NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

+45
MarkoDresovi
Hororelf
Breznjev
Grof Bronza
Forsberg
Accipitrinae
Nemanja_93
Pingvin
Iceman
backy
misko997
Vladimir Stosic
Sharks vk
Red Wing
ajkula
satriani77
deserth4wk
collymore10
marqz
narrogh
C of Red
ZigZag
maminho
Jaz
VIX
kb8
Augment
West
bogic9
Necrofenser
Marvin
user_nejm
Issa
vvv
-the lood-
Liverpool FC
Metnegomilj
Flyer
rhadamanth
rino
Lazicy
Lemieux
SymphonyX
Pufta
Che
49 posters

Strana 21 od 28 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  Sledeći

Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Sub Dec 10, 2011 6:27 pm

Previse je to... Prepreprevise... Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od VIX Sub Dec 10, 2011 7:02 pm

ZigZag imas mnogo jeftinije , primer u Sunrise-u ...
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od ZigZag Sub Dec 10, 2011 7:11 pm

a gde je to tacno i jel imaju jos nesto sem deresova, recimo narukvice ovakve
Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 FF_258241ALT1_xl
Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 FF_258241ALT2_xl
ZigZag
ZigZag
Junior
Junior

Posts : 32
Godine : 32
Bruins

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od VIX Sub Dec 10, 2011 7:56 pm

Evo ti link pa proveri ...

http://www.sunrisedresovi.com/dresovi-novisajt/dresovi-sunrise.htm


Tesko ces naci takve narukvice , imaju nesto malo dresova ali su jeftiniji nego ovi od 10 000 RSD ... Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 690961
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Sub Dec 10, 2011 8:02 pm

Ti dresovi u Suneriseu nisu nesto prekvalitetni, ali su sasvim OK.. I kostaju nekih 4500, ako se dobro secam... Ceskam bradu
Ja odem mozda sutra, ali da kupim par salcica... Very Happy

edit: ako neko oce da se nadjemo, nek kaze.. Very Happy
Pufta, Jaz, ostali...
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od ZigZag Sub Dec 10, 2011 8:07 pm

Hvala pogledacu Wink
ZigZag
ZigZag
Junior
Junior

Posts : 32
Godine : 32
Bruins

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Sub Dec 10, 2011 8:09 pm

Inace imaju nekoliko, dosta njih je 2-3 sezone staro.. Al imaju i nove neke.. Uglavnom, moras da odes, pa da vidis, oni su na sajmu..
Prosli put sam se dvoumio dal da uzmem Winter Classic dres Ovechkina, al ne volim bele bas, pa nisam...
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Ned Dec 11, 2011 1:12 pm

Upravo sam pazario Ovechkina, crveni... Pijem kafu i chiluje
Sintetika ko sintetika.. Ali ima usiveni grb napred, i broj/ime nazad... Lajki...
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od ZigZag Uto Dec 13, 2011 4:12 am

Bio sam do sajma danas nisam nasao ni jedan Bostonov dres Sad pricao sam sa onim likom izgleda da ako bude isao u SAD da nabavlja dresove nabavice mi i narukvicu Very Happy hihihi
ZigZag
ZigZag
Junior
Junior

Posts : 32
Godine : 32
Bruins

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Uto Dec 13, 2011 7:43 pm

Samo se bolje dogovori prvo kolko bi to kostalo. Preporuka. Pijem kafu i chiluje
Ja sam, btw, kupio i dva sala, za poklon. (mnogo su im gotivni salovi) ...
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od rhadamanth Sub Dec 24, 2011 7:36 pm

@ZigZag
koliko jedinica valute traze za narukvicu?
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od C of Red Sre Feb 08, 2012 8:09 pm

kakve su cene u tom sanrajzu i jel mogu da se naruce stvari koje nemaju pa da nabave?
C of Red
C of Red
AHL
AHL

Posts : 235
Godine : 28
Location : Foxborough
Flames

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 Empty NHL rekviziti...

Počalji od C of Red Sre Feb 08, 2012 8:19 pm

Imamo temu za kupovinu dresova i ostalog,a da vidimo ovde ko sta ima...
da krenem ja prvi Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 690961
Dres Kovacevica iz prosle sezone-uhvacen Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 318616
Dres Phaneufa-Kalgarijev
NHL pak sa utakmice Kalgari-san hoze
i aj ako se racuna karte i program sa utakmice...
e da i dzemper za kera Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 260887

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 619300 Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 4339
C of Red
C of Red
AHL
AHL

Posts : 235
Godine : 28
Location : Foxborough
Flames

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Sre Feb 08, 2012 11:01 pm

Ja sam pazario dres Ovechkina, 4500... OK je, samo sto ga sada retko nosim, naravno.. Rolling Eyes Laughing
...
Nemaju dres Kalgarija, ako te to zanima. Very Happy Uglavnom, rece mi lik da to neki njegov drpi sta drpi u Kanadi, i to su uglavnom ove velike zvezde iz americkih fransiza..
Tesko da moze da se naruci, jer, kao sto sam rekao, to dolazi sivocrnim kanalima i to.. Very Happy

edit: imamo njihov baner na pocetnoj stranici, pa klikni i vidi sta je u ponudi..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od C of Red Sre Feb 08, 2012 11:08 pm

pa pogledao sam i nema bas zato pitam,ocekivao sam da ce mozda biti Iginla ipak spada u najbitnije igrace Kanade! Nego jel sve oko 4500 ili ima vise,manje,ocu onaj Brejdijev dres da uzmem.
C of Red
C of Red
AHL
AHL

Posts : 235
Godine : 28
Location : Foxborough
Flames

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od SymphonyX Sre Feb 08, 2012 11:08 pm

Lijepu reklamu si im napravio Laughing
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Sre Feb 08, 2012 11:33 pm

Sto? Very Happy
...
Ne, AF dresovi su druge cene... Al nznm tacno, msm da su skuplji nesto..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od C of Red Sre Feb 08, 2012 11:44 pm

nema veze isplati se ja u kanadi nasao oridjidji Brejdijev za ovu sad sezonu u svim varijantama nije manje od 250$
C of Red
C of Red
AHL
AHL

Posts : 235
Godine : 28
Location : Foxborough
Flames

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od rhadamanth Čet Feb 09, 2012 2:31 pm

kul
a imas sliku dzempera? kako je to strava Very Happy


ja imam pak boston bruinsa sa slikom medjeda i pak hc slavije sa jozefom beranekom

zatim, nekoliko pakova pokupljenih na klizanju (no name, ali bi dobro dosli da recimo krenemo da igramo hokej Seljak )

ako brojimo i karte, imam nekoliko sa partizanovih tekmi, ali to nije ni prineti karti sa nhl utakmice.

e, sad, ovo nisu nikakvi predmeti vezani za hokej, ali sam ih nominovala da budu navijacki rekviziti - imam jednu igrackicu pingvina i zavesu za tusiranje na pingvine Seljak Seljak Seljak
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od C of Red Čet Feb 09, 2012 2:42 pm

nesto cemo da isombinujemo za taj pak Slavije Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 465973

http://desmond.imageshack.us/Himg837/scaled.php?server=837&filename=sdc12206x.jpg&res=medium
C of Red
C of Red
AHL
AHL

Posts : 235
Godine : 28
Location : Foxborough
Flames

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od rhadamanth Čet Feb 09, 2012 3:03 pm

jao, vidi ga, secer Smile sto mu dobro stoji Very Happy

pak slavije?
...
Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 AliBabaBunny-300x233

Wink
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od C of Red Čet Feb 09, 2012 3:14 pm

ajde necu ga pojesti Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 260887
C of Red
C of Red
AHL
AHL

Posts : 235
Godine : 28
Location : Foxborough
Flames

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Čet Feb 09, 2012 3:18 pm

Imam dres Capsa, Ovechkin C no.8 ...
Zatim, imam sve karte iz PO prosle godine (osim protiv Graz juniora, tu sam usao bez Seljak), i dve od ove godine, kad sam iso sa Marvinom i njegovim burazom, i jednu sa pocetka sezone jos.. Laughing
...
Hteo sam pre u intersportu da kupim i neke stapove za hokej (drveni, ukrajinska proizvodnja, 500 dindzi bili, al dobro izgledaju), al nisam, izgledalo mi bzvz, a i ne znam gde bi ga stavio.. Laughing
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od C of Red Čet Feb 09, 2012 3:29 pm

Izdao si Lifse kupujes opremu smrdljivih Capsa,zakopaj se Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 260887
C of Red
C of Red
AHL
AHL

Posts : 235
Godine : 28
Location : Foxborough
Flames

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Čet Feb 09, 2012 3:57 pm

Bilo je ili Ovechkin, ili Hawks/Pensi... I had no choice...
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 21 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 28 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu