NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vicevi

+17
rhadamanth
Marvin
kb8
HockeyX
Augment
backy
bogic9
VIX
mjurli37
Mr.Football
SlobaGrobar
Pufta
Lemieux
SymphonyX
milanche
Che
Lazicy
21 posters

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Vicevi Empty Vicevi

Počalji od Lazicy Ned Feb 14, 2010 1:27 am

Ukoliko znate neki dobar vic, podelite ga sa nama Smile
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Vicevi Empty Re: Vicevi

Počalji od Che Sub Mar 06, 2010 3:19 pm

ovaj liverpulova sa ajkulom i patkom je dobar.. Cepam se od smeha
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Vicevi Empty Re: Vicevi

Počalji od Lazicy Pon Mar 15, 2010 9:38 pm

Kako se zove sin od Konana?
- Sinan

Laughing
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Vicevi Empty Re: Vicevi

Počalji od milanche Pet Mar 26, 2010 11:02 pm

https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/rcil9d.jpg

Zao
milanche
milanche
AHL
AHL

Posts : 105
Godine : 41
Location : kuhinja
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Vicevi Empty Re: Vicevi

Počalji od Che Pet Mar 26, 2010 11:21 pm

Laughing Nindza

evo samo nekih...

-Haški Tribunal je trazio izrucenje Duleta Vujoševića zbog genocida prema Romima
-Dule Vujošević može i sa Zvezdom da uzme titulu, al’ nece, zabole ga za Zvezdu.
-Kad ne može da nađe podatak u enciklopediji, Milka Canić zove Duleta Vujoševića.
-Neki ljudi nose majcu supermena, a supermen majcu Duleta Vujoševića!!!!!
-Dule je uništio instituciju derbija u košarci!
-Chuck Norris moze da ubije čoveka na 20 različitih načina, a Dule Vujošević može da dobije tehničku na 40!
-Kada Dule Vujošević pogleda u ogledalo, ono se razbije, jer čak ni staklo nije toliko glupo da stane između Duleta Vujoševića i Duleta Vujoševića.
-Jedini put kada Dule Vujošević nije bio u pravu je kada je pomislio da je napravio grešku.
-Dule Vujošević je prisustvovao Tajnoj veceri...( Laughing Fejspalm joj )
-Jednom je Dule Vujošević poručio Big Mac u Burger Kingu i dobio ga je.
-Supermen pogledom može da osuši poplavu. Dule Vujošević pogledom moze da sprži igraca koji ga ne sluša. Naočare nosi da bi ublazile prirodno dejstvo pogleda.
-Tom Kruz ce u sledecem nastavku "Nemoguce Misije" glumiti trenera u Srbiji koji pokušava da preotme Duletu titulu. Naravno, takve stvari se dešavaju samo na filmu. Cepam se od smeha
-Muta Nikolić je morao da nauči da pravilno izgovori Duško Vujošević :klan: Cepam se od smeha
-Dule Vujošević će od Saše Matića da napravi beka šutera za evroligu.
-Kada na google ukucate ,,basketball" ili ,,kosarka", pretrazivac vam vrati "Did you mean Dule Vujosevic"
-U bioskopima od 26. Aprila - Dule Vujosevic i Gospodari prstenova NLB lige.

Vicevi Pfc%20dule1
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Vicevi Empty Re: Vicevi

Počalji od milanche Pet Mar 26, 2010 11:34 pm

Laughing
A i ono jedino Dule Vujosevic moze da da gol golmanu kroz noge u vaterpolu Laughing :
milanche
milanche
AHL
AHL

Posts : 105
Godine : 41
Location : kuhinja
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Vicevi Empty Re: Vicevi

Počalji od Che Sre Apr 07, 2010 12:36 am

evo vam nesto da se cepate za laku noc.. znaci, jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno jebeno smesno.. pao sam sa stolice, ali ovog puta stvarno.. stvarno stvarno..

Kako da ju nagovorin na lignju?

Ne znan tocno odakle da pocnen. Iman 28 godina i u sritnoj san vezi vec godinu i po. Sexualni zivot nam je odlican, samo sta meni nesto fali ili bolje rec iman veliku zelju probat sa curon jednu stvar. Naime ovako, u mladjim danima san volija eksperimentirat drkajuci pa san tako jedanput proba penetrirat u unutrasnjost lignje. Gura san ga u unutrasnjost lignje rukon stiskajuci ulaz u lignju kako bi odrza stimulativni stisak. Od onda san posta ovisan o tome.

Uvik san volija drkat, a nisan prestaja ni u vezama. Koji put bi nakon sta bi svrsija u lignju je opra, ispeka i izija. Tako san jedanput mojoj curi jos na pocetku veze za veceru ispeka lignje u koje san svrsija. Nisan ih opra. Totalno me napalilo sta ih je pojila i pofalila njihov okus. Posli te vecere zavrsili smo u krevetu iako je ona imala menstruaciju. Sve je islo kako triba dok ona nije pocela prigovarat da mi penis vonja na ribu. Naravno da san ga opra nakon igranja s lignjon, ali taj vonj je ipak osta. Zasmetalo me sta mi je prigovorila za miris pa san joj odbrusija da to njena menstruacija vonja na ribu. Znan da je to bilo glupo, ali u tom trenutku mi se parilo ka prikladan nacin da se izvucen. Nismo se posexali do kraja jer se ona naljutila. To je bilo davno, a od onda san pazija da nema mirisa po lignji kad se sexamo. Brisa san penis vlaznin higijenskin maramicama koje san kupija u DM-u.

Ono radi cega pisen sve ovo je moja zelja da koristin lignju i u sexu. Jako me napaljuje ideja da penetriran u svoju curu s lignjon navucenon na penis (ka sta je inace navucen goldun) i da ju tako jeben dok me krakovi od lignje (koji naravno ostanu izvan vagine) triskaju po testisima. Jos me vise privlaci ista ta koncepcija samo u analnom sexu (analni smo imali desetak puta i oboje gustamo u tome).

E pa sad kad imate uvid u situaciju, da konacno iznesen problem. Kako da predlozin curi sve to? Inace imamo jako dobru komunikaciju, sve jedno drugome govorimo i osin ovoga neman nikakvih tajni pred njom. Razmislja san da stavin lignju ispod kreveta pa je usrid sexa nataknen i tako udjen u curu, ali mislin da bi joj to bija šok. Ipak je triba pripremit na vizitu jedne morske zivotinje njenin genitalijama. E pa sad slusan savjete kako da joj objasnin, tj. predlozin ovo. Konstantno razmisljan o tome i sta vise mislin o tome to mi je normalni seks sa curon sve nezanimljiviji.
Pomozite.
Pozdrav od onoga koji je cesto na peskariji.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Vicevi Empty Re: Vicevi

Počalji od SymphonyX Sre Apr 07, 2010 12:40 am

A jbt koji ludak Laughing
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Vicevi Empty Re: Vicevi

Počalji od Lemieux Sre Apr 07, 2010 12:52 am

Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha


pao sam i ja Cepam se od smeha Cepam se od smeha
Lemieux
Lemieux
AHL
AHL

Posts : 443
Godine : 30
Location : Sremska Mitrovica
Capitals

Nazad na vrh Ići dole

Vicevi Empty Re: Vicevi

Počalji od Lazicy Sre Apr 07, 2010 10:14 am

Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Vicevi Empty Re: Vicevi

Počalji od Pufta Sre Apr 07, 2010 3:22 pm

jbt koji je ovo car Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha Cepam se od smeha
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

Vicevi Empty Re: Vicevi

Počalji od Che Čet Maj 27, 2010 4:37 pm