NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NHL vs KHL team

3 posters

Ići dole

NHL vs KHL team Empty NHL vs KHL team

Počalji od Hororelf Ned Mar 25, 2018 2:25 pm

Nisam siguran da li je ovakva diskusija postojala ikad na forumu, ako jeste Marvine pomeri ili obrisi ovu temu. Posto sam malo guglao na internetu zanimalo me je da li su se ikada susreli NHL i KHL tim. Na internetu je informacija da je u istoriji bilo ukupno tri meca. Voleo bih da malo prodiskutujemo o tome. Koji je mec po vama najzanimljiviji?

2008. Victoria Cup mec izmedju Metalurga Magnitigorska i New York Rangers-a (3:4). Koliko mogu da primetim Mark Staal je tada igrao u NHL-u za NYR Smile


2010. 2010 Compuware NHL Premiere Challenge SKA St. Petersburg vs Carolina Hurricanes (5:3).

2010. 2010 Compuware NHL Premiere Challenge Dinamo Riga vs Phoenix Coyotes (1:3).
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

NHL vs KHL team Empty Re: NHL vs KHL team

Počalji od Breznjev Ned Mar 25, 2018 6:20 pm

Hororelf ::Koliko mogu da primetim Mark Staal je tada igrao u NHL-u za NYR Smile

Kao što igra i danas Very Happy Ne znam šta si hteo da kažeš, da je još onomad igrao ili si iznenađen da nije igrao za neki drugi tim Smile
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL vs KHL team Empty Re: NHL vs KHL team

Počalji od Hororelf Pon Mar 26, 2018 7:53 am

Auuu pa ja sam pomesao bracu Staal Very Happy. Ne znam zasto sam Marka i Jareda pomesao,al desava se. Znam da je Jared igrao nesto malo u NHL-u, a vidim da su to bili 2009. Kojoti, pa je 2010 igrao za Carolinu. Znam da nije u NHL-u, pa sam mislio da je tada igrao joa, medjutim kontam da sam ih pomesao.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

NHL vs KHL team Empty Re: NHL vs KHL team

Počalji od Che Pon Mar 26, 2018 8:57 am

Secam se ova dva iz 2010., cak sam SKA - Karolina gledao msm skoro celu. bili su dobri mecevi.
...
Tad sam jos pratio hokej. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL vs KHL team Empty Re: NHL vs KHL team

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu