NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

+14
Grof Bronza
Sharks vk
sweeper19
Pufta
rhadamanth
backy
pap
VIX
Marvin
Jaz
Augment
SymphonyX
Lazicy
Che
18 posters

Strana 6 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 6 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Uto Dec 17, 2013 6:11 pm

Idi na ovaj link sto sam ti stavio ya Huawei, i gore imas cene (78 evra u Top Yona, 84 evra Logic Shop itd...). Yovi odmah brojeve telefona tu, i raspitaj se a) da li ga imaju i b) da li su cene tacne, tj. da li je to to kada se preracuna u dinare (msm, cene na ovom sajtu bi trebalo da budu tacne, prilicno su pouydani, ali ipak...).
Ja juce gledao, bile su vece cene (85 evra), ovo su sada jos sniyili...
Ako nemaju slucajno ove prve 3 prodavnice gore, vredi poyvati i ove ostale, pa nek su i vece cene. Jer telefon bi stvarno trebao da bude extra ya te pare.

Jos jedan tip, iy prve ruke: ja sam vikend Roda kupac. I kao vikend Roda kupac, idem u Rodu i kupujem vikendom, ali najvise gledam tehniku yaoravo, i cesto kupim nesto neplanirano. Imaju naime 10% popusta vikendom na sve, osim ya artikle na akciji ili posebno oynacene. Elem, gledao sam i fonove, nemaju neki iybor, ali imaju par LG modela koji su OK, pa ako ne budes imao srece sa ovima gore, idi ya vikend i pogledaj i u Rodi sta imaju. Ovo naravno pricam ya vece objekte, megamarkete pre svega.

Edit: Huawei je dobar proiyvodjac. Najveci na svetu proiyvodjac telekomunikacione opreme generalno, i, necu sad da serem napamet, ali sigurno top 5-top 10 proiyvodjac ako gledamo samo mobilne telefone. Ne ynam da li su pouydaniji, ali su sigurno veci od ovog Quart-a, ya koji ja iskreno nisam nesto cuo.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 6 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od VIX Uto Dec 17, 2013 8:35 pm

Tamam, jos ove nedelje sam u Beogradu, pogledacu u rodi u subotu prije nego sto krenem na put ..

Bio danas sa ortakom, video sam telefone, nasao i Huawai ascend y300, kao i ZTE, a pogledao sam T'pop koji nije tako los .. Xperie Tipo nije bilo na lageru .. Uzimam azijata, ili Huawaia (ima moj ortak Huawai, pokazao se izdrzljivim, pada mu na svakom koraku Very Happy ) ili ZTE, definitivno .. Pijem kafu i chiluje

I javit cu se da vidim i na ove brojeve ..
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 6 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Uto Dec 17, 2013 10:48 pm

Moyda sam malo dosadan, ali ja oboyavam da kupujem elektroniku... Meni je to ono sto je yenama shoping. Very Happy

Dakle. Mhm. Obaveyno uymi Huaweia ovog pre YTE, bolji telefon u svakom smislu. Ali obaveyno.
Ya kolko si ga para gledao? Ako su ove info tacne, na ove dve lokacije Top Zona - Balkanska 35, Top Zona Brdo - Požeška 150A bi trebao da je oko 9000 dinara, a u Logic Shop - Balkanska 20 nekih 650-700 dinara skuplji. (racunao po sredisnjem kursu NBS 115 din/eur... ne, nije me mryelo) Balkanska je u jbn centru grada, tako da nemoj da te mryi da odes ako je jeftinije, a tu su ti dve prodavnice.

U Rodi sam video LG Optimuse, samo su oni jako beyobrayni i glupi, jer nabave te fonove, i onda ih drye u iylogu godinama, a nista ne sniyavaju. Recimo, video sam SonyEricsson neki, a to jbn ime samo ne postoji vec skoro 2 godine. I sto je najgore, nije bio jeftin. Mellow
Ali, kayem, video sam te LG Optimuse. L5 konkretno, ali on je iyvan tvog price range-a, ali msm i L3 (sad nynm tacno dal prve ili druge generacije), samo nynm kolko kosta. Ako je prve generacije, msm da ne treba uyimati ni u raymatranje, jer je prilicno losiji od ovih, ali ako je druge.. To je onda OK telefoncic, mada sa malo vise nabijenom cenom i, mora se istaci, manjim ekranom. Meni se svidja(o) yato sto je kompaktan, i yato sto je noviji model i bolji od SE tipo, ali ovako nema nikakvih prednosti ni u odnosu na YTE, a kamoli na Y300. http://www.mobilnisvet.com/mobilni/3776/LG/Optimus-L3-II-E430
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 6 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od VIX Uto Dec 17, 2013 11:37 pm

LG ne mogu da svarim nikako, izbegavam ih u sirokom luku, kakvi god da su, nisu moj tip telefona ..

ZTE je bio oko 11.000 dinara.. Ici cu sutra do centra, pa procicu tamo, ne kosta me nista .. Smile

Ajde cujemo se sutra, pa kazem ti sta sam uradio i sta sam uzeo Smile
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 6 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Sre Dec 18, 2013 1:22 am

Ako mi ne kayes cene Y300 iy ove dve prodavnice u Balkanskeoj, stvarno cu se rayocarati u tebe. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 6 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od VIX Čet Dec 19, 2013 12:47 pm

Bio sam samo u logic shopu, tamo y300 kosta oko 12.000 ..
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 6 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Čet Dec 19, 2013 1:55 pm

Ynaci seru onda...
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 6 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od VIX Čet Dec 19, 2013 6:33 pm

Che ::Ynaci seru onda...
Ja pazario t'pop, skup mi bio Huawei, a pitao sam drugog ortaka, on ima Huawei g510 i kaze da je opasno sranje ..
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 6 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Čet Dec 19, 2013 8:09 pm

Nema to veye sta on misli...
Ja bi uyeo Huawei, ali dobro, tvoji iybor.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 6 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od VIX Pet Dec 20, 2013 12:42 pm

Che ::Nema to veye sta on misli...
Ja bi uyeo Huawei, ali dobro, tvoji iybor.
Pare, pare, pare ..  Smile
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 6 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Pet Dec 20, 2013 3:03 pm

Ima Huawei da se nadje za manje para, samo sto tebe ocigledno mrzi da gledas. A bolji je telefon, to mogu da ti garantujem.
Mada ono, i t'pop je OK, zavisi za sta koristis telefon.

No jos jednom, Y300 je bolji. Ja bi ga pretrazio po celom gradu, ako sam vec cenovno orijentisan i limitiran, kao ti.

Kolko si platio ovaj Alcatel i gde?
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 6 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od VIX Pet Dec 20, 2013 7:19 pm

Che ::Ima Huawei da se nadje za manje para, samo sto tebe ocigledno mrzi da gledas. A bolji je telefon, to mogu da ti garantujem.
Mada ono, i t'pop je OK, zavisi za sta koristis telefon.

No jos jednom, Y300 je bolji. Ja bi ga pretrazio po celom gradu, ako sam vec cenovno orijentisan i limitiran, kao ti.

Kolko si platio ovaj Alcatel i gde?
Od Huaweia su samo y300 i g501 dolazili u obzir ..

Pazario Alcatel u ONEu, slovenski operator u MKD, 2400 denara, to je oko 4800 dinara, 200 dinara na 24 meseci ..
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 6 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Pon Dec 23, 2013 6:24 pm

Ja danas uzeo Y300 u TopZone-i, onde u Balkanskoj, za 9200 din. :-)
Dacu ga burazu za Novu, bio je dobar (ovih par meseci...).
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 6 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Sub Apr 12, 2014 3:11 am

Jel ima neko od vas jos SBB kablovsku i net?
Zanima me par stvari...
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 6 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od rhadamanth Sub Apr 12, 2014 6:43 pm

Che ::Jel ima neko od vas jos SBB kablovsku i net?
Zanima me par stvari...

sta te interesuje?
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 6 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Ned Apr 13, 2014 4:40 am

Kako si sredila mail, tj. sta si radila da bi ti obezbedili mail adresu na @sbb.rs
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 6 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od rhadamanth Ned Apr 13, 2014 5:48 am

'ladno nikad nisam koristila tu adresu.

o tome koja se adresa dobija uz sbb nalog i o podesavanjima klijenta za pop i smtp servere i slicne pratece gluposti na:

http://forum.sbb.rs/viewtopic.php?f=68&t=15794&start=0


tema je sa podforuma email, odeljak je internet servisi, a i oko svega ostalog sto ce te muciti u buducnosti u vezi sa sbb-om mozes se informisati na njihovom forumu.
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 6 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Ned Apr 13, 2014 11:39 pm

Pitam te zato sto sam im bas i slao PP bas tu, na forumu, ali mi jos nisu nista odgovorili.
Trebalo je da zovem korisnicki centar... Rolling Eyes
Da se namesti posle nije problem, to znam skoro napamet. Samo da mi oni dodele nesto.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 6 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od rhadamanth Ned Apr 13, 2014 11:50 pm

Che ::Pitam te zato sto sam im bas i slao PP bas tu, na forumu, ali mi jos nisu nista odgovorili.
Trebalo je da zovem korisnicki centar... Rolling Eyes
Da se namesti posle nije problem, to znam skoro napamet. Samo da mi oni dodele nesto.

pa, pazi, imas taj osnovni username@sbb.rs, sve dodatne moras da trazis da ti naprave

probaj sa usernameom da se ulogujes na webmail.sbb.rs da vidis da li postoji

username ti je onaj sa ugovora, sa kojim mozes da proveravas stanje naloga na home.sbb.rs
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 6 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Pon Apr 14, 2014 12:39 am

Koji sa ugovora? Gde to pise?
Ja na ugovoru imam samo br. ugovora, nista vise od tih nekih info...
Inace, uyeo sam Silver Trio, tao mi je ugovor...
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 6 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od rhadamanth Pon Apr 14, 2014 1:25 am

Che ::Koji sa ugovora? Gde to pise?
Ja na ugovoru imam samo br. ugovora, nista vise od tih nekih info...
Inace, uyeo sam Silver Trio, tao mi je ugovor...

paaa, ne znam, meni je na tom papiru prvo br.ugovora, pa e-mail, pausername i neki password, koji oni lupe, pa ti promenis

ali to mi je onaj staaari ugovor, kada sam uvodila kablovsku. ovo sad novo, kad sam presla na novi paket, nisu mi nista novo dopisivali, isti je broj ugovora ostao, posto je to neki id broj, samo imam novi pass za podesavanja modema/routera. ali to nema veze sa nalogom i emailom.

da li si sad presao ili si imao i ranije sbb kablovsku?
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 6 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Pon Apr 14, 2014 2:09 am

Da ti sad ne objasnjavam, ugl., da, tipa sada sam presao. Tj. ne presao, nego prvi put sada imam SBB kablovsku, net, a odsutra i fon... (zivo me zanima kako ce to da funkcionise - prikljucak mi ide iz modema, digitalna telefonija i to)
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 6 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od rhadamanth Pon Apr 14, 2014 2:22 am

Che ::Da ti sad ne objasnjavam, ugl., da, tipa sada sam presao. Tj. ne presao, nego prvi put sada imam SBB kablovsku, net, a odsutra i fon... (zivo me zanima kako ce to da funkcionise - prikljucak mi ide iz modema, digitalna telefonija i to)

da, to, onda je ili negde na ugovoru zabaceno ili nije ni napisano. ili ti nisu ni dali ugovor, nego samo prospekte od uredjaja i fakture.

mada, cudi me da te nisu pitali za username, posto je obicno sve zivo zauzeto, pa ti skarabuzde nesto od imena i prezimena. onda, ako ti je bas stalo do emaila na sbb serveru, smaras se da uzmes neki drugi email, koji ces sam da iskombinujes neku dobru foru za username.

u svakom slucaju, zoves korisnicki i smaras. 24/7. jes da nemaju "naprednu" tehnicku podrsku van standardnog radnog vremena 8-20h, ono osnovno uglavnom uspeju da urade.

mozes i odmah. pozoves i pitas da ti kazu koji ti je username jer ti nigde nije zapisano. samo das br. ugovora.
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 6 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Pon Apr 14, 2014 3:10 pm

Videcu na ovom forumu ako mi ne odgovore do sredine nedelje, onda cu da zovem...
Imam ugovor, nisam slep. Pise samo broj ugovora gole, i dole podaci o potpisniku, ali nicega drugog zanimljivog nema.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 6 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od rhadamanth Pon Apr 14, 2014 5:50 pm

ma, ok. samo ti njih smaraj, svim snagama i bez prestanka. drugacije se sa njima ne moze.
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 6 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu