NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

+45
MarkoDresovi
Hororelf
Breznjev
Grof Bronza
Forsberg
Accipitrinae
Nemanja_93
Pingvin
Iceman
backy
misko997
Vladimir Stosic
Sharks vk
Red Wing
ajkula
satriani77
deserth4wk
collymore10
marqz
narrogh
C of Red
ZigZag
maminho
Jaz
VIX
kb8
Augment
West
bogic9
Necrofenser
Marvin
user_nejm
Issa
vvv
-the lood-
Liverpool FC
Metnegomilj
Flyer
rhadamanth
rino
Lazicy
Lemieux
SymphonyX
Pufta
Che
49 posters

Strana 15 od 28 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Sledeći

Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Ned Feb 06, 2011 4:28 pm

Na sajmu, hala 8, imas reklamu na home foruma.
Sunrise dresovi. Pijem kafu i chiluje

Btw, kako sam se razbio na led u povratku... Nindza Prvi put ove godine.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od rhadamanth Ned Feb 06, 2011 4:32 pm

jel lice na prave?

ih, i ti si mi neki fan hokeja na ledu Wink
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Ned Feb 06, 2011 4:40 pm

Brate, ja preturao nesto po torbi, i hodao jedno 10-15 sekundi po nevidjeno glatkom ledu (koji nisam primetio) dok nisam pao, dobro sam i izdrzao..

Dresovi su klasicna sintetika, naravno da lice na prave, imaju i one znakove, deklaracije i sve..
Ali nznm sada sta da ti kazem.. Najbolje da odes i da vidis. Za tebe je dobro, cini mi se da imaju cak 3 dresa Pensa, i to crni, onaj svetloplavi, a mislim i beli.. Malkin i Crosby, ako se ne varam.

Inace, meni ne pada na pamet da kupim dres Blackhawks, a posebno Penguins, pa makar to bio i Malkin..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od rhadamanth Ned Feb 06, 2011 4:47 pm

hmmm, meni ionako trebaju nove pidzame, a ne volim pidzame, vise dukseve Very Happy

inace, nista bez sintetike, pamuk za svaki dan ok, ali sto se sporta tice je smrt, samo viskoza i poliester!
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od bogic9 Ned Feb 06, 2011 7:09 pm

Dzomba jel imaju znak Riboka?
bogic9
bogic9
AHL
AHL

Posts : 146
Location : BG
Capitals

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Ned Feb 06, 2011 7:18 pm

Ma imaju.. Pijem kafu i chiluje
Jos mislim da su ovi Hawksi i Pensi noviji.. Ceskam bradu Posto za Wingse imaju Cheliosa, a za SJ mislim da je Jonathan Cheechoo, zaboravljenog coveka NHL-a. I:

Kazem, ko navija ili voli Pense ili Hawkse, treba da ide i pogleda dresove, jer stvarno izgledaju lepo, a imaju i izbor tih..

edit: svi ovi izgledaju jako lepo, stvarno..

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 65621phil%20flyers%2048%20c

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 15407penguins%2071%20sv%20p

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 69123penguins%2071%20b

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 29061penguins%2058%20c

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 72779blck%20hwks%20%2088%20cr

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 80177blck%20hwks%20%2088%20c

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 61796blck%20hwks%20%2019%20cr

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 60192blck%20hwks%2019%20c

..a osim ovih, imaju znaci: Red Wings (Chelios), Sharks (Cheechoo), Nordiques (nisam video ko), i mislim jos jedan.. Ceskam bradu

Pravo da vam kazem, ja se razmisljam da uzmem crni dres Kane-a.. Fejspalm joj
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Čet Mar 17, 2011 8:56 pm

Sledeceg meseca dobijam dres Canucksa - Daniel Sedin.. Pijem kafu i chiluje Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od SymphonyX Čet Mar 17, 2011 10:25 pm

Nisi ni lud Very Happy Plavi ili bijeli?
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Čet Mar 17, 2011 10:36 pm

Zaboravio sam da kazem.. Fejspalm joj
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od rhadamanth Pet Mar 18, 2011 6:11 pm

Dzomba ::Zaboravio sam da kazem.. Fejspalm joj

bice: surprise, surprise!!!

Lupam smeh
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od kb8 Pon Maj 09, 2011 10:15 am

Ljudi, pitanjce... Nešto sam čuo da kod vas u sklopu Hale Pionir il tamo negdje ima neki hockey shop... Ako je to istina, ima li kakva web stranica da se pogleda čime raspolažu i tomu slično...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Pon Maj 09, 2011 12:18 pm

Ja nisam cuo za to, ne znam kako si ti cuo.. Laughing
Kada sam bio na PO SloHokej lige (a bio sam na svim utakmicama Partizana protiv Maribora i Olimpije ovde Very Happy), nisam nista video.. Pojma nemam

Izvor? Ceskam bradu
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od kb8 Pon Maj 09, 2011 1:35 pm

Ma frend mi jedan reče neki dan da neki njegov pajdo svaki tjedan putuje u Beograd i da je on tamo to nešto vidio, čuo il tako nešto... Reko pojma nemam, raspitat ću se na Forumu Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 690961 pa ti javim...

Onda je to neki pokvareni telefon, zajeb i tomu slično...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Pon Maj 09, 2011 9:17 pm

Pitaj na Slapshotu, oni ce verovatno bolje znati.. Pojma nemam
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od rhadamanth Pet Maj 13, 2011 3:01 am

to ti je "goga" - prodavnica hokejaske opreme, dresova, klizaljki, slatkisa, sokova, zvaka itd.(ustvari ne znam da li jos imaju ove prehrambene proizvode Very Happy), mogu da se ostre klizaljke kod njih, a i iznajmljuju klizaljke. sve u svemu svasta nesto, ali sve sto se prodaje od opreme je nenormalno skupo, a i postarije... nalazi se kod donjeg ulaza u halu, i ako si usao gore, gde se i ulazi kad su tekme, nisi mogao da je vidis, vec bi morao da sidjes niz stepenice, pa levo.
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od kb8 Pet Maj 13, 2011 8:57 am

E hvala... Ima li to nekakvu Net stranicu il nešto... Takodjer, kolike su okoprilike cijene? Gledam sinu trebam uzet torbu za svu tu silnu opremu i kod nas je nema ispod 70€ pa čisto informacije radi...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od rhadamanth Pet Maj 13, 2011 9:59 pm

sajt naravno da nemaju Sad a za cene ne znam konkretno, ali se secam da sam nesto gledala, ono, nije najnoviji model, a cena kao da je tek stiglo na trziste, dakle, jeftinije ti sigurno nece biti. e, sad, ne znam da li to jos uvek radi, tj. da li ima leda u dvorani ili su ga skinuli, jer ako jesu, ne znam kada je hala otvorena i kada prodavnica radi, ali ako prodjem tuda zvirnucu.
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Pet Maj 13, 2011 10:28 pm

starbuck ::sajt naravno da nemaju Sad a za cene ne znam konkretno, ali se secam da sam nesto gledala, ono, nije najnoviji model, a cena kao da je tek stiglo na trziste, dakle, jeftinije ti sigurno nece biti. e, sad, ne znam da li to jos uvek radi, tj. da li ima leda u dvorani ili su ga skinuli, jer ako jesu, ne znam kada je hala otvorena i kada prodavnica radi, ali ako prodjem tuda zvirnucu.
Pa naravno, imaju monopol.. Very Happy Seljak
Nego, objasni ti meni malo bolje gde se ta prodavnica nalazi.. Bio sam ove sezone jedno 6-7 puta u hali, ali nisam video, iako sam malo istrazivao.. Very Happy

Btw, kb8, jesi ti lud bre da kupujes ovde? Fejspalm joj Imas mozda tu jednu prodavnicu..
A cujem da se u Zagrebu otvorilo par bas relativno skoro, zbog cele te hokejaske groznice.. Tamo ces sigurno pre naci bilo sta sto te zanima..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od rhadamanth Sub Maj 14, 2011 1:17 am

eeee, moj dzomba, nikad kolumbo od tebe Seljak

elem, ako si usao na ulaz koji je normalno otvoren kada su tekme, pravo su tribine, a desno su te stepenice kojima se spustas na nivo klizalista. ispod stepenista su wece-ji, ali ignorisimo tu opojnu cinjenicu vec se uputimo pravo sa stepenica, na levo se ulazi na samo klizaliste i pre tog ulaza je ta prodavnica, a na desno se izlazi iz hale tj. to je taj donji ulaz/izlaz. ustvari, na taj ulaz se ulazi za sve drugo osim za tekme Very Happy odmah pored tog ulaza napolju imas neku prodavnicu brze hrane (sa EKSTRA palacinkama, zena kad pravi stavi tri kile eurokrema i tonu plazme Vrtim se u krug) i, naravno, odmah iza te prodavnice je onaj bunker gde prodaju ulaznice.

i, da, sto rece dzomba, kb8 nisi valjda lud da dolazis ovamo samo zbog opreme - sad videh da si iz zagreba, sigurno imate mnogo bolji izbor tamo. ali, ako imas nesto konkretno sto te interesuje, mozemo da skoknemo, pa da ti pogledamo cene.
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Sub Maj 14, 2011 1:51 pm

Ja nisam silazio niz te stepenice, u tome je fora.. Very Happy Al znam tacno na sta mislis.. Smile

..a desno su te stepenice kojima se spustas na nivo klizalista. ispod stepenista su wece-ji, ali ignorisimo tu opojnu cinjenicu vec se uputimo..
Laughing Cepam se od smeha Hahahahahaha
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od kb8 Pon Maj 16, 2011 10:42 am

Hvala na iscrpnim informacijama... Ma ne bi ja išao nego jedan frend je jednom tjedno poslom u Beogradu pa bi preko njega to ubo ako bi bilo povoljnije... Kod nas su otvorena 2 dućana od čega je jedan ultra mega turbo skup a i drugi takodjer jedino što s vremena na vrijeme bude neke rasprodaje pa se može ubost povoljnije... Eo recimo, jučer smo zatvorili ledenu sezonu i od danas startamo sa suhim treninzima (role, trčanje, zajebancija) a za sljedecu godinu mu moram ubost nove klize koje kod nas koštaju 70€ pa naviše (puna cijena), onda recimo ta torba za opremu koja je u tom istom cjenovnom rangu i tako dalje i tako dalje... Zato sam pitao jel ima kod vas išta povoljnije tek toliko da se znam orijentirat... Ako ništa drugo, budem naručio preko Neta jer sam vidio da ima Bauer i Reebok kliza za klince od 50$ i to s poštarinom... Hvala još jednom...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Pufta Uto Jul 05, 2011 10:15 pm

pufta mesar se vraca na trziste nhl majica. sto se tice majica koje su u ponudi, u ponudi se sve majice koje mozete da zamislite, nadjete na netu i ostalo.. mogu da napravim sve sto vam treba jer imam original nhl vektore tako da ce svaka vasa zelja biti uslisena. znaci mogu da napravim identicnu majicu kao sto ih reebok pravi samo za mnogo manje para. moze na primer i majica na foru dresa sa logom napred i brojem i imenom na ledjima.. stampa je digitalna a ne ona lepljena sugava tako da dugo traje. majice saljem post expresom, stizu vam na kucnu adresu tako da ne morate da pomerate bulju iz kreveta. kad stigne majica postaru date pare za majicu i to je to. postarinu placa kupac a maximalna postarina je 200 dinara.
cene majici su sledece:
1300 dinara jednostrana stampa bela majica a3 format (napred-nazad svejedno)
1500 dinara jednostrana stampa crna majica a3 format (napred-nazad svejedno)
1100 dinara jednostrana stampa bela majica a4 format (napred-nazad svejedno)
1300 dinara jednostrana stampa crna majica a4 format (napred-nazad svejedno)
moze i dvostrana stampa u bilo kojem formatu samo je to skuplje malo naravno. sve sto vas zanima pitajte ovde ili mi posaljite poruku u inbox.
jedan primer sta mozete naruciti...
Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 Boston


Poslednji izmenio Pufta dana Uto Jul 05, 2011 10:29 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Uto Jul 05, 2011 10:20 pm

Previse si skup. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Pufta Uto Jul 05, 2011 10:22 pm

drugacije ne moze. a i nba majice mi idu sasvim lepo nikome ne smeta cena jer majice kakve pravim za 1500 u adidasu kostaju oko 3 hiljade.
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Uto Jul 05, 2011 10:45 pm

Pazi, sama ova cena mozda bi i bila OK, al treba platiti i postarinu (koja je blize 250 zapravo)..
Onda se ne isplati..

A i ko zna kako ces ti to da uradis.. Suv
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 15 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 28 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu