NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

+45
MarkoDresovi
Hororelf
Breznjev
Grof Bronza
Forsberg
Accipitrinae
Nemanja_93
Pingvin
Iceman
backy
misko997
Vladimir Stosic
Sharks vk
Red Wing
ajkula
satriani77
deserth4wk
collymore10
marqz
narrogh
C of Red
ZigZag
maminho
Jaz
VIX
kb8
Augment
West
bogic9
Necrofenser
Marvin
user_nejm
Issa
vvv
-the lood-
Liverpool FC
Metnegomilj
Flyer
rhadamanth
rino
Lazicy
Lemieux
SymphonyX
Pufta
Che
49 posters

Strana 16 od 28 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 28  Sledeći

Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Pufta Uto Jul 05, 2011 11:16 pm

postarina ne prelazi 200 dinara, nikad. pravim i saljem majice vec 3 meseca, nemoj da mi se gubis tu. a majice naravno ne stampam ja nego ljudi u stampariji koji su zaduzeni za to. ja to njima platim i pokupim majice. pitaj ljebca, kolemana, ciru i lazu kakve su majice i stampa ako te zanima. ja nikog ne teram da kupi majice samo hocu da izadjem u susret ljudima koji zele majice kojih nema kod nas a voleli bi da ih imaju. moj profit od svake majice je 200 dinara pa ti vidi da li sam ja skup ili ne. Smile
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Sre Jul 06, 2011 12:18 am

Ako uzmem 3 majce, koliko mi dodje postarina onda?
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Marvin Sre Jul 06, 2011 12:48 am

Nije on VizioShop pa da bude besplatna. Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 344871


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Sre Jul 06, 2011 12:54 am

Marvin ::Nije on VizioShop pa da bude besplatna. Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 344871
Pu bre.. Very Happy Laughing

Brate, mozemo onda da se dogovorimo, uzme Marvin neku, uzmem ja par, uzme jos neko.. I onda se lepo nadjemo negde u Bg-u (recimo kod konja Very Happy), i Seljak nam licno uruci te majce, slikamo se sa njima i sve.. Seljak

Ja bi (naravno) voleo neku NHL majcu (pogotovo sto mi se ona Capsa mi se inace pocepala oko stomaka kada sam prenosio neko veliko, zajebano, ostro staklo sa zardjalom zicom.. Sad), ali mi je trenutno svaki dinar vazan (msm, uvek je Very Happy).. Sto bi platio tu jebenu postarinu, jos zivimo u istom gradu sa odlicnim sistemom javnog prevoza.. Pijem kafu i chiluje

A nije kao da Darjan nema vremena ili nesto.. Seljak
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Pufta Sre Jul 06, 2011 3:30 am

pa u bg naravno da mogu da dodjem i ovako idem svaka 2-3 dana tamo. postarina je za one dalje.. a majica ti se pocepala zato sto si debeo Pijem kafu i chiluje
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Sre Jul 06, 2011 3:32 am

Ne, nego zato sto sam zakacio ostro staklo i zicu.. Pijem kafu i chiluje
Daj zanimljive motive, da vidim sta bi eventualno uzeo..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od SymphonyX Sre Jul 06, 2011 3:33 am

Kakav je to debeli Amerikanac Pijem kafu i chiluje
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Pufta Sre Jul 06, 2011 3:44 am

znaci mrzi me jako, nadji majicu na netu i uradicu ti takvu. nemam ja tu sad nesto preterano da pokazem ali mogu da napravim sve sto treba..
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Sre Jul 06, 2011 3:27 pm

Evo sta bi ja kupio, ali samo ako mi vrhunski odradis, i ako ne platim postarinu..

- Bruins SC Champions 2011 crna, onaj logo sto si stavio na predhodnoj strani.. Ali da bude lep i velik, kao za Mavse sto si stavio na NBAS..

- Maple Leafs ama bas istu ovakvu (sa sve reebok znakom) http://images.footballfanatics.com/FFImage/thumb.aspx?i=%2fproductImages%2f_575000%2fff_575289_xl.jpg&w=400 , samo sto umesto Kessela nazad stoji Grabovski i broj 84.. Very Happy

- indenticnu ovakvu (moze malo veci znak napred) http://images.footballfanatics.com/FFImage/thumb.aspx?i=%2fproductImages%2f_605000%2fff_605183_xl.jpg&w=400 , slicno kao prethodna

I mogao bi da mi predlozis neke Leafs motive, mozda uzmem i to.. I neki popust da das.. Pijem kafu i chiluje
I da.. Koje majce koristis?
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Pufta Sre Jul 06, 2011 3:45 pm

moze sve da se uradi to bez ikakvih problema.
samo nema plavih majica. samo crna, bela, zuta, zelena. jbg moram da nadjem bolju firmu koja u ponudi ima vise majici Seljak popust ne dajem nikakav jer ako dam popust ja nemam nikakakav profit od toga. mada mogu da ti dam popust 10 dinara ako bas toliko zelis popust. Pijem kafu i chiluje a majice su gotovo svaki put razlicite. nekad su one fruti *****, nekad su neke majk, nekad neke nesto america ne znam ni ja tacno. uglavnom majica naravno nije neka predrkana ko adidas ali je dobra i dugo traje. stampa ne moze da se raspadne kao sto se desava sa vizioshop stampom.
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Sre Jul 06, 2011 3:51 pm

Uradi mi prikaze (msm, ono, stavi kako bi to izgledalo) ove 3 (ovu drugu stavi belu sa plavom stampom), pa cu da razmislim..
I reci mi cenu.. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Pufta Sre Jul 06, 2011 4:22 pm

bice uskoro, igram gta sad Pijem kafu i chiluje
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Pufta Sre Jul 06, 2011 5:57 pm

ako uzimas sve tri dajem ti popust ajde.. 100 dinara sam skinuo sa svake.. prva 1400, druga 1700, treca 1400. crne majice su skuplje jer mora prvo bela podloga da se stampa pa tek onda print...
Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 Boston1Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 Boston2Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 Toronto

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 BostonchHokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 Lucic1Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 Lucic2

a neki moj predlog ako zelis je na primer napred logo ili samo napisano leafs slovima ime tima a nazad 13 stenlija onako lepo poredjanih... to sam radio ljebcu za boston i ortaku za junajted..
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Sre Jul 06, 2011 9:45 pm

Uf, sto ovo lepo izgleda.. Smile
Samo mi lepse nacentriraj ove brojeve nazad, da znak Riboka bude bas na sredini... Pijem kafu i chiluje
To je, znaci, ukupno 4500.. To mi je OK.. OK

Videcu da li cu jos neku. Javi kada dobijes MLB printove...
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Pufta Sre Jul 06, 2011 9:47 pm

na centru je taj reebok logo samo je taj prototip majice takav..
jel da narucujem sigurno ove 3? i sta ti treba od mlba imam i to ponesto.
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Sre Jul 06, 2011 10:11 pm

Pa daj pederu, pokazi sta imas ako hoces da prodas.. Very Happy
Pokazi mi sta mozes da mi uradis za Leafse (ajde daj i ono sto si mi pravio za Vizio), i daj sta imas od MLB..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Pufta Sre Jul 06, 2011 10:15 pm

jel da narucujem one tri ili ne? samo ne znam da li ima ova tvoja xxxxxxxxl velicina Shocked brate imam ****** sve sto ti treba a naravno da necu da kacim ovde jer je to mnogo posla i mrzi me jako. ti kazi sta hoces ja cu da uradim i postavim ovde. ono sa vizioshopa nemam vise jer je to na starom kompu bilo a i ne secam se ni sta je to bilo.
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Sre Jul 06, 2011 10:18 pm

Naruci ove tri.. Da OK
Al ti mi odgovaras za kvalitet i dogovorenu cenu. Ako me zajebes, dobices epitet sise, i bacicu ti kletvu. Pijem kafu i chiluje

Ide jedan predlog, pa mi reci da li ces moci da odradis..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Pufta Sre Jul 06, 2011 10:23 pm

ajde da cujem. i reci mi vise velicinu majice. Fejspalm joj
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Sre Jul 06, 2011 10:27 pm

Pa ne znam, XXL.. Pojma nemam
Koje boje imas jos sem crne i bele? Ceskam bradu
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Pufta Sre Jul 06, 2011 10:29 pm

koliko si visok ti?
ima zuta, siva i zelena valjda..
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Sre Jul 06, 2011 10:37 pm

Ja imam mozda i celih 190 cm.. Ili nekih 188-199.. Pojma nemam
Al mislim da ce mi XXL biti dobra, posto mi je ona Vizio bila XL, a sasvim mi je dobra.. Pojma nemam
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Sre Jul 06, 2011 10:57 pm

Ajde samo uporedi, molim te, majce.. Ako je XXL duza od XL, onda mi stavi nju.. Ako je samo sira, a nije nimalo duza, onda uzmi XL..

Ili ipak uzmi ti XXL, sigurnije je.. Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Liverpool FC Sre Jul 06, 2011 11:07 pm

Pufta
imas pm.
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Pufta Sre Jul 06, 2011 11:50 pm

ok onda tri xxl komada. u subotu se nadjemo da ti predam to.
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 16 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 28 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu