NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

+45
MarkoDresovi
Hororelf
Breznjev
Grof Bronza
Forsberg
Accipitrinae
Nemanja_93
Pingvin
Iceman
backy
misko997
Vladimir Stosic
Sharks vk
Red Wing
ajkula
satriani77
deserth4wk
collymore10
marqz
narrogh
C of Red
ZigZag
maminho
Jaz
VIX
kb8
Augment
West
bogic9
Necrofenser
Marvin
user_nejm
Issa
vvv
-the lood-
Liverpool FC
Metnegomilj
Flyer
rhadamanth
rino
Lazicy
Lemieux
SymphonyX
Pufta
Che
49 posters

Strana 26 od 28 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Sledeći

Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 26 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Accipitrinae Pet Jun 19, 2015 7:54 am

A bilo mi je glupo da to stavim kad nije original proizvod Smile
Accipitrinae
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Posts : 1190
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 26 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Hororelf Pet Jun 19, 2015 10:29 pm

Coool izgleda ,ali zasto Blackhawks aman ? Very Happy Toliko drugih timova .... Ako ikoga volim da pobedimo to su Blackhawks ili LightningWildWildWildWildBijemo se stapovima
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 26 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Hororelf Pet Jun 19, 2015 11:20 pm

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 26 Iyob9k" />

LET,S GO WILD CoolWildSrce
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 26 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Breznjev Uto Jun 23, 2015 11:38 pm

Možda će devojke s foruma sada početi da navijaju za Wild umesto Chicago kad su videle ovu fotku! Very Happy
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 26 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Hororelf Sre Jun 24, 2015 8:53 am

Breznjev ::Možda će devojke s foruma sada početi da navijaju za Wild umesto Chicago kad su videle ovu fotku! Very Happy

Hahaha nije to poenta Very Happy. Poenta je da ja imam dres hahahah, a volim Minnesotu ne znam , pored Minnesote volim mnogo Boston, a to cu tek da nabavim dres Very Happy Bergeron ili Lucic Smile.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 26 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Grof Bronza Sre Jun 24, 2015 11:16 am

Hororelf ::
Breznjev ::Možda će devojke s foruma sada početi da navijaju za Wild umesto Chicago kad su videle ovu fotku! Very Happy

Hahaha nije to poenta Very Happy. Poenta je da ja imam dres hahahah, a volim Minnesotu ne znam , pored Minnesote volim mnogo Boston, a to cu tek da nabavim dres Very Happy Bergeron ili Lucic Smile.
sad kao nije poenta.. ma ajde molim te Very Happy Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 26 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Hororelf Sre Jun 24, 2015 12:28 pm

Ponosan sam sto sam mozda i najveci fan Minnesote u Srbiji , a i na Balkanu verovatno hahahha
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 26 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Sharks vk Sre Jun 24, 2015 11:48 pm

I nije baš neki raritet...znaš li ijednog navijača  Sharks osim mene?Ili  Kings osim Papa?Ili  Flyers osim Braina?

...
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 26 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Hororelf Čet Jun 25, 2015 12:07 am

Mozda jos nekog ko gotivi Flajerse Smile
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 26 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Hororelf Uto Jul 21, 2015 9:27 pm

http://www.kupujemprodajem.com/Klizaljke-NOVO-broj-44-23335123-oglas.htm?filter_id=95996

Moze li neko da mi kaze misljenje o ovim klizaljkama ? Vredi li kupiti ove ? Pripremam se za sezonu sledecu ! Nekako su mi naj marke Reebok, Easton, Bauer ili CCM

Cak sta vise i ove ponude nisu lose
 http://www.kupujemprodajem.com/Klizaljke-TopSkate-br-44-Novo-24080501-oglas.htm?filter_id=348

http://www.kupujemprodajem.com/Hokejaske-klizaljke-44broj-24041949-oglas.htm?filter_id=348
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 26 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Breznjev Sre Jul 22, 2015 10:53 pm

Pa ti vidi ko će više da ti ponudi za ugovor da ih nosiš Reebok,Easton,Bauer ili CCM Very Happy
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 26 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Hororelf Čet Jul 23, 2015 4:15 pm

ahahahaha Very Happy ozbiljno pitam koje su onako naj ? Meni su ove bele jako lepe i one prve plave .
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 26 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Hororelf Čet Sep 17, 2015 11:54 pm

Zanima me koliko vas se uopste poznaje u klizaljke? Znam da je vodeci brend BAUER i za njim CCM , mada zanima me vase misljenje o brendu BOTAS , posto zelim da kupim jedne po meni solidno kvalitetne klizaljke te marke . Ako ste imali prilike da se susretnete sa ovim brendom i kakvi su vasi utisci ?
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 26 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Pet Sep 18, 2015 4:08 am

Slabo ko kliza msm ovde, uglavnom lezimo pred TVom i prezderavamo se. Mellow

No, ako je kao kupovina patika/cipela, najbolje su uvek one koje tebi pasu, ne zuljaju te i sl. Zato gledaj da probas prvo ako ikako mozes.

Sto se tice samih brendova. msm da su male razlike generalno, kao kod sve sportske opreme. Mada opet, ovo ti totalni noob pise, tako da...
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 26 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Hororelf Pet Sep 18, 2015 7:38 am

Proizvode se u Ceskoj . Mislim da nisu lose Smile
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 26 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od SymphonyX Pet Sep 18, 2015 11:37 am

Dzomba ti je u sutini Cartman.Sto se klizaljki tice,ja rijetko kad vidim led.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 26 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Hororelf Pet Sep 18, 2015 4:06 pm

Hahahahaahaha. Da li ovde iko igra ili barem pokusava? Very Happy
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 26 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od SymphonyX Pet Sep 18, 2015 7:00 pm

Ja cu pocet kad se more zaledi.Do tad,tesko.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 26 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Hororelf Pet Sep 18, 2015 9:38 pm

Ako si iz Hrvatske sto da ne . Pa Hrvatska ima barem 10 klizalista , mi samo dva.....
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 26 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Marvin Sub Sep 19, 2015 4:25 am

On je iz Crne Gore, oni su gori od nas. Very Happy


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11049
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 26 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Hororelf Sub Sep 19, 2015 7:09 am

Ajaoj :-o da tqmo znam da je katastrofa. Ima li tamo liga ? Igra li se hokej ?
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 26 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od SymphonyX Sub Sep 19, 2015 2:47 pm

Odje se ne gleda hokej,a ne nesto drugo  Laughing
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 26 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Hororelf Sub Sep 19, 2015 7:55 pm

SymphonyX ::Odje se ne gleda hokej,a ne nesto drugo  Laughing
 Sad Sad Sad Sad Sad
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 26 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od MarkoDresovi Sub Okt 31, 2015 6:10 pm

Kupujem hokejaske dresove Nhl,khl,reprezentacije i svi moguci klubovi.Vise placam za dresove sa imenom igraca nesto manje bez imena.Ponude mozete slati na meil marko.damnjanovic@hotmail.com ili na tel.0611798407
Takodje i prodajem trenutno u ponudi imam Dres Sparta praha igrac kuchera i reebok reprezentacija Svedska.Kupujem u bilo kakvom stanju.Placam dobro i realno.Zamena takodje moguca.
MarkoDresovi
MarkoDresovi
Junior
Junior

Posts : 2
Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 26 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Accipitrinae Pon Nov 28, 2016 8:14 am

Forsberg ::I ja sam na Aliju trazio neke NHL stvarcice da uzmem, ali nema ono sto me interesuje, a zvanicni NHL ne isporucuje kod nas, niti dozvoljava da se plati nasom karticom  Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 26 329102 Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 26 445680

Da ne spamujemo  Wild 
Na Aliju imaju krs nekih kapica, ali ni jedna ne lici na ovu. Inace kako su samo povecali cene dresova, pre kad sam kupila bili su za 25€, a sad sve preko 35€. Ovi kapitalisticki smradovi iz US vise ne kupuju original, non stop nalecem na neke postove kako i oni uzimali preko Alija, pa samo nabili cene, nisu ni Azijati debili, a bas sam planirala kad Panarinu damo ugovor 4-6 godina da pazarim #72
Accipitrinae
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Posts : 1190
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 26 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 28 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu