NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

+14
Grof Bronza
Sharks vk
sweeper19
Pufta
rhadamanth
backy
pap
VIX
Marvin
Jaz
Augment
SymphonyX
Lazicy
Che
18 posters

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 2 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Pon Nov 07, 2011 10:13 pm

pap ::28K....kolko je to u ojrima?


I još jedno pitanje: taj lenovo nema hdmi ulaz???wtf
280 evra.

Ima onaj AMD bolji sa prosle strane..
Lenovo je najeftiniji izbor kolko sam ja video (uz Acer, ali onaj model sa onim Celeronom sa 2 jezgra nisam mogo nigde da nadjem, iako ovim recimo stoji u katalogu.. Rolling Eyes)..

Otprilike znam njihovu politiku - nista flashy, ustedi sta mozes, ali ti i dalje ponude dobar laptop po solidnoj ceni... Imam i dobro iskustvo posto keva ima, evo vec ce biti neke 3-4 godine, neki Lenovo laptop.. A sta mu nismo radili.. Seljak

Mogo sam sigurno da nadjem i nesto bolji value-for-money, ali iskreno, vise mi je bilo muka da vise trazim...
...
Sta god nadjes dobro - nema u ponudi, prosla akcija, ili nije to bas tako.. Suv

Ovako kolko sam video trziste za ova dva dana (intenzivnog) istrazivanja istog, u segmentu low-price topova, Lenovo i Acer nude dobre stvari, a bogami su konkurentni cenom i u visim segmentima..
Naravno, verujem da su Toshiba, HP ili ko vec nesto kvalitetniji u izradi, ali ja nikada nisam bio rob markama, pa nisam ni sada tako isao.. Ako i postoji razlika, ne verujem da je velika..

Inace, bio sam svestan mnogih mana koje laptop ove marke i cene moze imati (procitao sam dobro ovaj odlican review, http://www.notebookcheck.net/Review-Lenovo-G575-AMD-Fusion-Notebook.51634.0.html ... no, ipak mislim da su bili malo prestrogi.. Rolling Eyes)..
No, ne planiram ni da koristim HDMI ulaz, tako da to nije bila neka mana za mene..
Meni je recimo vazno sto ima 4 USB ulaza.. Pojma nemam
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 2 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od pap Pon Nov 07, 2011 10:17 pm

Jebeš marke, isto sranje pakiraju samo ljepe svoj logo i računaju ga 20, 30 % više

280 eura je ok cjena, gledo malo tu kod nas i teško da možeš nekaj pošteno dobit za manje od 500 eura(mada sam se ograničio na 17'')

Nakraju našo jedan Acer koji mi super izgleda sa AMD Sabine Quad Core A6-3400 procesorom...

...sad još samo da nađe, 600eura i moj je Very Happy
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 2 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Pon Nov 07, 2011 10:27 pm

Da, da.. Acer ima neverovatno dobre cene u svakoj kategoriji, kazem ti ja.. Ceskam bradu
Evo, onaj na prosloj strani.. Sad cu da ti dam sve karakteristike..

Aspire AS5333 P462G32MIKK
http://www.pcpractic.rs/proizvodi/laptop/7254-acer-aspire-as5333-p462g32mikkblack

Eto, ovaj su imali u ponudi (navodno Rolling Eyes) U Rodi nasoj, ali zapravo nisu.. Suv (zemlja Srbija, jebes ti sta su oni napisali)
28000 cena, nov proizvod u katalogu.. Sad, pogodnost kod njih je sto imas 10% popusta vikendom (ovaj moj je kostao 31500, al sam ga uzeo za tih 28500 zbog popusta; naravno, proizvodi na akcijskom snizenju ne ulaze u obzir)..

Dakle, ovaj Acer, da su ga imali (a isao sam u 3 njihove prodavnice da ga nadjem.. on mi je bio prvi izbor, a) zato sto mi se i isprva veoma svideo, narocito cenom, i b) zbog tvoje preporuke procesora) sam mogao da uzmem za 25200 aka 250 jevreja (to je sa 10% popusta, regularna cena mu je bila msm 27999)...
Extra ponuda, mislim da ces se sloziti.. Msm, za obicne, neprofesionalne korisnike super laptop po neverovatnoj ceni..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 2 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Lazicy Uto Nov 08, 2011 12:13 am

Taj Acer Aspire samo sa boljim procesorom i HDDom od 500 GB ja imam.
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 2 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od pap Uto Nov 08, 2011 4:33 am

Što veliš za te novce nemreš dobit više...

btw kolko sam skužil ovaj tvoj lenovo ima jako dobro napravljeno kučište koje se uopće ne grije, jako bitna stvar kad ga nemaš di stavit nego u krilo Wink
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 2 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Uto Nov 08, 2011 8:37 pm

Ispravka, Acer je bio 26999 u Rodi (da ga imaju), to bi bilo neverovatnih 24300 za vikend.. Klanjam se
Al ja ne mogu da cekam da se oni smisle..

No, vidis, u svim segmentima su cenovno najkonkurentniji.. Al nisam video ljude da se zale..

Leno vo tek treba dobrano da ispobram, jos nisam instalirao OS.. Fejspalm joj
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 2 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od pap Čet Nov 10, 2011 10:34 am

PA dok ne staviš nekaj na njega možeš rezat kobase il šepk na njemu Very Happy
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 2 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Čet Nov 10, 2011 2:41 pm

Instalirao Windows 7 Ultimate - Fuj, grozno (ovo uvek ide dok se ne priviknem... videcemo.. ja sam inace i u XP-u, koji koristim ohohoho, imao uvek onu classic windows temu, bez efekata, bez icega.. Very Happy)
Instalirao MS Office 2010 Pro Plus - OK, svidja mi se mnogo, zato sto je funkcionalniji..
Instalirao Win Rar najnoviji - Klanjam se Ono je majstorski.. Mnogo mi gotivno ide..

Za Antivirus skidam piratski AVG 2012.. Seljak (znam da nije najbolji, izabrao sam ga zato sto je medju najmanjima, i najlakse se instalira.. Laughing)

Inace jos nisam registrovao Windows.. Nisam ni probao, sad cu nesto.. Ceskam bradu
Jos nisam ni isao sa njim na net, svce sam ovo preko USB-a/DVD-eva instalirao..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 2 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Augment Čet Nov 10, 2011 5:07 pm

Win 7 je miljama ispred XP-a ..dizajn, stabilnost,funkcionalnost, nema problema sa driverima itd. malo ti je cudno dok se ne naviknes.
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 2 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od VIX Čet Nov 10, 2011 5:55 pm

AVG ti je najbolji anti-virus ... Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 2 147869
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 2 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Čet Nov 10, 2011 6:18 pm

Augment ::Win 7 je miljama ispred XP-a ..dizajn, stabilnost,funkcionalnost, nema problema sa driverima itd. malo ti je cudno dok se ne naviknes.

Dosta bolje izgleda.. Za ostalo nznm jos.. Al polako se privikavam..

Nznm, meni najcesce smeta sto ima nepotrebnih stvari, koje treba da ti pomognu i sl. Rolling Eyes Pa sad moram da ih skidam i to..

Instalirao sada i Addobe stvarcice.. Inace AVG mi izgleda odlicno za sada.. Ceskam bradu

Instalirao i programe bez kojih ne mogu - CC Cleaner, Speccy i Defragler..

Windows ne mogu nesto da registrujem (ne kaze da je lazni, ali ne moze da se registruje, nznm zasto Mellow).. No, uradio sam Windows Update bez problema, tako da mi je valjda svejedno..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 2 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Lazicy Čet Nov 10, 2011 9:42 pm

Idi Computer > Propertis i vidi da li ti je registrovano.. TU mozes i oceniti kompjuter..
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 2 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Pet Nov 11, 2011 11:29 am

Ma ne lazi.. Seljak Rolling Eyes
Vec sam rekao da mi ne pise da mi je registrovan... Ali ne pise ni da je lazan softver, uradio Win Update normalno..

Probacu jos jednom danas.. Ne znam zapravo ni gde treba tacno da se ide.. Ceskam bradu
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 2 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Lazicy Pet Nov 11, 2011 2:35 pm

Mozda ti je windows verziaj bila pre-crackovana.. Svejedno, mislim da bi to bilo to oko samog instaliraja OSa..
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 2 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Pet Nov 11, 2011 10:22 pm

Ima neko predlog za dobar mis... Ceskam bradu
Recimo da nisam ekspert na tom polju.. Embarassed

...

Kod misa mi je vazno da bude sto precizniji, ostalo nije vazno.. Mada bih voleo da bude i wireless, ali i da se uklapa u budzet, if you know what I mean.. Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 2 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Lazicy Sub Nov 12, 2011 12:07 am

Odes u radnju i uzmes koji ti se svidi. Nema potrebe za filozofiranjem i analizom. Kod misa mi je najbitnije da je malo veci i da radi, ostalo je totalno nebitno.. jedino ako igras Kol of Djuti, Kantere i ta sranja..
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 2 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od rhadamanth Uto Nov 15, 2011 6:42 am

e, kakva su vam iskustva sa bezicnim misevima? mene brine autonomija rada - da li se baterija pune ili menjaju? kakva su vasa iskustva i filosofija po tom pitanju?

dzomba, eve chvrge za nov comp, ziv bio, iznosao ga, pocepao i kupio novi Very Happy
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 2 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Che Uto Nov 15, 2011 10:45 pm

Tyty.. Very Happy
Baterije se menjaju, kolko sam ja video.. I to se stavljaju one AA ili AAA.. (opet, po onome sto sam ja video)
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 2 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od rhadamanth Sre Nov 16, 2011 12:44 am

i onda, isprazni ti se baterija i moras do prodavnice da ides da kupis novu, jer te mrzi da se smaras da pomocu tastature blejis po nhl srbija forumu. blah.
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 2 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Lazicy Sre Nov 16, 2011 1:58 am

A tesko otici do prodavnice. Pijem kafu i chiluje
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 2 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od rhadamanth Sre Nov 16, 2011 2:01 am

Lazicy ::A tesko otici do prodavnice. Pijem kafu i chiluje

evo, npr. sada je 02:01 am i isprazni se baterija u bezicnom misu Seljak
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 2 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Lazicy Sre Nov 16, 2011 9:59 am

Onda odes da spavas.. Pijem kafu i chiluje
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 2 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od rhadamanth Sre Nov 16, 2011 7:44 pm

Lazicy ::Onda odes da spavas.. Pijem kafu i chiluje

Palica u glavu Very Happy
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 2 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Pufta Čet Nov 17, 2011 12:02 pm

starbuck ::e, kakva su vam iskustva sa bezicnim misevima? mene brine autonomija rada - da li se baterija pune ili menjaju? kakva su vasa iskustva i filosofija po tom pitanju?

dzomba, eve chvrge za nov comp, ziv bio, iznosao ga, pocepao i kupio novi Very Happy
pa mozes da kupis i one punjive sa onim adapterom gde ih punis a mozes i da kupujes obicne na svakih mesec, mesec i po. pazi samo da ne sjebes usb antenu jer se meni to jednom desilo pa sam morao da kupujem nov mis jer ta usb antenica ne moze da se zameni kad crkne.
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 2 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od rhadamanth Pet Nov 18, 2011 1:54 am

vidim ja da necu nista da preduzimam dok ne bude neophodno zameniti aktuelni deo racunarske opreme Very Happy
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti.. - Page 2 Empty Re: Pitanja, problemi, saveti, zanimljivosti..

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu