NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

+14
Breznjev
dacha od bosne
Marvin
hanson44
dragonflorida
stele70
Hororelf
Brain Damage
Yorick
Forsberg
Che
goddess.of.black
TUTI FRUTI
Rista Ris
18 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 20 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Breznjev Sre Okt 18, 2017 8:36 am

Eh da je samo kupovina banaka,kupili su Medigrup, grade A blok,ušli su preko Mojih brendova u Knjaz Miloš,Plazmu...šta sve možeš kad prodaš Marbo za dobre pare Smile
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 20 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Sre Okt 18, 2017 10:57 am

Nije valjda da sipaju i oni pare u Zvezdu Very Happy šalim se, naravno...nego, što u vaš hk ne sipaju?


Poslednji izmenio dacha od bosne dana Čet Okt 19, 2017 11:07 am, izmenjeno ukupno 1 puta
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 20 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Breznjev Čet Okt 19, 2017 8:39 am

Ne znam zašto su prestali da daju za Partizan stvarno,ja sam očekivao da će posle raspada HK Beograda da naprave Partizan za Mol ali izgleda ih ne zanima više da troše pare samo da ih prave Smile
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 20 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Rista Ris Čet Okt 19, 2017 11:09 am

Opametili se Smile
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 20 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Pet Okt 20, 2017 11:41 am

Intervju sa Nenadom Ilićem Ićom http://www.czbgtv.com/2017/10/20/nenad-ilic-bili-smo-dzet-set-u-gradu/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 20 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Rista Ris Pet Okt 20, 2017 2:34 pm

Ako nekog zanima, izgleda će biti live stream Brašov - Zvezda na njihovoj facebook strani.
Trenutno strimuju Špance i Mađare

https://www.facebook.com/corona.wolves/videos/vb.805279239522059/1448159571900686/?type=3&theater
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 20 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Rista Ris Pet Okt 20, 2017 2:53 pm

Pročitah intervju sa Ićom.
Sjajno baš. Drago mi je što mu je hokej vratio uloženu mladost i što mu je omogućio da živi od tog divnog sporta.
Dačo, razbijaš me sa ovim intervjuima.

Kakvo je to ozbiljno vreme bilo govori i priča da onaj ko je imao keca iz nekog predmeta nije mogao da igra utakmicu dok ne popravi jedinicu.
Neću sad da otkrivam ko je sve bio u pitanju Smile
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 20 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Pet Okt 20, 2017 3:00 pm

Hvala...trudim se koliko mogu...eto, završio sam i sa Saletom Jankovićem...iskreno, očekivao sam malo više, ali  opet dobili smo i s njim odličan intervju. Taba i Mišon će sami napisati (valjda po ugledu na Šumija) Smile, a spremamo (ako Bog da da sve bude kako treba) veliki video intervju sa velikim Ciganinom i Zvezdašem i komšijskoj opremi, koji je sa ponosom sjedio na slici iz sezone 1984/85...pretpostavljam da znate o kome je riječ. Obećao nam je svu moguću arhivu, a i iz naših redova su tražili da to uradimo Smile
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 20 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Hororelf Pet Okt 20, 2017 4:02 pm

Rista Ris ::Pročitah intervju sa Ićom.
Sjajno baš. Drago mi je što mu je hokej vratio uloženu mladost i što mu je omogućio da živi od tog divnog sporta.
Dačo, razbijaš me sa ovim intervjuima.

Kakvo je to ozbiljno vreme bilo govori i priča da onaj ko je imao keca iz nekog predmeta nije mogao da igra utakmicu dok ne popravi jedinicu.
Neću sad da otkrivam ko je sve bio u pitanju Smile
 Koliko je to ozbiljno vreme bilo, govori samo cinjenica da je bilo 11 meseci jebenog leda...
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 20 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Rista Ris Pet Okt 20, 2017 4:39 pm

Hororelf ::
 Koliko je to ozbiljno vreme bilo, govori samo cinjenica da je bilo 11 meseci jebenog leda...

A viskija je bilo svih 12 meseci, što znači da su mesec dana morali da ga piju toplog.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 20 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Hororelf Pet Okt 20, 2017 8:34 pm

Komentari u vezi danasnjeg poraza CZV 8:4 ? Jaka ekipa koja od Brasova gubi 8:4? Da li je Beograd bio losija ekipa ?
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 20 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Rista Ris Pet Okt 20, 2017 9:19 pm

Pazi, teško je davati komentare o utakmici koju nisam gledao.
Pokušao sam na početku, ali onaj strim je svaki čas blokirao i rezultat je već bio 5:1 pa sam odustao.
Nemam pojma kakvu smo igru pružili, da li je potop u prvoj trećini bio rezultat treme pa su se kasnije stabilizovali ili se Brašov opustio.
Uglavnom, nerešeno u drugoj i trećoj uopšte nije loše.
Generalno, mislim da 8:4 poraz od Brašova nije loš rezultat.
Mislim da je Beograd bio bolja ekipa, ali ovaj rezultat Zvezde na kraju nije ispao toliko loš.
Videćemo naredne dve tekme, pa se onda može dati neka merodavnija ocena.

Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 20 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Pet Okt 20, 2017 9:49 pm

Korona - Zvezda http://www.czbgtv.com/2017/10/20/korona-prejaka-za-zvezdu/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 20 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Pet Okt 20, 2017 9:50 pm

Povukli su ručnu, ali nije to toliko loše bilo. Odbrana mora biti bolja, i mora se duže biti na ledu. Eto, komentaristali ste oko intervjua sa Ićom činjenicu da je onda led bio dostupan skoro preko cijele godine.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 20 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od FiMol Pet Okt 20, 2017 11:14 pm

dacha od bosne ::Povukli su ručnu, ali nije to toliko loše bilo. Odbrana mora biti bolja, i mora se duže biti na ledu. Eto, komentaristali ste oko intervjua sa Ićom činjenicu da je onda led bio dostupan skoro preko cijele godine.
Ilic me bas dobro nasmejao, mnogo pozitivno i iskreno je sve receno.
Lepo je navedeno nekoliko stvari, led su imali 11 meseci, igrala se liga velike Jugoslavije, igrali smo i ostajali u B grupi.
Slovenci su i danas u Elitnoj diviziji ili D1A, a mi smo se raspali na komade, ne mozes nas sakupiti za 3 ekipe u Srbiji.

Meni nije bio dobar strim te se nisam zadrzavao.
Rezultat od 4-8 je dobar ali ipak je ovo turnir, ekipe se cuvaju za odlucujuci mec.
Beograd je po meni bio jaci tim, ali vremenom ce i ovi momci ako ne ostanu u Slohokeju biti bolji.
Zvezdi treba profi liga, aplicirati za MOL i onda videti sa cim raspolazemo od domaceg kadra, i stranaca.
Brasov je u rosteru imao 9 stranaca, Ukrajinaca, Slovaka i Kanadjana.

Sto kazao neko, ipak su ovo razliciti nivoi. Spanci su izgleda nas nivo tako da ce pobeda nad njima biti podstrek za igrace.

Sto se tice gospode koja su finansirala Beograd hvala im veliko za makar tu jednu sezonu u MOL ligi.
Steta sto su odustali, i povukli se iz price.
Neka im je sa srecom i neka im dzepovi budu jos puniji.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 20 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Sub Okt 21, 2017 7:22 am

Meni je izuzetno glupo to pravilo od (čini mi se) 6 stranaca u IHL ligi. Klubovi ne mogu ostvariti ništa više u Kontinental Kupu ako nisu u mogućnosti da pariraju npr. Brašovu pa da dovedu isti broj kvalitetnih stranaca ili barem slične kvalitete.
Što se tiče ozbiljnije lige, postavio sam ja u onom svom kratkom intervjuu sa Đakovićem i to pitanje, ali me zamolio da ga ne objavim. Uglavnom, po razgovoru koji smo vodili putem vibera i mejla, njima se sigurno mota po glavi ta opcija. Sad, kada će ona biti izvodljiva, ostaje da se vidi.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 20 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Rista Ris Sub Okt 21, 2017 10:28 am

Pogledao sam highlightse sport networka.
Utisak je da odbrana uopšte ne postoji. Primljeno je puno golova "iz ničega", to ne bi ni pioniri primali.
S druge strane postigli smo par lepih golova iz dobrih akcija. Raduje dobra realizacija. Naročito Olonov.
Nije mala stvar dati 4 gola Brašovu u gostima.
Da je odbrana bila bolja i sa bar dva paka manje u našoj mreži bilo bi to lepih 6:4.

Za neki viši nivo hokeja - kvalitetan golman, i bar jedan par bekova.

Mislim da ekipa ipak ima neki potencijal, neki kostur koji treba nadograditi sa 3-4 kvalitetnija pojačanja i to bi bilo to što je moguće napraviti od ovog materijala.
Beograd je imao Trifonova na golu, Crnogorca i Arveja na bekovima, Salija i Turkota u napadu. To je petorka koja pravi bitnu razliku. Naravno bili su i Fiipović, Despotović i još par igrača.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 20 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od FiMol Sub Okt 21, 2017 8:57 pm

Danas je strim bio puno bolji.
DVTK je dominirao tokom celog meca i Zvezdi je jedino ostalo da igra defanzivno i brani svoj gol. Arsa je dobro branio i rezultat sam po sebi je dobar. Vidljiva je razlika u klasi. Fali nam puno igraca za ozbiljnu ligu. Videcemo gde smo sutra sa Spancima, oni imaju samo 3 stranca.

Ono sto jeste vidljivo je da igraci imaju snagu, jako dobro klizu ali sa ovim timom DVTK to nije dovoljno.

Pogledao sam taj video a ima ih jos sa treninga pre prve utakmice gde su intervjue dali Vucurevic i Podunavac. Vucurevic recimo smatra da je ovaj tim jaci od Beograda ali ne mogu da se slozim.


Poslednji izmenio FiMol dana Sub Okt 21, 2017 9:00 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 20 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Rista Ris Sub Okt 21, 2017 8:58 pm

Izgleda niko više ne prati domaći hokej.
Dakle, 4-1 od Jegešmedveka uopšte nije loše.
Ako bi sutra, kojim slučajem dobili Špance, ovaj nastup u Kontinental kupu bi se mogao oceniti kao pristojan.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 20 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Ned Okt 22, 2017 4:02 pm

Pali smo poslje produžetaka http://www.czbgtv.com/2017/10/22/zvezda-pala-nakon-produzetaka/


Poslednji izmenio dacha od bosne dana Ned Okt 22, 2017 4:35 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 20 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od FiMol Ned Okt 22, 2017 4:18 pm

Uspeli smo da izgubimo od ovih Spanaca koji su realno u rangu amatera iz Slovenije. Jos smo daleko, jako daleko od ozbiljnog hokeja. Spanci su u D2B pa nam ovo nije bas neka reklama.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 20 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Hororelf Ned Okt 22, 2017 4:41 pm

Nama je izgleda svaki sport jednostavno zacementiran mentalitetom kakav se samo kod nas moze videti... Bilo da je fudbal gde imamo sve imena koja igraju u svakakvim klubovima, a rezultat igre los i pored dobrih uslova, a o hokeju ne bih tek da komentarisem, nizi uslova niti igre, a sve neka imena nam transferi.. Mi pojacani dobrim igracima, pa opet izgubimo od Spanaca.... Nema svrhe vise gubiti vreme na domaci hokej. Samo Reprezentacija, a i to je pitanje kako ce proci na sledecem svetskom prvenstvu.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 20 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Rista Ris Ned Okt 22, 2017 4:43 pm

Gledao. Bolje da nisam.
Jako razočaravajuće izdanje.
Oni ljudi nemaju snage za celu utakmicu. Da li se uopšte trenira?
Igrač više 3 minuta pre kraja pretvoren u dva igrača manje u produžetku.
Sa igračem više su se prosto batrgali po ledu u pokušajima da ne izgube ravnotežu.
O nekim smislenim akcijama ni govora.
Onda dva glupa, uličarska faula u poslednjim sekundama utakmice i na početku produžetka.
Tim momcima niko nije objasnio da pobeđuje brži, bolji, veštiji a ne grublji i bezobrazniji.

Žalosno je što su ubijeni Beograd i MOL zarad ovakve Zvezde i jadne Slohokej lige.
Pozdravljam ekipu iz ćoška, na ovoj temi više neću diskutovati.
Dovoljno sam video i nemam više nikakvog interesovanja trenutno za ovakav domaći hokej.

Đaković je uvek hteo i da prdne i da stisne.
Rezultat toga je običan puvanjak. Il prdni brate da zvoni cela soba ili idi u wc i pusti vodu.
I ako sam još početkom osamdesetih navijao iz sveg grla dok smo gubili od Slovenaca sa 15 razlike, sad je uspeo da mi ogadi Zvezdu.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 20 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Hororelf Ned Okt 22, 2017 10:41 pm

Od danas ova tema sluzi samo za dobre intervjue.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 20 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Breznjev Ned Okt 22, 2017 11:27 pm

E moj Risto ovo ti je jedno sedmi put u poslednjih petnaestak godina da se razočaravaš Smile
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 20 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu