NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

+14
Grof Bronza
Sharks vk
sweeper19
Pufta
rhadamanth
backy
pap
VIX
Marvin
Jaz
Augment
SymphonyX
Lazicy
Che
18 posters

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od rhadamanth Pon Apr 08, 2013 11:45 pm

Augment ::Koliko je IT oprema kod vas u Srbiji jeftinija.. meni se npr. vise isplati da sjednem na voz za BG kupim stvar, pijuckam po gradu i vratim se navece nego da odsetam 200m u prodavnicu i kupim to isto.

nije stvar u apsolutnoj vrednosti nego u odnosu cena i platezne moci, tako da...
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Augment Uto Apr 09, 2013 1:33 am

sta je bosna za srbiju svicarska???? Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 344871 Very Happy

nije problem u plateznoj moci.. u srbiji, tacnije u BG je sigurno veca nego u BiH nego su porezi na informaticku opremu kod nas veci, pa samim tim i cijene.. sto me nervira.. jer srbiju sam uzeo kao primjer.. i u Zagrebu je tako.. prijatelj mi je maksuz isao tamo da kupi 3D sony tv jer je bio jeftiniji za 200 eura..
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od pap Uto Apr 09, 2013 2:56 am

starbuck ::
Augment ::Koliko je IT oprema kod vas u Srbiji jeftinija.. meni se npr. vise isplati da sjednem na voz za BG kupim stvar, pijuckam po gradu i vratim se navece nego da odsetam 200m u prodavnicu i kupim to isto.

nije stvar u apsolutnoj vrednosti nego u odnosu cena i platezne moci, tako da...



Ajd nam daj realnu sliku onda, kolko je to u recimo pivama? Very Happy
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od rhadamanth Uto Apr 09, 2013 2:11 pm

Augment ::sta je bosna za srbiju svicarska???? Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 344871 Very Happy

nije problem u plateznoj moci.. u srbiji, tacnije u BG je sigurno veca nego u BiH nego su porezi na informaticku opremu kod nas veci, pa samim tim i cijene.. sto me nervira.. jer srbiju sam uzeo kao primjer.. i u Zagrebu je tako.. prijatelj mi je maksuz isao tamo da kupi 3D sony tv jer je bio jeftiniji za 200 eura..

da ne kopam sad po netu, ali se definitivno secam da su skoro sve bivse yu republike osim makedonije ispred srbije po zaradama (na drzavnom nivou).

to za porez stoji, ali moras uzeti u obzir da se time vi prakticno stitite, jer imate mnogo bolji protok deviza sa inostranstvom od srbije. nasa rogobatna zakonska regulativa jos uvek ne omogucava rad sluzbi kao paypal, a i ono sto najavljuju da ce uskoro doci nece biti kompletno, vec samo omogucene neke transakcije. dalje necu da lupetam, posto nit sam ekonomista nit pravnik.

p.s. a mozda su i nasi it tajkuni nekako uticali... Nindza


@pap

Very Happy pojma nemam U zdravlje
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od pap Sub Apr 20, 2013 7:59 pm

Nisam siguran što se promjenio al u chromu mi neradi nijedna opcija za uređivanje teksta i nijedan smajl nemogu ubacit(istovremeno u IE sve radi, al je brate ružan i nepraktičan do bola)

Gledo sam postavke chroma i nevidim ništa drugačije(recimo da nisam dakle ja nešto sjebo).


Jel ima još neko takvih problema?
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od rhadamanth Sub Apr 20, 2013 11:24 pm

ja isto koristim chrome i nista se nije promenilo.

mada, bio je neki update prosle nedelje valjda i primetila sam da se sve malo izmenilo po pitanju dizajna - neke finese, jedva se primecuje i za sada nisam primetila da bilo sta funkcionise drugacije, ali nesto je menjano.

e, sad, ja vec neko vreme mucim muku sa flash i java pluginovima, kad god stigne update, nesto mi se s]ebe. vec neko vreme snimke sa youtubea ne mogu da gledam full screen, i sve zivo sam pretresla, ali nista ne pomaze.

sumnjivo, sve je sumnjivo


... cispa ... Nindza
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od pap Ned Apr 21, 2013 12:20 am

Od kad je ovaj Marvin admin sve ode south
















































































Very Happy
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Marvin Ned Apr 21, 2013 1:14 am

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 260887
Ne, nego ste vi poceli sve vise da istrazujete. Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 260887


A i ja koristim Mozzilu, tako da... Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 741204

Moj burazer je jos davno imao problema na Chrome-u.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Ned Apr 21, 2013 1:40 am

Ja isto msm da je Marvin kriv. Pijem kafu i chiluje

...

Ja koristim Chrome i nikad apsolutno nikakvih problema nisam imao. Pojma nemam

Mada, znam recimo da kad odem na net preko kompa na faxu, zna da bude nekih sranja, sa smajlijima i tim pre svega, no kazem, na mom kompu je sve perfektno.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od pap Ned Apr 21, 2013 2:00 am

Marvin
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Marvin Ned Apr 21, 2013 2:03 am

Vratim ti ja odma admina Dzomba, kad oces.
Taman nisi platio za domen, racunam sad imas vremena. Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 260887


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Sub Maj 25, 2013 1:41 am

Za pap-a prvenstveno, mogu i ostali ako imaju iskustva...

ZTE Blade III vs. Sony Xperia E vs. (eventualno) Telenor Smart Pro (aka Alcatel OT-991)?

Kevi istice ugovor u Telenoru, a ovo su neke opcije za paket koji bi uzela sada. Meni ide, konacno, njen trenutni fon, S III mini. Very Happy Barem mi je tako obecano...

Inace, cene bi isle, redom: 3990 vs. 4980 vs. 990. Prvi pik mi je ZTE, jasno, ima najbolje karakteristike, ali ipak... Pogotovo sto ona zena ne zna, niti joj treba, 90% toga. Jedva se i na touch screen navikla. Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od pap Sub Maj 25, 2013 7:40 am

Mislim da ti Sony nije opcija uopće, manji je i lakši istina, al ima zato i manji ekran i slabiju bateriju, a mislim i da se baterija na Sonyu nemože vadit i mjenjat, bar ne doma(vrlo bitna činjenica ako jednog dana namjeravaš preotet i taj mob Very Happy )

Blade je definitivno najbolja opcija.



Al ako ti kevi treba mob samo za zvanje i smsanje onda je onaj Alcatel bestbuy (4 puta jeftiniji, velik zaslon...).


pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Sub Maj 25, 2013 3:23 pm

Da, video sam sve to sto si rekao, to kod Sonija sam bas i primetio, a i citao sam neke recenzije, i nemaju bas neke reci hvale (mada to sto kazu ona nece uopste primetiti, tako da ono.. Very Happy). Jedino kvalitet izrade, cenim da je tu Sony ipak ozbiljniji dosta, a to je vazno. Za ZTE sam cuo da ne uliva mnogo poverenja, narocito dugme volume +- sa strane ima mnogo lufta, i svi kazu da samo sto ne otpadne... Very Happy Sad, ima tu jos nekih sitnica, ima Sony neke male prednosti u pojedinim stvarima, ali ovako ako gledamo samo specifikacije, ZTE je mnogo bolji, sjajan budzet fon. Da ja biram, uzeo bih ga bez razmisljanja. Ali, naravno, Kinezi su tamo stavili valjda 3 materijala, i iako nisam cuo zalbe na njegovu izdrzljivost, malo se plasim. Dizajn je OK valjda, ali imaju samo crni i onako, dosta muski izgleda, al za to me briga.. Very Happy Uglavnom, hteo bih ipak da joj uzmem taj, jer moze najvise da se poredi sa njenim sadasnjim Galaxy SIII mini, barem eto i velicina ekrana i to. Ona ovo ostalo nece ionako ni primetiti. A voleo bi ipak da mi keva ima fon kojeg se nece stideti i koji ce biti ono OK. Mada, jos jednom, uzasno me nervira sto ona pola stvari (ma kakvih pola, 96%) kod Androida ne zna ili nema potrebu da koristi, tako da.. Msm ono, ne znam ni ja, ali ipak znam vise..

Alcatel bi mozda bio i najbolji za nju, ali ima par stvari. Prvo, dostta je losiji pre svega od ZTE, pa mi zao, to je samo 3000 dindzi razlike, a razlika je ipak. Drugo, ljudi u VIPu se masovno zale da ispada iz mreze, mada za Telenor to nisam cuo. Trece, ne moz msm Acrobat Reader, sto me uzasava, iako je mozda nebitno. I memorije je prilicno malo, i iako opet nebitno, ona zena tipa nikad ne ubija aplikacije i te stvari, pa se plasim da mi posle ne sere.. Rolling Eyes

Inace, naravno, ima opcija i od 1 dinar. Nokia Asha 300 i 302 recimo. ZTE FTV, sto je prakticno nesto bolji ZTE Blade I, kolko sam skontao, lep ovako za zene, al me nervira malo zbog preinstaliranih aplikacija, a i specifikacije su mu sranje, i stariji je Android.

Btw, kao sto rekoh, meni ide njen sadasnji Samsun Galaxy SIII mini, beli doduse, a ja ne volim belu.. Kod Samsunga me nerviraju i njegove glatke povrsine, ****** zna da klizi iz ruke, moras da ga drzis ko.. Rolling Eyes No, uglavnom, ne planiram joj preotet nijedan od ovih, jer SIII mini koji dobijam (odbrojavam dane, veruj mi Very Happy) bolji (i dosta skuplji) od svih, tako da... Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od pap Sub Maj 25, 2013 5:17 pm

Blade Pijem kafu i chiluje
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Pon Sep 30, 2013 6:11 pm

OK, ovako stoji stvar...

Dzombache ::Evo jedne valjda preporuke za S3 mini.

Imam telefon evo vec oko 4 meseca. Pre toga je takodje bio koriscen, prakticno sam ga nasledio, takoreci.

Padao mi je 3 puta (pricam o onim ozbiljnim padanjima na beton sa 1m+ visine). Sve je bilo OK. Drndao sam ga i na bezbroj drugih nacina, opet OK.

I sad pravi test. Very Happy Pre nekih 5-6 dana mi je upao u WC solju. Ostao je tamo nekih par sekundi, dok se nisam sabrao i skupio hrabrost da ga izvucem. :laugh: Vec sam se pozdravio sa istim, ali tinjala je u meni neka nada, i kad sam krenuo da ga odkljucam (dakle, upao je upaljen, zakljucan telefon), ekran je radio, doduse menjajuci boje i trepcuci malo. Otisao sam nekih par sekundi levo desno malo u navigaciju, da vidim da li sve radi - sve je radilo. Onda sam ga iskljucio. Krenulo je susenje fenom na svakih 5 minuta, sa svih strana. Molio sam se samo za spas ekrana, ovo sve drugo je izgledalo OK. Posle par sati sam ga stavio na punjenje, sto, iz ove perspektive, msm da nikako nisam smeo da radim. Naravno, pre tog stavljanja mi je telefon delovao potpuno suv, ali sutradan (punio se nekih 5-6 sati) sam otvorio poklopac, koji je iznutra bio prilicno mokar. Na moje zaista veliko iznenadjenje, telefon je i takav naizgled normalno radio, ekran se vratio u zivot 100%. Smile Ostavio sam ga upaljenog, i koristio normalno.

Ali onda tek krecu problemi... Prvo je doslo iznenadno gasenje, dan posle cele ove price. Onda je, uz to, dosao i problem sa paljenjem telefona, kad se ugasi. Nekad hoce, nekad nece. Zapravo, mnogo cesce nece. Susio sam ga, inace, svo to vreme fenom za kosu, kad sam imao vremena. Ne znam ni sam zasto. Poceo sam i da tripujem da mu je unutrasnja strana poklopca uvek malo mokra. A mozda je i bila, nznm.
Zatim je prestao da mi prepoznaje SIM karticu. Izvadio sam je, pogledao. Onaj deo koji ide na kontakte je bio izgreban, razmazan, a na (inace belom, posto je beli telefon) SIM slotu je ostala zuckasto-braonkasta mrlja, koja nema fore da se izbrise. Nadao sam se da ce promena SIM kartice resiti stvar, otisao do mt:s, uzeo novu, i radilo je srecom.

I onda dolazimo do trenutnog stanja, a to je da nece da puni telefon uopste (i koji je stoga sada ugasen vec vise od 2 dana). Zapravo, u pocetku bi i bilo inicirano punjenje (pojavila bi se ona stvar na ekranu i sve), ali bi vrlo brzo sve nestalo, i ne bi davalo ikakve znake zivota. Bio sam ocajan, misleci da nikad vise nece moci da se napuni, ali onda sam sinoc probao da stavim neku manju bateriju iz jednog starijeg Samsunga na kontakte ovog, i na moje opet veliko iznenadjenje, telefon je hteo i da se ukljuci, i da se puni, i sve...Smile Zakljucujem, dakle, da je samo baterija onda otisla. Valjda ce zamena iste resiti stvari. Nadam se. Trebalo bi, ako je vec ovo od sinoc uspelo.

Pored toga, ne vidim sta bi jos drugo moglo da podje po zlu, jer poroslo je vec dovoljno vremena od tog potapanja. Very Happy Bio je ukljucen sasvim dovoljno da se uverim da OK radi, cak sam recimo i slusao muziku prilicno dugo jednog dana na njemu, bez ikakvih problema. Od stvari koje se vade, da se tako izrazim, SIM i bateriju sam vec zamenio, ili cu zameniti, a microSD kartica funkcionise sasvim normalno (sva muzika mi se, recimo, nalazi na njoj).

E sad, zanima me vas savet po pitanju zamene baterije... Sta raditi?
NIsam se jos dovoljno raspitao, pa ne znam kolko je originalna baterija za S3 mini (predpostavljam da bi u onim Samsung prodavnicama u Uscu ili Delta City-ju trebalo da je imaju, zar ne?), ali ocekujem da bude prilicno skupa.
Trazio sam po netu jeftinija resenja. Ove Hinorx baterije su i isprva zvucale too good to be true, a vidim sad i dosta negativnih komentara. No, opet, neki ih i hvale, ako su to ljudi uopste...
Sta bi ste mi vi preporucili? Ima li neko iskustva sa tim baterijama, i koliko kosta originalna baterija? Ima li mozda nekih drugih zadovoljavajucih resenja?
Moj post sa Android Srbija. Pitam vas isto.
Btw, covek mi tamo rece "Iskreno, ne znam nijedan fon koji je preživeo ručno sušenje. Korodiraće ploča, jer jedino onim ultrazvuk aparatom serviseri otresu svu vlagu. Ali to sad ne možeš jer u fon ne sme da se stavi baterija i mora brzo, u par sati, da se reaguje."

Dzombache ::Ma, kazem, ja sam prosto zacudjen da uopste i radi. Jer, ono, ako se zavrsi na promeni SIM-a (200 din. kod mt:s) i baterije (kolko god da je), i da moze da izdrzi jos bar nekoliko meseci - opet se isplati.
E sad, da li mu dajes nekoliko meseci sa svim opisanim? Very Happy

A vidim na proslim stranicama za ovo padanje. Verujte, moj fon ima toliko oziljaka od ovih padova, i to sve po strani. Ali se nije raspao. I izgleda cvrsto kao i prvog dana. Sa te strane, sve pohvale, ja od Samsunga to nisam ocekivao. E sad, uvek moze da se desi onaj worst casec scenario, pa ode ekran, ili se skroz raspadne, ali srecom, meni se to nije desavalo. Jedino mi je odlazio poklopac msm svaki put, i jednom, samo jednom od ova 3 puta (a nisu bili mali padovi, kao sto sam rekao), mi se baterija pomerila il nesto, te se iskljucio.

Nego, sto se tice iskustava sa rucnim susenjem, ja imam, posredno. Doduse, bilo je to davno, ali SonyEricsson k750 jos zivi msm. Isto WC solja je bila. Very Happy
E sad, ne znam da li to uopste moze da se poredi sa ovim danasnjim telefonima.

Imas li neki savet za ovu bateriju?
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Sharks vk Uto Okt 01, 2013 9:32 am

Ne možeš biti pametan,nema razumnog odgovora.Ja imam S3 nekih pola godine,nije mi baš ni padao,nije u vodu upadao,pa mi se 2 puta ugasio(baterija je bila na cca 40-50 %) i jedva sam ga upalio,vadio bateriju,karticu i na jedvite jade ga pokrenuo.Prije njega sam imao 3 Nokie sa touch screenom i svaka je radila oko pola godine dok nije otišao ekran i mogao sam ih baciti u smeće.Moj zaključak je da su telefoni sa touchom smeće,ali šta da se radi kad su svi smart phonovi sa touchem.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Grof Bronza Sre Okt 02, 2013 12:14 am

Sharks vk ::Ne možeš biti pametan,nema razumnog odgovora.Ja imam S3 nekih pola godine,nije mi baš ni padao,nije u vodu upadao,pa mi se 2 puta ugasio(baterija je bila na cca 40-50 %) i jedva sam ga upalio,vadio bateriju,karticu i na jedvite jade ga pokrenuo.Prije njega sam imao 3 Nokie sa touch screenom i svaka je radila oko pola godine dok nije otišao ekran i mogao sam ih baciti u smeće.Moj zaključak je da su telefoni sa touchom smeće,ali šta da se radi kad su svi smart phonovi sa touchem.
danas se sve pravi da traje od 6 meseci do 2 godine (ako imas srece) samo da bi te terali da kupujes novo.... prokleti kapitalizam Excellent
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od VIX Sre Okt 02, 2013 3:09 am

Kako si uspeo telefon baciti u wc solju ?!
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od rhadamanth Uto Okt 08, 2013 7:58 pm

Grof Bronza ::danas se sve pravi da traje od 6 meseci do 2 godine (ako imas srece) samo da bi te terali da kupujes novo.... prokleti kapitalizam Excellent
kako ovo mene nervira. ja razumem da je jefitnije kupiti novo, nego popraviti staro, ali da bi se predupredili negativni efekti morali bismo da imamo razvijenu reciklazu. dusa me boli za ovu planetu Placem 2 




VIX ::Kako si uspeo telefon baciti u wc solju ?!
Lupam smeh   zaista, kako?
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Uto Okt 08, 2013 8:19 pm

Da, toliko sam hteo da se unistim pa sam poceo da bacam telefone u WC solju. Pijem kafu i chiluje

...

Upao mi je, skliznuo sa kazanceta kad sam ga malo zakacio, koje je u selu postavljeno nisko, tik iznad WC solje. A tamo sam morao da ga stavim zato sto su sve druge povrsine bile zauzete.

Inace, stavio sam danas tu Hinorx bateriju. Tek sam danas i kupio, posto sam u frci ovih nedelja... Zasad OK radi, videcemo...
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od rhadamanth Uto Okt 08, 2013 8:24 pm

Che ::Da, toliko sam hteo da se unistim pa sam poceo da bacam telefone u WC solju. Pijem kafu i chiluje

...

Upao mi je, skliznuo sa kazanceta kad sam ga malo zakacio, koje je u selu postavljeno nisko, tik iznad WC solje. A tamo sam morao da ga stavim zato sto su sve druge povrsine bile zauzete.

Inace, stavio sam danas tu Hinorx bateriju. Tek sam danas i kupio, posto sam u frci ovih nedelja... Zasad OK radi, videcemo...
Very Happy  desava se Very Happy 

najbitnije je da, kad se tako nesto desi, sve pogasis i ostavis da se doooobrooo osusi. nedelju-dve obavezno. ja sam tako jednom obrusila punu casu vode na otvoreno kuciste racunara. samo iscupala iz struje, pokupila vodu krpom, ostavila na dve nedelje da se susi, probala da upalim, mrtvo, sve pocupala sa maticne, vratila, upalila, radi.
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Uto Okt 08, 2013 8:26 pm

Ja sam ga, recimo, malo drndao ukljucenog onako mokrog, onda ugasio, stavio da se puni, ujutru upalio. Pijem kafu i chiluje
Znam, znam da nisam normalan. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od rhadamanth Uto Okt 08, 2013 8:28 pm

Che ::Ja sam ga, recimo, malo drndao ukljucenog onako mokrog, onda ugasio, stavio da se puni, ujutru upalio. Pijem kafu i chiluje
Znam, znam da nisam normalan. Pijem kafu i chiluje
pa, ne, nego steta. znam ja da kopka pitanje da li je sve ok i da li ce da radi, ali ako i malo vode negde nesto prespoji i nesto pregori, onda nema pomoci Sad ono, strpljenje je vrlina i tako to Nindza
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Ned Dec 01, 2013 10:29 pm

Probacu (prvi put u yivotu) ya nekih 1-2 sata da instaliram CyanogenMod 10.2 (JB 4.3) na moj S3 mini. Mislio sam da cekam da stabiliyuju KitKat, al sam sjebao fon vec, pa mi je ovo jedina nada...

Ako ne ynate o cemu pricam i sta radim, nista, ne ynam ni ja... Mellow

edit: operacija je prosla bey problema. ko da sam dobio novi telefon.Cool 
Radi jako lepo ya sad, mada naravno, nisam jos sve isprobao. Ono sto na prvu loptu vidim je da mogu dosta toga da menjam i konfigurisem sto nisam ranije mogao (S3 mini je poynat po tome inace), tako da je to super.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 4 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu