NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

+45
MarkoDresovi
Hororelf
Breznjev
Grof Bronza
Forsberg
Accipitrinae
Nemanja_93
Pingvin
Iceman
backy
misko997
Vladimir Stosic
Sharks vk
Red Wing
ajkula
satriani77
deserth4wk
collymore10
marqz
narrogh
C of Red
ZigZag
maminho
Jaz
VIX
kb8
Augment
West
bogic9
Necrofenser
Marvin
user_nejm
Issa
vvv
-the lood-
Liverpool FC
Metnegomilj
Flyer
rhadamanth
rino
Lazicy
Lemieux
SymphonyX
Pufta
Che
49 posters

Strana 24 od 28 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Sledeći

Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Uto Feb 05, 2013 3:48 pm

Slusaj sad ti njega, pa niko mu nije rekao da ne kupuje.. Rolling Eyes

@ RedWing
Nije da sad reklamiram, ali nasi partneri iz Sunrisea (imas njihov baner na pocetnoj, ako nisi video) nude i NHL program, izmedju ostalog. Imaju par dresova, ja sam inace od njih kupio i jedini koji imam - Ovechkin 8, crveni Caps.
Cena se krece msm tu negde oko 4 000 i nesto kad sam ja bio. Sto se kvaliteta tice, moraces da odes i pogledas, ne mogu to sad da ti objasnjavam. Inace, dresovi nisu sadd onaj skroz NHL original, sto mozes i po ceni da zakljucis, ali su jako dobre replike, imaju sve sto imaju i pravi, samo kvalitet nije isti. Ugl, novi su, svercuju ih iz Kanade, ili tako nesto.. Laughing
Klikni na njihov baner, tamo ces naci vise info, ako si zainteresovan.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Red Wing Uto Feb 05, 2013 6:28 pm

Hvala lepo na preporuci za provereno mesto Wink Ukoliko se odlucim da uzmem, svakako da cu od Sunrisea...

M' da, slazem se da je pomalo preterano ''baciti'' 5000din na dres, pogotovo sto imam vec dva, ali to sam nabavio uz ogranicen izbor preko limunda za 1000din po komadu Very Happy
Red Wing
Red Wing
AHL
AHL

Posts : 169
Godine : 33
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Uto Feb 05, 2013 7:45 pm

Da se razumemo, ne kazem ti ja sad da uzmes tamo, samo da pogledas i vidis ako ti se svidi nesto.. Very Happy
Oni su inace na sajmu, i tu sam bio. A imaju valjda i u terazijskom prolazu sad novo nesto, al to nisam video..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Sharks vk Uto Feb 05, 2013 10:15 pm

Ja baš nemam 140 dolara za novi dres + poštarina pa sam se prošlo ljeto odlučio za jeftiniju varijantu-majice.
Našao tipa u VK koji radi sitotisak i ostalo,napravio na kompu skice,kupio 7 jednobojnih majica i udri.Majica + rad me izašlo cca 10 Eura po komadu,a rezultati su bili zapanjujuće dobri.Čitavo ljeto sam nosio te majice,a sada smišljam nove projekte.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od kb8 Sre Feb 06, 2013 8:43 am

Sharks vk ::Ja baš nemam 140 dolara za novi dres + poštarina pa sam se prošlo ljeto odlučio za jeftiniju varijantu-majice.
Našao tipa u VK koji radi sitotisak i ostalo,napravio na kompu skice,kupio 7 jednobojnih majica i udri.Majica + rad me izašlo cca 10 Eura po komadu,a rezultati su bili zapanjujuće dobri.Čitavo ljeto sam nosio te majice,a sada smišljam nove projekte.

To si ja nešto kontam da si složim ovo ljeto par komada pa malo pomalo...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Sre Feb 06, 2013 10:31 am

Ja sam to radio sa Puftom ovde na forumu... Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od kb8 Sre Feb 06, 2013 10:34 am

Yep, sjećam se...

Bilo je tamo finih radova ak dobro pamtim...

Čak si stavljo i Reebok logo il tako nešto...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Sre Feb 06, 2013 10:36 am

Nisa bez Reebok loga.. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od kb8 Sre Feb 06, 2013 10:49 am

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 260887
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Sharks vk Sre Feb 06, 2013 11:02 am

Kad skužim kako se stavljaju slike mogu postaviti par slika majica čisto da se uvjeriš u kvalitet odrađenog posla.Ja još gledam raditi majice kakvih nema na tržištu tipa sa alternativnim logom(takvu sam napravio za Coyote sa onim otiskom šape kojota).
Majice su sjajne replike sa NHL i Reebok logom,grbom,brojem,imenom...
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od kb8 Sre Feb 06, 2013 1:42 pm

Naravno...

1 of a kind...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Sharks vk Sre Feb 06, 2013 2:09 pm

Ništa od slika jer vidim da ne mogu staviti sliku sa kompa...
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od kb8 Sre Feb 06, 2013 2:51 pm

Zašto ne možeš Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 439696
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Sharks vk Sre Feb 06, 2013 7:18 pm

Pogledaj u ovom BBKod vodiču.Mogu se kačiti samo slike s neta koje imaju URL.Ako neko zna kako da stavim sliku s kompa neka pomogne.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Red Wing Sre Feb 06, 2013 7:36 pm

Pa bilo bi resenje da sliku sa PC-a okacis na npr. imageshack, imagevenue ili bilo koji od servisa za hostovanje slika, pa da ovde kopiras link.

Jos bolje resenje, tj .''automatskije'' bi bilo da kad kucas poruku, ovde gore odmah kliknes na ikonicu ''ugostiti sliku'', zatim preko browse lociras odgovarajucu sliku pa na upload. Slika ce biti okacena na imageshack, kopiras link iz polja Forum Code i paste-ujes ovde Smile

Red Wing
Red Wing
AHL
AHL

Posts : 169
Godine : 33
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Sre Feb 06, 2013 10:25 pm

Ma kakav imageshack raspali spori, ovo je zakon.. Pijem kafu i chiluje
http://www.dodaj.rs - SR
http://www.pohrani.com - HR
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Sharks vk Pet Feb 08, 2013 12:07 am

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Img8950Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Img8951Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Img8959Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Img8960Hvala Che za linkove,prijavio sam se na pohrani pa sada mogu postaviti i slike...za početak evo 2 majice,vjerujem da će se ova siva svidjeti kolegi kb8.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od kb8 Pet Feb 08, 2013 8:22 am

Uuuuuu, do-bra Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 465973
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Sharks vk Pon Feb 11, 2013 4:55 pm

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Img8955Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Img8956Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Img8952Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Img8954
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od kb8 Pon Feb 11, 2013 6:04 pm

Bas mocno izgledaju...

Definitivno ću nešto oprobat... Samo bi htio nać kvalitetniju majicu, da mi se ne izvitoperi nakon prvog pranja...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od VIX Pon Feb 11, 2013 6:13 pm

Imam i ja u planu ovakvo nesto, nadam se da cu srediti nesto .. Smile

Kako mi dodje najbolje za moj studentski dzep? Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 690961
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Sharks vk Pon Feb 11, 2013 11:10 pm

Evo i preostalih slika majica:
Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Img8957Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Img8958Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Img8961Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Img8962Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Img8963Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Img8965Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Img8966Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Img8967
Prilikom rađenja majica vodio sam se sa nekoliko motiva,drag klub(eto Pensi se ne uklapaju u taj parametar),kvalitetna majica,ne previsoka cijena...Problem kod kupovine majica je taj što na jako malo mjesta možeš naći majicu koja je prazna,sve imaju neke natpise i pizdarije po sebi.Uglavnom ima crnih,plavih i bijelih majica,dok se za zelenu,narandžastu,bordo i slične moraš gadno potruditi.Stavio sam ovdje i nogometnu majicu,jer je ta po mom mišljenju najbolji rad.Te u boji majice mi je naručio čovjek koji ih je i radio i to u 5.mjesecu prije matura i oblačenja klinaca iz čitavih razreda u one glupe majice sa debilnim porukama.Kod kineza NE KUPUJTE majice,jer su smeće,iako koštaju samo 2 Eura.
Ako nekog nešto zanima rado ću mu odgovoriti.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od kb8 Sre Feb 13, 2013 9:00 am

San Jose mi je moćna Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 465973

Da, dobro zboriš, to mi je bitno da nadjem neku iole kvalitetnu majicu a da ju ne preplatim... Pustio sam bubu ljudima u uho pa da vidimo nađe li se išta takvo...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Vladimir Stosic Sre Mar 06, 2013 7:38 pm

moze li neko u centimetrima da mi kaze duzine(XL/52) reebok NHL dresa
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Čet Mar 07, 2013 1:21 am

Posto imam tu velicinu kuci, mogu da ti kazem da ti je to oko 79cm ilti 31in, mereno od samog zadnjeg dela kragne, sto ce reci to je najveca duzina.

No, vidi ti ipak kako su zvanicno deklarisane velicine dresa koji kupujes. Ima sigurno, samo je potrebno pretvoriti te inche u metricki sistem.

Inace, ja imam oko 190cm i nosim tu 52.. Dobro mi stoji, odgovara. Msm, onako kako i treba hokejaski dres. Jedino su mi mozda rukavi malko kraci, ali nije neki problem.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 24 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 28 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu