam se
Jedva cekam utakmicu u Montrealu.. Seljak
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens - Page 3 Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od VIX Pon Apr 25, 2011 1:36 am

Ryder je imao poseban trening sa Thomasom zato je ovako reagirao ... znaci trening se isplatio [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens - Page 3 Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Бледолики Pon Apr 25, 2011 1:42 am

U Montralu Suban i Kamalieri su mi najbolji mada su obojica imali teske kikseve, ali bez njih nista od Habsa. Prajs je cka-pi, nervira me uzasno. Ne bi dao jednog Rajmera ni za 10 Prajsa.
U Bostonu Marsan i Rajder fenomenalni. A ako se nas Mile probudi iz zimskog sna, adio Montreal i poslednji nek ugasi svetlo.
Kaberle je k..-atastrofa [You must be registered and logged in to see this image.]
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens - Page 3 Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od VIX Pon Apr 25, 2011 1:54 am

Бледолики ::U Montralu Suban i Kamalieri su mi najbolji mada su obojica imali teske kikseve, ali bez njih nista od Habsa. Prajs je cka-pi, nervira me uzasno. Ne bi dao jednog Rajmera ni za 10 Prajsa.
U Bostonu Marsan i Rajder fenomenalni. A ako se nas Mile probudi iz zimskog sna, adio Montreal i poslednji nek ugasi svetlo.
Kaberle je k..-atastrofa [You must be registered and logged in to see this image.]

A habsi trejdali Halaka [You must be registered and logged in to see this image.] a ostavili Pricea
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens - Page 3 Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od SymphonyX Pon Apr 25, 2011 4:09 am

Ne vidim nijedan valjan razlog zasto bi neko pljuvao Pricea,OGROMAN pritisak je bio na njemu,sjetite se slika iz prvog dijela sezone,a opet se odlicno izborio sa tim.Meni je on najprijatnije iznenadjenje ove godine.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens - Page 3 Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od VIX Pon Apr 25, 2011 12:16 pm

SymphonyX ::Ne vidim nijedan valjan razlog zasto bi neko pljuvao Pricea,OGROMAN pritisak je bio na njemu,sjetite se slika iz prvog dijela sezone,a opet se odlicno izborio sa tim.Meni je on najprijatnije iznenadjenje ove godine.

Niko ne pljuva Pricea , samo smo rekli da je Jaro bio bolji [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens - Page 3 Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Che Pon Apr 25, 2011 7:08 pm

Pitanje je sada kako bi Halak branio ove sezone u dresu Canadiensa, ali jedno se ne sme osporiti - Prajs je sjajan i manje-vise konstantan kao prvi golman Montreala cele sezone.
Ja licno vise gotivim Halaka, ali svaka cast za sve sto je Prajs uradio.. Iako ima anlajkbl personaliti, nosio je tim do PO.. Very Happy Ma i u PO ih nosi, samo je malo manje spektakularan u ove poslednje 3 utakmice (msm logicno, izgubili su ih Habsi..).. Inace, u prve dve je bio.. Klanjam se Klanjam se

No, Timi ga je zasenio sada..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens - Page 3 Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od VIX Pon Apr 25, 2011 7:23 pm

Dzomba ::Pitanje je sada kako bi Halak branio ove sezone u dresu Canadiensa, ali jedno se ne sme osporiti - Prajs je sjajan i manje-vise konstantan kao prvi golman Montreala cele sezone.
Ja licno vise gotivim Halaka, ali svaka cast za sve sto je Prajs uradio.. Iako ima anlajkbl personaliti, nosio je tim do PO.. [You must be registered and logged in to see this image.] Ma i u PO ih nosi, samo je malo manje spektakularan u ove poslednje 3 utakmice (msm logicno, izgubili su ih Habsi..).. Inace, u prve dve je bio.. [You must be registered and logged in to see this image.]

No, Timi ga je zasenio sada..

Timi u 37 brani SAVRSENO , a neki na 37 nemogu da potrce 20m [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens - Page 3 Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Che Uto Apr 26, 2011 6:50 pm

U iscekivanju 6. utakmice..

Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens - Page 3 Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od SymphonyX Sre Apr 27, 2011 4:34 am

"Unlajkabl personaliti"?Sad si sebe nadmasio.

Btw,igra li linija Lucic - Krejci - Horton u ovoj seriji? Rolling Eyes
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens - Page 3 Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Che Sre Apr 27, 2011 5:01 pm

Evo, vidis da igra.. Very Happy



Sasvim obican hit.. Mellow (dobro, ne bas obican, ali nema ovde neke namere, nije ucinio nista pogresno.. Pojma nemam) Nikako se ne slazem sa glupim komentatorima.. Fejspalm joj
Cekam lepe hajlajtse, pa da malo prokomentarisemo..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens - Page 3 Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od SymphonyX Čet Apr 28, 2011 3:49 am

Subban raketom u PP donosi OT Habsima.Mislim da je to i najpravednije,ovakva serija ne zasluzuje drugaciji kraj.Nevjerovatni mecevi.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens - Page 3 Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Бледолики Čet Apr 28, 2011 4:46 am

SymphonyX ::Subban raketom u PP donosi OT Habsima.Mislim da je to i najpravednije,ovakva serija ne zasluzuje drugaciji kraj.Nevjerovatni mecevi.
I prodje Boston kroz iglene usi. Lucic - Horton. Iako sam navijao (i prognozirao) za Boston, na mene je bolji utisak u celoj seriji ostavio Montreal, da su oni prosli ne bi bilo nezasluzeno.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens - Page 3 Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od SymphonyX Čet Apr 28, 2011 4:48 am

Ja sam se bas juce (ili prekjuce Very Happy ) pitao igra li njihova linija u seriji.Horton sjajan gol,drugi GW.Ja sam nekako u OT navijao za Habse,ali skoro da mi dodje na isto.Bruins vs Flyers je poslastica,narocito nakon proslogodisnje ludacke serije.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens - Page 3 Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Marvin Čet Apr 28, 2011 12:39 pm

Juce onaj sto je dobio dva minuta za boarding samo zato sto je udario Halperna blizu onog stuba. [You must be registered and logged in to see this image.]
Ligo, izvadi glavu iz bulje.

Nego, jel' se jos nekom cini da je onaj prekrsaj dva minuta do kraja Wisniewski izsimulirao, cini mi se da ga nije udario po faci?

I jos da mi kazete, jel' Hamrlik uopste ustao sa plave linije od sinoc, vidim lezo je ko pokosen dok nije video da ce Kelly da da gol? Dajver... [You must be registered and logged in to see this image.]


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens - Page 3 Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Бледолики Čet Apr 28, 2011 2:21 pm

Marvin ::Juce onaj sto je dobio dva minuta za boarding samo zato sto je udario Halperna blizu onog stuba. [You must be registered and logged in to see this image.]
Ligo, izvadi glavu iz bulje.

Nego, jel' se jos nekom cini da je onaj prekrsaj dva minuta do kraja Wisniewski izsimulirao, cini mi se da ga nije udario po faci?

I jos da mi kazete, jel' Hamrlik uopste ustao sa plave linije od sinoc, vidim lezo je ko pokosen dok nije video da ce Kelly da da gol? Dajver... [You must be registered and logged in to see this image.]
U pravu si za obe konstatacije. Ali to ti je Montreal i njihov "stil" igre. Koliko su dobri, jos vise su kvarni.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens - Page 3 Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Che Čet Apr 28, 2011 6:28 pm

Najgore sudjenje.. I 5. i 6. utakmica, sve to pederi sjebu.. Sudija pederu Ljut



Boston je, po meni, vise nego zasluzeno otisao dalje. Igraju muski, jako i uzbudljivo, za razliku od ovih sisica iz Montreala.



Konacno ta linija.. Klanjam se
Inace, sudije su vecito vracale Montreal u ovu utakmicu, u ovu seriju. Bruinsi su se jako trudili da ne prave iskljucenja (sto se i videlo), vec samo da igraju svoju igru.. Koliko to mrzim.. Na kraju su mogli i oni da pobede..

Aman zaman, pogledajte vi ovo.. Fejspalm joj Jebeni Halpern ide pravo na njega.. Mellow Sta da ocekujes, da se Ference skloni.. Nogica



"Povreda glave", ali nazad na ledu posle 6 minuta.. Rolling Eyes
Uglavnom, mislim da je bolji tim prosao, ali je Montreal ponovo pokazao da zna kako se igra u PO.. Ali Boston je bolji tim. Pijem kafu i chiluje
Ne gledati Tima Thomasa u drugoj rundi bi bio greh.

@ Marvin
Samo mi Romana ne diraj, molim te..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens - Page 3 Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Marvin Čet Apr 28, 2011 6:39 pm

Sta da ga ne diram? Kao nije istina? Lezi dole i onda vidi da je Kelly ispred gola i ustaje, nije nista.
Imaju istoriju dajvovanja, pedercine sve do reda, kako je Hamrlik tu prodavo, kako je Halpern prodavao onaj hit u stanchion, Spacek u sestom mecu protiv Lucica...
MAN UP, FRENCH BITCHES!


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens - Page 3 Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Che Čet Apr 28, 2011 6:42 pm

Nisam rekao da nije odglumio.. Nazalost. Sad
Ali Roman je Roman.. Pijem kafu i chiluje

A sudije kako su pocele u 1/3, mislio sam da nam sledi kataklizma.. Pa oba PP gola su dosla posle krajnje "cudnih" iskljucenja.. Suv
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens - Page 3 Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Marvin Čet Apr 28, 2011 6:48 pm

Moze da bude i moja mama, nebitno, dajver...
A i Kelly je pre toga zasro 100% sansu, umesto da gurne pak u golu iz golmanskog prostora, on ga namesta na forhend. [You must be registered and logged in to see this image.] Bivsi senator... [You must be registered and logged in to see this image.]

A ovaj Ference je stvarno tezak idiot/kraljina. Ono sa prstom(rukavicom [You must be registered and logged in to see this image.] ), pa sad ovo.
Ne shvati me pogresno, Ference nije nista pogresno uradio, video je da se Halpern zalece na njega(i to da bi dajvovo) i uradio najbolju mogucu stvar(dobro, najbolju, da u ligi sad ne rade sve same kucke i zene).
Samo na trenutak mi se cini da je zastao kako bi sto bolje dobio Halperna kad je ovaj vec resio da se pravi retard, bar da plati... [You must be registered and logged in to see this image.]


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens - Page 3 Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Che Čet Apr 28, 2011 6:58 pm

Taj Halpern je tolki kreten.. Nogica Pa ko je on uopste.. Turkey
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens - Page 3 Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Marvin Čet Apr 28, 2011 7:00 pm

Halpern je inace car meni i koristan igrac. Non-stop nam zagorcavo zivot ove godine. Voleo bih ga da je u mom timu sigurno.
Ali ovo je bilo debilno.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens - Page 3 Empty Re: East 1/4: (3) Bruins vs. (6) Canadiens

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu